Zawody obsługuje firma Datasport

IV Górski Bieg Niepodległości Skawina – Mogilany
Skawina-Mogilany, 11 listopada 2017 r.


Liczba zawodników : 399
Odebrało numery: 314

Liczba opłaconych zawodników: 338
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMASZEK ŁUKASZ 175OPEN / M40SKAWINAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
2  ARCHAMOWICZ KRZYSZTOF 239OPEN / M40SKAWINAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
3  AUGUSTYN EDWARD 115OPEN / M50KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNYPOLPOLOK 
4  AUGUSTYN KATARZYNA 91OPEN / K40KRAKÓWPOLPOLOK  
5  AUGUSTYŃSKA KINGA 171OPEN / K30KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOLOK 
6  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 170OPEN / M30KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOLOK 
7  BABIUCH MAGDA 29OPEN / K30WIELKIE DROGIPOLPOLOKPowiat GminaSkawina  
8  BALON LIDIA 68OPEN / K30SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
9  BANAŚ KRZYSZTOF 228OPEN / M40MOGILANYPOLPOLOKPowiat GminaMogilany 
10  BARAN MICHAŁ 221OPEN / M20KASZÓWTREKO-LASERPOLPOLOKPowiat 
11  BAREJ MICHAŁ 354OPEN / M20KRAKÓWMARATONY KRESOWEPOLPOL  
12  BARZYK KAROL 103OPEN / M40MOGILANYPOLPOLOKPowiat GminaMogilany 
13  BASARA PAWEL 307OPEN / M30SKAWINABIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
 Biegam bo lubie
14  BATOR NORBERT 45OPEN / M20SKAWINAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
15  BATYCKA BARTKOWIAK ANNA 295OPEN / K40KRAKÓWBARTKOWIAK TEAMPOLPOLOK 
16  BEZAK DAWID 128OPEN / M30SKAWINATREKO-LASERPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
17  BEZAK KACPER 129OPEN / M16SKAWINATREKO LASERPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
18  BIEL KRZYSZTOF 285OPEN / M40JAŚKOWICEPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
19  BIELA LIDIA 263OPEN / K40WOLA RADZISZOWSKAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
20  BIERNACKA MONIKA 76OPEN / K40KRAKÓWPOLPOLOK 
21  BIERNACKI ROBERT 75OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
22  BISZTYGA TOMASZ 357OPEN / M20MYŚLENICEPOLPOL  
23  BIZON KATARZYNA 59OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOK  
24  BOBOLA MACIEK  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL   
25  BOCHENEK DANUTA 199OPEN / K30WIELICZKAPOLPOLOK 
26  BOCHENEK KINGA 272OPEN / K40IZDEBNIKPOLPOLOK 
27  BOROŃ IWONA 291OPEN / K30SKAWINAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
28  BRAJLICH HEPNER SYLWIA 260OPEN / K20KATOWICEPOLPOLOK 
29  BRODA WOJCIECH  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL   
30  BRZESKI JACEK 124OPEN / M50MOGILANYPOLPOLOKPowiat GminaMogilany 
31  BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA 13OPEN / K30KRAKÓWA&JPOLPOLOK 
32  CHODOWIEC MACIEJ 106OPEN / M40SKAWINAPOKONAJ FOCHAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
 3 krotny start w biegu skawińskim, raz w Biegu Focha, biec by dobiec, wynik nieważny
33  CHOLEWA JAN 69OPEN / M60SUCHA BESKIDZKAPOLPOLOK 
34  CHOŁOCIŃSKI JERZY 107OPEN / M30SKAWINAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
35  CHOŁODOWSKI PIOTR 309OPEN / M40BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLPOLOK 
36  CHOTOWICKI BARTŁOMIEJ 324OPEN / M30LEŃCZEUKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPOLPOLOK 
37  CHROMNIAK MARCIN 125OPEN / M40LUSINALUSINA PROJEKTPOLPOLOKPowiat GminaMogilany 
38  CHROSTEK KACPER 305OPEN / M16PRZYTKOWICEUKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPOLPOLOK 
39  CICHOŃ KONRAD 114OPEN / M20SKAWINAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
40  CICHOWSKA ANNA 192OPEN / K20PILZNOPOLPOLOK 
41  CICHOWSKI MIECZYSŁAW 191OPEN / M50PILZNOKRÓLEWSKIE PILZNOPOLPOLOK 
42  CYGAN KRZYSZTOF 98OPEN / M20KRAKÓWDRUŻYNA MISTRZÓWPOLPOLOK 
43  CYGAN TOMASZ 258OPEN / M40KRAKOWBIEŃCZYCE NOWA HUTAPOLPOLOK 
44  CYGAN TOMASZ 94OPEN / M30SKAWINANOGI ZA PAS I W LASPOLPOLOKPowiat GminaSkawina 
45  CZERNECKI ADAM 359OPEN / M40MYŚLENICETKKF UKLEINA MYŚLENICEPOLPOL  
46  CZOPEK EDYTA 330OPEN / K20SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKPowiat GminaSkawina