Zawody obsługuje firma Datasport

II Bieg na kopiec Powstania Warszawskiego
Warszawa, 23 września 2017 r.


Liczba zawodników : 659
Odebrało numery: 486

Liczba opłaconych zawodników: 533
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  AJZAK ELZBIETA  OPEN / K40JÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOL OK0rh+ 10-19  
2  AMBROZIAK RAFAŁ 417OPEN / M40KUTNOKONIUCHY OCRPOLPOLOKOK20-29 
 Biegam od niedawna. Głównie biegi przeszkodowe, ale mam zaliczony maraton i swój pierwszy bieg ultra we włoskich Dolomitach. Pochodzę z Kutna.
3  ANISZEWSKI MICHAŁ 133OPEN / M20STANISŁAWÓW PIERWSZYPOLPOLOKOK1-9 
4  BACIŃSKI ANDRZEJ 16OPEN / M40WARSZAWAWWW.BIEGOMARSZ.PLPOLPOLOKOK1-9 
5  BAKUŁA WIESŁAW 44OPEN / M40WACH140APOLPOLOKOK 
 Biegam od niedawna pierwszy mój start bieg husarii na Wilanowie 5 kilometrów wynik 28 minut biegam bo lubię
6  BANASZCZYK MAGDALENA  OPEN / K40OŻARÓW MAZOWIECKIPOLPOL OK0rh+ 1-9  
7  BAŃKOWSKI ARTUR  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOL OK40-49  
8  BARANIAK PAWEŁ 449OPEN / M20ZABIA WOLAHARPAGANY LANSUPOLPOLOKOK10-19 
9  BARANOWSKI MARCIN 196OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK1-9 
10  BARANOWSKI TOMASZ 175OPEN / M40LUBLINPOLPOLOKOK10-19 
11  BARCZAK ANNA  OPEN / K20PADNIEWKOHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK30-39  
12  BAREJKO PIOTR 252OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK10-19 
13  BAREJKO RENATA 249OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK10-19 
14  BARSZCZEWSKA MARTA 169OPEN / K30WARSZAWAGACA RUNPOLPOLOKOKBrh+ 1-9 
15  BARTOSIK KRYSTYNA 383OPEN / K50ZGIERZPOLPOLOKOK10-19 
16  BARTOSIK TOMASZ 22OPEN / M20WARSZAWALEGIA RUN CLUBPOLPOLOKOK30-39 
17  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 129OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK50-63 
18  BĄBIK PAWEŁ 358OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK1-9 
19  BĄK ARTUR 222OPEN / M40KRAKÓWFC PO 40TCEPOLPOLOKOK50-63 
20  BECHTA DAMIAN 262OPEN / M20BIAŁA PODLASKAPOLPOLOKOK10-19 
21  BEŻKOWSKI HUBERT 496OPEN / M20LUKOWPOLPOLOKOK10-19 
22 BIAŁEK PATRYK523OPEN / M20WARSZAWAPOLPOL 20-29 
23  BIELECKI KAROL 382OPEN / M20WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK50-63 
24  BIENIAS JOANNA 27OPEN / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK1-9 
25  BIENIAS MONIKA 26OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOKOK1-9 
26  BIŁYK MARTA  BW / BYDGOSZCZPOLPOLOKOK  
27  BOCHEŃSKI ŁUKASZ 37OPEN / M20WARSZAWAKS OLIMP ŁÓDŹPOLPOLOKOK10-19 
 Biegacz amator.
28  BODO PRZEMYSŁAW 323OPEN / M40ŚWIERCZEKPOLPOLOKOK10-19 
29  BOGUTA EWELINA 7OPEN / K20LUBLINPOLPOLOKOK1-9 
30  BOJAROWSKA KAROLINA 345OPEN / K30PIASTÓWPOLPOLOKOK1-9 
 początkująca
31  BONECKI ROBERT 474OPEN / M30WARSZAWATRENINGBIEGACZA.PLPOLPOLOKOK1-9 
32 BORAWSKA ANNA BW / KOŁBRZEG - PŁOCKMAŁA LADY PANK BIEGAM DLA SIEBIEPOLPOLOKOK  
33  BORECKI KRZYSZTOF  OPEN / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK10-19  
34  BORKOWSKI ŁUKASZ 81OPEN / M30LISÓWEKHARPAGANY LANSUPOLPOLOKOK0rh+ 50-63 
35  BORKOWSKI PAWEŁ  BW / GÓRA KALWARIANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
36  BOROWIAK KRZYSZTOF 363OPEN / M20BONIKOWOHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOKArh+ 50-63 
37  BRONISZEWSKI ŁUKASZ 403OPEN / M20WARSZAWAPOWER TRAININGPOLPOLOKOK10-19 
38  BRUSIŁO BARTOSZ 288OPEN / M30WARSZAWAMAMY RUSZAMYPOLPOLOKOK20-29 
39  BRUSIŁO ILONA 287OPEN / K30WARSZAWAMAMY RUSZAMYPOLPOLOKOK1-9 
40  BRUŚNICKI ARTUR  OPEN / M40WARSZAWAKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOLPOL OK1-9  
41  BRYCKI GRZEGORZ 422OPEN / M30PIASTÓWPOLPOLOKOK1-9 
42  BRZEZIŃSKA MICHALINA 141OPEN / K30WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOKBrh+ 50-63 
43  BRZEZIŃSKA SYLWIA 119OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK10-19 
44  BRZEZIŃSKI PIOTR 21OPEN / M40WOŁOMINPOLPOLOKOK20-29 
45  BUCZAK DOROTA 125OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK0rh+ 10-19 
46  BUCZAK MICHAL 263OPEN / M40WARSZAWALEGIA WARSZAWAPOLPOLOKOK1-9 
47  BUCZEK JAROSŁAW  BW / STANISŁAWÓWPOLPOLOKOK  
48  BUCZEK NATALIA 480OPEN / K20TARCZYNOSP KOTORYDZPOLPOLOKOK1-9 
49  BUDZIŃSKA ALEKSANDRA 75OPEN / K20WIĄZOWNAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK10-19 
50  BUDZIŃSKA MILENA 326OPEN / K20WIĄZOWNAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK10-19 
51  BUJAK KAROLINA 477OPEN / GRODZISK MAZCAR-POLPOLPOLOKOK10-19 
52  BUJALSKA MARIA  OPEN / K40WARSZAWAPOLPOL OK1-9  
53  BUJALSKI PAWEŁ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOL OK1-9  
54  BUJNIK JOANNA  OPEN / K30WARSZAWAPOLPOL OK50-63  
55  BUJNO PAULINA 400OPEN / K30WARSZAWA-WESOŁAWCZORAJ NIE NADEJDZIEPOLPOLOKOKArh+ 10-19 
56 BUKALSKA IZABELA515OPEN / K30RADOMPOLPOL 1-9 
57  BUKOJEMSKI MARCIN 217OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK10-19 
58  BUKOWICKI PRZEMYSŁAW 106OPEN / M20KOŁOFREEDOM POLANDPOLPOLOKOKBrh+ 1-9 
59  BUKOWSKI JANUSZ 63OPEN / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMPOLPOLOKOK1-9 
60  BURCZYŃSKA IZABELA 163OPEN / K20STARE BABICEPOLPOLOKOK10-19 
61  CEGIEŁKA DAWID 120OPEN / M30ŚREMKS BACHMATYPOLPOLOKOK10-19 
62  CELIŃSKI PIOTR  OPEN / M20WARSZAWAPOLPOL OK0rh+ 50-63  
63  CELIŃSKI PIOTR 64OPEN / M20ZBUCZYNPOLPOLOKOK50-63 
64  CHAŁUPKA MICHAŁ 388OPEN / M30PIASECZNOLAWYERSPOLPOLOKOK1-9 
65 CHMIELOWIEC ANNA 365OPEN / K40WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAPOLPOLOKOKABrh+ 1-9 
 II bieg , II start , w 2016 r. 13-14 km przebiegłam i `poległam` 20 dnia (20 pętli) , teraz 9 x 700 m 6300 m , podzielone na 100, bo 100%, daje 63 DNI CHWAŁY
66  CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH 98OPEN / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK10-19 
67  CHOROŚ MICHAŁ 409OPEN / M20WARKAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK10-19 
68  CIARKA JAKUB  OPEN / M20PRUSZKÓWCIARA TEAMPOLPOL OK20-29  
69  CICH MARIUSZ 436OPEN / M30KOMOROWOPOLPOLOKOK10-19 
70  CICHOCKI BARTOSZ 344OPEN / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK1-9 
71  CICHOCKI JAKUB  BW / SZCZECINHKS SKAUT SZCZECINPOLPOLOKOK  
72  CICHOWKSA BEATA 441OPEN / K40WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK1-9 
 poproszę wzór męski
73  CIECIERA PAWEŁ 91OPEN / M40WARSZAWAPRZEŁAJOWIECPOLPOLOKOK50-63 
74  CIEPLAK PATRYCJA 378OPEN / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK1-9 
75 CIOŁEK BARTOSZ522OPEN / M30WARSZAWANFPOLPOL  
76  CIOSEK KAROL 156OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK30-39 
77  CIURA RAFAŁ 80OPEN / M40WARSAWAGDHOME.PL BIEGAMYPOLPOLOKOK0rh+ 30-39 
78  CZAJKA JUSTYNA  OPEN / K30PARZNIEWPOLPOL OK1-9  
79  CZECHOWSKI JERZY  OPEN / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOL OK40-49