Zawody obsługuje firma Datasport

X Żorski Bieg Uliczny
Żory, 15 października 2017 r.


Liczba zawodników : 1043
Odebrało numery: 860

Liczba opłaconych zawodników: 927
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKI WALDEMAR 89710km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
2  ADAMCZYK GRZEGORZ 28810km / M40MIKOŁÓWKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOLOKOK 
3  ADAMIEC-KURCOK KATARZYNA 43110km / K40SZCZEJKOWICEAMATORKAPOLPOLOKOK 
4  ADAMOWSKI PIOTR 76210km / M40MYSZKÓWPOLPOLOKOK 
5  ADAMOWSKI ZBIGNIEW 92310km / M30MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYPOLPOLOKOK 
6  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 40310km / K30IMIELINENDURANCE TEAMPOLPOLOKOK 
7  ALKER ANDRZEJ 76910km / M20GLIWICEPOLPOLOKOK 
8  APOSTOLSKI WOJCIECH  10km / M30SOSNOWIEC----------------POLPOL OK  
9  BABKIEWICZ RYSZARD 49610km / M30RYBNIKNIFCOPOLPOLOKOK 
10  BADORA MARLENA 56710km / K30RYBNIKPOLPOLOKOK  
11  BAGAN GRZEGORZ 61510km / M40GLIWICEGOGGLE PAE TEAMPOLPOLOKOK 
12  BALICKI PIOTR 79610km / M30MYSŁOWICENOVA TRADING - STALE BIEGAMPOLPOLOKOK 
13  BALZAM KAMIL 18110km / M20ŻORYPOLPOLOKOK 
14  BANASIK WIESŁAW 81210km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIE, MASTERS ZDZIESZOWICEPOLPOLOKOK 
15  BANCZYK MARCIN 92910km / M40ŁAZISKA GORNEPOLPOLOKOK 
16  BARAN ALDONA  10km / K30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL OK  
17  BARAN DAWID 15810km / M30ĆWIKLICEPOLPOLOKOK 
18  BARAŃSKI RAFAŁ 50610km / M40USTROŃUSTROŃPOLPOLOKOK  
19  BARON ARTUR 8910km / M40ŻORYVITASPORT ŻORYPOLPOLOKOK  
20  BARTOSIK KRZYSZTOF 23110km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS MORSY.PLPOLPOLOKOK 
21  BARTOSIK MARTA 17410km / K20WODZISŁAW ŚLĄSKIEKIPA VITASPORT ŻORY / KRS MORSY.PLPOLPOLOKOK 
22  BASEK MARTA 25010km / K40ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOKOK 
23  BASZCZYŃSKA KINGA 56010km / K30BIELSKO-BIAŁABB RUNNERSPOLPOLOKOK  
24  BATKO MICHAŁ  10km / M30ŻORYPOLPOL OK  
25  BATKO PAWEŁ 17810km / M30ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOKOK  
26  BAUER MICHAL 79510km / M30OSTRAVAOSTRAVACZECZEOKOK 
27  BAWOŁ ADAM 44210km / M30STRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN -KOŻLEPOLPOLOKOK 
28  BĄCZEWSKI PAWEŁ 64610km / M40BĘDZINGWARDIA KRÓLEWSKA W POGODNI ZA DUCHEMPOLPOLOKOK 
29  BĄK WITOLD 63010km / M30KATOWICEPOLPOLOKOK 
30  BĄKOWSKI MICHAŁ 51410km / M40RUDA ŚLĄSKABRAKPOLPOLOKOK 
31  BEDNAREK JAN 14110km / M60ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOKOK 
32  BENISZ BARTŁOMIEJ 13510km / M20ŻORYPOLPOLOKOK 
33  BENISZ WOJCIECH  10km / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL OK  
34  BĘTKOWSKA-CELA BARBARA  10km / K40RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMPOLPOL OK  
35  BIEGAŁA MIROSŁAW 87310km / M50ŻORYMIROPOLPOLOKOK 
36  BIELA RAFAŁ 6410km / M30ŻORYPOLPOLOKOK 
37  BIELAK MARIUSZ 7710km / M30ŻORYAMATORPOLPOLOKOK 
38  BIEŃKOWSKA JUSTYNA 44410km / K30PYSKOWICEPOLPOLOKOK 
39  BIERNOT DAMIAN 90510km / M30STANOWICEDYNAMICPOLPOLOKOK 
 co tu duzo pisac biegam regularnie od paru lat ostatnie zawody to byl moj udzial w PKO Silesia polmaraton
40  BIERYT AGNIESZKA 49310km / K30PAWŁOWICENIFCOPOLPOLOKOK  
41  BIŁKO SŁAWOMIR 6310km / M40LESZNA GÓRNAPOLPOLOKOK  
42  BISKUP ARTUR 52010km / M30BIERUŃGRYFNO FAMILIAPOLPOLOKOK 
43  BISKUP ŁUKASZ 71110km / M30RUDA ŚLASKAVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
44  BŁASZCZYK RAFAŁ 62310km / M30ŚWIERKLANYPOLPOLOKOK  
45  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 58910km / M50CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
46  BOCHM JAROSŁAW 28310km / M30ŻORYPOLPOLOKOK 
47  BOJARSKI KRZYSZTOF 50910km / M50TYCHYBBL MIKOŁÓWPOLPOLOKOK 
48  BOŁOZ DAMIAN 37110km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOKOK 
49  BORKOWSKA PAULINA 84210km / K30JASTRZĘBIE-ZDRÓJZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W JASTRZĘBIU-ZDROJUPOLPOLOKOK 
50  BORKOWSKI ANDRZEJ 57610km / M50ORZESZEPOLPOLOKOK 
51  BOROWIAK PIOTR 27410km / M40BYTOMPOLPOLOKOK  
52  BOSEK MICHAŁ 47610km / M30ŻORYPOLPOLOKOK 
53  BOŻEK BOGUSŁAW 44810km / M40MIKOŁÓWKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOLOKOK 
54  BRANDYS ADAM 85210km / M30PAWŁOWICEPOLPOLOKOK 
55  BRAUNER WOJCIECH 45710km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKOK 
56  BROCZKOWSKA SYLWIA 2110km / K40ŻORYPOLPOLOKOK 
57  BRONCEL WOJCIECH 58210km / M20GNIAZDÓWPOLPOLOKOK 
58  BRYŁA GRZEGORZ 53610km / M40KNURÓWPOLPOLOKOK 
59  BRYŚ SEBASTIAN 34810km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKOK 
60  BRZEZINA ARKADIUSZ 73610km / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKOK  
61  BRZÓSKA ADAM 53010km / M40ŻORYPOLPOLOKOK  
62  BRZÓZKA SEBASTIAN 69910km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOKOK 
63  BUĆKO MARCIN 53110km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
 debiut z celem byle ukończyć :)
64  BUGAŁA MARIUSZ 58710km / M16KOŃCZYCE MAŁEBIEG Z CHRYSTUSEMPOLPOLOKOK  
65  BUGLA KASPER  10km / M12ŻORYPOLPOL OK  
66  BUGLA MARCIN  10km / M30ŻORYPOLPOL OK  
67 BULENDA GRZEGORZ87510km / M40RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
68  BULIK WITOLD 62110km / M40GILOWICEPKS OLIMPIJCZYK GILOWICEPOLPOLOKOK 
69  BURYBA JACEK  10km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL OK  
70  BUTANOWICZ MARZENA 33510km / K30SUSZECPOLPOLOKOK 
71  BYSTRYKOWSKI MARCIN 29810km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
72  CAPIK PIOTR  10km / M60CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOL OK  
73  CEBO MAGDALENA 11310km / K20ŻORYPOLPOLOKOK 
74  CEBO MARIUSZ 65310km / M50ŻORYPKO BPPOLPOLOKOK 
75  CEGLAREK TOMASZ 610km / M40MSZANAPOLPOLOKOK 
76  CEMPA JACEK 71510km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOKOK 
77 CHAWAWKO TOMASZ210km / M40DĘBNOTS. TEAMPOLPOL  
78  CHMIEL JACEK 5410km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
79  CHODUN MARIUSZ 51710km / M40ŻORY----------------POLPOLOKOK 
80  CHOJCAN BEATA  10km / K40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOL OK  
81  CHOŁOTA MAREK 77310km / M30PIŁABIEGOWY ŚWIATPOLPOLOKOK 
82 CHOMCZYK UŚKA 86810km / K20GLIWICEPOLPOLOKOK 
83 CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ 12410km / M20BIELSKO - BIAŁAPOLPOLOKOK 
 6 medali za ukończenie Biegu Fita i 66 miejsc w w 3 Mistrzostwach w Biegu Górskim na 43 km
84  CHUDYK GRZEGORZ 35610km / M30OCHABYLKS OCHABY 96POLPOLOKOK 
85  CHYTRYK RENATA 27110km / K30ŻORYPOLPOLOKOK 
86  CIECIAK GRZEGORZ 30510km / M40ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOKOK 
87  CIELEPAK IWONA 37210km / K40ŻORY----------------POLPOLOKOK 
88  CISKOWSKI SZYMON 49410km / M20ŻORYPOLPOLOKOK 
89  COFALIK GABRIELA 7610km / K40ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHPOLPOLOKOK 
90  COHLA PRZEMYSŁAW 61110km / M30CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOKOK  
91  CURYŁO ANETA 69210km / K30ŻORYPOLPOLOKOK 
92  CYMERLIK KRZYSZTOF 72110km / M50ŻORYGRUPA CARBONPOLPOLOKOK 
93  CZAJA ANDRZEJ 58610km / M40NIEGOWONICEPOLPOLOKOK  
94  CZAJKA KRYSTIAN 3210km / M30ŻORYPOLPOLOKOK 
95  CZAPLA KAMIL 94110km / M20RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOLPOLOKOK 
96  CZARNECKI DARIUSZ 20010km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
97  CZARNIAWSKA ELŻBIETA 31910km / K20GILOWICEPWC SDC KATOWICEPOLPOLOKOK 
98  CZARNOTA LESZEK 42210km / M40MARKLOWICEPOLPOLOKOK 
99 CZECHOWSKI DARIUSZ84810km / M30RYBNIKPOLPOLOKOK 
100  CZEMPIEL ŁUKASZ 39810km / M30PILCHOWICEPOLPOLOKOK 
101  CZERNECKA EWELINA  10km / K30PSZCZYNAPOLPOL OK  
102  CZOPEK MIROSŁAW 64210km / M50SKAŁKAPOLPOLOKOK 
103  CZYPEK DAMIAN  10km / M30TYCHYTEAM PAPRY 20POLPOL OK  
104  CZYRNEK DARIUSZ 31010km / M40RYBNIKPOLPOLOKOK 
105  CZYŻ KATARZYNA 70210km / K40RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
106  CZYŻYKOWSKI MARCIN  10km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICESW RUNNERSPOLPOL OK  
107  ĆWIEK ŁUKASZ 63510km / M30ŻORY----------------POLPOLOKOK