Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Gladiator Junior
Bielawa, 17 września 2017 r.


Liczba zawodników : 134
Odebrało numery: 25

Liczba opłaconych zawodników: 95
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  BARANOWSKI JAKUB  S5 / BIELAWAPOLPOLOK  
2  BERBEĆ HANNA  S2 / DZIERŻONIÓWTAEKWONDO TEAMPOLPOLOK  
3  BERNACIK FILIP  S2 / BIELAWAPOLPOL   
4 BIEL AMELIA S6 / DZIERŻONIÓW7318POLPOLOK  
5 BIEL AMELIA S6 / DZIERŻONIÓW7318POLPOL   
6 BIEL DARIA S2 / DZIERŻONIÓW7318POLPOL   
7  BROŻYNA ALEKSANDER  S6 / DZIERZONIOWPROFESJONALNI AMATORZYPOLPOLOK  
8  BUGAREWICZ ALEKSANDER  S3 / ŚWIDNICAPOLPOLOK  
9 CHMIELOWIEC ZUZANNA S1 / BIELAWAPOLPOL  
10  CHOJNACKA JAGODA  S4 / ZIELONKAUKS GAZELA WOŁOMINPOLPOLOK  
11  CHOJNACKI SZYMON  S4 / ZIELONKAMUKS ZIELONKAPOLPOLOK  
12 CHWAŁEK BASIA S4 / WAŁBRZYCHPSP 21 WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
13  CICHOSZ KONRAD  S5 / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK  
14  DANKOWSKI SZYMON  S3 / BIELAWAPOLPOLOK  
15 DĄBROWSKI FILIP S6 / BIELAWATIP TOP TEAMPOLPOLOK  
16  DRZEWAKOWSKI DAWID  S1 / DZIERŻONIÓWTAEKWONDO TEAMPOLPOLOK  
17 DUDZIC AGATA S1 / POLPOLOK  
18 DUŚ PIOTR S2 / WROCŁAWPOLPOL   
19  FIC JAKUB  S3 / DZIERŻONIÓWPOLPOL   
20 FIGURA BARTOSZ S5 / RYBNIKGLADIATORZY WĘGLEM NAZNACZENIPOLPOLOK  
21 FIGURA NATALIA S5 / RYBNIKGLADIATORZY WĘGLEM NAZNACZENIPOLPOLOK  
22 FINLEJ DOMINIK S6 / WALIMSOWIE TEAMPOLPOL  
23 FINLEJ NATALIA S6 / WALIMSOWIE TEAMPOLPOL  
24  GŁĘBOCKA PATRYCJA  S5 / BIELAWAPOLPOLOK  
25  HEJN BARTOSZ  S6 / BIELAWAB.M.W.-R.H.POLPOLOK  
26  HEJN WOJTEK  S2 / BIELAWAB.M.W.-R.H.POLPOLOK  
27  HENDZEL ANNA  S1 / OSTROSZOWICEBKS SWIM TEAM BIELAWAPOLPOLOK  
28  HOLICZEK NIEDBAŁA MONIKA  S5 / BIELAWAMISIAPOLPOLOK  
29 JANIK ANNA  S5 / OPOLEOPOLEPOLPOLOK  
30 JARMUNDOWICZ FILIP S4 / RYBNIKGLADIATORZY WĘGLEM NAZNACZENIPOLPOLOK  
31  JAZOWSKI HUBERT  S3 / BIELAWAPOLPOLOK  
32 JUCHNO SZYMON S5 / BIELAWASP.10 BIELAWAPOLPOL  
33  KUKUŁA KACPER  S6 / DZIERŻONIÓWBKS SWIM TEAM BIELAWAPOLPOLOK  
34  KACPERSKI RADOSŁAW  S1 / NADOLICE WIELKIEPOLPOLOK  
35  KAMPA KAMIL  S6 / BIELAWAPOLPOLOK  
 Startuje pierwszy raz. Nie jestem w zadnym klubie. Chce sie sprawdzic i dobrze bawic.
36  KANAK MATI  S3 / WROCŁAWAMBER TEAMPOLPOLOK  
37 KANTOREK LENA S6 / BIELAWAPOLPOL  
38 KANTOREK LAURA S6 / POLPOL  
39  KARBOWNIK-URBAŃSKA KATARZYNA  S5 / NIEDŹWIEDZICAKATARZYNA KARBOWNIK-URBAŃSKA SOWIE TEAMPOLPOL   
40  KAŚKIEWICZ LENA  S2 / ŚWIDNICAŚWIDNICKI KLUB KYOKUSHIN KARATEPOLPOLOK  
41 KAWALEC AMADEUSZ S5 / SCINAWKA ŚREDNIAGLADIATOR KITAPOLPOLOK  
42 KAŹMIERCZAK NIKOLA S1 / BIELAWADREAM TEAMPOLPOLOK  
43  KAŹMIERCZAK WOJCIECH  S1 / BIELAWADREAM TEAMPOLPOL   
44  KLEPACKA JULIA  S1 / ZAWONIAPOLPOLOK  
45  KLIN RAFAŁ  S5 / BRZEGPOLPOLOK  
46  KONDRAT ZUZANNA  S1 / PIESZYCEPOLPOLOK  
47 KOTASEK ZOFIA S5 / BIELAWAWAKEPARK BIELAWAPOLPOLOK  
48  KOWALCZYK LENA  S2 / BIELAWAPIĘKNI I ZDROWIPOLPOLOK  
 Jest wysportowana dziewczynka lubi plywac
49  KRYSZCZUK ARTUR  S2 / SOBÓTKARODZINAPOLPOLOK  
50  KUDYRA MICHAŁ  S2 / BIELAWAPOLPOLOK  
51  KUKUŁKA OLGA  S4 / BIELAWASWIM TEAMPOLPOLOK  
52 KULETA SZYMON S3 / POLPOL  
53  KURCAB NADIA  S3 / BIELAWAKS OSIR BIELAWAPOLPOLOK  
54  KUŹMICKI PIOTR  S5 / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK  
55  KWIATKOWSKA KATARZYNA  S3 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
56  KWINTA IGOR  S4 / DZIERŻONIÓWMARCUS TEAMPOLPOLOK  
57  KWINTA SZYMON  S6 / DZIERŻONIÓWMARCUS TEAMPOLPOLOK  
58 LEŚNIAK GRACJAN S5 / BIELAWAPOLPOL  
59  LISIK KSAWERY  S2 / DZIERŻONIÓWBKS SWIM TEAM BIELAWAPOLPOLOK  
 od 2014 roku należy do Swim Team Bielawa uwielbia biegać, pływać i jeździć na rowerze
60  ŁACNY RAFAŁ  S1 / BIELAWABKS SWIM TEAM BIELAWAPOLPOLOK  
61 ŁEPKOWSKI ERNEST S6 / POLPOLOK  
62  MACIEJEWSKA JULIA  S6 / BIELAWAPOLPOLOK  
63 MAĆKOWSKI MACIEJ S5 / ŚWIDNICAPOLPOL  
64  MAJCHER SZYMON  S2 / BIELAWAPOLPOLOK  
65  MAJCHER WIKTOR  S4 / BIELAWAPOLPOLOK  
66 MARKOWSKA JULIA S6 / POLPOL  
67 MARKOWSKI JAKUB S5 / ŚWIDNICAPOLPOL  
68  MOCZKO JULIA  S1 / BIELAWAPOLPOLOK  
69 MRZYGŁÓD ALEKSANDRA S6 / BIELAWATIP TOP TEAMPOLPOLOK  
70  NAWROCKI IRENEUSZ  S2 / PIŁAWA DOLNA1984POLPOL   
71 OGRODOWICZ NATALIA S3 / BIELAWAPOLPOLOK  
72  OLESIEJKO IGOR  S6 / DZIERŻONIÓWBKS SWIM TEAM BIELAWAPOLPOLOK  
73  OLESIEJKO NATASZA  S6 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
74  OSTROWSKA KORNELIA  S5 / BIELAWAPOLPOLOK  
75  OSTROWSKI BŁAŻEJ  S5 / BIELAWAPOLPOLOK  
76  OWCZARZAK OSKAR  S1 / BIELAWAPOLPOLOK  
77 PASTUSZKA IGNACY S2 / MROKOCINPOLPOL  
78 PIĄTEK PATRYK S6 / BIELAWAPOLPOL  
79 PIĄTEK ZUZANNA S2 / BIELAWAPOLPOL  
80  PIĘTA MARCIN  S5 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
81  POLICZKIEWICZ KRZYSZTOF  S4 / BIELAWAPOLPOLOK  
82  POLICZKIEWICZ PAWEŁ  S4 / BIELAWAPOLPOLOK  
83 POŁEĆ DOMINIK S3 / BIELAWADREAM TEAMPOLPOLOK  
84 POŁEĆ JULIA S1 / BIELAWADREAM TEAMPOLPOLOK  
85  PSZKIT PAWEŁ  S2 / DZIERŻONIÓWPOLPOL   
86 RACZEK MIKOŁAJ S5 / RYBNIKGLADIATORZY WĘGLEM NAZNACZENIPOLPOLOK  
87 RACZEK OLIWIA S4 / RYBNIKGLADIATORZY WĘGLEM NAZNACZENIPOLPOLOK  
88  RAKOCZY JAKUB  S4 / BIELAWADM TEAMPOLPOLOK  
89 ROBAK KRZYSZTOF  S1 / GOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWPOLPOLOK  
 Startuje syn Filip
90  ROCHOWIAK MIKOŁAJ  S5 / ŚWIEBODZICEPOLPOLOK  
91  ROCHOWIAK TOMASZ  S2 / ŚWIEBODZICEROCHOWIAK TEAMPOLPOLOK  
 startującym będzie Maksymilian Rochowiak, ur. 2010
92 RYNKIEWICZ ZOFIA S4 / BOGDANIECPOLPOLOK  
93 RYNKIEWICZ ZUZANNA S5 / BOGDANIECPOLPOLOK  
94 SIDOR ADRIANA S4 / NIEDŹWIEDZICASOWIE TEAMPOLPOLOK  
95 SIDOROWA RITA S4 / NOWA RRUDAPOLPOL  
96  SKURZYŃSKA MARYSIA  S3 / BIELAWAPOLPOLOK  
97  SKURZYŃSKI MATEUSZ  S5 / BIELAWAPOLPOLOK  
98 SOBCZYŃSKA ALEKSANDRA S5 / NIEDŹWIEDZICASOWIE TEAMPOLPOLOK  
99 SOBCZYŃSKA DOROTA S1 / NIEDŹWIEDZICASOWIE TEAMPOLPOLOK  
100  STASIAK ANTONI  S5 / DZIERŻONIÓWJUNIOR DZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
 Antoś Stasiak zawodnik klubu Junior Dzierżoniów
101 STEC WIKTORIA S3 / PIESZYCEPOLPOL  
102  STEFAŃSKI JAKUB  S2 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
103  STOJEK KACPER  S1 / BOGATYNIAPOLPOL   
104 STOLARCZYK MAJA S1 / BIELAWAPOLPOL  
105  STUDZIŃSKA JULIA  S1 / OSTROSZOWICEPOLPOLOK  
106  STUDZIŃSKI FILIP  S1 / OSTROSZOWICEPOLPOLOK  
107 SUTUŁA GRACJAN S2 / BIELAWASTOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ SPORTU I REKREACJI PIEKNI I ZDROWIPOLPOLOK  
108  SZACHEWICZ ADAM  S5 / WROCLAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOLOK  
109 SZCZYPKA EMILIA S4 / DZIERŻONIÓWSPM REJESTRCAR PIOTR SZCZYPKAPOLPOLOK  
110 SZCZYPKA MAGDALENA S5 / DZIERŻONIÓWSPM REJESTRCAR PIOTR SZCZYPKAPOLPOLOK  
111  SZLACHCIKOWSKA WIKTORIA  S3 / WAŁBRZYCHPOLPOL   
112  SZTYLKA ZUZANNA  S2 / WAŁBRZYCHWCS WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
113  ŚLIWIŃSKI MARCEL  S4 / BIELAWAPOLPOL   
114 TETLAK NADIA S6 / BIELAWAPOLPOL  
115 TOMALA JULIANNA S2 / ZAGÓRZE ŚLĄSKIE7318POLPOL   
116 URBAŃSKI ANTEK S6 / POLPOL  
117 URBAŃSKI JĘDRZEJ S6 / POLPOL  
118  USIK OLIWER  S4 / BIELAWAPOLPOLOK  
119 WIĄCEK IGNACY S5 / ŚWIDNICABOX 74POLPOL  
120  WILCZYŃSKA MAGDALENA  S5 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
121  WINKOŚ DOMINIKA  S6 / BIELAWAPOLPOLOK  
122  WIŚNIEWSKA NELA  S4 / BIELAWAPOLPOLOK  
123  WRONA BRUNO  S6 / BIELAWAPOLPOL   
124 WZOREK BARTOSZ S5 / ŚWIBODZICESTOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ SPORTU I REKREACJI PIEKNI I ZDROWIPOLPOLOK  
125 WZOREK HANIA S3 / ŚWIEBODZICESTOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ SPORTU I REKREACJI PIEKNI I ZDROWIPOLPOLOK  
126 WZOREK MARTYNA S2 / WROCŁAWSTOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ SPORTU I REKREACJI PIEKNI I ZDROWIPOLPOLOK  
127 ZAJĄC GRACJAN S6 / NOWA RUDAPOLPOL  
128 ZAREMBA BARTEK S1 / ŚWIDNICAOSP GOGOŁÓWPOLPOLOK  
129  ZAWADA EMILIA  S4 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
 Emilia Zawada
130 ŻUCHOWSKA KAROLINA S2 / SMOLECŻUŻUPOLPOLOK  
131 ŻUCHOWSKI ADAM S5 / SMOLECŻUŻUPOLPOLOK