Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 46
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BARSKA-MOJEK BEATA  NW / GRUPAŻOŁNIERZEPOLPOLOK 
2  BECMER ANNA  NW / BRODNICAPOLPOLOK 
3  BERNADY AGNIESZKA  NW / PŁUŻNICAWYBIERZPOLPOLOK 
4 BERNARD CZAJKOWSKI NW / TORUŃTORUŃPOLPOLOK 
5  BESTJAN MONIKA  NW / WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
6  BIEWALD MALGORZATA  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
7 CHABIOR CECYLIA NW / WĄBRZEŻNOCECYLIA TEAMPOLPOLOK 
8  CHMURA JUSTYNA  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
9 CIECIÓRA ANITA NW / PŁUŻNICAPŁUŻNICKIE DZIOŁCHYPOLPOLOK 
10  CIESZYNSKA ANITA  NW / JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOLOK 
11  CZYŻAK LIDIA  NW / WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
12 DUDZIK-GILEWSKA MAGDALENA NW / LISEWOPŁUŻNICKIE DZIOŁCHYPOLPOLOK 
13  GAJOWCZYK-SANIEWSKA LUCYNA  NW / WABRZEŹNOPOLPOLOK 
14  GOŁASZEWSKA ALICJA  NW / WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
15  GONCERZEWICZ JACEK  NW / ŚWIECIEAKTYWNIE ZAKRĘCENIPOLPOLOK 
16  HINZ JULIA  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
17  JABŁOŃSKA JUSTYNA  NW / PŁUŻNICAWYBIERZPOLPOLOK 
18 KĘPIŃSKA BARBARA NW / WĄBRZEŹNOERGIS RUNNERSPOLPOLOK 
19  KONDEJ SYLWIA  NW / ORŁOWOPOLPOLOK 
20 KOSSOBUCKA ANNA NW / WĄBRZEŹNOINICJATYWAPOLPOLOK 
21 KOWALKOWSKA ALEKSANDRA NW / BRODNICAJEZUS CHRYSTUS TEAMPOLPOLOK 
22  KRZEWIŃSKA ANNA  NW / WABRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
23 KUCZYŃSKA JAGODA NW / JEŻEWOAKTYWNIE ZAKRĘCENIPOLPOLOK 
24  LEPISZ AGNIESZKA  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
25  LEPISZ ANTONI  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
26  LEWAŃSKA KATARZYNA  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
27  ŁYDZIŃSKA AGNIESZKA  NW / PŁUŻNICAPOLPOLOK 
28  MACIKOWSKA IWONA  NW / PŁUŻNICAODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
29 MAĆKIEWICZ MALGORZATA NW / WĄBRZEŹNOERGIS RUNNERSPOLPOLOK 
30  MAGDALENA MAZUROWSKA  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
31 MĄDRA WIESŁAWA NW / PŁUŻNICAPŁUŻNICKIE DZIOŁCHYPOLPOLOK 
32  NIEMYT ANDRZEJ  NW / WAŁYCZWAŁYCZPOLPOLOK 
33  NOWAK HANNA  NW / ŁYSOMICERUSZ SIĘ PO ZDROWIEPOLPOLOK 
34 OŁTARZEWSKA LUCYNA NW / WĄBRZEŹNOCECYLIA TEAMPOLPOLOK 
35 PIECZYWOK MAŁGORZATA NW / WĄBRZEŹNOSP3POLPOLOK 
36  PUCHAŁA PAULINA  NW / PLUZNICARUSZ SIĘ PO ZDROWIEPOLPOLOK 
37  ROGALA ILONA  NW / WĄBRZEŹNOINICJATYWAPOLPOLOK 
38 RÓŻYŃSKA SYLWIA NW / PŁUŻNICAPŁUŻNICKIE DZIOŁCHYPOLPOLOK 
39  RUMIŃSKA-SUL JUSTYNA  NW / WĄBRZEŹNOKLUB AKTYWNYCH KOBIETPOLPOLOK 
40  SKOPIŃSKA IRENA  NW / WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
41  STANISZEWSKA WIOLETA  NW / ZBICZNOSIĘ BIEGAPOLPOLOK 
42  STUDZIŃSKA-GOŁASZEWSKA BEATA  NW / WĄBRZEŹNOODNOWA FITNESS - JOANNA DUMA WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
43  TRZCIŃSKI WOJCIECH  NW / WĄBRZEŹNOSTOWARZYSZENIE INICJATYWAPOLPOLOK 
44 WELS KATARZYNA NW / WĄBRZEŹNOINICJATYWAPOLPOLOK 
45  WIŚNIEWSKA JOANNA  NW / TORUŃPOLPOLOK 
46  WRÓBLEWSKA LUCYNA  NW / RADZYŃ CHEŁMIŃSKIPOLPOLOK