Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 976
Odebrało numery: 840

Liczba opłaconych zawodników: 898
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 68810km / M40WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
2 ADAMCZAK JOANNA76310km / K30PAWŁOWICEOK 
3  ADAMCZAK TOMASZ 76410km / M30PAWŁOWICEOK 
4  ADAMCZYK WŁODZIMIERZ 62310km / M50KAZIMIERZ BISKUPIOK 
5  ADAMEK ADRIANNA 26310km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIHUSARIA RACE TEAMOK 
6  ADAMEK GRACJAN 5510km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
7  ADAMEK KAROL 71010km / M30PLESZEWTEAM PLESZEWOK 
8  ADAMEK KLAUDIA  10km / K16OSTRÓW WIELKOPOLSKISL SALOS OSTRÓW WIELKOPOLSKI   
9  ADAMKIEWICZ EMILIA 63410km / K30OSTRÓW WLKPOK 
10  ADAMUS RADOSŁAW 60110km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
11  ADRIANOWICZ IZABELA  10km / K20GRANOWIECIZA & GOSIA   
12  ALEKSANDRZAK RAFAL 20210km / M30OSTROW WIELKOPOLSKIOK 
 Uczestnik extremalnych biegow terenowych runmageddon
13  ANDRUSZKIEWICZ KRYSTIAN 22310km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
14  ANDRZEJCZAK ANDRZEJ 37210km / M50NOWE SKALMIERZYCESKALMEXOK 
15  ANDRZEJCZAK MACIEJ 60210km / M50SZCZECINOK 
16  ANDRZEJCZAK MAGDALENA 37310km / K20NOWE SKALMIERZYCESKALMEXOK 
17  ANDRZEJCZAK TOMASZ 37410km / M20NOWE SKALMIERZYCEZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
18  ANDRZEJEWSKI MARCIN 47110km / M40KALISZOK 
19ANDRZEJEWSKI MARCIN50710km / M30KALISZPROJEKT 104040OK 
20  ANTCZAK ANDRZEJ 71110km / M30KOTLINKOTLINOK 
21  ANTKOWIAK SEBASTIAN 63510km / M40KALISZPARKRUN KALISZOK 
22  ARENT JACEK 18510km / M40RAKONIEWICERAKONIEWICEOK 
23  ARMANOWSKI TOMASZ 9310km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIDRUŻYNA SZPIKUOK 
24  BAJER JACEK 50810km / M40KALISZPARKRUN KALISZOK 
25  BALCER MARCIN 81310km / M30PLESZEWOK 
26  BALCERZAK MARCIN 47210km / M30GOŁUCHÓWOK 
27  BANACH TADEUSZ 26410km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
28  BARAN KRZYSZTOF 17010km / M20KOŹMIN WIELKOPOLSKIKOŹMIN BIEGAOK  
29  BARANEK GRZEGORZ 71210km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKKSMARATON 
30  BARAŃSKI ŁUKASZ 13010km / M30TOPOLA MAŁAOK 
31  BARASIŃSKA MARTA 39710km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
32  BARON OSKAR 18610km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIBIG CARGOOK 
33  BARTKOWIAK DARIUSZ 21010km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKKSMARATON 
 JEST TO MÓJ 23.START W B.R.O. /OD 1995/ 2015 SEVEN CONTINENTS CLUB 2014 WORLD MARATHON MAJORS
34  BARTKOWIAK SŁAWOMIR 29710km / M30OSTRÓW WLKP.ATAMEDICA.PLOK  
35  BARTNIK MICHAŁ 45610km / M30OSTRÓW WLKPJAGODOWAOK 
36  BARTOSZEK KACPER 76510km / M16RASZKÓWOK 
37  BARTOSZEK MARCIN 47310km / M30ŁĄKOCINYOK 
38  BAZELA MACIEJ 32910km / M30KALISZOK 
39  BĄKOWSKI TOMEK 79810km / M30WROCŁAWOK 
40  BEDNARCZYK JAN 50910km / M40ŚLIWNIKIOK  
41  BEDNAREK JANUSZ 1310km / M40LEWKÓWNIGHT RUNNERSOK  
42  BEDNAREK PAWEŁ 1410km / M20LEWKÓWNIGHT RUNNERSOK  
43  BELCARZ SŁAWOMIR 33010km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
44  BERGER PAWEŁ 68910km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
45  BĘCKI MARCIN 37510km / M30KALISZPKB KMP KALISZOK 
46  BĘTKOWSKA KAROLINA 23410km / K30LIGOTAABC GŁOGOWAOK 
47  BIAŁKOWSKI TOMASZ 76610km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
48  BIAŁY ANDRZEJ 64910km / M50OSTRÓW WLKP.HURTOWNIA TOJAOK 
49  BIAŁY LESZEK 62410km / M60OSTRÓW WLKPOK 
50  BIEGANEK KATARZYNA 7410km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
51  BIEGANSKA MARTYNA 89510km / K30OSTROW WLKPDZIKA DRUŻYNAOK 
52  BIELAWNY PAWEŁ 76710km / M20ROZDRAŻEWKOŹMIN BIEGAOK 
53  BIENIEK JACEK 81410km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
54  BIERNACKI ADRIAN 76810km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
55  BIERNAT FILIP 85810km / M40KOŁACZKOWOKB ZŁOTE KŁOSY KOŁACZKOWOOK 
56  BIERNAT PIOTR 11710km / M20KALISZOK 
57  BILSKI PRZEMYSŁAW 28210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKKSMARATON 
58  BINEK MARIUSZ 33110km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
59  BINIEWSKA EWELINA 41510km / K20KALISZKALISZOK 
60  BINIEWSKI CYPRIAN 42210km / M20OPATÓWEKKALISZOK 
61  BINKOWSKI JAROSŁAW 310km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIRAJSPORT ACTIVEOK 
62 BIRECKA KAMILLA74010km / K40KALISZOK 
63  BLAHODIR YURIY 74110km / M30OSTROW WLKPRAKETA KOSMOSOK 
64  BŁACH ROLAND 28310km / M40KĘPNOKS LENIWIECOK 
65  BŁASZCZYK MICHAŁ 71310km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
66  BŁASZCZYK PAWEŁ 45710km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA KPOK 
67  BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 54810km / M20TULISZKÓWMVMOK 
68  BOCZEK MARCIN 60310km / M30KALISZALPAR.PLOK 
69  BODYLSKA PATRYCJA 11210km / K20NOWE SKALMIERZYCEOK 
70  BODYLSKI GRZEGORZ 5610km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
71  BODYS PIOTR 43210km / M30KALISZOK 
72  BODYS ZBIGNIEW 57410km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
73  BOGACKA MAŁGORZATA 26510km / K40OSTRÓW WLKPOK 
74  BOGACKI ARKADIUSZ 26610km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
75 BOGACZ-CHOJNACKA JUSTYNA 10km / K40ZELAZKOWSKAZANI SKARSZEW   
76  BOGACZYK PIOTR 7510km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
77  BOGUS BARTOSZ  10km / M20LUBLINIEC   
78  BOGUSŁAWSKI DOMINIK 23110km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
79  BOROWIAK HANNA 51010km / K30KALISZWOZIMYSIE.PLOK 
80  BOROWIAK MACIEJ 13910km / M30KALISZWOZIMYSIE.PL / BREWAOK 
81  BOROWICZ FILIP 33210km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKKSMARATON 
82  BORUSIAK TOMASZ 47410km / M40NOWA WIEŚOK 
83  BRDYS EWELINA 81510km / K40SULMIERZYCEOK 
84  BRZEZIŃSKA ANITA 21410km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
85  BUNK PATRYCJA 74210km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
86  BURY ROMAN 26710km / M40KARSKIOK 
87  BUTOWICZ PAWEŁ 20310km / M30POZNAŃOK 
88  BYSTRY GRZEGORZ 60410km / M40BARANÓWKS LENIWIECOK 
89  CEGLAREK PRZEMYSŁAW 37610km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKICEMAT 
90  CELER MICHAŁ 410km / M30KALISZRAJSPORT ACTIVEOK 
91  CHABIERSKI MARCIN 42310km / M40KALISZOK 
92  CHABIERSKI PAWEŁ 51110km / M50KALISZOK  
93  CHALCIŃSKA IZABELA 63610km / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
94  CHŁOPAŚ ARTUR 76910km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECOK 
95  CHŁOPAŚ DOMINIKA 21510km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIGRAFICOLOROK 
96  CHŁOPAŚ ROBERT 21610km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIGRAFICOLOROK 
97  CHMIELECKI MATEUSZ 2710km / M30JANKÓW PRZYGODZKIKOCHAM MOJĄ ŻONĘOK 
98  CHMIELEWSKI TOMASZ 51210km / M40KALISZTRAWA TEAMOK 
99  CHOJNACKI DAMIAN  10km / M30KOŚCIELNAWIEŚOK 
100  CHOJNACKI PIOTR  10km / M40ZELAZKOWSKAZANI SKARSZEW   
101  CHOLEWIŃSKA LONGINA 2810km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOK 
102  CHOLEWIŃSKI WOJCIECH 69010km / M50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOK 
103  CHYROWSKA MAŁGORZATA 31310km / K40KIEKRZKIBOLSKI KSOK  
104  CIAPIERZYŃSKI JERZY 57610km / M60OŁOBOKMTB OŁOBOKOK 
105  CICHARZEWSKI MARCIN 29210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIABC GŁOGOWAOK 
 Biegam bo mi się nie chce a żeby się chciało. Osiegnieca zobaczymy.
106  CICHOREK EWELINA 26810km / K30CZERMINOK 
107  CICHOWSKI BARTOSZ 25210km / M30PRZYGODZICEKOCHAM MOJĄ ŻONĘOK 
108  CICHOWSKI WOJCIECH 25310km / M20PRZYGODZICEDAJESZBORAOK 
109  CICHY MATEUSZ 81610km / M20KALISZOK 
110  CIELUCH PIOTR 44210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
111  CIELUCH WOJCIECH 44310km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
112 CIEPLIK ARTUR 11810km / M30POZNAŃCHYBA SZEDŁOK 
 WSTAŁ Z KANAPY!
113  CIEPLIK MARCIN 23510km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKICHYBA SZEDŁOK 
114  CIERNIAK MACIEJ 71410km / M30KOWALEWOK 
115  CIERPKA NORBERT 45810km / M20SOŚNIEKB CZARNE WILKIOK 
116  CIERZNIAK DAMIAN 85910km / M30CHOCZDHU MOTO - DREAMOK 
117  CIEŚLAK IRENEUSZ 26910km / M40CZERMINOK 
118  CIEŚLIŃSKI MARIUSZ 38710km / M40ŚWIELIGÓWOK 
119  CUPRYCH ALEKSANDER 67010km / M40KALISZNIGHT RUNNERSOK 
120  CUPRYCH PRZEMYSŁAW 67110km / M16KALISZOK 
121  CZAJKA TOMASZ 65010km / M20KARMINEKOK 
122  CZARCIŃSKI MICHAŁ 5710km / M40ZAWONIAOK 
123  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 51310km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
124  CZERWIŃSKA AGNIESZKA 45910km / K30KROTOSZYNNIGHT RUNNERSOK 
125  CZERWIŃSKA PAULINA 44410km / K20OSTROW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
126  CZUL TOMASZ 39810km / M30OSTRÓW WLKP.SAJMON BOXING TEAMOK 
127  CZWOJDZIŃSKI IRENEUSZ 86010km / M50KROTOSZYNCITYZEN POZNAŃOK 
128  CZYSTY ZENON 60510km / M70ODOLANÓWKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKKSMARATON 
129  ĆWIKLAK BARTOSZ 17110km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK