Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Liczba zawodników : 1056
Liczba opłaconych zawodników: 811
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ADAMIAK MARTA 53510 / K30ZŁOTY STOKABY DO METYOK 
  ADAMIEC JAKUB  10 / M20ZŁOTORYJA NR 
  ADAMOWICZ MACIEJ 43610 / M30WROCŁAWOK 
  ADAMOWICZ MONIKA 70810 / K30WROCŁAWSPISEKOK 
 ADAMSKI KRZYSZTOF21710 / M30OK 
  AGNIESZKA BIENERT 72410 / K40WROCŁAWOK 
  AMBICKA-CIBA MARZENA 68510 / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOK 
 ANDREJCZUK MAREK46510 / OK 
  ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA 70610 / K20TRZEBNICAFORFITTEROK 
  ANDRZEJEWSKA-TYLMAN RENATA 32410 / K50WROCŁAWOK 
  ANETA KRASICKA 70310 / K30WROCŁAWOK 
  ANNA ABRAMOWICZ  10 / K20WROCŁAW-  
  ARCHUTICZ JOANNA  10 / K20LEGNICA  
  ARMUŁA TOMASZ 22510 / M30WYSOKA-WROCŁAWOK 
  AUGUSTYN ADAM  10 / M30STRZELIN  
  BABIK KRZYSZTOF 73510 / M20ŹRÓDŁAOK 
  BABIRACKA ALINA 48510 / K20WROCŁAWOK 
  BAJACZYK JOANNA  10 / K20WROCŁAW  
  BAJER GRZEGORZ 6210 / M30OLEŚNICAOK 
  BAJON ŁUKASZ 52610 / M20STRZEGOMOK 
  BAKALARCZYK TOMASZ 60410 / M30SIECHNICEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  BANASIAK ADAM  10 / M40NADOLICE MAŁEWSOWL WROCŁAW  
  BANASZEK MAGDALENA 50310 / K30WROCŁAW---OK 
 Run 4 Fun )
  BANDURA ROBERT 57810 / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  BARCZYŃSKI PIOTR  10 / M30WROCŁAWNOA  
  BARSZCZ RAFAŁ 64010 / M20WROCŁAWOK 
  BARTKOWIAK MICHAŁ  10 / M20WROCŁAW  
  BARTŁOMIEJ LISEK 23110 / M40WROCŁAWRUNDWOK 
  BARTOSZEWICZ AGNIESZKA  10 / K30WROCŁAW  
  BARTYZEL MAREK 42110 / M40ZAWOJAOK 
  BARWICKA SONIA 54110 / K30RUDA ŚLĄSKAOK 
  BARYSKI MACIEJ 11010 / M30WROCŁAWOK 
  BASZCZYŃSKA BARBARA 11210 / K50BRZEGOK 
  BAUER BOGDAN 4110 / M20WROCŁAWOK 
  BEDNARSKA AGNIESZKA  10 / K20WROCŁAW  
  BEDNARSKI WOJCIECH 31410 / M20WROCŁAW-OK 
  BEJENKA PIOTR 50910 / M20WROCŁAWOK 
  BEKER KATARZYNA  10 / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
 BEKER KATARZYNA34710 / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
  BEKIESZCZUK MAŁGORZATA 20010 / K20WROCŁAWOK 
  BENEDYKTOWICZ ANNA 63210 / K30WROCŁAWOK 
  BENEDYKTOWICZ MARCIN 63110 / M40WROCŁAWOK 
  BEZEN ANNA 51710 / K30WROCLAWPEŁZNĄCE FOKIOK 
  BIAŁECKI JAKUB 12510 / M30WROCŁAWOK 
  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 47010 / K30WROCLAWOK 
  BIAŁOBŁOCKI MARCIN 60610 / M30WROCŁAWOK 
  BIELECKA EWA 58910 / K40WROCŁAW-OK 
  BIELSKI PIOTR  10 / M30OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA  
  BIL ROBERT 8610 / M20SARBY-OK 
  BIOŁY MAŁGORZATA 70110 / K40MIRKÓWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  BŁASZCZYK MARIUSZ 58510 / M30ŚWIDNICAOK 
  BOBIN KRZYSZTOF 28910 / M30WROCŁAWBLASZAK YOLO TEAMOK 
  BOCHEŃSKA-DANEK NATALIA 45810 / K30WROCŁAWBRAKOK 
  BOĆKO EWA 60710 / K30TRZEBNICAOK 
  BODYLSKA KAROLINA 56910 / K20NOWE SKALMIERZYCEOK 
  BOGACZ PAWEŁ 32210 / M30WROCŁAW-OK 
  BOMBA ALINA  10 / K30WROCŁAW  
  BOŃKOWSKA AGNIESZKA 69210 / K30WROCŁAWRUN_(AWAY)OK 
  BORECKI PAWEŁ 63410 / M30WROCŁAWOK 
  BORKOWSKA PAULINA  10 / K30BIAŁAREBELLION OF FREE RUNNERS  
  BOROŃ AGNIESZKA 74210 / K40BOGUSZÓW-GORCESRTG WAŁBRZYCHOK 
  BOROWIAK PAULINA 75810 / K20WROCŁAWOK 
 BOROWIECKI KRZYSZTOF42810 / M30OK 
  BOROWSKI KAMIL  10 / M30WROCŁAW  
  BORTKIEWICZ MONIKA  10 / K30WROCŁAWPOLEDANCE STUDIO WROCŁAW  
  BORUTA EMILIA 41810 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  BOŻEK ŁUKASZ 67610 / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  BRANDYS KRYSTYNA  10 / K30PAWŁOWICE  
  BRANDYS MICHAŁ  10 / M30PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE  
  BRANKIEWICZ MARCIN  10 / M30WROCŁAW  
  BRAŃCZYK EWA 18610 / K30WROCŁAWOK 
  BRODA DOMINIK 3910 / M30WROCŁAWOK 
  BRUDNIK ANASTAZJA 42310 / K20WROCŁAWOK 
BRYNDA KATARZYNA 44510 / K20GRABÓW NAD PILICĄOK 
  BRYSIAK ZIEMOWIT  10 / M40WROCLAW  
  BRYŚ ARTUR 57710 / M20WROCŁAW-OK 
  BRZOZOWSKA GABRIELA 68010 / K20WROCŁAW-OK 
 Biegam od nie całego roku, mam za sobą tylko jeden bieg `Zawsze pierwsi - bieg kobiet `. Na codzień pracuję jako nauczyciel. Moją pasją jest cukiernictwo!
  BUCZYŃSKA DAGMARA 13910 / K40DOBROSZYCEOK 
  BUDZANOWSKA JOANNA 42910 / K20WROCŁAWTRIATHLON PRO TEAMOK 
  BUDZANOWSKI MICHAŁ  10 / M20WROCLAWTRIATHLON PRO TEAM  
  BUGAJSKI ANTONI 5310 / M40WROCŁAWOK 
  BUJAK ŁUKASZ 37510 / M30WROCŁAWNIC CO LUCKIE NIE JEST MI OBCEOK 
 Dobiegł....
 BULIRA DAMIAN65810 / M30STALOWA WOLALEŚNE DZIADKIOK 
  BURACZEK DOMINIKA  10 / K20WROCŁAW  
  BURAK PIOTR  10 / M30KARWIANY  
  BURSKI MACIEJ 77010 / M20WROCŁAWOKPro-Run 
 Kocham biegać daje mi to poczucie wolności
  BURZYŃSKA KAROLINA 19910 / K40OLEŚNICA-OK 
  BUSZEWSKI BENIAMIN  10 / M40WROCŁAWCZTERDZIESTOLATEK BIEGA  
  BUTKOWSKA KAROLINA  10 / K30KIELCZOW-  
  BZDUN JACEK 9610 / M40WROCŁAWOK 
  CAŁKOSIŃSKI ŁUKASZ 43410 / M40WROCŁAW-OK 
  CEBULSKA AGNIESZKA 20510 / K20WROCŁAWOK 
  CEKIERA AGNIESZKA 51510 / K30WROCŁAWPEŁZNĄCE FOKIOK 
  CEPIEL ALICJA 52010 / K30WROCŁAWOK 
 CERANOWSKI RADOSŁAW19710 / M20WROCŁAWOKNR 
  CETNAROWSKI KAMIL 36510 / M30WROCŁAWOK 
  CHALECKA ZUZANNA 60010 / K20TORUŃOK 
  CHARABIN ANDRZEJ 60110 / M30WROCŁAWOK 
  CHERUBIN MAGDALENA  10 / K20WROCŁAW-  
  CHĘTKIEWICZ MAŁGORZATA 45210 / K30KĄTNANUTELLA TEAMOK 
  CHLEBOWICZ MARCIN 44810 / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLOK 
  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 52110 / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOK 
  CHMIELEWSKI DAWID 2410 / M20TRZEBNICAOK 
  CHMURA KONRAD  10 / M20WROCŁA  
  CHOJNICKI PRZEMYSŁAW 59610 / M30WROCŁAWOK 
  CHOMICKA ANNA 38910 / K30DŁUGOŁĘKAOK 
  CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA 1210 / K30WROCŁAWOK 
  CHYBICKA ALICJA 43910 / K60WROCŁAWOK 
  CHYRZYŃSKI MARCIN  10 / M20KĄTY WROCŁAWSKIEBRAK  
  CICHOSZ SEBASTIAN 42610 / M40WROCŁAWOK 
  CIEPIELA MAŁGORZATA  10 / K20ZIELONA GÓRAPEŁZNĄCE FOKI  
 CIEPŁY KAMIL61910 / M20OK 
  CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA  10 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAM  
  CIMIRSKA ANNA 45910 / K20WROCŁAWOK 
 CISEK ŻANETA7610 / K30BRZEGOK 
  CIUPKA MAGDALENA  10 / K20WROCŁAW  
  CUDZIK ANDRZEJ 21810 / M30WROCŁAWWSOWL WROCŁAWOKPro-Run 
  CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ 10510 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  CYWKA TOMEK 16510 / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
  CZAJA MACIEJ 6310 / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
  CZAJA MAŁGORZATA 5210 / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
  CZAJA PIOTR 40610 / M40WARSZAWAOK 
 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA10210 / K50KOŚCINOOK 
  CZAPSKA IZABELA  10 / K30WROCŁAWBIEGAMBOLUBIĘ  
  CZARSKI SŁAWOMIR 48210 / M20ĆWIKLICEOK 
  CZECH DOROTA 16110 / K40SZYMANÓWOK 
  CZECHOWSKI PAWEŁ 6010 / M30WROCŁAWOK 
  CZEKAJ MARTA  10 / K20TRZEBNICA  
  CZEMBOR KATARZYNA 49310 / K20WROCLAWBRAKOK 
  CZERWIK ADRIANA 70510 / K20WIELICZKAPEŁZNĄCE FOKIOK 
  CZESCIK MICHAL 59010 / M30JELENI GÓRAOK 
  ĆWIK SZYMON 14910 / M20KĘPNOOK