Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Boguszów - Gorce Puchar Polski MTB XCO #6
Boguszów Gorce, 17 września 2017 r.


Liczba zawodników : 128
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje
1 ADAMCZYK JAKUB335U15M / LKK LUKS SŁAWNOPOLPOL 
2  ARMATYS GRZEGORZ 160JM / TARNÓWTARNÓWPOLPOL 
3 BASIŃSKI ALEKSANDER338U15M / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
4 BEDNAREK KAROL262U17M / BRALINUKS SPORT BRALINPOLPOL 
5 BIAŁEK ANTONINA622KO / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
6 BIEDROŃCZYK MACIEJ108JM / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL 
7 BIELECKA DOROTA829U17W / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
8 BIELIŃSKI JAKUB161JM / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
9 BORKOWSKI JAKUB221U17M / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
10 BRYŁKA KONRAD267U17M / NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK WIERUSZÓWPOLPOL 
11 BRZÓSKA FILIP303U15M / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
12 BUDZINSKI TOMASZ32MO / HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS TEAMPOLPOL 
13 BUDZIŃSKI MARCIN34MO / HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS TEAMPOLPOL 
14  CHOJNACKI KACPER 309U15M / ZAWIERCIEMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYPOLPOL 
15  CHOLEWA MACIEJ 227U17M / GŁOGÓWTC CHROBRY GŁOGÓWPOLPOL 
16  CIEŚLA MAJA 910U15W / ZGORZAŁAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
17 CZABOK KLAUDIA623KO / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
18 CZABOK KONRAD254U17M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
19 DAŃKOWSKI DOMINIK165JM / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
20 DĄBROWSKI GABRIEL322U15M / KSIĘŻYNOUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
21 DEC KRYSTIAN162JM / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
22  DESKA ADAM 48MO / ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLPOLU23 
23  DRELAK MAJA 717JW / BRALINMTB TEAM SOKÓŁ BRALIN VIDIONIPOLPOL 
24  DRELAK MILENA 828U17W / BRALINUKS SPORT BRALINPOLPOL 
25 DROBNIK MIKOŁAJ266U17M / WIERUSZÓWWKK WIERUSZÓWPOLPOL 
26 DZIADKOWIEC BARTOSZ35MO / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOLU23 
27  DZIEWA MIKOŁAJ 9MO / BARDOSGR SPECIALIZEDPOLPOLU23 
28 FIJAŁKOWSKA HANNA914U15W / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
29 FIRA JULITA709JW / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL 
30 GAJ IZABELA913U15W / WKK WIERUSZÓWPOLPOL 
31  GARCZYK PAWEŁ 106JM / OBORNIKI ŚLĄSKIEOŚ RACING TEAMPOLPOL 
32 GOLA KONRAD270U17M / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
33 GOLEŃ MARCIN265U17M / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL 
34  GRADECKI TOMASZ 164JM / WROCŁAWWROCŁAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
35  GUT KONRAD 203U17M / OLSZYNAM-G LKS KWISA LUBAŃPOLPOL 
36  GWIAZDA MATEUSZ 307U15M / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMPOLPOL 
37 HEJMAN WIKTORIA911U15W / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
38  HELTA FILIP 1MO / BOGUSZÓW GORCESGR SPECIALIZEDPOLPOLU23 
39 HUDYKA ALBERT105JM / SIEDLISKAUKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKEPOLPOL 
40 HUDYKA GABRIELA826U17W / SIEDLISKAUKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKEPOLPOL 
41 HUDYKA WIKTOR8MO / SIEDLISKAUKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKEPOLPOL 
42 JAKUBOWSKI ADAM256U17M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
43  JANOWSKI KACPER 133JM / ZASKALETHULE - JMPPOLPOL 
44 JASKOT MICHAŁ207U17M / POLKOWICEMKS POLKOWICEPOLPOL 
45 JERUZALSKA NATALIA715JW / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
46  JEZIORSKI MACIEJ 3MO / WARSZAWAROMET FACTORY TEAMPOLPOL 
47  JÓZEFIAK MATEUSZ 225U17M / KĘPNOUKS SPORT BRALINPOLPOL 
48  KAMIŃSKI TOMASZ 264U17M / CHOCICZAUKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIKPOLPOL 
49 KAROLONEK ALBERT30MO / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
50  KARPIERZ WOJTEK 134JM / BIELAWADREAM-BIKE. BIELAWAPOLPOL 
51  KAWALEC MARCIN 49MO / WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMPOLPOL 
52 KLIMEK KRZYSZTOF301U15M / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIKPOLPOL 
53  KONWIŃSKI MATEUSZ 306U15M / BRZEZINYLKK LUKS SŁAWNOPOLPOL 
54 KOSZYKOWSKI MICHAŁ302U15M / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
55 KOWALCZYK JAKUB102JM / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
56  KOZUBAL MAGDALENA 714JW / WROCAWWROCŁAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
57 KRUPA JAKUB41MO / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
58 KRYŃSKI PIOTR257U17M / BIAŁYSTOKVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAMPOLPOL 
59 LACHOWICZ MICHAŁ230U17M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
60 LATAWIEC MAJA831U17W / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL 
61  LEWEK DOMINIK 112JM / POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPOLPOL 
62 LISOWSKI KAROL340U15M / GŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
63  ŁOPATKA MACIEJ 166JM / ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA RACING TEAMPOLPOL 
64 ŁUKASZEWICZ WOJCIECH313U15M / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
65 ŁUKIANOWSKI KACPER263U17M / BRALINUKS SPORT BRALINPOLPOL 
66 MAKOWSKI PIOTR258U17M / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
67 MARKOWSKI KACPER141JM / ŁOPIENIE JEŻEUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
68 MASZKIEWICZ MATEUSZ10MO / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
69 MICHALIK DARIUSZ110JM / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
70  MIKINIK KACPER 269U17M / JERZMANOWATC CHROBRY GŁOGÓWPOLPOL 
71  MIŁEK EWA 825U17W / MIECHÓW-CHARSZNICAKCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM GÓRSKIE ORŁY TARNÓWPOLPOL 
72  MIREK ARKADIUSZ 101JM / WOJNICZKCP ELZAT BIENIASZ BIKEPOLPOL 
73  NOWOROL MARCIN 163JM / WROCŁAWWROCŁAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
74 OSTASZEWSKI KAROL7MO / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
75 OSZKIEL KAMIL40MO / SEROKI-PARCELAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLU23 
76 OSZKIEL MILENA915U15W / SEROKI-PARCELAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
77 OŚKO MIŁOSZ229U17M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
78 OWCZAREK JAN321U15M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
79 PACAŁOWSKI IWO339U15M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
80 PASZKO PIOTR142JM / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
81 PETRYSZYN MACIEK308U15M / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINPOLPOL 
82 PETRYSZYN MICHAŁ159JM / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINPOLPOL 
83 PIELECH ADRIAN157JM / POLKOWICEMKS POLKOWICEPOLPOL 
84 PIERZGA MILENA837U17W / STARY WALISZÓWUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
85  PIETRASIEWICZ SZYMON 268U17M / LUBAŃM-G LKS KWISA LUBAŃPOLPOL 
86 PIOTROWSKA PATRYCJA618KO / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOLU23 
87  PODGÓRSKA ALEKSANDRA 614KO / BIELAWASGR SPECIALIZEDPOLPOL 
88 POLEWACZYK KAROL259U17M / MRĄGOWOMSR MRĄGOWOPOLPOL 
89 POŁATYŃSKI MACIEJ152JM / NOWE MIASTO NAD WARTĄGTS PHYTOPHARM KLĘKAPOLPOL 
90 POMIAN SZYMON201U17M / BIAŁYSTOKUKS WYGODA BIAŁYSTOKPOLPOL 
91 POMORSKI MICHAŁ304U15M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
92  POMORSKI SZYMON 42MO / ŁÓDŹKOMOBIKE SCOTT TEAMPOLPOLU23 
93 PRZEWDZIĘK KAROL156JM / BRALINUKS SPORT BRALINPOLPOL 
94 PRZYBYSZ JAKUB336U15M / POLKOWICEMKS POLKOWICEPOLPOL 
95 PYTEL PIOTR208U17M / GŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
96 SAMUL BARTOSZ327U15M / MRĄGOWOMSR MRĄGOWOPOLPOL 
97 SAPIEJA MICHAŁ261U17M / LKK LUKS SŁAWNOPOLPOL 
98 SAWICKI BŁAŻEJ31MO / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
99  SIERŻANT BARTOSZ 144JM / POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPOLPOL 
100 SOŁTYS MACIEJ138JM / RABA WYŻNAKS GORCE - THULE - JMPPOLPOL 
101  SOŁTYS OLGA 835U17W / RABA WYŻNATHULE - JMPPOLPOL 
102 STĘPIEŃ WOJCIECH158JM / POLKOWICEMKS POLKOWICEPOLPOL 
103 SZAŁACHOWSKI WOJCIECH139JM / MRĄGOWOMSR MRĄGOWOPOLPOL 
104 SZCZECIŃSKA MATYLDA827U17W / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
105 SZEREMETA JULIAN131JM / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
106 SZPOCIŃSKA AGNIESZKA716JW / HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS TEAMPOLPOL 
107 SZWINTA ALICJA916U15W / JELENIA GÓRAPOLPOL 
108 SZYMCZUK ŁUKASZ27MO / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOLU23 
109  ŚLIWIŃSKI PIOTR 205U17M / GLIWICEGK GLIWICEPOLPOL 
110 TARNAWSKA JULIA836U17W / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
111 TARNAWSKI KAMIL109JM / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
112 TOMASIK MARTYNA834U17W / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
113 TOPÓR MICHAŁ4MO / ZATORSUPERIOR ZATORPOLPOLU23 
114 TUROBOŚ MARTA624KO / HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS TEAMPOLPOL 
115 TYLKA AGNIESZKA904U15W / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL 
116 WACH ARKADIUSZ260U17M / HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS TEAMPOLPOL 
117 WĄSOWICZ ADAM206U17M / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
118  WIADERNA WIKTORIA 713JW / WROCŁAWWROCŁAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL 
119 WIERZYCKA SABINA833U17W / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL 
120 WIŚNIEWSKA DOMINIKA912U15W / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINPOLPOL 
121  WIŚNIEWSKI WIKTOR 202U17M / BIELAWADREAM-BIKE. BIELAWAPOLPOL 
122 WOJTYŁA GABRIELA625KO / ZATORSUPERIOR ZATORPOLPOLU23 
123 ZAPAŁA MICHAŁ341U15M / GŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
124 ZAWIERTA MAGDALENA832U17W / PIECZYSKAWKK WIERUSZÓWPOLPOL 
125 ZAWIERTA PATRYCJA830U17W / PIECZYSKAWKK WIERUSZÓWPOLPOL 
126  ZIELIŃSKA MAGDALENA 626KO / MALECKKS SOKÓŁ KĘTYPOLPOLU23 
127 ZIĘBA JULIA838U17W / LKK LUKS SŁAWNOPOLPOL 
128 ŻUR JAROSŁAW103JM / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL