Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start 2017 Puchar MTB Masters, zawodnicy amator i dziec
Boguszów Gorce, 16 września 2017 r.


Liczba zawodników : 91
Odebrało numery: 67

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Odebrał
numer
1 ADAMEK PETR522M17 / RTYNĚ V PODKRKONOŠÍAPACHE LOKO TRUTNOVCZECZE 
2 ADAMKOVA JANA535KO / RTYNĚ V PODKRKONOŠÍAPACHE LOKO TRUTNOVCZECZE 
3  ADÁMEK PETR  M17 / RTYNĚ V PODKRKONOŠÍAPACHE LOKO TRUTNOVCZECZE  
4  ANDRZEJCZYK JAKUB  M17 / POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLPOL  
5 BAŁUK TYMOTEUSZ469M8 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
6 BIELECKA ANNA536KO / KKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
7 BIELECKI PAWEŁ470M11 / KKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
8  BISEK EMIL 515M17 / WAŁBRZYCHBIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCHPOLPOL 
9  BREGIER PIOTR  M2 / PŁOCKNIEZRZESZONYPOLPOL  
10 BRONICKI MACIEJ473M11 / ŚWIEBODZICEMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
11  CHACHULSKI ANTEK  M11 / WYSOKAKLUB NARCIARSKI WROCŁAWPOLPOL  
12  CHACHULSKI JAKUB  M2 / WYSOKAKLUB NARCIARSKI WROCŁAWPOLPOL  
13  CHACHULSKI KACPER  M11 / WYSOKAKLUB NARCIARSKI WROCŁAWPOLPOL  
14 CHOMA LAURA451K11 / TYCHYCHOMA TEAM TSRPOLPOL 
15 ĆWICZAK ADRIAN M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL  
16 DEC WIKTOR439M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
17  DZIEDZIC PIOTR  M2 / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMPOLPOL  
18 FIJAŁKOWSKA EMILIA430K11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
19 GŁOGOWSKI MACIEJ448M11 / MRĄGOWOMSR MRĄGOWOPOLPOL 
20  GŁOWIK MICHAŁ 510M14 / TRZCINICACART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALINPOLPOL 
21  GROMADA TATIANA 423K11 / GLIWICEGRUPA KOLARSKA GLIWICEPOLPOL 
22  GROSEL SZCZEPAN 513CK / WROCŁAWPOLPOL 
23  GRZEGORZEWSKA NATALIA 462K11 / KROSNOWICENIEZRZESZONYPOLPOL 
24  GUŁAJ KAJETAN 446M11 / JELENIA GÓRAKS SZRENICAPOLPOL 
25  GUŁAJ MIKOŁAJ 445M8 / JELENIA GÓRAKS SZRENICAPOLPOL 
26 HAWRYLUK JAKUB459M8 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
27 HEJMAN WIKTORIA467K11 / KKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
28 HOLWEG JAKUB478M8 / JUGÓWPOLIKAPOLPOL 
29 JAŚKIEWICZ LESZEK438M11 / SZCZAWINAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
30 KIEŁBASKA NATAN M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
31 KLUSS NATANIEL472M11 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
32 KONARSKI KAJETAN431M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
33  KRUSZ DAWID  M8 / MIEROSZÓWKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL  
34  KULA WERONIKA 427K8 / RATNO DOLNESZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓWPOLPOL 
35  KUNCIK MATEJ  M14 / SPINDLERUV MLYNTOMAS KUNCIKCZECZE  
36 LEGIEĆ MIKOŁAJ444M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
37 ŁYSEK DAWID456M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
38 MAGDZIARCZYK ANIELA474K8 / KKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
39 MAGDZIARCZYK LENA475K8 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
40 MAJZEL DANIEL460M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
41  MALESZKA GRZEGORZ 507M2 / OLSZTYNRENAULT TEAMPOLPOL 
42 MALESZKA MATEUSZ424M11 / OLSZTYNRENAULT TEAMPOLPOL 
43 MARCIŃCZYK BARTOSZ421M11 / MIEROSZÓWPOLPOL 
44  MATUŁA MARIUSZ 426K11 / NOWA RUDASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓWPOLPOL 
45  MATUŁA MARTYNA 428K11 / NOWA RUDASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓWPOLPOL 
46 MĄDRYGAŁ MARCEL M11 / ŻARYHURAGAN ŻAGAŃPOLPOL  
47 MĄDRYGAŁ MARCIN M1 / ŻARYHURAGAN ŻAGAŃPOLPOL  
48  MIŁEK ADAM 503CK / MIECHÓW-CHARSZNICAPOLPOL 
49 MŁYNARCZYK OLIWIA433K11 / DZIKOWIECUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
50 MURYJ ANTONI432M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
51 MURYJ WOJCIECH SC / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
52 NAWROCKI MAREK514CK / BAGNOMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWPOLPOL 
53 OKARMUS OLIWIER468M8 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL 
54  OLEJNICZAK ŁUKASZ 502M1 / WAŁBRZYCHF2K TEAMPOLPOL 
55 PARZYCH MACIEJ447M11 / MRĄGOWOMSR MRĄGOWOPOLPOL 
56  PASZEK SZCZEPAN  M1 / BOLESŁAWIECBIKESTACJA.PL/FITWHEELS.EUPOLPOL  
57  PIETRZYCKI TOMASZ 505M1 / BIAŁYSTOKPIE3CKI TEAMPOLPOL 
58  PIOTROWSKI MARIUSZ 537M2 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
59 PIOTROWSKI MIKOŁAJ477M8 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
60  PIRÓG KRYSTIAN 532M1 / SZAFLARYKS GORCE - THULE - JMPPOLPOL 
61 POROŚ DARIUSZ508M1 / WROCŁAWMTB VOTUM TEAM WROCŁAWPOLPOL 
62 RATAJCZYK SEBASTIAN461M8 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
63 RICHTSZAJD ANDRZEJ M11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL  
64 RÓŻNCKA ALEKSANDRA434K8 / DZIKOWIECUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
65 RUDKIEWICZ ŁUKASZ511M14 / WROCŁAWWKK WROCŁAWPOLPOL 
66 SACHA WIT M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL  
67  SAMBORSKI MACIEJ 506CK / BIAŁYSTOKPTR DOJLIDY BIAŁYSTOKPOLPOL 
68  SELEWSKI ROBERT  M2 / KOWARYPOLPOL  
69 SITEK NATALIA466K11 / LUBAWKAMTB LUBAWKAPOLPOL 
70  SKIBIŃSKI GRZEGORZ 512M17 / LUBOMINF2K TEAMPOLPOL 
71 SKOKUN JAKUB452M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
72 SKOKUN PIOTR454M8 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
73 STANIAK BŁAŻEJ465M11 / DZBANÓWPOLPOL 
74 STANIAK KONRAD464M8 / DZBANÓWPOLPOL 
75 SZCZEPUCH RAFAŁ509M2 / ŚWIDNICAQUEST TEAMPOLPOL 
76  SZCZOTKA KRZYSZTOF 534M1 / SIENIAWA ŻARSKANIEZRZESZONYPOLPOL 
77 SZKUDŁAPSKI PATRYK436M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
78 SZLAGA GRACJAN437M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL 
79  SZUSTAK ŁUKASZ 523M17 / ŚWIEBODZICEF2K TEAMPOLPOL 
80 TONDER JUDYTA K11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL  
81 URBANEK DAGMARA476K8 / SZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓWPOLPOL 
82  WALERAK PIOTR  M17 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL  
83 WAWRZYŃCZAK PAWEŁ471M11 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
84  WOLINSKI KRZYSZTOF 533M1 / ZARYKACPER-ROWERY.COMPOLPOL 
85  WOLIŃSKA KATARZYNA  KO / ŻARYKACPER-ROWERY.COMPOLPOL  
86  WRÓBEL MARCIN  M2 / WYSOKAIM-MOTION.PL TEAMPOLPOL  
87  ZAPOTOCZNY JACEK  M17 / OŁAWATODAY IS YOURSPOLPOL  
88 ZARENKIEWICZ ARKADIUSZ457M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIAPOLPOL 
89  ŻEBROWSKI PIOTR 504M2 / BIAŁYSTOKPTR OPTIMA TEAMPOLPOL 
90 ŻOŁĘDŹ AMELIA422K11 / RADKÓWSZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓWPOLPOL 
91 ŻUR JAKUB M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDAPOLPOL