Zawody obsługuje firma Datasport

VII Dycha Drzymały 2017
Rakoniewice, 08 października 2017 r.


Drużyny PSP - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1633
Liczba opłaconych zawodników: 361
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ADAM JOLANTA1575OPEN / K40WOLSZTYNPOLPOL  
2 ADAM KRZYSZTOF1574OPEN / M40WOLSZTYNPOLPOL  
3 ADAM MARTA1576OPEN / K20WOLSZTYNPOLPOL  
4 ADAM SEBASTIAN143OPEN / M20NAROŻNIKIPOLPOL Gmina 
5  ADAMCZAK ARKADIUSZ 693OPEN / M30LESZNOPOLPOL  
6  ADAMCZAK MACIEJ 387OPEN / M30OPALENICAWOJNOWICKA SETKAPOLPOL  
7  ADAMCZAK MARTA 655OPEN / K20NOWY WIDZIMPOLPOL  
8  ADAMCZAK PIOTR 529OPEN / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIPIOTR ADAMCZAKPOLPOL  
9 ADAMCZEWSKI PAWEŁ68OPEN / M30OPALENICAPOLPOL  
10  ADAMCZYK PAWEŁ 702OPEN / M30POZNAŃPOLPOL  
11  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 273OPEN / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOPOLPOL  
12 ANDRUSIECZKO MAREK1418OPEN / M30KW PSP SZCZECINPOLPOLOKPSP 
13 ANDRUSZKÓW MAREK1219OPEN / M30KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
14  ANDRYS ŁUKASZ 472OPEN / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
15  ANDRYS MARCIN 677OPEN / M20GRODZISK WIELKOPOLSKI1990POLPOL  
16 ANDRZEJCZAK SŁAWOMIR1525OPEN / M40KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
17  ANDRZEJEWSKI DOMINIK 254OPEN / M30MUROWANA GOŚLINABIEGAJNIA POZNAŃPOLPOL  
18 ANGIER JAKUB1217OPEN / M20KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
19  ANTCZAK KRZYSZTOF 1030OPEN / M20JAROCINBIEGACZE JAROCINPOLPOL  
20  ANTKOWIAK BARTOSZ 933OPEN / M30WOLSZTYNMTS-TRANSPORTPOLPOL  
21  ANTONIAK SŁAWOMIR 302OPEN / M50POZNAŃTICONPOLPOL  
22  ARENT JACEK 712OPEN / M40RAKONIEWICEPOLPOL Gmina 
23  ARENTOWSKI MICHAŁ 1041OPEN / M30SWARZĘDZCYBINA TEAMPOLPOL  
24  ARNDT-KUFEL ALINA 686OPEN / K50LUBOŃPOLPOL  
25  ARNDT PAWEŁ 1169OPEN / M40POZNAŃRRTEAMPOLPOL  
26  AUGUSTYNIAK MICHAŁ 396OPEN / M40POZNAŃPOLPOL  
 Kolejny raz w Rakoniewicach na ulubionej dyszce!
27  BABUSZKIEWICZ MICHAŁ 697OPEN / M30KĘBŁOWOPOLPOL  
28  BADZIŃSKI ADRIAN 1131OPEN / M20BUKBRAKPOLPOL  
29 BADZIŃSKI DAMIAN1130OPEN / M20BUKPOLPOL  
30 BAJBAK MACIEJ1395OPEN / M30KW PSP TORUŃPOLPOLOKPSP 
31 BAJER MICHAŁ1157OPEN / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOL  
32 BANASZAK GRZEGORZ1367OPEN / M30KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
33  BANASZAK MICHAŁ 875OPEN / M30RYDZYNAR-TEAMPOLPOL  
34 BANASZAK TOMASZ1336OPEN / M40KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
35 BANASZEWSKI ŁUKASZ1393OPEN / M20KW PSP TORUŃPOLPOLOKPSP 
36  BANDUROWSKA AGNIESZKA 710OPEN / K40NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLPOL  
37  BANDUROWSKI ANDRZEJ 711OPEN / M40NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLPOL  
38  BARAN MAREK  OPEN / M40SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLPOL  
39  BARASIŃSKA MARTA 454OPEN / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL  
40  BARCZAK ROBERT 808OPEN / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEPOLPOL  
41 BARTCZAK ŁUKASZ1390OPEN / M30KW PSP TORUŃPOLPOLOKPSP 
42  BARTELA JANUSZ 835OPEN / M60WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
43 BARTKOWIAK ANDRZEJ998OPEN / M40KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
44  BARTKOWIAK ARTUR 585OPEN / M20RUCHOCICEPOLPOL Gmina OSP 
45  BARTKOWIAK MAREK 781OPEN / M30ŚREMPOLPOL  
46  BARTKOWIAK MATEUSZ 863OPEN / M20ŚREMPOLPOL  
47 BARTKOWIAK WALDEMAR1386OPEN / M30KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
48 BARTOSZEWSKI ANDRZEJ1451OPEN / M20KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
49 BASIŃSKI MICHAŁ774OPEN / M16RAKONIEWICEPOLPOL Gmina 
50 BASZKO DANUTA814OPEN / K40WOLSZTYNPOLPOL  
51 BAUMANN HANNA1163OPEN / K40RAKONIEWICEPOLPOL Gmina 
52 BAUMGART MAREK173OPEN / M40WFOŚIGW W POZNANIUPOLPOL  
53  BAZIÓR MATEUSZ 411OPEN / M20ŚREMRUNNER`S POWERPOLPOL  
54  BAZYLI MICHAŁ 167OPEN / M30RYBOJEDZKO-POLPOL  
55  BĄCZYK JOLANTA 478OPEN / K30RAKONIEWICEWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOL Gmina 
56 BĄK NIKODEM83OPEN / M16KOBYLNIKIPOLPOL  
57 BEDNARSKI ARKADIUSZ614OPEN / M30LUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
58  BEDNARSKI JÓZEF 20OPEN / M70POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
59 BEDNARSKI RADOSŁAW1488OPEN / M30KW PSP WARSZAWAPOLPOLOKPSP 
60 BEKISZ ŁUKASZ1229OPEN / M30KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
61 BENDOWSKI ADRIAN1119OPEN / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
62  BENDOWSKI ŁUKASZ 212OPEN / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
63  BERNACKI ZBIGNIEW 582OPEN / M60Grodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
64  BIALIC MARIOLA 919OPEN / K30TOMASZOWOTEAM MARYSIAKPOLPOL  
65  BIALIC RADOSŁAW 920OPEN / M40TOMASZOWO34BKPANC TEAM MARYSIAKPOLPOL  
66 BIAŁAS ARTUR1515OPEN / M30KW PSP KATOWICEPOLPOLOKPSP 
67 BIAŁAS MACIEJ1440OPEN / M20WŁADYSŁAWÓWSA PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
68  BIAŁY BARTOSZ 942OPEN / M30WITOBEL-POLPOL  
69  BIELAWA KAMILA 926OPEN / K30PAPROĆNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLPOL  
70  BIELAWNY PIOTR 1087OPEN / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
71  BIELAWSKI TOMASZ 938OPEN / M20KUBACZYNDRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWOPOLPOL OSP 
72  BIENIEK GRZEGORZ 540OPEN / M60LESZNOPOLPOL  
73 BIERNACKI TOMASZ1477OPEN / M30KW PSP WARSZAWAPOLPOLOKPSP 
74  BIERNAT RAFAŁ 815OPEN / M40KROSINKOMOSINA BIEGAPOLPOL  
75 BILAWA KAROLINA109OPEN / K20NOWA WIEŚ17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOLPOL  
76 BILIŃSKA MAGDALENA1215OPEN / K40KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
77 BILSKI PIOTR OPEN / M20ROSTARZEWOPOLPOL Gmina 
78 BIŁYK RYSZARD5OPEN / M40NOWA JABŁONNAPOLPOL  
79 BINDER PIOTR705OPEN / M30NOWA SÓLPOLPOL  
80  BISKUP JAN 480OPEN / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPPOLPOL  
81  BŁAJEK MACIEJ 1117OPEN / M30PLEWISKACYBINA TEAMPOLPOL  
82  BŁASZCZYK JAKUB 763OPEN / M20PYZDRYPYZDRZANIE W BIEGUPOLPOL  
83  BŁASZCZYK TOMASZ 465OPEN / M30GÓRAPOLPOL  
84 BŁAUT DAMIAN1425OPEN / M20SA PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
85  BŁAŻEJEWSKI PATRYK 973OPEN / M20GRANOWODRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWOPOLPOL OSP 
86  BŁOCH AGATA 657OPEN / K30ŚREMRUNNER`S POWERPOLPOL  
87  BŁOCH PAWEŁ 658OPEN / M30ŚREMRUNNER`S POWERPOLPOL  
88 BOBER MATEUSZ1530OPEN / M30KW PSP WROCŁAWPOLPOLOKPSP 
89  BOBROWSKA ANNA 229OPEN / K30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOL  
90  BOCER KATARZYNA 1048OPEN / K30RAKONIEWICE-POLPOL Gmina 
91 BOCZAR MIROSŁAW1334OPEN / M40KW PSP WROCŁAWPOLPOLOKPSP 
92  BOGACZYK DAMIAN 755OPEN / M30ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLONIA ŚRODA WLKP.POLPOL  
93 BOKUS EUGENIUSZ184OPEN / M50KOŚCIANPOLPOL  
94 BOROWCZYK PRZEMYSŁAW116OPEN / M30ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLPOL  
95  BOROWICZ MARCIN 226OPEN / M40POZNAŃQUAY POZNAŃPOLPOL  
96 BOROWIECKA AGNIESZKA489OPEN / K30POZNAŃPOLPOL  
97 BORUCKI PIOTR OPEN / M40KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
98  BRAMBOR ZUZANNA 499OPEN / K20NOWY TOMYŚLPOLPOL  
99  BRAUN TOMASZ 503OPEN / M40STRYKOWONIGHT RUNNERSPOLPOL  
100 BROCZKOWSKI TOMASZ1102OPEN / M30ROSTARZEWOGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLPOL Gmina 
101  BRODZISZEWSKI WIESŁAW 880OPEN / M50SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZPOLPOL  
102  BROK JACEK 906OPEN / M40PLEWISKAPOLPOL  
103  BRUSS KRZYSZTOF 440OPEN / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
104  BRYCHCY FABIAN 469OPEN / M40CHORZEMINWOLSZTYNSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOL  
105 BRYCHCY MICHAŁ1590OPEN / M30GRODZISK WIELKOPOLSKINIAGARA FITNESS KLUBPOLPOL  
106  BRYCHCY-NOWAK PAULINA 1076OPEN / K30STRZYŻEWOTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃPOLPOL  
107  BRYCHCY RADOSŁAW 1022OPEN / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
108  BRYCHCY SYLWIA 1023OPEN / K30GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
109  BRYGIER DAMIAN 759OPEN / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
110  BUCHER MICHALINA 446OPEN / K16CZEMPIŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
111  BUDNA IZABELA 881OPEN / K40GŁUCHOWOLUCKY LUZERSPOLPOL  
112  BUDYCH BARTOSZ 217OPEN / M30BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
113 BURA ŁUKASZ1498OPEN / M20KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
114 BURDKA PIOTR1268OPEN / M40KW PSP ŁÓDŹPOLPOLOKPSP 
115 BURMISTRZAK SARA1577OPEN / K20WOLSZTYNPOLPOL  
116  CAŁUJEK MICHAŁ 541OPEN / M30KOMORNIKIPOLPOL  
117 CANDER JERZY259OPEN / M50WĄBRZEŹNOPOLPOL  
118  CANDER PIOTR 619OPEN / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOL  
119 CEBULA AGATA242OPEN / K40GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
120  CEBULSKI DARIUSZ 937OPEN / M30WOLSZTYN-POLPOL  
121 CEDRO ANNA1221OPEN / K40KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
122 CEGLAREK ARTUR OPEN / M16RAKONIEWICEPOLPOL Gmina 
123 CEGLAREK ARTUR1570OPEN / M16RAKONIEWICEPOLPOL Gmina 
124 CEGLAREK TOMASZ1473OPEN / M40KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
125 CERANKA KRYSTIAN1337OPEN / M20KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
126  CERAŃSKA ANNA  OPEN / K50POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOL  
127 CERENKA HUBERT1441OPEN / M20SA PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
128  CHAŁUPKA MARCIN 867OPEN / M40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLPOL  
129 CHEŁSTOWSKI JACEK1369OPEN / M30KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
130  CHIBOWSKI DARIUSZ 865OPEN / M40POZNAŃPOZNAN BIEGAPOLPOL  
131 CHMIEL RAFAŁ1208OPEN / M40KW PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
132  CHOJNACKA-MARYSIAK ANNA 909OPEN / K30POWIDZPOLPOL  
133  CHOŁDRYCH-STRABEL OLGA 319OPEN / K30POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPOLPOL  
134 CHOŁUJ PAWEŁ404OPEN / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL  
135 CHORĄZIAK JACEK1168OPEN / M40GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
136 CHORĄŻYCZEWSKI TOMASZ1222OPEN / M50KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
137 CHRAPLAK KAROL394OPEN / M40LESZNONASZ DOM NASZ ŚWIATPOLPOL  
138  CHRAPLEWSKA KAROLINA 791OPEN / K30POZNAŃPRO366POLPOL  
139  CHRAPLEWSKI MACIEJ 879OPEN / M30BUKPOLPOL  
140 CHRÓŚCIK ANDRZEJ487OPEN / M50GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
141 CHRÓŚCIK MARTA479OPEN / K16GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
142  CHRUSTEK EWA 752OPEN / K40ZIELONA GÓRADRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAPOLPOL  
143 CHUDAŃSKI HUBERT1216OPEN / M30MAKSYMILIANOWOSP PSP BYDGOSZCZPOLPOLOKPSP 
144  CHUDY ROMAN 438OPEN / M50RYDZYNA1958POLPOL  
145  CHUDZINSKI PAWEL 1152OPEN / M40GOSTYŃALFA TEAMPOLPOL  
146 CICHA NATALIA192OPEN / K20KOPANICAPOLPOL  
147  CICHOŃ ALICJA 1108OPEN / K30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOL  
148 CICHOŃ JOANNA1516OPEN / K30KW PSP KATOWICEPOLPOLOKPSP 
149  CICHOS BARBARA 600OPEN / K50GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
150  CICHOS MACIEJ 599OPEN / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
151  CICHY JACEK 341OPEN / M50POZNAŃPOLPOL  
152  CICHY MICHAŁ 1053OPEN / M40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOL  
153 CIEKAŃSKA JOANNA1594OPEN / K30LESZNOPOLPOL  
154  CIESIELSKI TOMASZ 538OPEN / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIPRAWILNE ZIOMECZKIPOLPOL  
155 CIESIOŁKA JAKUB1581OPEN / M30POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPOLPOL  
156 CIEŚLAK SEBASTIAN255OPEN / M20ŚREMNIGHT RUNNERSPOLPOL  
157  CUPRYŚ ANITA 594OPEN / K40KASZCZORPOLPOL  
158  CWOJDZIŃSKI PIOTR 230OPEN / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOL  
159  CYBAL KATARZYNA 760OPEN / K30GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
160  CYBAL MICHAŁ 761OPEN / M40GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL  
161  CYPEL REMIGIUSZ 256OPEN / M30BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
162  CYPRIAN JAROSŁAW 871OPEN / M40OPALENICAOSP OPALENICAPOLPOL OSP 
163  CYPRIAN PAULA 244OPEN / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
164 CYRANIAK URSZULA62OPEN / K40KOZIEGŁOWYPOLPOL  
165 CYTAWA ARKADIUSZ1291OPEN / M40KW PSP WROCŁAWPOLPOLOKPSP 
166 CYTAWA ILONA1335OPEN / K40KW PSP WROCŁAWPOLPOLOKPSP 
167 CZAICKI SEBASTIAN1476OPEN / M40KW PSP WROCŁAWPOLPOLOKPSP 
168  CZAPCZYK MACIEJ 308OPEN / M30POZNAŃKŁODAPOLPOL  
169 CZAPIEWSKA - SIEKIERKA EWA1403OPEN / K30KW PSP TORUŃPOLPOLOKPSP 
170 CZARTOSZEWSKI SZYMON1426OPEN / M20SA PSP POZNAŃPOLPOLOKPSP 
171  CZECHOWSKA ANITA 1034OPEN / K40SWARZĘDZCYBINA TEAMPOLPOL  
172  CZECHOWSKI KRZYSZTOF 1033OPEN / M40SWARZĘDZCYBINA TEAMPOLPOL  
173  CZEKAJ AGNIESZKA 564OPEN / K30GOLINAROZPĘDZENI WIATREM GOLINAPOLPOL  
174  CZEKAŁA MONIKA 624OPEN / K30GRODZISK WLKPKAKOLEWOPOLPOL  
175  CZERWINSKI HUBERT 162OPEN / M30WILKOWICEWILKOWICECAY  
176  CZOLHAN DAMIAN 1139OPEN / M40ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLPOL  
177 CZOP JAN509OPEN / M70BABIMOSTPOLPOL  
178 CZYRNIAŃSKI JAROSŁAW1267OPEN / M30KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
179 CZYŻOWICZ MIROSŁAW1242OPEN / M30KW PSP RZESZÓWPOLPOLOKPSP