Zawody obsługuje firma Datasport

XIX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”
Żywiec, 18 marca 2018 r.


Drużyna 2 - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1955
Odebrało numery: 1491

Liczba opłaconych zawodników: 1751
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAHAMOWICZ JAKUB 918OPEN / M30RYBNIKOK 
2  ADAM PIOTR 41OPEN / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK  
3  ADAMCZAK GRZEGORZ  OPEN / M30KATOWICETRAVOIS   
4  ADAMCZYK ŁUKASZ 806OPEN / M30ŁODYGOWICEOKPowiat  
5  ADAMCZYK MICHAŁ 525OPEN / M30RYBNIKOK 
6  ADAMEK JERZY 1240OPEN / M40PIETRZYKOWICEOKPowiat 
7  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 396OPEN / K30IMIELINAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACHOK 
8  ADAMUS MACIEJ 289OPEN / M40SUŁKOWICEOK 
9  ALBRECHT ARKADIUSZ 569OPEN / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK 
10  ALEKSIEJEW JERZY 1276OPEN / M40OLKUSZOK 
11  ALLEMAND BRAD 1025OPEN / M40CANNESOK 
12  ANDREJEW AGNIESZKA 841OPEN / K40ZĄBKIBÓBR TŁUSZCZOK 
13  ANDRUSIEWICZ MAKSYMILIAN 14OPEN / M20ŻYWIECOKPowiat 
14  ANDRUSZKIEWICZ ARKADIUSZ 753OPEN / M40TYCHYCRIK FCA POLANDOK 
15  ANTOŃCZYK KRZYSZTOF 526OPEN / M50HECZNAROWICEOK 
16  ARCZEWSKI MICHAŁ 404OPEN / M20MYSŁOWICEGRUCHAOK 
17  BABENKO OLENA 842OPEN / K50ZAPOROŻEOK 
18  BABIJCZUK RAFAŁ 1269OPEN / M40ŁODYGOWICEOKPowiat 
19  BACA TOMEK 159OPEN / M30LIPOWAESTEVEZ TEAMOKPowiat  
20  BACHUREWCZ IGOR 1574OPEN / M30WARSZAWAOK 
 sport to zdrowie
21  BADURA ADRIAN 1088OPEN / M30KNURÓWOK 
22  BAGAN GRZEGORZ 865OPEN / M40GLIWICEGOGGLE PAE TEAMOK  
23  BAGSIK ŁUKASZ 1638OPEN / M30ZABRZEQTEAMOK 
24 BAJCAR BEATA732OPEN / K40CHYBIEKOBIETY NA5+OK 
25  BALCERZAK ANDRZEJ 607OPEN / M60WARSZAWAOK 
26  BALICKI DAREK 772OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
27  BALÚN JÁN 1098OPEN / M40TVRDOŠÍNMK TVRDOŠÍNOK 
28  BALÚN PETER 1106OPEN / M40TVRDOŠÍNMK TVRDOŠÍNOK 
29  BANAŚ RADOSŁAW 27OPEN / M30BOGATYNIAHUSARIA BAGDADOK  
30  BANUL ARTUR  OPEN / M30BIELSKO - BIAŁA   
31  BARABASZ WACŁAW  OPEN / M40RYBNIK   
32  BARAN STEFAN 96OPEN / M40NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROOK 
33  BARBACHEN WILHELM 499OPEN / M30NOWA WIEŚOK 
34  BARCIK KACPER 920OPEN / M20ZARZECZEWKURW_TEAMOKPowiat 
35  BARON ARKADIUSZ 722OPEN / M30ŁAZISKA GÓRNEOK  
36  BARON WOJCIECH 414OPEN / M30ŁODYGOWICEOKPowiat 
37  BARTKOWIAK BARTŁOMIEJ 1540OPEN / M30MIKOŁÓW6 BPD GLIWICEOK  
38  BARTKOWSKI RAFAŁ 1700OPEN / M30DOBIESZOWICEZRYTY BERET RUNOK 
39  BARTKÓW ŁUKASZ  OPEN / M30BIELSKO-BIAŁABB RUNNERS   
40  BARTOSIK KRZYSZTOF 1236OPEN / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF MORSYOK 
41  BARTOSIK MARTA 832OPEN / K20WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF MORSYOK 
42  BARTOSIK SEBASTIAN 1189OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF MORSYOK 
43  BARTOSZEK PIOTR 1611OPEN / M50TYCHYŻYWIEC ZDRÓJOKKPŻ 
44 BARTUSEWICZ ROBERT1492OPEN / M20OK  
45  BARWICKA-KISIEL SABINA 1564OPEN / K30ZABRZEOK 
46  BASZCZYŃSKA KINGA 1217OPEN / K40BIELSKO-BIAŁABB RUNNERSOK 
47  BATCZYK JUSTYNA 1546OPEN / K20BIELSKO-BIALASKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁAOK 
48  BATRAK NATALIA  OPEN / K30KHARKOVPROFRUN KHARKOW   
49  BĄBSKI SZYMON 1322OPEN / M30UJSOŁYKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAOKPowiat  
50  BĄCZEK BARTŁOMIEJ 350OPEN / M40MIĘDZYRZECZE GÓRNEOK  
51  BĄCZKOWSKA IWONA 887OPEN / K40STRZENIOWKAOK 
52  BĄCZKOWSKI MIŁOSZ 888OPEN / M40STRZENIOWKAAUGUSTEAMOK 
53  BĄK-CESARZ DAMIAN 843OPEN / M40GLIWICEOK 
54  BĄKOWSKI MICHAŁ 296OPEN / M40RUDA ŚLĄSKAOK 
55  BEBAK ROMAN 176OPEN / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOK  
56  BEDŁA GRZEGORZ 16OPEN / M40MIEDŻNOOK  
57  BEDNARCZYK JACEK 180OPEN / M40MIKOŁÓWWUJEK BIEGAOK 
58  BEDNARCZYK ŁUKASZ 1346OPEN / M20JAWORZNOOK 
59  BEDNAREK JAN 1173OPEN / M60ŻORYHRMAX ŻORYOK 
60  BEDNARZ BOGDAN 1334OPEN / M40ŻYWIECOKPowiat 
61  BEHOUNEK LESZEK 369OPEN / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEOK 
62  BEŁKOT ARKADIUSZ 1648OPEN / M40SWIETOCHLOWICEOK 
63  BEŁŻEK BARTŁOMIEJ 1244OPEN / M30KOZYGRUPA SCARLETTOK 
64  BERESKA JOANNA 1007OPEN / K30PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚOK 
65  BESZTOCHA MARCIN 1297OPEN / M30LĘDZINYOK 
66  BEŚKA SŁAWOMIR 198OPEN / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSOK 
 Bieganie to frajda i pasja.
67  BĘBENEK MARCIN  OPEN / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI   
68  BIADASIEWICZ ANDRZEJ 1119OPEN / M50BYTOMCIDRY LOTAJOMOK 
69  BIALIK ARTUR  OPEN / M30KATOWICENIE-E   
70  BIAŁECKI ALEKSANDER  OPEN / M40MYSŁOWICE   
71  BIAŁECKI MACIEK 1210OPEN / M40CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEOK 
72  BIAŁEK ZBIGNIEW 42OPEN / M20GILOWICEKISS TEAMOKPowiat 
73  BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH 1477OPEN / M40SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOOK 
74  BIAŁOŃCZYK JOANNA 935OPEN / K30ZEBRZYDOWICEOK  
75  BIAŁORCZYK MAGDALENA 1350OPEN / K40WILKOWICEBYLEDOBIEC ANINOK 
76  BIAŁOŻYT KRZYSZTOF 656OPEN / M40KAMESZNICAOKPowiat 
77  BIEGUN BEATA 1541OPEN / K60WĘGIERSKA GÓRKAKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAOKPowiat 
78  BIEGUN KRZYSZTOF 200OPEN / M50ŻYWIECOKPowiat 
79  BIEGUN RAFAŁ 418OPEN / M40CIĘCINAOKPowiat  
80  BIEGUN TOMASZ 201OPEN / M20ŻYWIECOKPowiat 
81  BIELAŃSKA BEATA 1740OPEN / K40KATOWICEOK 
82  BIELECKI PAWEŁ 257OPEN / M30GÓRKI WIELKIE 43-436BFFOK 
83  BIELOV YURIY 1714OPEN / M20KATOWICEOK 
84  BIERNACKI TOMASZ 554OPEN / M40KIELCEOK 
85  BIERNOT DAMIAN 485OPEN / M30STANOWICEOK 
86  BIEROŃSKA KAROLINA 615OPEN / K20DANKOWICEOK 
87  BIERUŃSKI MAREK 1619OPEN / M30LĘDZINYŻYWIEC ZDRÓJOKKPŻ 
88  BIERWIACZONEK KRZYSZTOF 1387OPEN / M40TYCHYOK  
89  BIGOS GRZEGORZ  OPEN / M30JAWORZNOGRAMMI   
90  BIZOŃ JAROSŁAW 837OPEN / M20SUŁKOWICESHILOHGOOK  
91  BIZOŃ TOMASZ 202OPEN / M40ANDRYCHÓWOK 
92  BLANIK MAREK 1004OPEN / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
93  BLECHA TADEUSZ 61OPEN / M50WARSZAWAOK  
94  BLITZ WOJTEK 1432OPEN / M30ŻYWIECFRESH CABBAGEOKPowiat 
95  BŁACH PIOTR 1724OPEN / M50GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMOK 
96  BŁASIAK LESZEK 123OPEN / M50KĘTY1967OK 
97  BŁASZCZAK BŁAŻEJ 1117OPEN / M30KRAKÓWOK 
98  BŁASZCZAK ŁUKASZ 1355OPEN / M30BIERNAOKPowiat 
99  BŁASZCZYK ARTUR 1045OPEN / M30ZĄBKIKB LEGIONOWOOK 
100  BŁASZCZYK PIOTR 1311OPEN / M30KATOWICEOK 
101  BŁOŃSKA-POLAK EWA 278OPEN / K40TARNOWSKIE GÓRYBTM RUNNERSOK 
102  BŁOTKO BARBARA 1130OPEN / K40ŻYWIECOKPowiat  
103  BOBOWSKI BARTLOMIEJ  OPEN / M40NIEPOLOMICE   
104  BOCHYNEK TOMASZ 927OPEN / M40WIEPRZTI AUTOMOTIVEOKPowiat 
105  BOCZEK KRZYSZTOF 409OPEN / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAOK 
106  BODNIAK ANNA 1552OPEN / K30HUMNISKAOK 
107  BODUCH MARIUSZ 1219OPEN / M30ŚWIERCZÓWNKB ZRYW NAMYSŁÓWOK  
108  BOGACKI ANDRZEJ  OPEN / M50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO   
109  BOGDAŁ KRZYSZTOF 1010OPEN / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAKRZYSZTOF BOGDAŁOKPowiat 
110  BOGDANOWSKI KRZYSZTOF 1409OPEN / M60MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIEOKPowiat 
111  BOGDOŁ MAREK 1135OPEN / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEDROGADOTOKIO.PLOK 
 Prowadzę blog o tematyce biegowej - www.drogadotokio.pl. Zapraszam!
112  BOHN MARIUSZ  OPEN / M50PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIE   
113  BOJAROWSKI MARCIN 451OPEN / M40KATOWICEOK 
114  BOJDA MAŁGORZATA 447OPEN / K30KRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWOK 
115  BOJDOŁ ROBERT 279OPEN / M30TYCHYOK  
116  BOJDYS JAROSŁAW 661OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAOK 
117  BOKŁAK MARIUSZ 251OPEN / M40PAWŁOWICESZYBCY I WŚCIEKLIOK 
118  BOMBA MARCIN 755OPEN / M20SIEMIANOWICE ŚL.CRIK FCA POLANDOK 
119  BOMBA ROBERT 117OPEN / M40BĘDZINBANDA Z PLACUOK 
 Przyvotowania do IronMan
120  BONCOL WOJTEK 488OPEN / M30RADZIONKÓWOK 
121  BORATYŃSKI KRZYSZTOF 280OPEN / M40BIELSKO-BIALAOK 
122  BORCZ TOMASZ 858OPEN / M40SOSNOWIECZAGŁĘBIE DĄBROWSKIEOK 
123  BORECKI TOMASZ 252OPEN / M20RAJCZAOKPowiat 
124  BORGOSZ SZYMON 1223OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAOK  
125  BORKOWSKI GRZEGORZ 165OPEN / M60ŁÓDŹEVERRUNOK 
126  BOROWIAK PIOTR 238OPEN / M40BYTOMOK 
127  BOROWSKI JAROSŁAW 357OPEN / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIECIMOK  
128  BOROWSKI RYSZARD 685OPEN / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGOK 
129  BORUCKI DARIUSZ 1671OPEN / M30KOŃCZYCE MAŁEOK 
130  BORUTA MARCIN 421OPEN / M40CZELADŹ#CZELADZBIEGAOK 
131  BOŚ PRZEMYSŁAW 1440OPEN / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
132  BOŻEK-KIEŁBAS ANNA 895OPEN / K30BYSTRAOK 
133  BRANDYS ADAM 875OPEN / M30PAWŁOWICEOK 
134  BRANDYS MICHAŁ  OPEN / M30PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE   
135  BRATKOWSKI TOMASZ  OPEN / M30ZIELONA GÓRATEMPO RACULA   
136  BRODA ŁUKASZ 229OPEN / M30GÓRKI WIELKIEOK  
137  BRODACKI WALDEMAR 1163OPEN / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOK 
138  BRODACKI WIESŁAW 807OPEN / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOK 
139 BRONŻEWSKI MICHAL 1134OPEN / M30PABIANICEOK  
140  BROSZ MICHAŁ 1341OPEN / M50PANIÓWKIOK 
141  BRUZGIELEWICZ PAWEŁ 343OPEN / M50OŚWIĘCIMOK 
142  BRUZGIELEWICZ PIOTR 344OPEN / M20OŚWIĘCIMOK 
143  BRYCHCY WIOLETA 281OPEN / K40GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEOK 
144  BRYNDZA KRZYSZTOF 1261OPEN / M40MAKÓW PODHALAŃSKISPEED TEAMOK 
145  BRZAZGOŃ DANIEL 736OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAOK 
146  BRZESKI ŁUKASZ 18OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAUVEX ODLO TEAMOK 
147  BRZEŹNY ZBIGNIEW 459OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAOK 
148  BRZÓZKA BETTI 1042OPEN / K30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOK  
149  BRZÓZKA SEBASTIAN 1041OPEN / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOK  
150  BUCZEK PIOTR 141OPEN / M30BIELSKO BIAŁAŻELAZNY 83OK 
151  BUCZKOWSKI MARIUSZ 815OPEN / M50KATOWICEOK 
152  BUĆKO MARCIN 1125OPEN / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
153  BUDKA AGATA 1441OPEN / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
154  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF 621OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAOK  
155  BUJA BŁAŻEJ 633OPEN / M30CHORZÓWMZUIM CHORZÓW BIEGAOK 
156  BUJOCZEK JANUSZ 676OPEN / M50NAKŁO ŚLĄSKIEOK 
157 BUJOCZEK LESZEK576OPEN / M40KRAKÓWBUJO MY ...OK 
158  BUJOK TOMASZ  OPEN / M30SOSNOWIEC   
159 BUKOWCZAN MARIAN109OPEN / M60KRAKÓWZADYSZKA OŚWIECIMOK  
160  BULANDA ANDRZEJ 616OPEN / M40BIERUŃOK 
161  BULIK WITOLD 453OPEN / M40GILOWICEOLIMPIJCZYK GILOWICEOKPowiat 
162  BURY RYSZARD 166OPEN / M50GILOWICEOKPowiat 
163  BURZYŃSKI KONRAD 562OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATEOK 
164  BUSZKIEWICZ MIROSŁAW 1229OPEN / M40SIENNOOK 
165  BYRTEK MICHAŁ 1704OPEN / M20CISIECOKPowiat 
166  BYRTUS GRZEGORZ 932OPEN / M40CIESZYNOK 
167  BYWALEC STANISŁAW  OPEN / M60RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKI   
168  CABAŁA TOMASZ 792OPEN / M30PRZYSZOWAKROKUS PRZYSZOWAOK 
169  CAŁUS JOLANTA 1316OPEN / K40BIELSKO-BIAŁAOK 
170 CAPUTA SZYMON1237OPEN / M30ŁODYGOWICEK+SOKPowiat  
171  CESARZ ALICJA 444OPEN / K30GLIWICEOK 
172  CHER-KOZDOŃ BEATA 1716OPEN / K40CIESZYNOK 
173  CHMIEL DOMINIKA 949OPEN / K20RADOCZAENDORFINY WADOWICEOK 
174  CHMIELEWSKI BARTOSZ 1747OPEN / M40JAWORZEIGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAOK 
175  CHMIELEWSKI RAFAŁ 1748OPEN / M40BIELSKO-BIAŁATWOMARK SPECIALIZEDOK 
176  CHMIELEWSKI ROBERT 1442OPEN / M40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
177  CHMIELNIAK JANUSZ 481OPEN / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK  
178  CHMURCZYK MAREK 1567OPEN / M40ZABRZEMAROOK 
179  CHOCHÓR ULA 1687OPEN / K30ZYWIECOKPowiat 
180  CHODZIDŁO JOANNA 861OPEN / K30CHORZÓWPRZEDSZKOLNA GRUPA BIEGOWAOK 
181  CHODZIDŁO RAFAŁ 862OPEN / M30CHORZÓWOK 
182  CHOJNICKA AGNIESZKA 239OPEN / K30RUDA ŚLĄSKAOK 
183 CHOJNOWSKI SEBASTIAN12OPEN / M20GLIWICESAMOZWAŃCZY KRÓL GÓR  
184  CHOLEWKA JAN  OPEN / M20GILOWICE Powiat  
185  CHOMICZ ŁUKASZ  OPEN / M30KOZYKLUB BIEGACZA GLS   
186  CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ 1344OPEN / M20BIELSKO - BIAŁAOK