Zawody obsługuje firma Datasport

Rodzinna Dziesiątka
Jakuszyce, 24 lutego 2018 r.


Rodzin - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 423
Odebrało numery: 364

Liczba opłaconych zawodników: 390
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ALEKSANDRUK-SZTAFA KATARZYNA  OPEN / K30WARSZAWASZTAFY   
2 ANACZKOWSKA ZUZANNA71OPEN / K20DZIAŁDOWOPIOTROWICZOK 
3  BABICZ JAN 92OPEN / M60BOLKÓWPGR RATAJEOK  
4 BANAŚ DOROTA262OPEN / K50KIEŁCZÓWZDZIEBŁO/BIEGAJĄCY KIEŁCZÓWOK 
5 BANAŚ MAŁGORZATA263OPEN / K20KIEŁCZÓWZDZIEBŁO/BIEGAJĄCY KIEŁCZÓWOK 
6  BAŃDURA ANTONI 295OPEN / M50STARA KAMIENICAOK 
7 BARAN LESZEK111OPEN / M50MARKIFUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDUOK 
8  BARANOWSKA WIKTORIA 100OPEN / K20POZNANSZKOLA PODSTAWOWA NR 58 W POZNANIUOK 
9  BARANOWSKI PIOTR 99OPEN / M40POZNANBARANOWSCYOK 
10 BARBAROWICZ MARCIN387OPEN / M40SZKLARSKA POREBAOK 
11 BARBAROWICZ MICHALINA189OPEN / K20SZKLARSKA POREBABARBAROWICZ MICHALINA INDYWIDUALNIEOK 
12  BARTKOWIAK JAN 290OPEN / M20SŁUPCABARTKOWIAK TEAMOK 
13  BEDNAREK PIOTR 247OPEN / M20BYDGOSZCZBYDGOSZCZ PRĄDY CLASSICOK 
14 BEM DARIUSZ201OPEN / M40BOGATYNIAPIETRUSZKOOK 
15  BöHM MIRJAM 130OPEN / K30WARSZAWAJUTRZNIA WARSZAWA / LEŚNICZÓWKA JAKUSZYCEOK  
16 BIEGAŃSKI STANISŁAW393OPEN / M40POZNAŃOK 
17  BIENIEK-WILK ANNA 329OPEN / K40JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EUOK 
 Biegam, bo lubię, lubię góry, bo w nich się najlepiej biega.
18 BLOHM MARIA264OPEN / K20HAMBURGRODZINA KĘDZIÓWOK 
19 BOBOWSKI ZYGMUNT357OPEN / M60JELENIA GORAWESOŁY AUTOBUSOK 
20  BOBROWSKA-BARTKOWIAK NATALIA 289OPEN / K40SŁUPCABARTKOWIAK TEAMOK 
21 BOBRYK JAN360OPEN / M60JEŻÓW SUDWESOŁY AUTOBUSOK 
22  BRONISZ JOANNA 318OPEN / K20SIEDLCEUKS RAWA SIEDLCE/FISCHER JAKUSZYCEOK 
23 BRONOWICKI ŁUKASZ307OPEN / M30JELENIA GÓRAENERVIT YOKO XC LIFE TEAMOK 
24 BRZUCHALSKA ZUZANNA202OPEN / K20BOGATYNIAPIETRUSZKOOK 
25 BUCZYŃSKI ZBIGNIEW359OPEN / M60JELENIA GORAWESOŁY AUTOBUSOK 
26 BUDZIŃSKA-PRUCHNIK KAROLINA355OPEN / K30WROCŁAWBUDZIN SKI TEAMOK 
27 BUDZIŃSKA ANIELA319OPEN / K60WROCŁAWBUDZIN SKI TEAMOK 
28 BUDZIŃSKI PAWEŁ308OPEN / M30WROCŁAWENERVIT YOKO XC LIFE TEAMOK 
29  CARYK WOJCIECH 330OPEN / M50WROCŁAWOK 
30  CHRZAN MARIUSZ  OPEN / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICA   
31  CZARNECKI TADEUSZ 79OPEN / M30WARSZAWAALBATROS ZASTAWEKOK 
32 CZUSZEL MARTA98OPEN / K30SZCZECINEKANDRZEJÓWKAOK