Zawody obsługuje firma Datasport

TRIATHLON MIETKÓW 2018 - 1/8 IM
Mietków, 10 czerwca 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 713
Odebrało numery: 247

Liczba opłaconych zawodników: 614
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ AGATA311/1FK / WROCŁAWFITNESS ACADEMY TEAMOKOK  
2 ADAM ANDRZEJCZAK330/3FMix / WROCŁAW3M TEAM - FTS TEAMOKOK  
3 ADAM ANDRZEJCZAK334/1FM / WROCŁAW3M TEAM - 3M TEAMOKOK  
4 ADAM GAŁĄZKA372/3FMix / RADWANICESHOT BLASTINGOKOK  
5 ADAM GUZIOR404/3FM / WROCŁAWDECATHLON BIELANYOKOK  
6 ADAM LEWIŃSKI433/1FMix / WROCŁAWSANTANDER CONSUMER BANK S.A. 2OKOK  
7 ADAM WICIŃSKIFM / ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICA TEAM2OKOK 
8  ADAMIAK JAKUB 122Tri / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMOKOK 
9 ADRIANA MAJEWSKA359/3FMix / WROCŁAWSKS 2OKOK  
10 AGATA MASALSKA-PAWLAK353/3FMix / MIETKÓWCOMARCH S.A.OKOK  
11 AGNIESZKA FMix / NYSASLFOOD - #CUKIERNICZYOKOK  
12 AGNIESZKA JANKOWICZ323/3FMix / WAŁBRZYCHTMMPOKOK  
13 AGNIESZKA NEISCH417/1FMix / WROCŁAWTRI EUROPAOKOK  
14 ALDONA LIZAK372/2FMix / RADWANICESHOT BLASTINGOKOK  
15 ALEKSANDRA LELENTHALFMix / WROCŁAWZONA71 TEAMOKOK  
16 ALEKSANDRA MUCHA378/1FMix / WROCŁAWHEAVY LIFT TEAMOKOK  
17 ALEKSANDRA PODGÓRSKA401/3FMix / WROCŁAW3M TEAM - MIX 3MOKOK 
18 ALICJA MACHTELEWSKA306/3FMix / JELENIA GÓRAJELENIA PLASTOKOK  
19 ALICJA SKOCZYLAS346/3FK / NOWA WIEŚ WROCŁAWSKATRICOLOROKOK  
20 ANDRZEJ KLEEBERG374/1FMix / WROCŁAWSOFITEL TEAMOKOK  
21 ANDRZEJ KOTOWSKI324/3FMix / BRZEZINKA ŚREDZKAOKRĘGOWA FABRYKA PIERNIKÓWOKOK  
22 ANDRZEJ LACHOWSKI393/3PRO / MORAWICAU JĘDRUSIA TRI TEAMOKOK  
23 ANDRZEJ SAWICKI409/1FMix / WROCLAWAPTITUDE_250OKOK  
24 ANDRZEJ STĘPIEŃ428/3FM / WROCŁAWFRESENIUS NETCARE #2OKOK  
25 ANDRZEJ TUPIK360/2FMix / SOBÓTKACREDIN TEAMOKOK  
26 ANDRZEJ WIECZOREK426/3FM / WROCŁAWTIETO2OKOK  
27 ANETA FMix / NYSASLFOOD - #CUKIERNICZYOKOK  
28 ANETA KISIELEWSKA-BORGUL434/3FMix / WROCŁAWSANTANDER CONSUMER BANK S.A. 3OKOK  
29 ANGELIKA BARANOWSKA431/3PRO / WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAW IIIOKOK  
30 ANGELIKA WASILEWSKA420/2FK / WROCŁAWFIRMOWA GRUPA AKTYWNYCH IOKOK  
31 ANNA DĘBIŃSKA336/1FMix / WROCŁAWOKOK  
32 ANNA FIGARSKA387/3FMix / ŚRODA ŚLĄSKAAQUA FIT ŚRODA ŚLĄSKAOKOK  
33 ANNA GARNCARZ361/3FMix / WROCŁAWSKS 1OKOK  
34 ANNA JĘDRZEJOWSKA351/2PRO / JELCZ-LASKOWICEJ.A.K TEAMOKOK  
35 ANNA KANIA359/1FMix / WROCŁAWSKS 2OKOKPrawnik  
36 ANNA SZURGOT-ROJEKFMix / WROCŁAW3M TEAM - KAJETANY TEAMOKOK  
37 ARON MOJSAK365/2FM / WROCŁAWCAPGEMINI TEAM 4OKOK  
38 ARTUR JANKOWSKI343/2FMix / WROCŁAW3M TEAM - LUCKY 7OKOK  
39  AUGUSTYN ADAM 188Tri / M30STRZELINOKOK 
40  BACHIŃSKI WOJCIECH 129Tri / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAOKOK 
41 BADUREK PIOTR326/2FM / ZIELONA GÓRAZIELONOGÓRZANIEOKOK  
42  BAJ JOANNA 196Tri / K16MARCINKOWICETRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYOKOK 
43  BAJSAROWICZ PAWEŁ 206 WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAW   
44  BAJSAROWICZ TOMASZ 208Tri / M40JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECT OK 
45  BALUL GRZESIEK 213Tri / M30LUBINLITWIN TRIATHLON TEAM OK 
46  BANACH JOANNA 200Tri / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEOKOK 
47 BANASZEWSKI WOJCIECH328/1FMix / WROCŁAWCAPGEMINI TEAMOKOK  
48  BARAN ALICJA 43Tri / K20BRZEGSUROWY PROJEKTOKOK  
49 BAREŁKOWSKI ARTUR392/3FM / WROCŁAWPLASTUSIE (METAL_PLAST_PWR)OKOK  
50  BARNOWSKI PRZEMYSLAW 184Tri / M50KIEŁCZÓWLITWIN TRIATHLON TEAMOKOK 
51 BARTOSZ DYKO395/1FM / ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICA TEAM1OKOK  
52 BARTOSZ POŁEĆ377/2FM / WROCŁAWCIKLUM TEAMOKOK  
53 BARTOSZ ROSKOSZ416/3PRO / JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECTOKOK  
54 BARTOSZ SZELC401/1FMix / WROCŁAW3M TEAM - MIX 3MOKOK  
55 BEATA ZIĘBA409/3FMix / WROCLAWAPTITUDE_250OKOK  
56  BEDNARSKI MAREK  Tri / M60JELENIA GÓRA OK  
57  BEDNER MACIEJ 83Tri / M40ZABKOWICEAMATOROKOK 
58 BENDIG ERYK348/1FM / STRZEGOMLOSTRZEGOMOKOK  
59  BEREZOWSKI SŁAWOMIR 194Tri / M50OPOLEOKOK 
60 BERGER DENIS314/1FM / WROCŁAWCABP TEAM ONEOKOK  
61  BERHEL AGATA 158Tri / K30GŁOGÓWTEAM SPORT GÓRSKIOKOK 
62 BIELAWSKI JAKUB320/3FM / JELENIA GÓRADRAEXLMAIER LANGSAM ABER SICHER:OKOK  
63 BIELAWSKI ŁUKASZ320/1FM / JELENIA GÓRADRAEXLMAIER LANGSAM ABER SICHER:OKOK  
64  BIELAWSKI STANISŁAW 157Tri / M15DZIWISZÓWRAGABA MEBLE TEAMOKOK 
65 BIERNACKA MAGDALENA350/1FK / WROCŁAWCAPGEMINI TEAM - DREAM TEAMOKOK  
66  BIRECKI JAKUB 121Tri / M30OPOLEGT KONAOKOK 
67  BIRECKI MICHAŁ 97Tri / M20OPOLEGT KONAOKOK 
68 BŁASZCZYK PAWEŁ 48Tri / M20BIELANY WROCŁAWSKIEOKOK  
69  BŁOŃSKA AGATA 147Tri / K40WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMOKOK 
70 BODZIONY PAULINA350/2FK / WROCŁAWCAPGEMINI TEAM - DREAM TEAMOKOK  
71  BOGUCKA ANNA 94Tri / K30WROCŁAWPUMA SPORTS CENTEROKOK 
72 BOGUSZ SŁAWOMIR384/2FM / WROCŁAWFRESENIUS NETCARE #1OKOK  
73 BOKOR DARREN419/1FM / WROCŁAWINTIVE 3OKOK  
74  BORECKI MICHAŁ  Tri / M30LEGNICADECATHLON TEAM LEGNICA OK  
75  BORUCKI RAFAŁ 70Tri / M40CHOJNÓWOKOK 
76 BORUTA MATEUSZ354/3FM / WROCŁAWPM RIDER SKLEPOKOK  
77 BRODECKI GRZEGORZ405/2FM / WROCŁAWABY DO PRZODUOKOK  
78  BRYSIAK ZIEMOWIT 75Tri / M40WROCLAWTMTEAMOKOK 
79  BUDZEŃ SANDRA  Tri / K30NYSA OK  
80 CEZARY ŁUSZCZEWSKI338/2FMix / WROCŁAW3M TEAM - TRI M-TEAMOKOK  
81 CHADRYSIAK LESZEK Tri / M40NOWA SÓLTRIATHLON NOWA SÓL OK  
82  CHEŁMINIAK ARTUR  Tri / M40ŚWIĘTOCHŁOWICECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM OK  
83  CHICIŃSKA MONIKA  Tri / K40SZCZEPANÓWSZCZEPANÓW OK  
84  CHRAPA MICHAŁ 140Tri / M30WROCŁAWKTW SMOCZE ŁODZIEOKOK 
85 CHUDYK MARZENA402/2FK / BIELANY WROCŁAWSKIEDECA IRONWOMANOKOK  
86  CIESIELSKI ADAM 173Tri / M30WROCŁAWOKOK 
87  CISZEWSKA KALINA 185Tri / K30WROCŁAWKLEMENS TEAMOKOK 
88 CZECHOWSKA-MADEJ KATARZYNA412/1FMix / KRAKÓW/KATOWICEIDEA GETIN LEASING 2OKOK  
89  CZERWIEC JAROSŁAW 115Tri / M30SIEDLAKOWICEBIEGACZ TEAMOKOK 
90  CZUBAK MACIEJ 154Tri / M30BRWINÓWBRAKOKOK  
91 CZUBAK MACIEJ399/2FM / 3M TEAM - KAJETANY TEAM  
92 CZUBAK MACIEJ399/3FM / 3M TEAM - KAJETANY TEAM