Zawody obsługuje firma Datasport

TRIATHLON MIETKÓW 2018 - 1/8 IM
Mietków, 10 czerwca 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 713
Odebrało numery: 247

Liczba opłaconych zawodników: 300
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ AGATA311/1FK / WROCŁAWFITNESS ACADEMY TEAMPOLPOLOKOK  
2 ADAM GAŁĄZKA372/3FMix / RADWANICESHOT BLASTINGPOLPOLOKOK  
3 ADAM LEWIŃSKI433/1FMix / WROCŁAWSANTANDER CONSUMER BANK S.A. 2POLPOLOKOK  
4 ADAM ANDRZEJCZAK330/3FMix / WROCŁAW3M TEAM - FTS TEAMPOLPOLOKOK  
5 ADAM ANDRZEJCZAK334/1FM / WROCŁAW3M TEAM - 3M TEAMPOLPOLOKOK  
6 ADAM GUZIOR404/3FM / WROCŁAWDECATHLON BIELANYPOLPOLOKOK  
7 ADAM WICIŃSKIFM / ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICA TEAM2POLPOLOKOK 
8  ADAMIAK JAKUB 122Tri / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
9 ADRIANA MAJEWSKA359/3FMix / WROCŁAWSKS 2POLPOLOKOK  
10 AGATA MASALSKA-PAWLAK353/3FMix / MIETKÓWCOMARCH S.A.POLPOLOKOK  
11 AGNIESZKA NEISCH417/1FMix / WROCŁAWTRI EUROPAPOLPOLOKOK  
12 AGNIESZKA JANKOWICZ323/3FMix / WAŁBRZYCHTMMPPOLPOLOKOK  
13 AGNIESZKA FMix / NYSASLFOOD - #CUKIERNICZYPOLPOLOKOK  
14 ALDONA LIZAK372/2FMix / RADWANICESHOT BLASTINGPOLPOLOKOK  
15 ALEKSANDRA MUCHA378/1FMix / WROCŁAWHEAVY LIFT TEAMPOLPOLOKOK  
16 ALEKSANDRA LELENTHALFMix / WROCŁAWZONA71 TEAMPOLPOLOKOK  
17 ALEKSANDRA PODGÓRSKA401/3FMix / WROCŁAW3M TEAM - MIX 3MPOLPOLOKOK 
18 ALICJA MACHTELEWSKA306/3FMix / JELENIA GÓRAJELENIA PLASTPOLPOLOKOK  
19 ALICJA SKOCZYLAS346/3FK / NOWA WIEŚ WROCŁAWSKATRICOLORPOLPOLOKOK  
20 ANDRZEJ KLEEBERG374/1FMix / WROCŁAWSOFITEL TEAMPOLPOLOKOK  
21 ANDRZEJ SAWICKI409/1FMix / WROCLAWAPTITUDE_250POLPOLOKOK  
22 ANDRZEJ TUPIK360/2FMix / SOBÓTKACREDIN TEAMPOLPOLOKOK  
23 ANDRZEJ KOTOWSKI324/3FMix / BRZEZINKA ŚREDZKAOKRĘGOWA FABRYKA PIERNIKÓWPOLPOLOKOK  
24 ANDRZEJ WIECZOREK426/3FM / WROCŁAWTIETO2POLPOLOKOK  
25 ANDRZEJ STĘPIEŃ428/3FM / WROCŁAWFRESENIUS NETCARE #2POLPOLOKOK  
26 ANDRZEJ LACHOWSKI393/3PRO / MORAWICAU JĘDRUSIA TRI TEAMPOLPOLOKOK  
27 ANETA FMix / NYSASLFOOD - #CUKIERNICZYPOLPOLOKOK  
28 ANETA KISIELEWSKA-BORGUL434/3FMix / WROCŁAWSANTANDER CONSUMER BANK S.A. 3POLPOLOKOK  
29 ANGELIKA WASILEWSKA420/2FK / WROCŁAWFIRMOWA GRUPA AKTYWNYCH IPOLPOLOKOK  
30 ANGELIKA BARANOWSKA431/3PRO / WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAW IIIPOLPOLOKOK  
31 ANNA DĘBIŃSKA336/1FMix / WROCŁAWPOLPOLOKOK  
32 ANNA KANIA359/1FMix / WROCŁAWSKS 2POLPOLOKOKPrawnik  
33 ANNA SZURGOT-ROJEKFMix / WROCŁAW3M TEAM - KAJETANY TEAMPOLPOLOKOK  
34 ANNA GARNCARZ361/3FMix / WROCŁAWSKS 1POLPOLOKOK  
35 ANNA FIGARSKA387/3FMix / ŚRODA ŚLĄSKAAQUA FIT ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK  
36 ANNA JĘDRZEJOWSKA351/2PRO / JELCZ-LASKOWICEJ.A.K TEAMPOLPOLOKOK  
37 ARON MOJSAK365/2FM / WROCŁAWCAPGEMINI TEAM 4POLPOLOKOK  
38 ARTUR JANKOWSKI343/2FMix / WROCŁAW3M TEAM - LUCKY 7POLPOLOKOK  
39  AUGUSTYN ADAM 188Tri / M30STRZELINPOLPOLOKOK 
40  BACHIŃSKI WOJCIECH 129Tri / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAPOLPOLOKOK 
41 BADUREK PIOTR326/2FM / ZIELONA GÓRAZIELONOGÓRZANIEPOLPOLOKOK  
42  BAJ JOANNA 196Tri / K16MARCINKOWICETRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYPOLPOLOKOK 
43  BAJSAROWICZ PAWEŁ 206 WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAWPOLPOL   
44  BAJSAROWICZ TOMASZ 208Tri / M40JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLPOL OK 
45  BALUL GRZESIEK 213Tri / M30LUBINLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOL OK 
46  BANACH JOANNA 200Tri / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOK 
47 BANASZEWSKI WOJCIECH328/1FMix / WROCŁAWCAPGEMINI TEAMPOLPOLOKOK  
48  BARAN ALICJA 43Tri / K20BRZEGSUROWY PROJEKTPOLPOLOKOK  
49 BAREŁKOWSKI ARTUR392/3FM / WROCŁAWPLASTUSIE (METAL_PLAST_PWR)POLPOLOKOK  
50  BARNOWSKI PRZEMYSLAW 184Tri / M50KIEŁCZÓWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
51 BARTOSZ SZELC401/1FMix / WROCŁAW3M TEAM - MIX 3MPOLPOLOKOK  
52 BARTOSZ DYKO395/1FM / ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICA TEAM1POLPOLOKOK  
53 BARTOSZ POŁEĆ377/2FM / WROCŁAWCIKLUM TEAMPOLPOLOKOK  
54 BARTOSZ ROSKOSZ416/3PRO / JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLPOLOKOK  
55 BEATA ZIĘBA409/3FMix / WROCLAWAPTITUDE_250POLPOLOKOK  
56  BEDNARSKI MAREK  Tri / M60JELENIA GÓRAPOLPOL OK  
57  BEDNER MACIEJ 83Tri / M40ZABKOWICEAMATORPOLPOLOKOK 
58 BENDIG ERYK348/1FM / STRZEGOMLOSTRZEGOMPOLPOLOKOK  
59  BEREZOWSKI SŁAWOMIR 194Tri / M50OPOLEPOLPOLOKOK 
60 BERGER DENIS314/1FM / WROCŁAWCABP TEAM ONEPOLPOLOKOK  
61 BIELAWSKI ŁUKASZ320/1FM / JELENIA GÓRADRAEXLMAIER LANGSAM ABER SICHER:POLPOLOKOK  
62 BIELAWSKI JAKUB320/3FM / JELENIA GÓRADRAEXLMAIER LANGSAM ABER SICHER:POLPOLOKOK  
63  BIELAWSKI STANISŁAW 157Tri / M15DZIWISZÓWRAGABA MEBLE TEAMPOLPOLOKOK 
64 BIERNACKA MAGDALENA350/1FK / WROCŁAWCAPGEMINI TEAM - DREAM TEAMPOLPOLOKOK  
65  BIRECKI JAKUB 121Tri / M30OPOLEGT KONAPOLPOLOKOK 
66  BIRECKI MICHAŁ 97Tri / M20OPOLEGT KONAPOLPOLOKOK 
67 BŁASZCZYK PAWEŁ 48Tri / M20BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOKOK  
68  BŁOŃSKA AGATA 147Tri / K40WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
69 BODZIONY PAULINA350/2FK / WROCŁAWCAPGEMINI TEAM - DREAM TEAMPOLPOLOKOK  
70  BOGUCKA ANNA 94Tri / K30WROCŁAWPUMA SPORTS CENTERPOLPOLOKOK 
71 BOGUSZ SŁAWOMIR384/2FM / WROCŁAWFRESENIUS NETCARE #1POLPOLOKOK  
72 BOKOR DARREN419/1FM / WROCŁAWINTIVE 3POLPOLOKOK  
73  BORECKI MICHAŁ  Tri / M30LEGNICADECATHLON TEAM LEGNICAPOLPOL OK  
74  BORUCKI RAFAŁ 70Tri / M40CHOJNÓWPOLPOLOKOK 
75 BORUTA MATEUSZ354/3FM / WROCŁAWPM RIDER SKLEPPOLPOLOKOK  
76 BRODECKI GRZEGORZ405/2FM / WROCŁAWABY DO PRZODUPOLPOLOKOK  
77  BRYSIAK ZIEMOWIT 75Tri / M40WROCLAWTMTEAMPOLPOLOKOK 
78  BUDZEŃ SANDRA  Tri / K30NYSAPOLPOL OK  
79 CEZARY ŁUSZCZEWSKI338/2FMix / WROCŁAW3M TEAM - TRI M-TEAMPOLPOLOKOK  
80 CHADRYSIAK LESZEK Tri / M40NOWA SÓLTRIATHLON NOWA SÓLPOLPOL OK  
81  CHEŁMINIAK ARTUR  Tri / M40ŚWIĘTOCHŁOWICECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLPOL OK  
82  CHICIŃSKA MONIKA  Tri / K40SZCZEPANÓWSZCZEPANÓWPOLPOL OK  
83  CHRAPA MICHAŁ 140Tri / M30WROCŁAWKTW SMOCZE ŁODZIEPOLPOLOKOK 
84 CHUDYK MARZENA402/2FK / BIELANY WROCŁAWSKIEDECA IRONWOMANPOLPOLOKOK  
85  CIESIELSKI ADAM 173Tri / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
86  CISZEWSKA KALINA 185Tri / K30WROCŁAWKLEMENS TEAMPOLPOLOKOK 
87 CZECHOWSKA-MADEJ KATARZYNA412/1FMix / KRAKÓW/KATOWICEIDEA GETIN LEASING 2POLPOLOKOK  
88  CZERWIEC JAROSŁAW 115Tri / M30SIEDLAKOWICEBIEGACZ TEAMPOLPOLOKOK 
89 CZUBAK MACIEJ399/2FM / 3M TEAM - KAJETANY TEAMPOLPOL  
90 CZUBAK MACIEJ399/3FM / 3M TEAM - KAJETANY TEAMPOLPOL  
91  CZUBAK MACIEJ 154Tri / M30BRWINÓWBRAKPOLPOLOKOK