Zawody obsługuje firma Datasport

Wrocławska Dycha i Wrocławska Piątka
Wrocław, 11 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 1052
Odebrało numery: 713

Liczba opłaconych zawodników: 798
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Odebrał
numer
1  ABRAMOWICZ DAWID 23610km / M20K-KOŹLEOK 
2 ADAMCZYK GRETA14210km / K30OPATÓWOK  
3  ADAMCZYK PIOTR  10km / M30WROCŁAW   
4  ADAMIEC JAKUB 52310km / M20ZŁOTORYJA-OK 
5  ADAMIK ROBERT 14010km / M40WROCŁAWOK 
6  ADAMSKI ADAM 55610km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
7  AGATOWSKA ANNA 8015km / KSenWROCŁAWOK  
8  ALEKSANDROWICZ URSZULA 8985km / KSenWROCŁAWOK  
9  ALTEWEGIER IZABELA 9455km / KMlodzWROCŁAWOK 
10  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 8785km / MSenKRAKÓWWABCO RUNNERSOK 
11  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  10km / M30LUBINHUSARIA RACE TEAM   
12 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ 12210km / M30WRÓBLOWICEOK 
13  ANUSZ ADAM  10km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA   
14  ANUSZ ROKSANA  10km / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA   
15  AUGUSTYN ADAM 46010km / M30STRZELINOK 
16  AUGUSTYNIAK JAKUB 8665km / MSenWROCŁAWŚLĘZAK TEAMOK 
17  BABIARCZYK MARTA 30010km / K20WROCŁAWOK  
18  BAJSAROWICZ PAWEŁ 16110km / M40WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAWOK  
19  BAJSAROWICZ TOMASZ 4110km / M40JELCZ-LASKOWICEGT RATOK  
20  BAJURA SARA 9075km / KSenBIERUŃUMED WROCŁAWOK 
21  BALICKI MIŁOSZ 50410km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK  
22  BAŁA ADAM 22910km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDRUŻYNA SZPIKUOK 
23  BANACHOWSKA ALICJA 38710km / K30BRZEGWALVETOK 
24  BANASZEWSKA AGNIESZKA 61310km / K30WROCŁAWPCC SQUADOK 
25  BANASZEWSKI WOJCIECH 2010km / M30WROCŁAWOK 
26  BARAN EWA 40210km / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
27  BARAN JAROSŁAW 48710km / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
28  BARANOWSKA EWELINA 62210km / K20WROCŁAWOK 
29  BARCIK PRZEMYSLAW 7910km / M30DOBROSZYCEOK 
30  BARWICKA SONIA 54710km / K30RUDA ŚLĄSKAOK 
31  BARYLAK JOANNA 40910km / K20WROCŁAWOK 
32 BARYLSKI DARIUSZ9585km / MSenWROCŁAWOK 
33  BĄK AGNIESZKA 54310km / K20WROCŁAW-OK 
34  BĄK TYMOTEUSZ 20310km / M40GLIWICEI-SYSTEMS.PLOK 
35  BĄKOWSKI JAROSŁAW 3410km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK  
36  BEDNAREK DARIUSZ 12710km / M40LUBINOK 
37  BEREŹNICKI MICHAŁ 9245km / MSenWROCŁAWOK 
38  BERGER DENIS 23810km / M30WROCLAWOK 
39  BERNAT MATEUSZ 1710km / M30WARSZAWAOK  
40  BĘŚ MARCIN 12810km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAOK  
41  BIAŁECKI JAKUB 18610km / M30WROCŁAWOK 
42  BIEDA PIOTR 8510km / M30OPOLEOK 
43  BIEDROŃSKI STANISŁAW 50210km / M50BOGATYNIAELTUR SERWISOK 
44  BIELECKA IWONA 28310km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
45 BIELICKI BARTOSZ6210km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
46  BIELSKA IRMINA  10km / K30OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA   
47  BIELSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA   
48  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 11510km / M40WROCŁAWOK 
49  BIERNACKA GABRIELA 9515km / KSenWROCŁAWOK 
50  BIERNACKI KRYSTIAN 2910km / M40WROCŁAWGVTOK 
51  BIHUN NATALIA 29510km / K30KOBIERZYCEGT RATOK 
52  BIJAK DOROTA  10km / K50WROCŁAW-   
53  BILIŃSKI LESŁAW 49910km / M30SIECHNICETMTEAMOK 
54  BILSKI PAWEŁ 8710km / M40WROCŁAWOK 
55  BIRUTA SEBASTIAN 10110km / M40WROCŁAWGVTOK 
56  BISKUP PRZEMYSŁAW 34810km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
57  BIZIEL MICHAŁ 17910km / M40WROCŁAWTMTEAMOK 
58  BLAICKE BARTOSZ 41410km / M30WROCLAWOK 
59  BLOK NATALIA 37910km / K20WROCŁAWNIEZRZESZONYOK  
60  BLONDOWSKI SEBASTIAN 9695km / MSenLEGNICASEBEK TEAMOK 
61  BŁACH JANUSZ 28410km / M40OŁAWAOK 
62  BŁACHUT MAREK  10km / M40WROCŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW   
63 BŁASZCZYK ŁUKASZ 5km / MSenOLEŚNICAPOWIATOWY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W OSTROWINIE   
64  BŁASZCZYK NATALIA  10km / K30GLIWICE   
65  BŁAUCIAK MACIEJ 8955km / MJunZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
66  BŁAŻEJCZAK RAFAŁ 39110km / M40WROCLAWOK 
67  BOCHNAK PAWEŁ 6610km / M30WROCŁAWOK 
68  BODZIUCH GRZEGORZ 23310km / M30WROCŁAWOK 
69  BOGUSZ SŁAWOMIR  10km / M40DOBROSZYCEFRESENIUS TEAM   
70 BOKSOI MAŁGORZATA110810km / K50ZIĘBICANIE  
71  BOŁOZOWSKI DARIUSZ  10km / M40WROCŁAW   
72 BORAWSKA AGNIESZKA58210km / K30WROCŁAWAB TEAMOK  
73  BOREK MATEUSZ 20210km / M20WROCŁAWOK 
74 BORKOWSKA MAŁGORZATA9885km / KSen  
75 BORKOWSKI ADAM9895km / MSen  
76  BORKOWSKI JANUSZ 52010km / M50WROCŁAWLEŚNE DZIADKI I BABKIOK 
77  BOROWIEC ROBERT  10km / M40WROCLAWOKSIKO ADVENTURE TEAM   
78  BORYSENKO KATERYNA 46910km / K20WROCLAWKITOK 
79  BORYSIEWICZ MACIEJ 8745km / MSenWROCŁAWOK 
80  BORZEMSKA-WILICZKIEWICZ ANNA 51910km / K30BIESTRZYKÓWOK 
81 BOŻEK KAMIL59110km / M30WROCŁAWAB TEAMOK 
82  BOŻEK PAULINA  10km / K30BEŁCHATÓW   
83  BRANIEWSKA PAULINA 49610km / K20OŁAWAOK 
84  BRASZKA PAULINA  5km / KSenKŁODZKO   
85 BRASZKA PAULINA9905km / KSenKŁODZKO  
86  BRODA DOMINIK 1310km / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONOK 
87  BRONIAREK PAULINA 8835km / KSenWROCŁAWOK  
88  BRZEZIŃSKI MACIEJ  10km / M40OSIEK N/NOTKB ORZEL OSIEK   
89  BUBLIS GRZEGORZ  10km / M30WROCŁAWKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA   
90  BUCHWALD MICHAŁ 61110km / M20WROCŁAWIKSSOK 
91  BUJAK ŁUKASZ 13610km / M30WROCŁAWOK 
92  BUKŁAHA KAMIL 9395km / MSenWROCŁAWBRAKOK 
93  BULUK GRZEGORZ 14710km / M30NAMYSŁÓW10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIAOK 
94  BULUK OLAF 8455km / MJunNAMYSŁÓWBIEGNE BO TATA MNIE GONI :)OK 
95  BUNDYRA WOJCIECH 10510km / M30WROCLAWOK 
96  BURZYŃSKI JAKUB 56910km / M30DOMASZCZYNOK  
97  CALKA LUKASZ 46210km / M40WROCŁAWOK 
98  CHAJEC MARCIN 4310km / M30WROCLAWOK 
99  CHAJEWSKA ALEKSANDRA 45810km / K30WROCŁAWOK 
100  CHAJEWSKI PAWEŁ 45910km / M30MILICZOK 
101  CHEŁSTOWSKA ALICJA 33510km / K20WROCŁAWOK 
102  CHICIŃSKA MONIKA 41610km / K40SZCZEPANÓW-OK 
103  CHMIELEWSKA ALEKSANDRA 2510km / K20WROCŁAW-OK 
104  CHMIELEWSKI GRZEGORZ 10710km / M40SUCHY DWORTMTEAMOK 
105  CHOJA ANDRZEJ 28510km / M60BOGATYNIAOK 
106  CHOJA JAKUB 22710km / M20BOGATYNIAOK 
107  CHOMIAK KATARZYNA  10km / K40JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIE   
108  CHOMICKA ANNA 46410km / K30DŁUGOŁĘKAOK 
109  CHORĄŻY DARIUSZ  10km / M40WAŁBRZYCH   
110  CHORĄŻYK ADAM 36210km / M50NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
111  CHRYPLEWICZ ANITA 3910km / K30WROCŁAWOK 
112  CHRZAN MARIUSZ  10km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICA   
113  CHUDAK ŁUKASZ 9275km / MSenWROCŁAWES SYSTEMOK 
114  CHUDZIŃSKA PATRYCJA 21510km / K30WROCŁAWOK 
115  CHYRZYŃSKI MARCIN  5km / MSenKĄTY WROCŁAWSKIE   
 Biegam bo to kocham
116 CIAMAGA SZYMON9705km / MSenIDZIKÓWULKS BYSTRZYCA KŁODZKAOK 
117  CIAPAŁA ALEKSANDRA 8110km / K20WROCŁAW-OK 
118  CICHOSZ JAROSŁAW 50110km / M30ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ / RKS ŁÓDŹOK 
119 CIESIELSKI TOMASZ58910km / M30WROCŁAWAB TEAMOK  
120  CIESIELSKI WOJCIECH 47510km / M20WROCŁAW-OK 
121  CISZEWSKA KALINA 18910km / K30WROCŁAWKLEMENS TEAMOK 
122  CITORA MONIKA 53410km / K40WROCŁAWPRO RUNOK 
123  CIURA ŁUKASZ 52410km / M20MYSZKÓWOK 
124  CŁAPA TOMASZ 41810km / M20WROCŁAWOK 
125  CZAPRACKI KAZIMIERZ 15310km / M50WROCŁAWOK 
126  CZECH DOROTA 7110km / K40SZYMANÓWOK  
127  CZECHOWSKI PAWEŁ  10km / M30WROCŁAW   
128  CZEKAJ MARTA  10km / K20TRZEBNICA   
129  CZERWIEC JAROSŁAW 30710km / M30SIEDLAKOWICEKLUB USZKODZONE KOLANOOK 
130  CZUCHWICKI MAREK 24910km / M40WROCŁAWOK 
131  CZYSZPAK PIOTR  5km / MSenWROCŁAW   
132  ĆWIKOWSKA MAGDALENA 8515km / KSenWROCŁAWOK 
133  ĆWIKOWSKI BOGUSLAW 29310km / M50WROCŁAWBAJANA TEAMOK