Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 2
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Start
1  ADAMIK MAGDALENA 1OP / TYCHYPOLPOLOK 
2  ADRIANOWICZ JAROSŁAW 2 KATOWICEAPRESSKITEAM.PLPOLPOLOK 
3  ADRIANOWICZ KATARZYNA 3 KATOWICEAPRESSKITEAM.PLPOLPOLOK 
4  BAGAN GRZEGORZ 4 GLIWICEGOGGLE PAE TEAMPOLPOLOK 
5  BALEWSKA ADRIANNA 5 KATOWICEPOLPOLOK 
6 BARAKOMSKI FRANCISZEK6 STANOWICEPOLPOLOK 
7 BARAN IRENA7 JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB SZARE MORSYPOLPOLOK 
8  BASEK MARTA 8 ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
9  BEDNAREK JAN 9 ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
10  BEŚKA WOJCIECH 11 PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAPOLPOLOK 
11  BEŚKA JUSTYNA 10 PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAPOLPOLOK 
12  BIAŁAS KLAUDIA 13 ORZESZEORZESZKIPOLPOLOK 
13  BIAŁAS ADAM 12 STRZYŻOWICEPOLPOLOK 
14  BIAŁOWĄS MIROSŁAW 14 RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
15  BILSKI ROBERT 15 PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAPOLPOLOK 
16  BORKOWSKI ANDRZEJ 16 ORZESZEPOLPOLOK 
17  BRAUNER WOJCIECH 17 WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
18  BRYZIK KRZYSZTOF 19 CHORZÓWPOLPOLOK 
19  BRYZIK BEATA 18 CHORZÓWPOLPOLOK 
20  BUCHALIK MAGDALENA 20 RYBNIKPOLPOLOK 
21  BUGLA AGNIESZKA 21 KUŹNIA NIEBOROWSKAZABIEGANE NAUCZYCIELKIPOLPOLOK 
22  BUJOCZEK BEATA 22 BEŁKPOLPOLOK 
23  BUTANOWICZ MARZENA 23 SUSZECSUSZECKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
24  BZDYK IWONA 24 KATOWICEPARKRUN KATOWICEPOLPOLOK 
25  BZOWSKA ALEKSANDRA 25 GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
26  CHMIEL MAGDALENA 26 CUPERTINO CAUSAUSAOK 
27  CHMIELARZ MICHAŁ 27 RYBNIKPOLPOLOK 
28  CHMIELEWSKI TOMASZ 28 ŻORYBWOTR.PLPOLPOLOK 
29  CHROBOCZEK MAREK 29 NĘDZAPOLPOLOK 
30  CHRZAN TADEUSZ 30 RYDUŁTOWYFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
31  CIEMIĘGA ADAM 31 ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHPOLPOLOK 
32  COFALIK GABRIELA 32 ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHPOLPOLOK 
33  COPIK BOGDAN 33 MIKOŁÓWTUSTEHAMPLEPOLPOLOK 
34  CZARNOTA KATARZYNA 34 RYBARZOWICEPOLPOLOK 
35  CZEMPIEL MATEUSZ 35 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLPOLOK 
36  CZERNIK BARBARA 71 TYCHYPOLPOLOK 
37  CZERNY TOMASZ 36 ZABRZEAKTYWNE ZABRZEPOLPOLOK 
38  CZERWIŃSKA ANNA 37 GLIWICEPOLPOLOK 
39  CZOGAŁA PAWEŁ 38 RACIBÓRZPOLPOLOK 
40  CZYRNEK EWA 40 RYBNIKPOLPOLOK 
41  CZYRNEK DARIUSZ 39 RYBNIKZST PYSZNYPOLPOLOK 
42  ĆWIOK MAREK 42 PANIÓWKITUV RHEINLAND POLSKAPOLPOLOK 
43  ĆWIOK BARBARA 41 PANIÓWKIFIS-SST TEAMPOLPOLOK