Zawody obsługuje firma Datasport

XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta
Strzelce Opolskie, 16 grudnia 2017 r.


Liczba zawodników : 729
Odebrało numery: 563

Liczba opłaconych zawodników: 590
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 223OPEN / K30IMIELINAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACHPOLPOLOKOK 
2  ALEKSANDROWICZ MACIEJ  OPEN / M40WAWELNOPOLPOL OKWojewodztwo  
3  AMBROZIK ADAM 70OPEN / M40BRZEGJW 2697 BRZEGPOLPOLOKOKWojewodztwo 
4  ANTOSIAK TOMASZ  OPEN / M30KEDZIERZYN KOZLEANTONTEAMPOLPOL OKWojewodztwo  
5  ATES RUDOLF  OPEN / M60KUDOWA ZDRÓJPOLPOL OK  
6  BABINIEC WOJCIECH 130OPEN / M30BRZEGPOLPOLOKOKWojewodztwo 
7  BACHEN CZESŁAW 447OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
8  BALICKI DAREK 155OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
9  BANACH JOANNA 56OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLE-----------POLPOLOKOKWojewodztwo 
10  BANASIK WIESŁAW 53OPEN / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
11  BAR ALEKSANDRA 469OPEN / K40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
12  BAR STANISŁAW 557OPEN / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
13  BARANEK MAREK 62OPEN / M40BYTOMOPEL ACTIVE TEAMPOLPOLOKOK  
14  BARAŃSKA MAŁGORZATA 556OPEN / K40OPOLEBBL OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
15 BARAŃSKI RAFAŁ558OPEN / M40OPOLEBIEGAMBOMUSZĘPOLPOLOKOKWojewodztwo 
16 BAZELA DAWID605OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEBIEGNĘ PO NOWE ŻYCIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
17  BAZIUK ARTUR 584OPEN / M40DOBRZEŃ WIELKIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
18  BĄK WAWRZYNIEC 471OPEN / M20STRZELCE OPOLSKIETWÓJ STARYPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo Niepelnosprawny 
19  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 323OPEN / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
20  BEDNARCZYK LESŁAW 331OPEN / M60CZESTOCHOWAPOLPOLOKOK  
21  BEDNARCZYK WIESŁAW 183OPEN / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
22  BEER MICHAŁ 293OPEN / M20KRAPKOWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
23  BEJM DARIA 501OPEN / K20OZIMEK-----------POLPOLOKOKWojewodztwo 
24  BĘBEN JERZY 639OPEN / M60ROZWADZAMORSY NA KOKSIEPOLPOL Wojewodztwo 
25  BIAŁOWĄS PAWEŁ 339OPEN / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
26  BIELIŃSKI PIOTR 412OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLESOKÓŁ KNURÓW/KS KOZIOŁEKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
27  BIGOS PIOTR 369OPEN / M30BIERUTÓWVELUXPOLPOLOKOK  
28  BINIEK SABINA 129OPEN / K20ROZMIERKAPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
29  BIOLIK PIOTR 163OPEN / M50GLIWICE---------------POLPOLOKOK 
30  BIRECKI JAKUB 512OPEN / M30OPOLEGT KONAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
31  BLASZCZAK HENRYK  OPEN / M60TYCHY40-LATEK TYCHYPOLPOL OK  
32  BŁACH ŁUKASZ 213OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
33  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 99OPEN / M50CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
34  BŁAŻEWSKI MAREK 122OPEN / M40JEMIELNICATEAM MAREKPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo Niepelnosprawny 
35  BŁAŻKÓW KRZYSZTOF  OPEN / M40NAMYSŁÓWDOROCIAK TEAMPOLPOL OKWojewodztwo  
36  BŁAŻKÓW MARTA  OPEN / K40NAMYSŁÓWDOROCIAK TEAMPOLPOL OKWojewodztwo  
37  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 506OPEN / M40MILICZKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK  
38  BODUCH MARIUSZ  OPEN / M30ŚWIERCZÓWNKB ZRYW NAMYSŁÓWPOLPOL OKWojewodztwo  
39  BOK MARCIN 74OPEN / M20ŻĘDOWICEPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
40  BOK PIOTR 72OPEN / M50ŻĘDOWICENITROERGPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
41  BOK RAFAŁ 538OPEN / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOKOK 
42  BOMBELKA DANIEL 599OPEN / M20JEMIELNICAKRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
43  BORA ANDRZEJ 225OPEN / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
44  BOREK JADWIGA 15OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
45  BORKOWSKI KRZYSZTOF 54OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
46  BORN MARCIN 562OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
 biegam od czerwca 2017 r. ukończyłem 5 biegów na 5 km oraz jeden na 10 km.
47  BORTEL MIROSŁAW 615OPEN / M40TYCHYSZMYD COACHING TEAM 40- LATEK TYCHYPOLPOLOKOK 
48  BRALCZYK PIOTR 408OPEN / M30OPOLEOPOLE TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
49  BRAUNER WOJCIECH 355OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKOK 
50  BREGUŁA KRZYSZTOF 365OPEN / M40KLUCZBORKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
51  BROJ MICHAŁ 575OPEN / M30OPOLECYKLOFAN OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
52  BROL KRZYSZTOF 535OPEN / M50LISOWICE-POLPOLOKOK 
53  BROSZCZAK GRZEGORZ 555OPEN / M50ROZWADZAGODZIKOWICE TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
54  BROŻ ADRIANNA 370OPEN / K30OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
55  BRYCH-PAJAK EWA 523OPEN / K40CZĘSTOCHOWAJKLA JAWOR JAWORZNOPOLPOLOKOK 
56 ZAWODNIK ANONIMOWY456OPEN / M30 -POLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
57  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 612OPEN / M40OPOLESCUBA DIVEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
58  BUKALSKI JÓZEF 219OPEN / M50STAROKRZEPICELEŚNE DZIADKI STAROKRZEPICEPOLPOLOKOK 
59BULENDA GRZEGORZ79OPEN / M40RACIBÓRZRAFAKO S.A.POLPOLOKOK 
60  BUŁKOWSKA ELZBIETA 294OPEN / K40OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
61  BURDA ELŻBIETA 262OPEN / K40OPOLECYKLOFAN OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
62  BURDA GRZEGORZ 261OPEN / M40OPOLECYKLOFAN OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
63  CEBULA JERZY 487OPEN / M50ŻARKI LETNISKOLEŚNE LUDKIPOLPOLOKOK 
64  CHACHUŁA RYSZARD 42OPEN / M40ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
65  CHALIŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40ŁUBNIANYHELIX POMATIAPOLPOL OKWojewodztwo  
66 CHRUSZCZ JERZY MAREK143OPEN / M50OPOLETEAM SOBCZYKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
67  CHRYST DOMINIKA 549OPEN / K30BYTOMTARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOLPOLOKOK 
68  CHUDY PIOTR 284OPEN / M40BIADACZELEKTROTEK TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
69  CHUDZICKA GŁÓWKA MAGDALENA  OPEN / K40OPOLELEROY MERLIN OPOLEPOLPOL OKWojewodztwo  
70  CIBIS ADAM 590OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN - KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
71  CIECHOMSKA IWONA 120OPEN / K30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
72  CIECHOMSKI BOGDAN 118OPEN / M60STARA KUŹNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
73  CIECHOMSKI PAWEŁ 328OPEN / M20STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
74  CIEPŁAK MARCIN 396OPEN / M20RYBNIKCHEMIKA RYBNIKPOLPOLOKOK 
75  CIOCH PAWEL 480OPEN / M30OPOLEPLOTSERWIS OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
76  CZABAN KUBA 135OPEN / M30BRZEG-----------POLPOLOKOKWojewodztwo 
 Co najmniej wygrać
77 CZAJA ROMAN422OPEN / M40OŚWIĘCIM8. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOLPOLOKOK 
78  CZAPEK MAREK 439OPEN / M40GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOKOK  
79  CZECH JAN 349OPEN / M40TARNÓW OPOLSKI-POLPOLOKOKWojewodztwo 
80  CZEKAJ BOGDAN 559OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
81  CZEKAJ JUSTYNA 172OPEN / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
82  CZERWIŃSKI RAFAŁ 407OPEN / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
83  CZUBA MICHAL 475OPEN / M30LIGOTA ZAMECKAPOLPOLOKOKWojewodztwo