Zawody obsługuje firma Datasport

XXVII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego,
Trzemeszno, 03 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 741
Odebrało numery: 625

Liczba opłaconych zawodników: 661
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKA MAGDALENA 6343km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK MAŁGORZATA 10121km / K40OBORNIKIKĘSY TEAMPOLPOLOK 
3  ADAMSKA KAROLINA 3021km / K30MOGILNOPOLPOLOKGminaMogilno 
4  ADAMSKI ADAM 36521km / M30MOGILNOPOLPOLOKGminaMogilno 
5  AKUSZEWSKA AGATA 22021km / K50PUSZCZYKOWOPOLPOLOK 
6  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 36421km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOPOLPOLOK  
7  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 29121km / M30GNIEZNOALEX AGPOLPOLOK 
8  ANDRZEJCZAK ANIA 2721km / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOK 
9  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 2821km / M40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOK 
10  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 28821km / M30SWARZĘDZPOLPOLOK 
11  ANDRZEJEWSKI MACIEJ 49821km / M40SZAMOTUŁYGABLOCIARZEPOLPOLOK 
12  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 26221km / M30ZALASEWOMUAY RUNNING TEAMPOLPOLOK 
13 ANTAS PAWEŁ 1221km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKA TRZEMESZNO / STOWARZYSZENIE TERAZPOLPOLOKGminaTrzemeszno Paroc 
14  ANTONOWICZ WOJCIECH 27721km / M50SZCZECINPOLPOLOK  
15  ANTOSZAK AGNIESZKA 34021km / K30GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOLOK 
16  ANTOSZAK KACPER 7333km / M13GNIEZNOPOLPOLOK 
17 BACHORZ AGNIESZKA6621km / K30KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK  
18  BALCER REMIGIUSZ 49421km / M40MROCZABIAŁY MIŚPOLPOLOK 
19 BALCERZAK MARCIN6803km / M40DĄBROWA33. BLTR POWIDZPOLPOLOK 
20  BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 33821km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGminaTrzemeszno 
21 BARAN BARTEK52921km / M40TRZEMESZNOBOLTPOLPOL  
22  BARANIECKI ZBIGNIEW  21km / M60POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPOLPOL   
23  BARAŃSKI PIOTR 37121km / M50POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
24  BARCZAK ANNA  21km / K30MOGILNOHUSARIA RACE TEAMPOLPOL GminaMogilno  
25  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 39021km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
26  BARTKOWIAK SYLWIA 7423km / K13DOLSKMOS ŚREMPOLPOLOK 
27  BARTKOWIAK WIKTORIA 7413km / K13DOLSKMOS ŚREMPOLPOLOK 
28  BARTKOWSKA ANETA 40221km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGminaTrzemeszno 
29  BARTOSZEK PAWEŁ 21521km / M30ZALASEWO-POLPOLOK 
30  BASA JACEK 6393km / M40KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLPOLOK 
31  BASIŃSKA JOANNA 6183km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
32  BASIŃSKI JAKUB 7213km / M13GNIEZNOPOLPOLOK 
33  BĄK MONIKA 7403km / K30GNIEZNOMAMY-BIEGAMYPOLPOLOK 
34  BĄKOWSKA IZABELA 6163km / K13GNIEZNOSPORTING GNIEZNO / II LO GNIEZNOPOLPOLOK 
35  BEDNAREK EDYTA 6273km / K13TRZEMESZNOGIMNAZJUM TRZEMESZNOPOLPOLOK 
36  BEDNAREK IRENA 6013km / K50TRZEMESZNOPAROC POLSKAPOLPOLOK 
37  BELING KATARZYNA 6413km / K30GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
38  BELING KRZYSZTOF 6403km / M20GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
39  BELING ZBIGNIEW JAN 6423km / M50GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
40  BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA 34621km / K40POZNAŃBZ WBK RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
41  BIEDA ROBERT 36921km / M50CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOLOK 
42  BIELEC WOJCIECH 4521km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
43  BIENIARA TOMASZ 26621km / M40CZERNIEJEWOMJDOPPOLPOLOK 
44  BILICKA MARTYNA 6323km / K13GNIEZNO-POLPOLOK 
45  BILICKI ŁUKASZ 40321km / M30GNIEZNO-POLPOLOK 
46  BLAHODIR YURIY  21km / M30OSTROW WLKP-UKRUKR   
47  BLASZYŃSKI NIKODEM 7203km / M13WITKOWOWITKOWOPOLPOLOK 
48  BOROWIAK MACIEJ 42821km / M30WRONKIPOLPOLOK  
49  BORUCKI KRYSTIAN 48821km / M30GNIEZNOBORKO.PL GNIEZNOPOLPOLOK 
50  BOSY DANIEL 50521km / M20KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANPOLPOLOK  
51  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 16421km / M50KŁECKOPOLPOLOK 
52  BRACISZEWSKI DAWID 6493km / M20KŁECKOZAKRZEWOPOLPOLOK  
53  BRELIŃSKI ROBERT 32021km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
54  BRONIARZ ROBERT 24021km / M40POZNAŃPOLPOLOK  
55  BRUSS KRZYSZTOF 37321km / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKU / HERNIK TEAMPOLPOLOK 
56  BRZEWIŃSKA MARZENA 46921km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGminaTrzemeszno 
57  BRZEWIŃSKI JACEK 43521km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGminaTrzemeszno 
58  BRZEZIŃSKI MACIEJ 39521km / M30ŚLESINLOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERAPOLPOLOK 
59  BUDASZ TOMASZ 221km / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNOPOLPOLOK 
60  BUDKIEWICZ ADRIAN 22721km / M30POZNAŃ#TEAMBIEGIWLKPPOLPOLOK 
61  BUDZIAK PIOTR 20821km / M40GROBLICECSWIICHPOLPOLOK 
62  BUDZICKI BARTOSZ  21km / M20ŻNINPOLPOL   
63  BUDZICZ PAWEL 44121km / M30KRZYSZKOWO-POLPOLOK 
64  BUDZISZEWSKA SANDRA 35221km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
65  BUKOWIECKI KRZYSZTOF  3km / M30KUNYKB MARATON TUREKPOLPOL   
66  BUZALSKI ROBERT 49321km / M40BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLPOLOK 
67  BYCHOWIEC JOANNA 19121km / K30GNIEZNOTIP- TOPOLPOLPOLOK 
68  BYCHOWIEC ŁUKASZ 19221km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOK 
69  CAŁA EDYTA  21km / K40MOGILNOPOLPOL GminaMogilno  
70  CHALCIŃSKA IZABELA 31121km / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKI-POLPOLOK 
71  CHŁOPICKI MICHAŁ 22221km / M30GNIEZNOVELUX GNIEZNOPOLPOLOK 
72  CHMIELEWSKI TOMASZ 16921km / M40KALISZTRAWA TEAMPOLPOLOK 
73  CHMIELEWSKA ALICJA  21km / K20WITKOWOPOLPOL   
74  CHOJNACKA-MARYSIAK ANNA 6693km / K30POWIDZPOLPOLOK 
75  CHOJNIAK KATARZYNA 7443km / K13POZNAŃPOLPOLOK 
76  CHOJNIAK WIESŁAW 36021km / M40POZNAŃXYZPOLPOLOK 
77  CHOROSZKO ŁUKASZ 29021km / M30GNIEZNOPOLPOLOK  
78  CHUDAŚ ROMAN 1821km / M40TRZEMESZNOPAROC POLSKAPOLPOLOKGminaTrzemeszno Paroc 
79  CICHOWLAS SYLWESTER 26721km / M40POZNAŃJEŻYCE BIEGAJĄ/WRD KMP POZNAŃPOLPOLOK 
80  CIERNIAK JAROSŁAW 5221km / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
81  CIERNIAK MACIEJ  21km / M40KOWALEW-POLPOL   
82 CIERNIAK WIKTORIA7523km / K13POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
83  CIERNIAK WIKTORIA 7343km / K13POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK  
84  CIERZNIAK DAMIAN 48121km / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMPOLPOLOK 
85 CIERZNIEWSKA ANNA6783km / K30ORCHOWOPOLPOLOK 
86 CIESIELSKI KRZYSZTOF6113km / M60GNIEZNOFAST WALKERPOLPOLOK 
87  CIESIELSKI TOMASZ 25821km / M50GNIEZNOKB ZAWAŁPOLPOLOK 
88  CIESZYŃSKI PIOTR 29721km / M40POZNAŃPOLPOLOK 
89 CIEŚLAK SEBASTIAN14121km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
90  CIEŚLEWICZ PAULINA 6243km / K20TRZEMESZNO-POLPOLOK 
91  CIEŚLICKA WERONIKA 6833km / K13WITKOWOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 WITKOWOPOLPOLOK 
92  CISZAK KRZYSZTOF 6883km / M40TRZEMESZNO-POLPOLOK 
93  CYPRIAN JAROSŁAW 32621km / M40OPALENICAOSP OPALENICAPOLPOLOK 
94  CYPRIAN PAULA 33021km / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
95  CYROK MACIEJ 7313km / M20DĄBROWAMMC TEAM DĄBROWAPOLPOLOK 
96  CYROK MAREK 7263km / M40DĄBROWAMMC TEAM DĄBROWAPOLPOLOK 
97  CZAJKA BARTOSZ 23921km / M40GNIEZNOPOLPOLOK  
98 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA7553km / POZNAŃSP MANIEWOPOLPOL  
99  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 50721km / M50GNIEZNOALTOMPOLPOLOK 
100  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 31321km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
101  CZASAK GRZEGORZ 48521km / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
102  CZASAK RENATA 7243km / K40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
103  CZEKALSKA ELŻBIETA 38721km / K50POBIEDZISKA-POLPOLOK 
104  CZEKALSKA MARIA 38821km / K30POZNAŃPOLPOLOK  
105  CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR 6543km / M30MOGILNOPOLPOLOK