Zawody obsługuje firma Datasport

III Letni Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 02 września 2018 r.


Liczba zawodników : 392
Odebrało numery: 325

Liczba opłaconych zawodników: 359
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMKIEWICZ DOROTA36610km / K30TRZEMESZNOPOLPOL Gmina 
2  ADAMOWSKI TOMASZ 26210km / M30WĄGROWIECPOLPOLOK  
3  ADAMSKA KAROLINA 13915km / K30MOGILNOPOLPOLOK 
4  AKUSZEWSKA AGATA 4515km / K50PUSZCZYKOWOPOLPOLOK 
5  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 8815km / M30GNIEZNOALEX AGPOLPOLOK 
6  ANDRZEJCZAK ANIA 19615km / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOK 
7  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 19715km / M40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOK 
8 ANTAS PAWEŁ 10015km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKA TRZEMESZNO / STOWARZYSZENIE TERAZPOLPOLOKGmina Paroc 
9  ANTKOWIAK KLAUDIA 14415km / K20POZNANANONIMOWI BIEGACZEPOLPOLOK 
10  ANTOSZAK AGNIESZKA 22015km / K30GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOLOK 
11  BALCER REMIGIUSZ 15815km / M40MROCZABIAŁY MIŚPOLPOLOK 
12 BALCERZAK MARCIN24010km / M40DĄBROWA33. BLTR POWIDZPOLPOLOK 
13  BALTRUSAITIS ZYDRUNAS 6615km / M40VILNIUSNA, PAGAUK!LTULTUOK 
14  BARAN BARTŁOMIEJ 10115km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina Paroc 
15  BARAŃSKI PIOTR 18315km / M50POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
16  BARCZAK AGNIESZKA 3775km / K30JANIKOWOAGNIESZKABPOLPOLOK 
17  BARTKOWSKA ANETA 9615km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
18  BASIŃSKA JOANNA 2765km / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
19  BASIŃSKI JAKUB 2635km / M20ŚWIĄTNIKI WIELKIEPOLPOLOK 
20  BĄK DAWID 15515km / M20WYDARTOWONIEZRZESZONYPOLPOLOKGmina 
21  BEDNAREK IRENA 1155km / K40TRZEMESZNOPAROC POLSKAPOLPOLOKGmina Paroc 
22  BELING KATARZYNA 3035km / K30GNIEZNOPOLPOLOK 
23  BELING KRZYSZTOF 3075km / M20GNIEZNOPOLPOLOK 
24  BELING ZBIGNIEW JAN 3085km / M50GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
25  BIALOUS WIESŁAW  15km / M40MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PLPOLPOL   
26  BIELEC WOJCIECH 1415km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
27  BIELECKI TOMASZ 36010km / M20SZCZYTNIKI DUCHOWNEPOLPOLOK 
28  BIENIARA TOMASZ 6015km / M40CZERNIEJEWOMJDOPPOLPOLOK  
29  BILICKA MARTYNA 2645km / K20GNIEZNOPOLPOLOK 
30  BILICKI ŁUKASZ 21115km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
31  BIZAN ŁUKASZ 32115km / M30SWARZĘDZBIZON`S CREWPOLPOLOK 
32  BOGDANOWICZ TOMASZ 3195km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
33  BOROWCZAK FILIP 23610km / M20WRZESNIANIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
34  BORUCKI KRYSTIAN 17215km / M30GNIEZNOBORKO.PL GNIEZNOPOLPOLOK 
35  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 2815km / M50KŁECKOPOLPOLOK 
36  BRELIŃSKI ROBERT 7215km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
37  BRUSS KRZYSZTOF 7715km / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKU / HERNIK TEAMPOLPOLOK 
38 BRUSS MONIKA2735km / K20POZNANPOLPOLOK 
39  BRZEWIŃSKA MARZENA 9715km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
40  BRZEWIŃSKI JACEK 9815km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina  
41  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 36210km / M30KUNYKB MARATON TUREKPOLPOLOK 
42  BUZALSKI ROBERT 5815km / M40BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLPOLOK 
43  BYCHOWIEC JOANNA 5415km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOK 
44  BYCHOWIEC ŁUKASZ 5515km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOK 
45  CHŁOPICKI MICHAŁ 3815km / M30GNIEZNOVELUX GNIEZNOPOLPOLOK 
46  CHOLEWIŃSKA LONGINA 25610km / K40MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLPOLOK 
47  CHUDAŚ ROMAN 10215km / M40TRZEMESZNOPAROC POLSKAPOLPOLOKGmina Paroc 
48  CHYROWSKA MAŁGORZATA 36110km / K30KIEKRZKIBOLSKI KSPOLPOLOK 
49 CIARKOWSKI MIROSŁAW3825km / M30INOWROCŁAW-POLPOLOK 
50  CICHOŃ MAREK 15615km / M30INOWROCŁAWVINPLAN BUDOWNICTWOPOLPOLOK 
51  CIERZNIAK DAMIAN 13215km / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMPOLPOLOK 
52  CIESIELCZYK JOANNA 24610km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
53  CIESIELSKI TOMASZ 4415km / M50GNIEZNOKB ZAWAŁPOLPOLOK 
54 CIEŚLAK SEBASTIAN8715km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
55  CYPRIAN JAROSŁAW 13315km / M40OPALENICAOSP OPALENICAPOLPOLOK 
56  CYPRIAN PAULA 13415km / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
57  CYRANOWICZ SZYMON 23710km / M20GĘBICEPOLPOLOK 
58  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 8915km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK  
59  CZASAK GRZEGORZ 3095km / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
60  CZECH DARIA 3175km / K20MOGILNO-POLPOLOK 
61  CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR 3185km / M30MOGILNOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLPOLOK