Zawody obsługuje firma Datasport

III Letni Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 02 września 2018 r.


Liczba zawodników : 392
Odebrało numery: 325

Liczba opłaconych zawodników: 359
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMKIEWICZ DOROTA36610km / K30TRZEMESZNO Gmina 
2  ADAMOWSKI TOMASZ 26210km / M30WĄGROWIECOK  
3  ADAMSKA KAROLINA 13915km / K30MOGILNOOK 
4  AKUSZEWSKA AGATA 4515km / K50PUSZCZYKOWOOK 
5  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 8815km / M30GNIEZNOALEX AGOK 
6  ANDRZEJCZAK ANIA 19615km / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMOK 
7  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 19715km / M40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMOK 
8 ANTAS PAWEŁ 10015km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKA TRZEMESZNO / STOWARZYSZENIE TERAZOKGmina Paroc 
9  ANTOSZAK AGNIESZKA 22015km / K30GNIEZNOKPP GNIEZNOOK 
10  BALCER REMIGIUSZ 15815km / M40MROCZABIAŁY MIŚOK 
11 BALCERZAK MARCIN24010km / M40DĄBROWA33. BLTR POWIDZOK 
12  BALTRUSAITIS ZYDRUNAS 6615km / M40VILNIUSNA, PAGAUK!OK 
13  BARAN BARTŁOMIEJ 10115km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina Paroc 
14  BARAŃSKI PIOTR 18315km / M50POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
15  BARCZAK AGNIESZKA 3775km / K30JANIKOWOAGNIESZKABOK 
16  BARTKOWSKA ANETA 9615km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
17  BASIŃSKA JOANNA 2765km / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
18  BASIŃSKI JAKUB 2635km / M20ŚWIĄTNIKI WIELKIEOK 
19  BĄK DAWID 15515km / M20KRUCHOWONIEZRZESZONYOKGmina 
20  BEDNAREK IRENA 1155km / K40TRZEMESZNOPAROC POLSKAOKGmina Paroc 
21  BELING KATARZYNA 3035km / K30GNIEZNOOK 
22  BELING KRZYSZTOF 3075km / M20GNIEZNOOK 
23  BELING ZBIGNIEW JAN 3085km / M50GNIEZNOGOBELINGOK 
24  BIALOUS WIESŁAW  15km / M40MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PL   
25  BIELEC WOJCIECH 1415km / M30BYDGOSZCZOK 
26  BIELECKI TOMASZ 36010km / M20GNIEZNOOK 
27  BIENIARA TOMASZ 6015km / M40MNICHOWOMJDOPOK  
28  BILICKA MARTYNA 2645km / K20GNIEZNOOK 
29  BILICKI ŁUKASZ 21115km / M30GNIEZNOOK 
30  BIZAN ŁUKASZ 32115km / M30SWARZĘDZBIZON`S CREWOK 
31  BŁASZKIEWICZ KLAUDIA 14415km / K20POZNANANONIMOWI BIEGACZEOK 
32  BOGDANOWICZ TOMASZ 3195km / M30GNIEZNOOK 
33  BOROWCZAK FILIP 23610km / M20WRZESNIANIGHT RUNNERSOK 
34  BORUCKI KRYSTIAN 17215km / M30GNIEZNOBORKO.PL GNIEZNOOK 
35  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 2815km / M50KŁECKOOK 
36  BRELIŃSKI ROBERT 7215km / M30GNIEZNOOK 
37  BRUSS KRZYSZTOF 7715km / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKU / HERNIK TEAMOK 
38 BRUSS MONIKA2735km / K20POZNANOK 
39  BRZEWIŃSKA MARZENA 9715km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
40  BRZEWIŃSKI JACEK 9815km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina  
41  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 36210km / M30KUNYKB MARATON TUREKOK 
42  BUZALSKI ROBERT 5815km / M40BYDGOSZCZORANGE POLSKAOK 
43  BYCHOWIEC JOANNA 5415km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLOK 
44  BYCHOWIEC ŁUKASZ 5515km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLOK 
45  CHŁOPICKI MICHAŁ 3815km / M30GNIEZNOVELUX GNIEZNOOK 
46  CHOLEWIŃSKA LONGINA 25610km / K40MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOK 
47  CHUDAŚ ROMAN 10215km / M40TRZEMESZNOPAROC POLSKAOKGmina Paroc 
48 CIARKOWSKI MIROSŁAW3825km / M30INOWROCŁAW-OK 
49  CICHOŃ MAREK 15615km / M30INOWROCŁAWVINPLAN BUDOWNICTWOOK 
50  CIERZNIAK DAMIAN 13215km / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMOK 
51  CIESIELCZYK JOANNA 24610km / K30TRZEMESZNOOKGmina 
52  CIESIELSKI TOMASZ 4415km / M50GNIEZNOKB ZAWAŁOK 
53 CIEŚLAK SEBASTIAN8715km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSOK 
54  CYPRIAN JAROSŁAW 13315km / M40OPALENICAOSP OPALENICAOK 
55  CYPRIAN PAULA 13415km / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
56  CYRANOWICZ SZYMON 23710km / M20GĘBICEOK 
57  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 8915km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK  
58  CZASAK GRZEGORZ 3095km / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAOK 
59  CZECH DARIA 3175km / K20MOGILNO-OK 
60  CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR 3185km / M30PADNIEWKOSZYBKIE RYSIE TEAMOK