Zawody obsługuje firma Datasport

Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2018
Skarżysko-Kamienna, 01 lipca 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 454
Odebrało numery: 369

Liczba opłaconych zawodników: 383
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ABRAMIUK JAKUB 40DO / M30LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMOKOK 
2  ANTONIUK ARTUR 131DO / M35KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMOKOK 
3  ARTUR JARMOŁOWICZ 48DO / M40KIELCESKI SCYZORY CKOKOK 
4  BAŁCHANOWSKI KRZYSZTOF 374DS / M30SUCHEDNIÓWHNS TEAMOKOK 
5  BARAN CEZARY 64DO / M40LUBLINOKOK  
6  BARĆ TOMASZ 387DS / M40KROSNOOKOK 
7  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 423DS / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
8  BARTOSIEWICZ TOMASZ 141DO / M30ŻYRARDÓWARTURKUREK.PROOKOK 
9  BARUL STANISŁAW 405DS / M40OPOCZNOOKOK 
10  BĄK TYMOTEUSZ 33DO / M40GLIWICEI-SYSTEMS.PLOKOK 
11  BĘBACZ RAFAŁ 368DS / M40OBLĘGOREKBBLSTRAWCZYNOKOK 
12  BĘBEŃCA BŁAŻEJ 151DO / M35WARSZAWAWESOŁA PIASKOWAOKOK 
13  BIBIK ŁUKASZ 168DO / M20SIEDLCETRIATHLON SIEDLCE CLUBOKOK 
14 BIELA ANNA344DS / K16SZYDŁOWIECOKOK 
15  BIENIAS PAULINA 340DS / K16OZORKÓWOKOK 
16  BILSKI RADEK 113DO / M30KRAKÓW86400SEKUND.WORDPRESS.COMOKOK 
17  BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW 121DO / M30WARSZAWAOKOK 
18  BODNAR MACIEJ 1DO / M20JÓZEFOSŁAWMBC TEAMOKOK 
19  BOGUS RAFAŁ 11DO / M45CZĘSTOCHOWAOKOK 
20  BOGUSZ PIOTR 200DO / M40WARSZAWARKS HUWDUOKOK 
21  BOJANOWICZ PATRYCJA 426DS / K16RADOMOKOK 
22  BOLECHOWSKA LUIZA 341DS / K30SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEOKOK 
23  BOROWSKI DANIEL 132DO / M25RYBNIKGEPARDY MHKOKOK 
 To mój pierwszy Triathlon! uhuuuuu
24  BORYS MACIEJ 10DO / M40KIELCEOKOK 
25  BROŃSKA JULIA 445DS / K16KAZIMIERZ DOLNYKS WISŁA PUŁAWYOKOK 
26  BRÓDKA PAWEŁ 333DS / M40RADOMBIEGIEM RADOMOKOK 
27  BRZOZOWSKI PAWEL  DO / M35WARSZAWAKUMPLE OK  
28  BRZÓSKA JAKUB 455DS / M16KIELCETS AKWEDUKT KIELCEOKOK 
29  BRZYSKI MACIEJ 172DO / M30KRAKÓWTRENER TRIATHLONU KSOS KRAKÓWOKOK 
30  BUGDOŁ EWA 5DO / K30PSZÓWWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAOKOK 
31  BUKALSKI ARKADIUSZ 112DO / M40CHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUOKOK 
32  BUKSA ANDRZEJ 407DS / M40PYSZNICAOKOK 
33  BUTKIEWICZ WOJCIECH 196DO / M35KIELCEOKOK 
34  BYSIAK ARTUR 97DO / M30KIELCEKS NAPRZÓD BYSIAKOKOK  
35  BYSIAK HUBERT 409DS / M16KIELCEOKOK 
36 BYSIEK KRZYSZTOF502/1SDS / ILKOWICE  
37  CABAJ TOMASZ 386DS / M30KRAKÓWOKOK 
38  CEBERAK BARTOSZ 23DO / M30LUBARTÓWPOLICJAOKOK  
39  CHMIELEWSKA BOŻENA 83DO / K50SANDOMIERZTSA SANDOMIERZOKOK 
40  CHOŁDA KRZYSZTOF 377DS / M50KRAKÓWYMCA KRAKÓWOKOK 
41 CHOMICZEWSKA NATALIA503/3SDO / JAROSŁAW  
42  CHORAB SYLWESTER 425DS / M16STARACHOWICEOKOK 
43  CHRABĄSZCZ MATEUSZ 29DO / M35KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
44  CIACH PAWEŁ  DO / M30WARSZAWA OK  
45  CIERNIAK JAROSŁAW 316DS / M16SKARŻYSKO - KAMIENNAPATOLNIA CREWOKOK 
46  CIESLAK AGNIESZKA 208DO / K25SLESINAZS AWF KATOWICEOKOK 
47  CIESLIK TOMASZ 170DO / M40KIELCELEPSZYKLUBOKOK 
48  CIOK JAKUB 375DS / M30BLIŻYNMISTRZEOKOK 
49  CIOK JOZEF 376DS / M30BLIZYNMISTRZEOKOK  
50  CISZEWSKI GRZEGORZ 428DS / M30TARNOBRZEG-OKOK 
51 CIUK AGNIESZKA501/1SDS / SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
52  CYBULSKA DOMINIKA 177DO / K40LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLOKOK 
53  CZAJKOWSKI GRZEGORZ 351DS / M30WARSZAWAPKO BANK POLSKIOKOK 
54  CZAJKOWSKI ROBERT 67DO / M40OSTRÓWEKKUŹNIA TRIATHLONUOKOK 
55  CZARNOTA MARIUSZ 314DS / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
56  CZECHOWSKA KATARZYNA 95DO / K35KRAKÓWMIŁEK TRIATHLON TEAMOKOK 
57  CZERWIEC ARTUR 431DS / M40RADOMVEGERUNERSOKOK 
58  CZURAJ JAKUB 8DO / M45WIELICZKADŻEPETTO FORZAOKOK