Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1747
Odebrało numery: 1658

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK JOLANTA 117810km / K30MIĘDZYRZECZOKOK 
2  ADAMCZAK RAFAŁ 119110km / M40MIĘDZYRZECZOKOK 
3  ADAMCZYK JAGODA 144210km / K30GNIEZNOSPORTYFOR.PLOKOKGmina 
4  ADAMCZYK MARIUSZ 52310km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOKGmina 
5  ADAMCZYK SŁAWOMIR 93210km / M50GNIEZNOOKOKGmina 
6  ADAMCZYK WŁODZIMIERZ 11610km / M50KAZIMIERZ BISKUPINIEOKOK 
7  ADAMKIEWICZ MACIEJ 31310km / M20GNIEZNOVELUXOKOKGmina 
8  ADAMOWICZ DANIEL 91710km / M30SZCZECINKB PIONIER SZCZECINOKOK 
9  ADAMOWSKI PAWEŁ 118010km / M50KALISZOKOK 
10  ALEJSKA AGNIESZKA 138510km / K40GNIEZNOGEO GISOKOKGmina 
11  ALEJSKI JAKUB 138610km / M40GNIEZNOGEO GISOKOKGmina 
12  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 52110km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOKOK 
13  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 81710km / M30GNIEZNOALEX AGOKOKGmina 
14  ALEKSANDRZAK RAFAL 168510km / M30OSTROW WIELKOPOLSKIALEKS TEAMOKOK 
15  ALTENBURG EELTSJE 170710km / M50BRESLACK-KOLONIE-OKOK 
16  AMBROZIK ADAM 36010km / M30WARSZAWAVELUXOKOK 
 Jestem początkującym biegaczem amatorem. Biegi traktuję jako dobrą zabawę. Dotychczas biegłem w 3 biegach na 10 km i jednym półmaratonie. Mój najlepszy czas na 10 km to nieco poniżej 49 min.
17  ANDERSON DARIUSZ 177510km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
18  ANDREJCZUK MARTA 35710km / K40KRZYŻVELUXOKOK 
19  ANDREJCZUK PIOTR 35610km / M30KRZYŻVELUXOKOK 
20  ANDRZEJCZAK ANIA 27310km / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMOKOKGmina 
21  ANDRZEJCZAK JOACHIM 37910km / M20GNIEZNOVELUXOKOKGmina 
22  ANDRZEJCZAK MARCIN 87310km / M40OSINIECOKOKGmina 
23  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 27210km / M40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMOKOKGmina 
24  ANDRZEJEWSKI BARTŁOMIEJ 98810km / M40GNIEZNOBBWOKOKGmina 
25  ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA 169410km / K40GNIEZNOOKOKGmina 
26  ANTAS PAWEŁ 150610km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKA / STOWARZYSZENIE TERAZOKOK 
27  ANTKOWIAK MACIEJ 58410km / M30OBORNIKIKUNA KOWANÓWKOOKOK 
28  ANTONIAK MAREK 57610km / M30CIELIMOWOVELUXOKOK 
29  ANTOŃCZAK ŁUKASZ 37510km / M30SZCZECINVELUXOKOK 
30  ANTOSZAK AGNIESZKA 108210km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
31  ANTOSZAK AGNIESZKA 63910km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
32  BABIJ KRZYSZTOF 24210km / M30KOSTRZYN NAD ODRĄWWW.BIEGIWPOLSCE.PLOKOK  
33  BADURA KRYSTIAN 75110km / M30KWIDZYNKBR POLANDOKOK 
34  BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ 150510km / M20OPALENICANIEZRZESZONYOKOK 
 po raz piąty w pierwszej stolicy Polski. W tym trzykrotnie ustalałem rekord życiowy na 10km.Liczę na nowy w tym roku.
35  BAJER MICHAŁ 169210km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK  
36  BANACH ARTUR 153710km / M40POZNANSINGIELOKOK 
37  BANASIAK EMIL 153010km / M20BABIAKFOR-CLINIC.PLOKOK 
38 BANASZAK SŁAWOMIR40410km / M30CZERWONAKBRIDGESTONEOKOK  
39  BANASZAK TOMASZ 136010km / M40JAROCINZIELONY ZAKĄTEKOKOK 
40  BANDUR GRZEGORZ 43610km / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOKOK  
41  BARAN MAREK 62210km / M40SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYOKOK 
42  BARANOWSKA IZABELA 69610km / K50INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWOKOK 
43  BARCZAK ALINA 29610km / K40ZŁOTÓWOKOK 
44  BARCZAK MARIUSZ 16710km / M40SWARZĘDZOKOK 
45  BARCZAK RAFAŁ 29510km / M40ZŁOTÓWKPP ZŁOTÓWOKOK 
46  BARLIK MATEUSZ 4510km / M30ŁUBOWOOKOK 
47  BARTKOWIAK DARIA 89110km / K30ŁUBOWOOKOK 
48  BARTKOWIAK DAWID 98210km / M40PIŁABIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B. PIŁAOKOK 
49  BARTKOWIAK ŁUKASZ 148810km / M20ŚRODA WIELKOPOLSKABS BIEGAOKOK 
50  BARTKOWIAK MARCIN 113310km / M40GNIEZNOBIEGAM BO CHCĘOKOKGmina 
51  BARTKOWIAK MARIUSZ 92810km / M30ŁUBOWOOKOK 
52  BARTKOWSKA ANETA 69110km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
53  BASIŃSKA JOANNA 51610km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOKGmina 
54  BATKOWSKI GRZEGORZ 148110km / M30MOGILNOMOGILNO TEAMOKOK 
55  BAUCZ DANIEL 134710km / M40GNIEZNOOKOKGmina 
56  BAUMERT MARTA 89510km / K20KŁECKOEKONOMIK KLUB GNIEZNOOKOK 
57  BĄK AGNIESZKA 60210km / K40SWARZEDZOKEY...OKOK 
58  BĄKOWSKA IZABELA 131510km / K16GNIEZNOSPORTING GNIEZNO / II LO GNIEZNOOKOKGmina 
59  BĄKOWSKA MARIA 141210km / K60GNIEZNOSTOWARZYSZENIE OŚLA ŁAWKAOKOKGmina 
60  BĄKOWSKI PIOTR 121710km / M30GNIEZNOSTOWARZENIE OŚLA ŁAWKAOKGmina 
61  BECHERT MACIEJ 24910km / M40GNIEZNOOKOKGmina 
62  BEDNAREK ADAM 59410km / M50GNIEZNOOKOKGmina  
63  BEDNAREK ADRIAN 139410km / M20BYDGOSZCZADRIANBEDNAREK.PLOKOK 
64  BEDNAREK IRENA 107810km / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
65  BEDNAREK MICHAŁ 112510km / M30GNIEZNOSATPOL GKKG GNIEZNOOKOKGmina 
66  BEDNAREK ROMAN 82710km / M50POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
67  BEDNAREK STANISŁAW 78310km / M60ŁÓDŹNIEZRZESZONYOKOK 
68  BELING KATARZYNA 6310km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
69  BELING KRZYSZTOF 3110km / M20GNIEZNOOKOKGmina 
70  BELING ZBIGNIEW JAN 23610km / M50GNIEZNOGOBELINGOKOKGmina 
 Wygrałem z własną słabością!
71 BENDER BARTEK45110km / M30KISZKOWOBRIDGESTONEOKOK 
72  BEREŹNICKA EWA 100510km / K40MIELESZYN-OKOK 
73  BEREŹNICKI MARCIN 78910km / M30GNIEZNOKRÓLEWSKIE MORSYOKOKGmina 
74  BERG DARIUSZ 51110km / M40MNICHOWOBRIDGESTONEOKOKGmina 
 Mam tak samo jak ty miasto swoje a w nim swoje sprawy, swój projekt...
75 BERG RYSZARD49410km / M30GNIEZNOBRIDGESTONEOKOKGmina 
76  BERNACIAK MICHAŁ 159410km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
77  BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA 132610km / K40POZNAŃBZ WBK RUNNERS TEAMOKOK 
78  BIAŁOBRZEWSKA DARIA 84810km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
79  BIANEK MICHAŁ 157610km / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOKGmina 
80  BIANGA PATRYK 57410km / M30LĘBORKVELUXOKOK 
 Witam, Nazywam się Patryk Bianga. Biegam z dwóch powodów. Pierwszy to dla zdrowia, ale nie byłoby motywacji gdyby nie bieganie pod hasłem `Budowanie przez bieganie` , które ma na celu zbiórkę środków na budowę Hospicjum Stacjonarnego w Lęborku.
81  BIEDNA DOROTA 125010km / K40OBORNIKIOKOK 
82  BIENIARA TOMASZ 111310km / M40MNICHOWOMJDOPOKOK 
83  BIGOS PIOTR 34510km / M30BIERUTÓWVELUXOKOK 
84  BIGOSIŃSKA HANNA 144510km / K30POZNAŃOKOK 
85  BIGOSIŃSKI BARTOSZ 129510km / M30GNIEZNOW KALISZU WYKLĘTYOKOKGmina 
86  BIGOSIŃSKI MACIEJ 146210km / M20GNIEZNOTRIDARKOOKOKGmina 
87  BIGOSIŃSKI TOMASZ 146310km / M60GNIEZNOTRIDARKOOKOKGmina 
88 BILAWA KAROLINA153810km / K20NOWA WIEŚWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA/17WBZOKOK 
89 BINKIEWICZ KATARZYNA38410km / K30WARSZAWAVELUXOKOK 
 Jasne, że VELUX
90  BINKOWSKA ANITA 122810km / K40GNIEWKOWOOKOK 
 Biegam od 1,5 roku. W biegu Europejskim biegę pierwszy raz
91  BINKOWSKI KAMIL 122910km / M16GNIEWKOWOOKOK 
92 BINKOWSKI SŁAWOMIR105410km / M40POZNAŃPWSZ GNIEZNOOKOK 
 Studiuj i biegaj w PWSZ Gniezno!
93 BŁASZCZYK JAKUB49510km / M30MIESZKÓWBRIDGESTONEOKOK 
94 BŁASZCZYK KAROLINA139610km / K30POZNAŃOKOK 
95  BŁASZCZYK TOMASZ 66110km / M40WARTAZBIEGLI Z WARTYOKOK 
96  BŁASZKIEWICZ FILIP 110510km / M20POZNAŃOKOK 
97 BŁAŻEJ MATEUSZ47710km / M30SWARZĘDZBRIDGESTONEOKOK 
98  BŁAŻYŃSKA OLA 150210km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
99  BŁAŻYŃSKI PIOTR 166810km / M30LUBOŃOKOK 
100  BOBROWSKI ŁUKASZ 11810km / M30GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOKOKGmina 
101  BODUS BARTŁOMIEJ 77710km / M30WĄGROWIECOKOK 
102  BODUS MARCIN 150710km / M30POZNAŃOKOK 
103  BOGACZ PRZEMYSŁAW 168310km / M40SZCZECINRAZ SZCZECINOKOK 
104  BOGAJEWSKI BŁAŻEJ 15810km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
105  BOGDAŁ ROMAN 167210km / M30BYSTRZYCA KŁODZKAULKS BYSTRZYCA KŁODZKAOKOK 
106  BOGUCKA MILENA 104810km / K20GNIEZNODRINK TEAMOKOKGmina 
107  BOGUCKI ANDRZEJ 8210km / M20DYWITYOKOK 
108  BOLEWICZ JOANNA 145810km / K40RADZIEJÓWOKOK 
109  BOMBEL MARCIN 101110km / M40TRZEMESZNOOKOK 
110  BORAK PAWEŁ 145110km / M20GNIEZNOPIEKARY II GNIEZNOOKOKGmina 
111  BORCUCH DARIUSZ 11910km / M40WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOKOK 
112  BORECKI ŁUKASZ 153510km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
113  BORKOWSKI ANDRZEJ 78210km / M40GNIEZNO1973OKOKGmina 
114  BOROWCZYK SONIA 82810km / K20ZALASEWOOKOK 
115  BOROWIAK TERESA 9110km / K40GNIEZNOMAMY-BIEGAMYOKOKGmina 
116  BOROWICKI JAROSŁAW 98010km / M40CHOJNICE-OKOK 
117  BORUCKA SANDRA 9710km / K30GNIEZNOBORKO GNIEZNOOKOKGmina 
118  BORUCKI KRYSTIAN 20810km / M30GNIEZNOBORKO.PL GNIEZNOOKOKGmina  
119  BORYS KRZYSZTOF 57310km / M20ŚWIERCZÓWVELUXOKOK 
120  BOSACKI JACEK 151010km / M20GNIEZNONO EXCUSES TEAMOKOKGmina 
121  BOSACKI PAWEŁ 61710km / M20GNIEZNOOKOKGmina 
122  BOSAK WIESŁAW 99610km / M50GNIEZNOOKOKGmina 
123  BOTOROWICZ TOMASZ 70710km / M40TULCEKB MANIAC POZNAŃOKOK 
124  BOŻKIEWICZ JACEK 68810km / M40MUROWANA GOŚLINAMOUNTIOKOK 
125  BOŻKIEWICZ PATRYCJA 68710km / K30MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
126  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 70410km / M50KŁECKOOKOK 
127  BRACISZEWSKI DAWID 68910km / M20KŁECKOOKOK 
128  BRANIA HIERONIM 168910km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWOKOK 
129  BRELIŃSKI ROBERT 111010km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
130  BREWKO ROBERT 72210km / M30WITKOWOPOLATANYOKOK 
131  BRODACKI WIESŁAW 115910km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOKOK 
132  BRODZISZEWSKI WIESŁAW 121210km / M50SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZOKOK 
133  BRUCH BARTOSZ 28910km / M30ŁUBOWOOKOK 
134  BRUCH KATARZYNA 60910km / K30ŁUBOWOOKOK 
135  BRUCH WALDEMAR 91210km / M20GNIEZNOOKOKGmina 
136  BRUSS KRZYSZTOF 105010km / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUOKOK 
137  BRUŹDZIAK JAKUB 154110km / M20MIĘDZYRZECZ17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOKOK 
138  BRZEWIŃSKA MARZENA 114210km / K40TRZEMESZNO.BOLT TRZEMESZNO/DRUŻYNA NESSIOKOK 
139  BRZEWIŃSKI JACEK 115710km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
140  BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 710km / K20BYDGOSZCZMKL TORUŃ/ BRZEZIŃSKI RUN CLUBOK 
141  BRZEZIŃSKA MONIKA 142310km / K30BYDGOSZCZOKOK 
142 ZAWODNIK ANONIMOWY106110km / M40 KB ORZEL OSIEKOKOK 
143  BUBACZ ANNA 5110km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
144  BUCHOWSKI RADOSŁAW 25310km / M30POZNAŃOKOK 
145  BUCHWALD MAGDALENA 69810km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
146  BUDASZ TOMASZ 100010km / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNOOKGmina 
147  BUDNIAK PRZEMYSŁAW 106510km / M30DĄBRÓWKAENEA - BIEGAMY - ZBIERAMY - POMAGAMYOKOK 
148  BUDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 153110km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
149  BUDZYŃSKI RAFAŁ 64110km / M40GNIEZNORAF-MEDIAOKOKGmina 
150  BUGAJ ROBERT 134110km / M30KONINOKOK 
151 BUK SŁAWOMIR49110km / M30ŚRODA WIELKOPOLSKABRIDGESTONEOKOK 
152  BUKOWSKA- BOROWCZYK KAMILA 122210km / K40GNIEZNOOKOKGmina 
153 BUKOWSKA PAULINA45510km / K30WĄGROWIECBRIDGESTONEOKOK  
154 BUKOWSKI MATEUSZ45410km / M30WĄGROWIECBRIDGESTONEOKOK  
155  BULCZYŃSKI DAWID 147510km / M30POZNAŃOKOK 
156  BULIŃSKA OLA 157810km / K20CIELIMOWO-OK 
157  BUNIAK JOANNA 170110km / K40SWARZEDZOKOK 
158  BURCHARD-JERZY AGNIESZKA 136810km / K40NIEGOSŁAWBS BIEGAOKOK 
159  BYCHOWIEC JOANNA 13910km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLOKOKGmina 
160  BYCHOWIEC ŁUKASZ 14010km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLOKOKGmina 
161  BYCZKOWSKI MATEUSZ 166510km / M20GNIEZNOMKS GNIEZNOOKOKGmina 
162  BYKOWSKI RAFAŁ 33010km / M40NIECHANOWOVELUXOKOK 
163  BYRTEK GRZEGORZ 109910km / M40BYDGOSZCZCAŁY CZAS DO PRZODUOKOK 
164 BZDZIKOT MARIUSZ48610km / M20POZNAŃBRIDGESTONEOKOK 
165  BZOWY PATRYK 169710km / M20JAROCINKB MARATOŃCZYK JAROCINOKOK 
166  CAJGLER HONORATA 133210km / K40GNIEZNOOKOKGmina 
167  CAJGLER LESZEK 111110km / M40GNIEZNOOKOKGmina 
168  CAL ELŻBIETA 172110km / K40ŚWIEBODZINCAL TEAM ŚWIEBODZINOKOK 
169  CAL PIOTR 41510km / M40ŚWIEBODZINCAL TEAM ŚWIEBODZINOKOK 
170 CEBULA AGATA107210km / K50GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK 
171  CELER MICHAŁ 64010km / M30KALISZRAJSPORT ACTIVEOKOK 
172  CELKA KRZYSZTOF 90510km / M30GNIEZNOEKONOMIK KLUB GNIEZNOOKOKGmina 
173  CENTKA KACPER 31710km / M16GNIEZNOVELUXOKOKGmina 
 Kacper Centka przez 4 lata w klubie Diament Gniezno, 1 rok w klubie UKS JEDYNKA KURNIK, obecnie klub sporting gniezno. Wielokrotny medalista w swojej kategorii wiekowej w wielu dyscyplinach sportu-triathlon,kolarstwo biegi.
174 CERANOWSKI RADOSŁAW159610km / M20WROCŁAWOKOK  
175  CHEŁMIKOWSKI DAMIAN 163610km / M20KISZKOWOWEGORZEWOOKOK 
176  CHLEBICZ PAWEŁ 26910km / M40SIERADZOKOK  
177  CHŁOPICKI MICHAŁ 30310km / M30GNIEZNOVELUXOKOKGmina 
178  CHMIELARCZYK IWONA 39510km / K40OBORNIKIVELUXOKOK 
179  CHMIELARCZYK MAREK 152910km / M30MOGILNOMOGILNO TEAMOKOK 
180  CHMIELECKA BOŻENA 20310km / K50KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAOKOK 
181 CHMIELEWSKI DARIUSZ47110km / M20POZNANBRIDGESTONEOKOK 
182  CHMIELEWSKI TOMASZ 10610km / M40KALISZTRAWA TEAMOKOK 
183  CHMURA PIOTR 157210km / M40CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAOKOK 
184 CHOJNACKI ARTUR45610km / M40GNIEZNOBRIDGESTONEOKOKGmina 
185  CHOJNACKI DAMIAN 168810km / M30KOSCIELNA WIESOKOK  
186 CHOJNACKI DANIEL45710km / M20GNIEZNOBRIDGESTONEOKOKGmina 
187  CHRUSCIEL NATALIA 27610km / K20JANKOWO DOLNESMART FIZJOOKOKGmina 
188  CHRUŚCIEL KAMIL 27510km / M30JANKOWO DOLNESMART FIZJOOKOKGmina 
189  CHRZAN JACEK 19010km / M30GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOKOKGmina 
190  CHUDY AGATA 174710km / K40GNIEZNOSAINT-GOBAIN SQUAD / LURBEL POLSKAOKOKGmina 
191  CHUDY JAROSŁAW 93610km / M30POBIEDZISKAOKOK 
192  CHWIROT KAZIMIERZ 58110km / M40LWÓWEKKMT LWÓWEKOKOK 
193  CIACH KONRAD 155110km / M30GOWARZEWOOKOK 
194 CICHOWLAS MATEUSZ168710km / M20CHOJNOOKOK 
195  CIECHAN PIOTR 28710km / M40GNIEZNO33 BLTR.OKOKGmina 
196  CIECZKA ŁUKASZ 106210km / M40POZNAŃPOZNAŃOKOK 
197  CIECZKA PIOTR 120210km / M30POZNAN#OWOCBIEGAOKOK 
198  CIEMNIAK RAFAŁ 65410km / M50POZNAŃNIEZRZESZONAOKOK  
 Trzy maratony LEDNICA po 46km. Trzy maratony Poznań około 25 półmaratonów sporo 10-tek i 5-tek w 2013r. przebiegnięte około 3600km. potem operacja kręgosłupa no i biegam dalej lecz wolniej ale ja to kocham pozdrawiam.
199  CIEPŁOWSKI MARIUSZ 36310km / M30TORUŃVELUXOKOK 
200  CIESIELSKI TOMASZ 23910km / M50GNIEZNOKB ZAWAŁOKOKGmina 
201  CIESZKIEWICZ JAROSŁAW 76110km / M40POZNAŃOKOK  
202  CIEŚLEWICZ ARTUR 137310km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
203  CIEŚLIK DAWID 149710km / M20WĄGROWIECBS BIEGAOKOK 
204  CIEŚLIK IWONA 121010km / K30BYDGOSZCZOKOK 
205  CIEŚLIK RAFAŁ 120910km / M30BYDGOSZCZOKOK 
206  CIEŚLIŃSKA JOANNA 76210km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
207  CIEŚLIŃSKI TELESFOR 146110km / M60SWARZĘDZNIEZRZESZONYOKOK 
208  CIURKOT ANNA 58510km / K30BYTOMAMATOROKOK 
209  CYKMAN PIOTR 33510km / M30LESZNOVELUXOKOK 
210  CYPEL REMIGIUSZ 124210km / M30BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAOKOK 
211  CYPRYCH JACEK 119410km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
212  CYTRYŃSKI JAN 82110km / M20MIŁOSŁAWICEOKOK 
213  CZAJKA BARTOSZ 17110km / M40GNIEZNOOKOKGmina 
214  CZAJKA WALDEMAR 146710km / M40POZNAŃBS BIEGAOKOK 
215  CZAPLICKI PIOTR 150910km / M40OLSZTYNTEAM KOPEĆOKOK 
216  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 50610km / M50GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOKGmina 
217  CZASAK GRZEGORZ 6410km / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAOKOK 
218  CZECHOWSKA ANITA 156810km / K40SWARZĘDZOKOK 
219  CZECHOWSKI JERZY 164210km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK