Zawody obsługuje firma Datasport

33. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2017
Trzebnica, 31 grudnia 2017 r.


Liczba zawodników : 1589
Odebrało numery: 1376

Liczba opłaconych zawodników: 1425
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 139310km / M40WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLPOLOKOKWroc 
2  ACHTEL PAWEŁ 75310km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
3  ADAMCZAK ADRIANNA 158210km / K20WROCŁAWLOGINDEXPOLPOLOKOKWroc  
4  ADAMCZAK JOANNA 46210km / K30PAWŁOWICEPOLPOLOKOK 
5  ADAMCZAK MARTYNA 92410km / K20PAWLOWICEPOLPOLOKOK 
6  ADAMCZAK TOMASZ 33910km / M30PAWŁOWICE1980POLPOLOKOK 
7  ADAMCZYK GRZEGORZ 39110km / M20TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
8  ADAMCZYK KAZIMIERZ 39210km / M50TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
9  ADAMCZYK KRZYSZTOF 70110km / M20TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
10  ADAMIAK MICHAŁ 50810km / M40OSTRÓW WLKP.POLPOLOKOK 
11  ADAMOWICZ DAMIAN 87210km / M20JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
12  ADAMOWICZ MONIKA 156410km / K30WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
13  ADAMSKA ALEKSANDRA 145910km / K20WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc  
14  ADAMSKI ADAM 71810km / M50BIERUTÓWPOLPOLOKOK 
15  ADAMSKI WOJCIECH 129110km / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOKOKWroc 
16  ADAMUS RADOSŁAW 32010km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK 
17 AGNIESZKA BIENERT 137210km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
18  ALEKS KRZYSZTOF 87410km / M40MALINPOLPOLOKOK 
19  AMBICKA-CIBA MARZENA 51410km / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOLOKOKGmina 
20  ANCZYK SARA 106310km / K30LEGNICANGB KORONA LEGNICAPOLPOLOKOKWroc 
21  ANDREJÓW MARIUSZ 136610km / M40WROCŁAWGVTPOLPOLOKOKWroc 
22  ANDRUSZKÓW ANNA 71210km / K20TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
23  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 16210km / M30LUBINHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
24 ANTONISZYN DARIUSZ17610km / M50SZCZYTKOWICEMRT / ITMZM2015POLPOLOKOKGmina 
25  ANTONISZYN JOANNA 141310km / K30WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
26  BABIARZ MATEUSZ  10km / M20MILICZPOLPOL OK  
27  BABIK KRZYSZTOF 44610km / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOKOK 
28  BADOWSKI SEBASTIAN 91810km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMPOLPOLOKOK 
29  BAGIŃSKI PAWEŁ 32410km / M20BIERUTÓWRONAL POLSKA RUNPOLPOLOKOK 
30  BAJEWSKA WIOLETTA 23410km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))POLPOLOKOKGmina 
31  BAJEWSKI MAREK 22410km / M50TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
 LISU -DZIKU
32  BAJON ŁUKASZ 146410km / M20STRZEGOMPOLPOLOKOKWroc 
33  BAKER GLENN 147410km / M30WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIUPOLPOLOKOKWroc 
34  BALA WITOLD 54610km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
35  BALASZCZUK JULIA 28710km / K16ZAWONIAAWF WROCŁAWPOLPOLOKOK 
36  BALCERZAK BARTOSZ 148310km / M20WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOKWroc 
37  BALCERZAK KRZYSZTOF 125210km / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOKWroc 
38  BALCERZAK TERESA 125410km / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOKWroc 
39  BALEWSKI DARIUSZ 105810km / M30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK 
40  BALICKI MIŁOSZ 77910km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOKOK 
41  BANASIK WIESŁAW 75010km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOKOK 
42  BANASZEK PIOTR 34010km / M20KROŚNICEZS BUKOWICEPOLPOLOKOK  
43  BARACZ WŁADYSŁAW 84710km / M50ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
44  BARAN EWA 130910km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOKWroc 
45  BARAN IZABELA 66710km / K30TRZEBNICADLA MIŚKAPOLPOLOKOKGmina 
 Biegam bo lubię, amator fanatyk )
46  BARAN TOMASZ 89710km / M30KOŹMIN WLKP.KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK 
47  BARANOWSKA ANGELIKA 142910km / K20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKOKWroc 
48  BARANSKI FILIP 156510km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc Pro-Run 
49  BARAŃSKI GRZEGORZ 82510km / M50BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
50  BARAŃSKI PAWEŁ 17410km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOKOK  
51  BARAŃSKI STANISŁAW 69710km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEPOLPOLOKOK  
52  BARCZAK KAŚKA 49010km / K30TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
53  BARTKOWIAK DARIUSZ 37410km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.POLPOLOKOK 
 2015 SEVEN CONTINENTS CLUB ,2014 WORLD MARATHON MAJORES
54  BARTOSIEWICZ ADAM  10km / M40GRYFINOEOL RUNNING TEAMPOLPOL OK  
55  BARTOSIK ANNA 73610km / K30SZCZYTKOWICEPOLPOLOKOKGmina 
56  BARTOSZEWSKA KATARZYNA 16410km / K30DŁUGOŁĘKAWATAHAPOLPOLOKOK 
57  BARTOSZEWSKA MAGDA 133610km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc Pro-Run  
58  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 21210km / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
59  BASAŁYGO WOJCIECH 49710km / M40WROCŁAWB.FAMILYPOLPOLOKOK 
60  BASAŁYGO ZUZANNA 49810km / K16WROCŁAWB.FAMILYPOLPOLOKOK 
61  BASIŃSKI MARIUSZ 19210km / M50KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK  
62  BATOR DARIA 155910km / K30KRAJENKAHAPPY TIMEPOLPOLOKOKWroc 
63  BAUER BARTŁOMIEJ 41810km / M20PĘGÓWPOLPOLOKOK 
64  BĄK ARKADIUSZ 141010km / M40WROCŁAW (WROCŁAW-FABRYCZNA)POLPOLOKOKWroc  
65  BĄK KAROL 90110km / M16KROŚCINA WIELKAKS KROŚCINA WIELKAPOLPOLOKOK 
66  BĄK PIOTR 121110km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
67  BĄKOWSKI TOMEK  10km / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOL OK  
68  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 137310km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc Pro-Run 
69  BELA BEATA 99510km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
70 BEM PIOTR35510km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
71  BERA EMILIAN 610km / M30JAWORJAWOR BIEGA!POLPOLOKOK  
 Szybki krok w nowy rok )
72  BERCZUK JÓZEF 82010km / M50NOWA SÓLMKST `ASTRA` NOWA SÓLPOLPOLOKOK 
73  BERNY MAŁGORZATA 127510km / K30WYSOKANOAPOLPOLOKOKWroc 
74  BERNY MARCIN 127410km / M30WYSOKA-WROCŁAWNOAPOLPOLOKOKWroc 
75  BERUS TOMASZ 154810km / M40WROCŁAWGT RATPOLPOLOKOKWroc 
76  BĘBEN WIOLETA 4610km / K40KOŻUCHÓWCNSPOLPOLOKOK 
77  BIAŁECKI JAKUB 70310km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
78  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 143610km / K30WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
79  BIELAWSKI JAN 29510km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
80  BIELAWSKI TOMASZ 130810km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
81  BIELECKA IWONA 153110km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc Pro-Run 
82  BIELECKI KONRAD 80810km / M30KOŹLICEPOLPOLOKOK 
83  BIELECKI MARIUSZ 49310km / M40SOŚNIENIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
84 BIELICKI BARTOSZ1610km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
85 BIENKIEWICZ PIOTR 131010km / M40SUŁÓWPOLPOLOKOKWroc 
86  BILSKI PRZEMYSŁAW 36510km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.POLPOLOKOK 
87  BINEK ŁUKASZ 4010km / M20KROTOSZYNPOLPOLOKOK 
88  BIRUTA SEBASTIAN 137110km / M40WROCŁAWGVTPOLPOLOKOKWroc 
89 BISKUP PRZEMYSŁAW 8610km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
90  BŁACHOWIAK MARIUSZ 41710km / M40LESZNOMARATON LESZNOPOLPOLOKOK 
91  BŁASZCZYK JERZY 28510km / M60ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
92  BŁASZCZYK MARIUSZ 36610km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
93  BŁASZCZYK TOMASZ 6110km / M30GÓRAPOLPOLOKOK 
94  BŁASZKOWSKI DANIEL 96310km / M40RAWICZMAJ.R RAWICZPOLPOLOKOK 
95  BŁASZKOWSKA MARIOLA 96210km / K30RAWICZMAJ.R RAWICZPOLPOLOKOK 
96  BŁASZKOWSKA MARIOLA  10km / K30RAWICZMAJ.R RAWICZPOLPOL OK  
97  BŁAŻKIEWICZ MATEUSZ 140610km / M20WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOKOKWroc 
98  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 31810km / M40CIESZKÓWKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOKOK 
99  BŁĘDOWSKA ALEKSANDRA 5610km / K30TRZEBNICADTR BIEGAPOLPOLOKOKGmina 
100  BŁOŃSKA MARZENA 149410km / K50SMOLECSPARK TEAMPOLPOLOKOKWroc 
101  BŁOŃSKI MARIAN 64810km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
102  BŁOŃSKI PIOTR 140410km / M50SMOLECSPARK TEAMPOLPOLOKOKWroc 
103  BOBER JAKUB 103610km / M20LESZNOŁAJDAK TEAMPOLPOL OK 
104  BOBIK EWA 60410km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
105  BOBROWSKI MACIEJ 44010km / M30SIERADZPOLPOLOKOK  
106  BOCZNIOWICZ JOANNA 67810km / K30PROCHOWICEKB KROKUS KWIATKOWICEPOLPOLOKOK 
107  BOĆKO EWA 15810km / K30TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
108  BOĆKO KRZYSZTOF 15910km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
109  BODYLSKI GRZEGORZ 8110km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK 
110  BODZIONA ANGELIKA 49910km / K40KORZEŃSKOPOLPOLOKOK 
111 BOGACZ-CHOJNACKA JUSTYNA101910km / K40ZELAZKOWSKAZANI SKARSZEWPOLPOLOKOK 
112  BOGUCKI KRZYSZTOF 28110km / M30SUŁÓWSUŁÓWPOLPOLOKOK 
113  BORKOWSKA MAGDALENA 30010km / K40OPATÓWEKNO NAMEPOLPOLOKOK 
114  BORKOWSKI KRZYSZTOF 124610km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
115  BOROWCZYK MARCIN 43110km / M30KOŹMIN WIELKOPOLSKIKOŹMIN BIEGAPOLPOLOKOK 
116  BOROWIEC BARTEK 154310km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc Pro-Run 
117  BOROWIEC ROBERT 142310km / M40WROCŁAWOKSIKO ADVENTURE TEAMPOLPOLOKOKWroc 
118  BORZYŃSKI MATEUSZ 83510km / M30WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
119  BOSY JOANNA 122210km / K30WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
120  BOŻEK ŁUKASZ 146010km / M30KARWIANYKARWIANY TEAMPOLPOLOKOKWroc 
121  BRDYS EWELINA 59410km / K40SULMIERZYCEPOLPOLOKOK 
122  BREWKA WANDA 66410km / K30PIERWOSZÓWGT RATPOLPOLOKOK 
123  BREWKA WOJCIECH 66110km / M30PIERWOSZÓWGT RATPOLPOLOKOK 
124  BRODA DOMINIK  10km / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONPOLPOL OKWroc  
125  BRODA TOMASZ 61510km / M30TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina  
126  BRODALA AGNIESZKA 160010km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
127  BRONIEWICZ DARIUSZ 12510km / M30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKOK 
128  BRONIEWICZ MARTA 49510km / K30WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLPOLOKOK 
129  BRYLONEK GRZEGORZ 120310km / M40WROCŁAWRADIO WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
130  BRZEZIŃSKI WOJCIECH 24910km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
131  BRZOZOWSKI MARCIN 19810km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOLOKOK 
132  BUBEL PAWEŁ 78510km / M20NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLPOLOKOK 
133  BUBEL SEBASTIAN 72610km / M30NOWA SÓLK B WIKON NOWA SOLPOLPOLOKOK 
134  BUBIEŃ STANISŁAW 82410km / M50OLEŚNICAOLEŚNICAPOLPOLOKOK 
135  BUCKI PRZEMYSŁAW 6010km / M30SZCZODREPOLPOLOKOK 
136  BUCZAK PAWEŁ 45210km / M40TRZEBNICASZERSZENIE TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina 
137  BUCZAK PRZEMYSŁAW 79710km / M40ZAWONIAPOLPOLOKOK 
138  BUCZAK RYSZARD 93210km / M60ZAWONIAZAWONIA TEAMPOLPOLOKOK 
139  BUCZYŃSKA DAGMARA 64010km / K40DOBROSZYCEPOLPOLOKOK 
140  BUĆKO ALICJA 50710km / K20JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
141  BUDKOWSKA PAULINA  10km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOL OKWroc  
 39Les20deParis- 1:50h
142  BUJAKIEWICZ JACEK 87310km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOKOK 
143  BUKOWSKA EWA 141810km / K20WROCŁAWOKSIKOM ADVENTURE CLUBPOLPOLOKOKWroc 
144  BURAKOWSKI MARIUSZ 13310km / M40TRZEBNICADTR BIEGAPOLPOLOKOKGmina 
145 ZAWODNIK ANONIMOWY71710km / M70 KB.SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOKOK 
146  BYKOWSKI BOGDAN 48510km / M60Stary KisielinBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAPOLPOLOKOK 
147  BYŚ MATEUSZ 4910km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
148 CAŁY CEZARY105410km / M30SOBÓTKA#SOBAS TEAMPOLPOL  
149  CHALCIŃSKA IZABELA 21410km / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK  
150  CHAŁUPCZAK CEZARY 142610km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOKWroc 
151  CHAŁUPCZAK LILA 67010km / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
152  CHATYS MATEUSZ 63310km / M20OBORNIKI ŚLOBORYGENIPOLPOLOKOK 
153  CHEBA KAROL 77010km / M30BOJANOWO``HESKO``POLPOLOKOK 
154  CHICIŃSKA MONIKA 147510km / K40SZCZEPANÓWAUTO-SERWIS KOZIAPOLPOLOKOKWroc 
155  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 99710km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBPOLPOLOKOKWroc 
156  CHMIEL MARIUSZ 19010km / M40BĄDZÓWBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMPOLPOLOKOK 
157  CHMIELEWSKI DAWID 18910km / M20TRZEBNICAPOLPOLOKOKGmina  
158  CHMIST JACEK 151810km / M30WROCŁAWGVTPOLPOLOKOKWroc 
159  CHOCIAJ DANIEL  10km / M30WĄSOSZPOLPOL OK