Zawody obsługuje firma Datasport

4. Bieruński Bieg Utopca
Bieruń, 14 stycznia 2018 r.


Liczba zawodników : 868
Odebrało numery: 722

Liczba opłaconych zawodników: 700
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Odebrał
numer
1  ABRAM RYSIEK 5985km / M40TYCHYTHE DRUNKENSOKOK 
2  ADAMCZYK MICHNA EWA 2775km / K30BIERUŃOKOK 
3  ADAMIK MAGDALENA 61217km / K30TYCHYOKOK 
4  ADAMSKI ROBERT 335km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAOKOK 
5  ANCZYKOWSKI NIKODEM 55817km / M40TYCHYTYSKIE SINICEOKOK 
6  ANDREJCZUK EDWARD 3175km / M50BIERUŃTTA BIERUŃOKOK 
 Jedyny bieg, w którym startuję.
7  ANDRUSZKO STEFAN 59317km / M18OŚWIĘCIMSJ OSWIECIMOKOK 
8  ANTOSZ MICHAŁ 6395km / M30BIERUŃTTA BIERUŃOKOK 
9  BACA SZYMON  5km / M30PSZCZYNA OK  
10  BACHANEK AGNIESZKA 6755km / K30TYCHYOKOK 
11  BAKALARZ ARIEL 57517km / M30JEDLINAJUHAZBANIOKOK 
12  BALURA EDYTA 2695km / K18LĘDZINYSKB `WALUŚ`OKOK 
13  BANASZAK MAGDALENA 6655km / K30TRZEBINIAPROMEXIMOKOK 
14  BANISZ TOMASZ  17km / M30LĘDZINY OK  
15  BARAN DAWID 4217km / M30ĆWIKLICEOCR TEAM DO PORZYGUOKOK 
16  BARANOWSKI ADAM  17km / M30TYCHY OK  
17  BARAŃSKA KATARZYNA 6415km / K40JERZMANOWICEOKOK 
18  BARON ANIELA 5155km / K50GOSTYŃOKOK 
19  BARON ANNA 4985km / K30BIERUŃOKOK 
20  BARON EUGENIUSZ 4125km / M50GOSTYŃUSNB USTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGOOKOK 
21 BARON TOMASZ22917km / M30BIERUŃOKOK 
22  BARTKÓW DOMINIK  17km / M30BIELSKO-BIAŁAREBELLION OF FREE RUNNERS OK  
23  BARTKÓW ŁUKASZ 25417km / M30BIELSKO-BIAŁABB RUNERSOKOK 
24  BARTOSZEK PIOTR 30317km / M50TYCHYOKOK 
25  BARTULA ARKADIUSZ  17km / M40BRZESZCZESPEED TEAM BRZESZCZE OK  
26  BARTULA JAN 13517km / M30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
27  BARTULA SYLWIA  5km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓW OK  
28  BARZYCKI MICHAŁ 6115km / M30BIERUŃOKOK  
29  BEDNARSKA BERNADETTA 21717km / K30TYCHYTGB LAKE RUNNERSOKOK 
30  BELOWSKA ANNA 3145km / K40TYCHYOKOK 
31  BELOWSKI DARIUSZ 31317km / M50TYCHYOKOK 
32  BEM SEBASTIAN 3685km / M40MIKOŁÓWTHE DRUNKENSOKOK 
33  BENISZ WOJCIECH  5km / M30TARNOWSKIE GÓRYBRT OK  
34  BEREZA MARCIN 7675km / M30BOJSZOWYNIEZRZESZONY OK 
35  BIAŁAS JAKUB 21617km / M20BIERUŃOKOK 
36  BIAŁKOWSKA ANITA 23217km / K20TYCHYOKOK 
 Biegam bo lubię, bo czuje wolność, bo nie umiem wysiedzieć na tyłku :)
37  BIAŁUCHA SERGIUSZ 42017km / M40BYTOMSAINT-GOBAIN SQUADOKOK 
38  BIELA AGATA 7355km / K30TYCHYOKOK 
39  BIELA MAREK 7385km / M30TYCHYOKOK 
40  BIELA MARTYNA 2945km / K20TYCHY3STICKSOKOK 
41  BIELA ROBERT 57317km / M30MYSŁOWICEOKOK  
42  BIELA SEBASTIAN 2955km / M20CZARKÓW3STICKSOKOK 
43  BIELAK SŁAWOMIR 54117km / M40BIERUŃLOTOMY DURCHOKOK 
44  BIELEC ALINA 775km / K40BOJSZOWYTUPTAKIOKOK 
45  BIELEC SEBASTIAN 3455km / M18BOJSZOWYTUPTAKIOKOK 
46 BIENIOSZEK ANNA7545km / K20MIKOŁÓWOK 
47  BIENIOSZEK DARIUSZ 67617km / M20JANKOWICELASKI, WINO I KASYNOOKOK 
48  BIEŃKOWSKI DAWID  17km / M30BYTOMBTMRUNNERS OK  
49  BIEROŃSKA KAROLINA 69217km / K20DANKOWICE-OKOK 
50  BIERUŃSKI MAREK 17117km / M30LĘDZINYOKOK 
51  BIERWIACZONEK KRZYSZTOF 70917km / M40TYCHY-OKOK 
 Run, run, run... :)
52  BIL GRZEGORZ 23517km / M40KĘTYTATRALANDOKOK 
53  BISKUP ARTUR 3785km / M30BIERUŃGRYFNO FAMILIAOKOK 
54  BIZACKI MATEUSZ 7685km / M20BIERUŃKLUB SPORTOWY RONINOKOK 
55  BIZOŃ DAWID 68617km / M20ANDRYCHÓWRUNLIFEOKOK  
56  BIZOŃ KAROL 27117km / M18LĘDZINYSKB `WALUŚ`OKOK 
 2 Leśne bieganie dla zdrowia w Woli - 3 miejsce U16 na 3,8 km
57  BŁAZENEK ANNA 1745km / K20OŚWIĘCIMOKOK 
58  BOBEREK BOGUSŁAWA 5845km / K30BIERUŃOKOK 
59  BOBEREK MICHAŁ 5795km / M30BIERUŃOKOK 
60  BOBLA WALENTY 47417km / M30BIERUŃLASERSPECOKOK 
61 BOCHENEK JACEK72217km / M50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOKOK 
62 BOCHENEK MARIA72117km / K50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOKOK 
63  BOGACKI KAROL  17km / M30JAWORZNO   
64  BOGUS ŁUKASZ 36117km / M30BIERUŃBRAKOKOK 
65  BOJCZUK WŁADYSŁAW 3375km / M60BRZESZCZESPEED TEAM BRZESZCZEOKOK 
66  BOJDOŁ ROBERT 74617km / M30TYCHYMASTER`S KILLEROKOK 
67  BOJDOŁ WOJCIECH 10617km / M30TYCHYRUNHOGS TYCHYOKOK  
68 BOK PIOTR74117km / M50ŻĘDOWICEOKOK 
69  BOŁOZ DAMIAN 38917km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJZABIEGANYOKOK 
70  BORKOWSKA KAMILA  5km / K16LĘDZINYBRAK OK  
71  BORKOWSKA MONIKA  5km / K40LĘDZINYBRAK OK  
72  BORKOWY MICHAL 65517km / M40BOJSZOWYBRAKOKOK 
73 BOROŃ TOMASZ 595km / M40TYCHYRUNHOGS TYCHYOKOK 
 Biegam - bo mi Prezes kazał !!!
74  BRANDYS ANETA 4855km / K30TYCHYPARKRUN TYCHYOKOK 
75  BRODACKI WIESŁAW 22117km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOKOK 
76  BRODIUK NORBERT 855km / M40GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEOKOK  
77  BROMBOSZCZ KAROL 38517km / M60KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEOKOK 
 4 start w Bieruniu !!
78  BROŻEK WOJCIECH  17km / M30TYCHYBRAK OK  
79  BRYŁA DARIUSZ 37417km / M50TYCHYOKOK 
80  BRZEZIŃSKI DAMIAN 59417km / M30WYSOKAKLUB IM. MIROSŁAWA POCZTOWSKIEGOOKOK 
81  BUCHAŁA ANDRZEJ 47117km / M50LĘDZINYŚWIERCZYNIEC RUNNINGOKOK 
82  BUCHTA PIOTR 22017km / M30TYCHYOKOK 
83  BUCZEK PIOTR 29617km / M30BIELSKO-BIAŁAŻELAZNY 83OKOK 
84  BUGAJ KATARZYNA 42917km / K30TYCHYTGB LAKE RUNNERSOKOK 
85  BUGAJSKI ARTUR 4717km / M40DĄBROWA GÓRNICZAJABIEGAMOKOK 
86  BUKAŁA AMELIA 3495km / K18LĘDZINYTUPTAKIOKOK 
87  BUKAŁA JAROSŁAW 43217km / M40BIERUŃ-OKOK 
88  BULANDA ANDRZEJ 14417km / M40BIERUŃOKOK 
89  BULANDA MARTYNA 35517km / K20TYCHYVIKING TRAINING CENTEROKOK 
90  BUTANOWICZ MARZENA  17km / K30SUSZEC OK  
91  BUTURLA SŁAWOMIR 35317km / M30TYCHYVIKING TRAINING CENTEROKOK 
92  CELIŃSKI MARIUSZ 6975km / M40KAMIONKATHE DRUNKENSOKOK  
93  CHAŁADYN SŁAWEK 10217km / M30GLIWICEDĄBROWSKITEAMOKOK 
94  CHMIELORZ JÓZEF 51817km / M30LĘDZINYOKOK 
95  CHMIELOWIEC PAWEL 3875km / M30BIERUŃFC TALENTOKOK 
96 CHOWANIEC EUGENIUSZ2085km / CHWALICZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIOKOK 
97  CHROBAK AGNIESZKA  5km / K40ZABRZEGZF OK  
98  CHROBAK GABRIELA  5km / K18ZABRZEGMKS CZECHOWICE -DZIEDZICE OK  
99  CHROBAK MAREK  17km / M40ZABRZEGZF OK  
 Biegamy do końca świata i o jeden dzień dłużej
100  CHROBOK MARCIN 52317km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
101  CHRÓSZCZ KLAUDIA 2395km / K30BIERUŃOKOK 
102  CHRZĄSZCZ MIROSŁAW 70817km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
103  CHUCHRO MICHAŁ 59017km / M40OŚWIĘCIMBWMOKOK 
104 CHWAŁEK EWELINA62317km / K40BESTWINAOKOK 
105  CHWAŁEK TEODOR 6225km / M40BESTWINAOKOK 
106  CIĄGŁO JAKUB 66417km / M30BIERUŃOKOK 
107  CIENIAWSKI PIOTR  17km / M30BYTOMWĘGLOKOKS KRAJ KWK PIEKARY OK  
108  CIEŚLAK BARTŁOMIEJ 29817km / M30TYCHYOKOK 
109  CISŁO MAGDALENA 5995km / K30TYCHYTHE DRUNKENSOKOK 
110  CISŁO NATALIA 40617km / K20TYCHYTHE DRUNKENSOKOK 
111  COFAŁA JAN 11617km / M40TYCHYUM TYCHYOKOK 
112  COLIK PRZEMYSLAW  5km / M30TYCHY OK  
113  CUDEK MAŁGORZATA 13917km / K40BIERUŃOKOK 
114  CWYNAR DANUTA 60017km / K30KATOWICEOKOK 
115  CYBULSKI ŁUKASZ 5555km / M40KATOWICETEAM PAPRY 20OKOK 
116  CYWIŃSKA ELŻBIETA 3295km / K40BOJSZOWYŚWIERCZYNIEC RUNNINGOKOK 
117  CYWIŃSKI ROBERT 3305km / M40ŚWIERCZYNIECŚWIERCZYNIEC RUNNINGOKOK 
118  CZAPIEWSKI JANUSZ 2517km / M50BIERUŃTEAM OJCIEC I SYNOKOK 
119  CZAPNIK MATEUSZ 5535km / M30TYCHYTGB LAKE RUNNERSOKOK 
120 CZEPIEC JULIAN 59217km / M18OŚWIĘCIMSJ OSWIECIMOKOK 
121  CZERNIK ARTUR 1825km / M30BIERUŃOKOK 
122  CZERNIK BARBARA 27317km / K30TYCHYOKOK 
123  CZERNIK KLAUDIA  5km / K30BIERUŃRÓŻOWE PANTERY :) OK  
124  CZERWIEŃSKA JOANNA 5975km / K40LĘDZINYOKOK 
125  CZMOK PAULINA 4785km / K30TYCHY-OKOK 
126  CZOP PRZEMYSŁAW 61517km / M30TYCHYPO ROBOCIEOKOK  
127  CZUCZ MICHAŁ 62817km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
128 CZYPEK DAMIAN 10717km / M30TYCHYTGB LAKE RUNNERSOKOK 
129  CZYSZCZOŃ WOJCIECH 25317km / M30BIERUŃOKOK 
130  ĆWIELĄG MARIOLA 71317km / K30CHEŁMEKOKOK