Zawody obsługuje firma Datasport

BIKE ADVENTURE 30/06-03/07/2018 - international MTB stage race
BIKE WEEK SZKLARSKA PORĘBA, 30/06 - 3/07/2018


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
DRUŻYNA - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
PARA - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 8
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Sektor Klasyfikacje
1  ADAMEK MIKE 770FUN / M3WROCŁAWOK1 
2  ALBRECHT ANTON 1UCI / OPEN MHALLE (SAALE)TEAM STEIN BIKESOK1 
3  ALCZYK MARCIN 54PRO / M4WROCŁAWOK1 
4 ALOCHNA DANIEL 55PRO / M3GIERAŁTOWICEPRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMOK1 
5  ANDERLE PATRICK 56PRO / M2HERTENCYCLETEC CENTURION MTB TEAMOK1 
 3rd @ Red Bull 26 Zoll (Germany)
6  ANDREJKÓW PIOTR 810/1PFM / KOWARYMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMOK1 
7  ANTOSZEWSKI WOJCIECH 501FUN / M3SZCZECINOK1 
8 ARANIN IWONA 502FUN / K3WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
9 AUGUSTYNIAK MARVIN2UCI / OPEN MBRAUNSCHWEIGFOCUS RAPIRO RACINGOK1 
10  BABIARZ PRZEMEK 361/1PPM / KĘBŁOWOLUK-CONNECT RACING TEAMOK1 
11 BACHNIAK DAMIAN 807/2PFM / CZĘSTOCHOWAJURA BIKE MTB TEAMOK1 
12 BACHNIAK KATARZYNA 821/1PFMX / CZĘSTOCHOWAJURA BIKE MTB TEAMOK1 
13  BADKO DARIUSZ 503FUN / M4PIECHOWICEOK1 
14  BAJEW PRZEMYSŁAW 57PRO / M4PUŁAWYBARAN CYCLING TEAMOK1 
15  BAJOR ADAM 504FUN / M3LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOK1 
16  BAŁAŻYK ROBERT 505FUN / M3WRZEŚNIAAKTYWNASTREFA.PLOK1 
17 BANASIK SŁAWOMIR 58PRO / M3WARSZAWAKOMOBIKE SCOTTOK1 
18 BARABASZ MICHAŁ 1059PRO / M2JÓZEFÓWGO SPORT AK-SPED TEAMOK 
19  BARAN JAKUB 60PRO / M3WARSZAWAOK1 
20  BARANOWSKI KRZYSZTOF 61PRO / M2POZNAŃCONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMOK1 
21  BARANOWSKI MICHAŁ 367/1PPM / DZIEKANÓW LEŚNYTRYBIK TEAMOK1 
22  BATURINA ANNA 399/1PPMX / KHARKOVSK. OBL, DERGACHEVSKIY RN, S. LESNOEBIKEPORTAL.ORG.UAOK1 
23  BAUMGART ADAM 62PRO / M4BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAOK1 
24  BĄK ADAM 506FUN / M3BOLESŁAWIECOK 
25BEJM BARTOSZ746FUN / M2KOŁOBEJM TEAM - ABC PAKOK1 
26  BEJMA MONIKA 507FUN / K3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED TEAMOK1 
27  BERDZIK PIOTR 63PRO / M2WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOK1 
28  BERG IWONA 508FUN / K3KRZYŻ WLKP.BRENDERUP TEAMOK1 
29  BERTOWSKI MIROSŁAW 509FUN / M6WARSZAWAPATNET TEAMOK 
30 BESAHA MIKHAIL34UCI / OPEN MMINSKBELARUS NATIONAL TEAMOK1 
31  BIELIŃSKA HANNA 510FUN / K3BYDGOSZCZKUJAWIA XCOK 
32  BIELIŃSKI BOGUMIŁ 64PRO / M3BYDGOSZCZKUJAWIA XCOK1 
33  BŁASZCZYK BARTOSZ 400/1PPM / DOŁUJEMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMOK1 
34  BOGDANÓW MACIEJ 511FUN / M4LESZNOCIESIÓŁKA TEAMOK1 
35  BOGUCKA MILENA 512FUN / K3POLICECUBICA RACING TEAMOK1 
36  BOJANOWSKI DARIUSZ 66PRO / M3OŻARÓW MAZOWIECKIVEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAMOK1 
37  BOJARSKI ANDRZEJ 67PRO / M3GLIWICEOK1 
38  BOJDZIŃSKA EWELINA 68PRO / K3WARSZAWAVELCREDOOK1 
39  BOJKOWSKA AGNIESZKA 816/2PFMX / POZNAŃOK1 
40  BOJKOWSKI TOMASZ 816/1PFMX / POZNAŃOK1 
41  BOŁDYS MIROSŁAW 513FUN / M3ŻORYRAFAKO ORBEA MTB TEAMOK1 
42  BORDECKI JAKUB 850/1PFM / ŚWIĘCIECHOWAGALIBIER BIKEFUN TEAMOK1 
43  BORKOWSKI MICHAŁ 514FUN / M4GRUDZIĄDZWHEEL BROTHERS GRUDZIĄDZ (WBMTB.PL)OK1 
44  BOŻKO AGNIESZKA 828/2PFW / WARSZAWAKOMOBIKE SCOTTOKOsoba2 
45  BROCHACKI LECH 69PRO / M5EŁKMTB PROSTKI EŁKOK1 
46  BRODA JAROSŁAW 813/1PFM / WROCŁAWROWEROWA DOIIBOK1 
47  BRODA MICHAŁ 813/2PFM / MROZÓWROWEROWA DOIIBOK1 
48 BRYCKI ŁUKASZ 70PRO / M3POZNAŃCONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMOK1 
49 BRYL GRZEGORZ 515FUN / M4GOSTYŃALFAPANEL MTB TEAMOK1 
50  BRYŁKA KONRAD 516FUN / M0NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK WIERUSZÓWOK1 
51  BRZEZINSKI ARTUR 809/2PFM / LĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKOK1 
52  BRZÓZKA ADRIAN 3UCI / OPEN MUSTROŃUCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACEOK1 
53  BRZÓZKA JACEK 323PRO / M544-280 RYDUŁTOWYUCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACEOK1 
54  BUBNOWSKA VIOLETTA 829/2PFW / ŁAZY MAŁEKUCHNIEQ MTB TEAMOK1Osoba2 
55  BUBNOWSKI PAWEŁ 71PRO / M3WROCŁAWKUCHNIEQ MTB TEAMOK1 
56  BUĆKO KAMIL 72PRO / M3WARSZAWAALUMEX ALD MTB TEAMOK1 
57  BUDKEVICH KANSTANTSIN 35UCI / OPEN MORSHABELARUS NATIONAL TEAMOK1 
58  BUFAN ALEKSANDRA 517FUN / K4OPOLECYKLOOPOLEOK 
59  BUKALSKI PAWEL 73PRO / M3RADOMKOMOBIKE SCOTTOK1 
60  BUKOWIECKI WOJCIECH 74PRO / M3KRAKÓWKSPO DENTINEA 1AOK1 
61  BURDZIŃSKI BARTOSZ 518FUN / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED TEAMOK 
62  BURZYCH PRZEMYSŁAW 519FUN / M3POLICECUBICA RACING TEAMOK1 
63 BUSZEWSKI TOMASZ 817/2PFMX / SOSNOWIECBIKEHEADOK1 
 Shimano Service Center - Dobre Koło Dąbrowa Górnicza.
64 CABAJ DIANA520FUN / K2WARSZAWAALUMEX ALD MTB TEAMOK1 
65  CELARY KRZYSZTOF 318PRO / M2KRAKÓWBIKEBOARDOK1 
66  CHMIEL MARIUSZ 521FUN / M4BĄDZÓWBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMOK1 
67  CHMIELEWSKI CEZARY 374/2PPMX / WARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMOK1 
68  CHOCHOLSKI PIOTR 522FUN / M4SUCHY LASFUNCLUBOK1 
69 CHRISTENSEN THOMAS 75PRO / M4EGTVEDMUDEATERSOK1 
 Has been riding mtb for only 3 years. Rifding in the Danish club Mudeaters.
70 CHRISTIAN HAAS592FUN / M0BANSKA BYSTRICAZP PODBREZOVAOK 
71  CHRUŚLAK MARCIN 76PRO / M3WARSZAWAMGG DOBRY KURS TEAMOK1 
72  CHUDZICKI ZBIGNIEW 523FUN / M4KOWANÓWKOOK 
73  CHUDZIK PIOTR 77PRO / M4ZAWIERCIEOK1 
74  CHWIEDUK JAKUB 524FUN / M4BIAŁE BŁOTAGARDENFLORA MTB TEAMOK1 
75  CHWIEJ KAROLINA 828/1PFW / BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTOK1Osoba1 
76  CHWIEJ MICHAŁ 525FUN / M1PIECHOWICEKLUB SPORTOWY SZRENICAOK1 
77  CIEŚLIŃSKI PAWEŁ 526FUN / M4WILKOWICECIESIÓŁKA TEAMOK1 
78 CIMOSZUK RYSZARD 78PRO / M4BIAŁYSTOKGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWOK1 
79  CISOWSKI DARIUSZ 352/2PPM / GLIWICEATAKSPORT C67 RACING TEAMOK1 
80  COUSTEUR CORENTIN 5UCI / OPEN MSAINT DIE DES VOSGESBIKE`N SHARE BY GAEC DE SALMOK1 
81  CUPIAŁ ANDRZEJ 79PRO / M4DĄBROWA GÓRNICZATRANSPORTRIDEOK 
82  CUPRYŚ KONRAD 363/2PPM / KASZCZORPRO-FIT-BIKEOK1 
83 CYRA KRZYSZTOF 355/1PPM / KRZYWE KOŁOBROTHERHOOD OF MOONSHINEOK1 
84 CYRANIK TOMASZ 527FUN / M3MUROWANA GOSLINACONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMOK 
85  CZAJ KAROL 5002/5PFMX / DATASPORTOK 
86 CZAJKA EMILIA 817/1PFMX / SOSNOWIECBIKEHEADOK1 
87  CZAJKOWSKI MARIUSZ 368/1PPM / GRUDZIĄDZOK1 
88  CZAPLIŃSKI JAN 80PRO / M3BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTOK1 
89  CZOPOR MATEUSZ 528FUN / M3JELENIA GORADRAXLMAIER MTB TEAMOK1 
90  CZUPRYNIAK MARIUSZ 81PRO / M4GORZÓW WIELKOPOLSKIMTB TEAM GORZOWOK1 
91  CZUWAL SEBASTIAN 82PRO / M4MIERZYNOK1 
92  CZYŻYK MAREK 83PRO / M3JELENIA GÓRAOK1