Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 1216
Odebrało numery: 964

Liczba opłaconych zawodników: 936
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK PIOTR 4521km / M40ŚWINOUJŚCIEZHPOK 
 To już mój 8 półmaraton w Pabianicach :)
2  ADAMIAK MARCIN 68921km / M40ŁÓDŹEVERRUNOK 
3  AGACIAK DANIEL 74921km / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVEOK 
4  AGIER MATEUSZ 6621km / M20TUSZYNTSN RUNNERSOK 
5  ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ 89121km / M30PABIANICESPARTANIE DZIECIOMOK 
6  ANDRYSIAK MATEUSZ 48721km / M40WSZESZCZEWICECRAZY WRZESZCZEWICEOKPolicja 
7  ANDRYSIAK PAWEŁ  21km / M40SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAM   
8  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 28921km / M40DZIEKTARZEWKORONA PABIANICEOK 
9  ANDRZEJCZAK TOMASZ 70221km / M30WOLA ZARADZYŃSKAKORONA PABIANICEOK 
10  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 3121km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOK 
11  ANGIEL WŁADYSŁAW 17121km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
 mam 81 lat 18.02.1937. Biegam od 70 roku życia
12  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 5515km / M20ŁÓDŹROSSBIEGANIOK 
13  ANTOS TOMASZ 62121km / M30BEŁCHATÓWWARACH ROWERYOK 
14  ANTOSIEWICZ ROBERT 36521km / M40OTWOCKLULATEAMOK 
15  AUGUSTYNIAK ARTUR 55221km / M30PABIANICEFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹOK 
16  AUGUSTYNIAK BARTOSZ 83221km / M20PABIANICENOCNY KOCHANEKOK 
17  AUGUSTYNIAK NATALIA 4621km / K20BEŁCHATÓWOK  
18  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 38621km / M20ŁÓDŹOK 
19 BAGROWSKI MATEUSZ7505km / M30PABIANICEOK 
20  BAJAK FILIP 8435km / M30ŁÓDŹOK 
21  BAK MICHAŁ 8385km / M20LUTUTÓWOK 
22  BAL MATEUSZ  21km / M16PABIANICEO CO BIEGA   
23  BALCERZAK ŁUKASZ 98221km / M30ŁÓDŹ Policja 
24  BALCZERCZYK MAREK  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNING   
25  BALICKI JACEK 1175km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOK 
26  BALIŃSKA AGNIESZKA 70321km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
27  BALIŃSKI WOJCIECH 70421km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
28  BANASIAK PIOTR 1185km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOK 
29  BANASZCZYK TOMASZ 34521km / M40ŁASKOK 
30  BANASZEWSKI ŁUKASZ 91921km / M20TORUŃKM PSP GRUDZIĄDZOKPSP 
31  BANAŚ MAŁGORZATA 65621km / K30ŁÓDŹOK 
32 BANDEL ADAM104421km / M30ŁÓDŹ  
33  BARAN ANDRZEJ 64021km / M50KALISZKALISZOK 
34  BARANIECKI FILIP  21km / M16ŁASK   
35  BARANOWSKI JACEK 90921km / M30GLIWICEJACEKBIEGA RUNNING TEAMOK 
36  BARANOWSKI KRZYSZTOF 49021km / M50KUTNOKUTNO BIEGAOK 
37  BARAŃSKI KONRAD 55321km / M30KWIATKOWICEFLOWER TEAMOK 
38  BARCZAK-SROCZYŃSKA ANNA  21km / K30PADNIEWKOHUSARIA RACE TEAM   
39  BARTKOWSKA JOANNA 29021km / K30BRZOZÓWKAKM UMK TORUŃOK 
40  BARTOS MICHAŁ 90821km / M30ŁÓDŻOK 
41  BARTOSIK ANNA 9535km / K30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOK 
42  BARTOSZEK JADWIGA 38721km / K50KALISZAKTYWNY ASNYKOK 
43  BARTOSZEK MIŁOSZ 45621km / M20PABIANICE4U RUNOK 
44  BARTOSZEK TOMASZ 38821km / M50KALISZAKTYWNY ASNYKOK 
45  BARZYK MATEUSZ 29121km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMOK  
46  BASIS MARCIN 103921km / M40WARSZAWABIEGAM NATURALNIE  
47  BATORSKI KRZYSZTOF 51621km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIKW PSP ŁÓDŹOKPSP  
48  BAUER PIOTR 1865km / M20ŁÓDŹBRAKOK 
49  BAZAN MARTYNA 36621km / K20CHECHŁO DRUGIEOK 
50  BAZYLUK BŁAŻEJ  21km / M20LUTOMIERSKGILLETTE RUN   
51  BĄK LIDIA 75121km / K30ŁASKRAJSPORT ACTIVEOK 
52  BĄK PIOTR 75221km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVEOK 
53  BĄKIEWICZ MARIUSZ  21km / M20GAJKOWICE   
54  BECHT ZENON  21km / M40DOBROŃ   
55  BEDERSKI PIOTR 58521km / M30ŁÓDŹBEDIOK 
56  BEDNAREK TOMASZ 50921km / M30WIERZYKIKW PSP ŁÓDŹOKPSP 
57  BEDNARSKA KATARZYNA 89221km / K30ŁÓDŹOK 
58  BERĘC PIOTR 13921km / M40BEŁCHATÓWOK 
59  BĘCZKOWSKI ANDRZEJ 69021km / M40PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAOK 
60  BIALEK GRAZYNA 4485km / K40PABIANICEOK 
61  BIAŁAS ARTUR 38921km / M30TARNOWSKIE GÓRYKP PSP TARNOWSKIE GÓRYOKPSP 
62  BIAŁOGÓROW MARCIN  21km / M30ŁÓDŹ   
63  BIEDKA MARCIN 94821km / M30KROSNOKW PSP RZESZÓWOKPSP 
64 ZAWODNIK ANONIMOWY14021km / M30 OK  
65  BIELSKA ANNA 8821km / K30ANTONIEWOK 
66 BIERNACKI DAMIAN64121km / M40PABIANICEKORONA PABIANICE / OLMAR IGŁA TEAMOK 
67  BIERNACKI JAROSŁAW 2655km / M50HUTA DŁUTOWSKAVEOLIAOK 
68  BISTUŁA ARTUR 3221km / M20PABIANICEOK 
69  BŁACHOWICZ SZYMON  21km / M20KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSK   
70  BŁASIAK KATARZYNA 81721km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNASTS SKARŻYSKOOK 
71  BŁASZCZYK CZESŁAW 18721km / M50KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICEOK 
72  BŁASZCZYK DOMINIKA 79821km / K20WARSZAWAKONIUCHYOCROK 
73 BŁASZCZYK MARIAN97121km / M60BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW  
74  BŁASZCZYK MARIUSZ 55421km / M30ZGIERZZGIERZOŁAKIOK 
75  BŁASZCZYK SYLWIA 9475km / K30DOBRAATLAS RUNNING TEAMOK 
76 BŁAŻAŁEK ANNA 21km / K40ŁÓDŹSUPER TEAM   
77  BŁOCH AGNIESZKA 36321km / K40HUTA DLUTOWSKABLOCHSOK 
78 BŁOCH MAGDALENA9855km / K30PABIANICE  
79  BŁOCH MAREK  21km / M40HUTA DŁUTOWSKABLOCHS   
80  BOCIĄGA PAWEŁ  21km / M30ŁÓDŹ   
81  BOCZAR MIROSŁAW 79921km / M40BRZEGKW PSP WROCŁAWOKPSP 
82  BOCZEK ADAM 4755km / M20PABIANICE-OK 
 Personal Best: 10km - 00:47:45
83  BOJARCZUK WALDEMAR 35621km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGOK 
84  BORAS JAN 62521km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOK  
85  BORKO ŁUKASZ 47621km / M30PABIANICEOK 
86  BORKOWSKA NATALIA 2665km / K16TOMASZÓW MAZOWIECKIOK 
87  BORKOWSKI RADOSŁAW 26721km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIOK 
88  BREJTKOPF KRZYSZTOF 66421km / M30PABIANICEOK 
89  BROCKI TOMASZ 41821km / M30PABIANICEOK 
90  BRONISZEWSKI RYSZARD 18821km / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOK 
91  BRYSZEWSKA MARTA 72421km / K40ZGIERZZGIERZOŁAKIOK 
92  BRYSZEWSKA PATRYCJA 51721km / K30ŁÓDŹKLUB BIEGACZA ACCENTUREOK 
93  BRYZGALSKI MAREK  21km / M30ŁÓDŹ   
94  BRZEZIŃSKA PAULINA 7965km / K20ŁÓDŹKORONA PABIANICEOK  
95  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 18921km / M40ŁASKOK 
96  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 39021km / M30ŁÓDŹK. S. CELIRONMAN S.A. / KORONA PABIANICEOK 
97  BRZOSTOWICZ EWELINA 58621km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMOK 
98 BRZOZOWSKI JAROSŁAW99321km / KAMIEŃSKPASSION LIFE JOY  
99  BRZOZOWSKI RADOSŁAW  21km / M30ŁÓDŹ   
100  BRZÓZKA SŁAWOMIR 101621km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNASTS SKARŻYSKO  
101  BUDZYŃSKI PIOTR 39121km / M30ZGIERZTBSIAKIOK 
102  BURDKA PIOTR 8921km / M40BRZEZINYKW PSP ŁÓDŹOKPSP 
103  BURDKA TOMASZ 64221km / M20GŁOWNOTOMTOM RUNNERSOK  
104  BURZYŃSKA IGA 14721km / K20SKIERNIEWICELOSZKI MODELKI TEAMOK 
105  BYJOCH KATARZYNA 6655km / K40PABIANICEOK 
106  CERAN KATARZYNA 4575km / K30PabianiceFUNDACJA KRWINKAOK 
107  CHAŁAŚKIEWICZ DOROTA 10065km / K50PABIANICE  
108  CHAŁUBIŃSKI SŁAWOMIR 19021km / M40ŁASKOK 
109  CHARUSTA MARIUSZ 81821km / M30ŁÓDŹOK 
110  CHĘCIŃSKI GRZEGORZ 19121km / M40PABIANICEOK 
111  CHMIELECKI MARIUSZ 58721km / M40ŁÓDŹMBANKOK 
112  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 75321km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEOK 
113  CHOJECKA PAULINA 62621km / K20DŁUTÓWOK  
114  CHOJNACKI SZYMON 11921km / M30ŁÓDŹOK 
115  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKICHRZĄSZCZYKI 4   
116  CHRZĄSZCZ KATARZYNA  21km / K20ŁÓDŹNAUKA BIEGA   
117  CHUDAŃSKI HUBERT 86621km / M30BYDGOSZCZSP PSP BYDGOSZCZOKPSP 
118  CHWIAŁKOWSKA ANNA 29221km / K30SIERADZSIERADZBIEGA.PLOK 
119  CHYBICKI PIOTR 4721km / M30SKIERNIEWICEOK 
120  CHYBOWSKI JAREK 69121km / M40ŁÓDŹRETKINIA RUNOK 
121  CICHOŃ MACIEJ  21km / M40GDYNIA42.194 WEJHEROWO StrazMiejs  
122  CIEKAŃSKI KRZYSZTOF 7721km / M40KSAWERÓW1 DYWIZJON LOTNICZYOK 
123  CIEKAŃSKI PRZEMYSŁAW 19221km / M20PABIANICEOK 
124  CIEKAŃSKI ZBIGNIEW 19321km / M40PABIANICEOK 
125  CIESIELSKA KATARZYNA 7545km / K20ŁÓDŹOK 
126 CIESIELSKI PIOTR52521km / M30ŁÓDŹ  
127  CIEŚLAK DARIUSZ 75521km / M20SĘDZIEJOWICERAJSPORT ACTIVEOK  
128  CIEŚLAK MICHAŁ 26821km / M30ŁÓDŹOK 
129  CIEŚLAK PIOTR 51821km / M40ŁÓDŹOK 
130  CIEŚLAK TOMASZ  21km / M30ŁÓDŹROSSBIEGANI   
131  CIEŚLIK KONRAD 89321km / M40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄOK 
132  CIEŚLIK MICHAŁ 29321km / M30BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAOK 
133  CIEŚLIK PIOTR 45821km / M40BEŁCHATÓWWARACH ROWERYOK 
134  CIOŁEK TOMASZ 6665km / M40SIERADZ1969OK 
135  CISZEK ADRIAN 10035km / M20PABIANICE  
136  CYBULSKI KONRAD 19421km / M40KUTNOK.S. CELIRONMAN S.A.OK 
137  CYGANEK MAREK 77421km / M50SIERADZOK 
138  CYRAN PAWEŁ 29421km / M40PABIANICEOK 
139 CYWIŃSKI PAWEŁ99521km / M40ŁÓDŻ  
140  CZAJKOWSKA SYLWIA 19521km / K40ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
141  CZARNECKI BOGUSLAW 101921km / M60BLIŻYNSTS SKARŻYSKO  
142 CZARNECKI DAMIAN13721km / M20PABIANICE  
143 CZECH DOROTA29521km / K40PABIANICEOK 
144  CZECHOWSKI JERZY  21km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWA   
145  CZEKALSKA ANNA 9975km / K30PABIANICE  
146  CZERWIŃSKI TOMASZ 9021km / M30ŁASKOK  
147  CZESTKOWSKI DAWID 19621km / M30PABIANICEOSP PIĄTKOWISKOOKOSP 
148  CZUBA KRZYSZTOF 39221km / M40OZORKÓWCHUDE PSYOK 
149  CZUBIŃSKI MAREK  21km / M60ŁÓDŹ   
150 CZUPRYŃSKA ANNA65221km / K30BEŁCHATÓWWARACH ROWERY  
151  CZYŻOWICZ MIROSŁAW 94321km / M30JASŁOKW PSP RZESZÓWOKPSP