Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Wałbrzych, 04 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 513
Odebrało numery: 409

Liczba opłaconych zawodników: 406
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ACELA PAWEŁ 161963 / M20WAŁBRZYCHSĄ WOLNIEJSIPOLPOLOK7klGim 
2 ADAMIN ARTUR 6km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
3 ADAMSKA JOANNA3686km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
4 ADAMSKI ROBERT926km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
5  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 1511963 / M40KRAKÓWWABCO RUNNERSPOLPOLOK 
6  BABISZ PAWEŁ 2561963 / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
7  BAŁA ADAM 931963 / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
8  BAŃKA DOMINIKA 171963 / K20WAŁBRZYCHPG 7 WAŁBRZYCHPOLPOLOK7klGim 
9  BAŃSKI SEBASTIAN 1746km / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
10  BARANOWSKA MARTYNA 181963 / K20BOGUSZÓW-GORCEUKS SZAFIR WAŁBRZYCHPOLPOLOK7klGim 
11  BARANOWSKI JACEK  6km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOL   
12  BARANOWSKI PIOTR 1886km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
13  BARAŃSKI JAKUB 191963 / M20WAŁBRZYCHSEBASTIAN BARAŃSKIPOLPOLOK7klGim 
14  BARAŃSKI SEBASTIAN  1963 / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOORPOLPOL   
15  BARCZAK STANISŁAWA 3666km / K50WITKÓWPOLPOLOK 
16  BARON KAROLINA 201963 / K20WAŁBRZYCHPG 7 WAŁBRZYCHPOLPOLOK7klGim 
17  BĄBEL PATRYCJA 3451963 / K20BOGUSZÓW GORCEPOLPOLOK 
18  BĄK ŁUKASZ  1963 / M30ŚWIDNICAPOLPOL   
19  BĘDZITKO IRENA 3131963 / K60WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
20  BIEL PAWEŁ  1963 / M30WAŁBRZYCHGÓRNIK WAŁBRZYCH HOOL`SPOLPOL   
21  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA 2116km / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
22  BIERNAT TOMASZ 4156km / M20ŚWIDNICANSK RUNSPOLPOLOK 
23  BLACHA BALOWSKA ANETA 2426km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
24  BŁASZCZYK MARIUSZ 3846km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
25  BOBROWICZ ŁUKASZ 2381963 / M20BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOK 
26  BOBROWICZ MONIKA 2391963 / K20BOGUSZÓW GORCEPOLPOLOK 
27  BOGACKI TOMASZ 1606km / M20WAŁBRZYCHYINYANG OCRTEAMPOLPOLOK 
28  BORKOWSKA JUSTYNA 1786km / K30SĘDZISŁAWPOLPOLOK 
29  BORKOWSKI PAWEŁ 2266km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
30  BOROWSKI DOMINIK 211963 / M20WAŁBRZYCHPSP NR 21POLPOLOK7klGim 
31  BORYŃSKA EWA 941963 / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
32  BRODA AMELIA 221963 / K20WAŁBRZYCHPOLPOLOK7klGim 
33  BRODA MARCIN 3761963 / M30GŁUSZYCAPOLPOLOK 
34 BROŻYNA DARIUSZ2291963 / M50WAŁBRZYCHPOLPOL  
35 BROŻYNA LUCYNA2501963 / K50WAŁBRZYCHPOLPOL  
36  BRYŚ RAFAŁ 3056km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA / CROSSFIT ŚWIDNICAPOLPOLOK 
37  BRZOZA MACIEJ 3521963 / M20LUBAWKAPOLPOLOK  
38  BUBIN AGATA 3896km / K20JEDLINA-ZDRÓJSĄ WOLNIEJSIPOLPOLOK 
39  CABAJ DAMIAN 2836km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
40  CEPIELIK WOJCIECH 3386km / M30PUSTELNIKHERMITPOLPOLOK 
41  CHAŁUPKA MIROSŁAW  6km / M40WIADRÓWPOLPOL   
42  CHLEBOWSKI KRZYSZTOF 2576km / M30GŁUSZYCAKLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAPOLPOLOK 
43 CHMIELEWSKA AGNIESZKA1611963 / K30WAŁBRZYCHBIEGAJ-ZAPOBIEGAJPOLPOL  
44  CHORĄŻY DARIUSZ 3066km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
45  CHWIŁKA MARIUSZ 3696km / M40WALBRZYCHPOLPOLOK 
46  CIESIELSKI BARTOSZ 4261963 / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
47  CIEŚLAK SEBASTIAN 3706km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
48  CIMASZEWSKI PIOTR 2596km / M40WAŁBRZYCHPOLPOL  
49  CISZAK RAFAŁ 4021963 / M20BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOK 
50  CZAJA ŁUKASZ  6km / M20BOGUSZÓW-GORCEPOLPOL   
51 CZYŻ PATRYK1751963 / M20WAŁBRZYCHPOLPOL SzkolaSrednia