Zawody obsługuje firma Datasport.pl

CROSS URAZ DUATHLON
Uraz k.Wrocławia, 25 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 419
Odebrało numery: 325

Liczba opłaconych zawodników: 333
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMSKI ROBERT 45CBik / MSMlodTRZCINICAMEBLE MARZENIE TEAMPOLPOLOK 
2  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  CMIN / MJStLUBIN,,JEDYNY TAKI R-U-N-N-E-R,,POLPOL   
3  ANDRZEJEWSKI JAKUB 23CBik / MJunSTRZEGOMPOLPOLOK 
4  ANTOSIAK TOMASZ 533CMIN / MSMlodZŁOTORYJATMTEAMPOLPOL  
5 ARANIN IWONA 214CMAX / WROCŁAWTRIACTIV RIDLEY WROCŁAWPOLPOLOK  
6  ARDELLI MAREK  CBik / MSMlodWYSOKASKLEP ROWEROWY BIKE FNGER WAŁBRZYCHPOLPOL   
7  ARDELLI MAREK 94CBik / MSMlodWYSOKASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCHPOLPOL  
8  BAL TOMASZ 437CMIN / MSMlodKĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
9  BANASZEWSKI WOJCIECH 208CMAX / WROCŁAWPOLPOLOK 
10  BANDUROWSKI ANDRZEJ 73CBik / MSenNOWA SÓLTEAM SZWAGRYPOLPOLOK 
11  BARAN JAROSŁAW 296CMAX / WROCŁAWTRIACTIV RIDLEY WROCŁAWPOLPOLOK 
12 BARANOWSKI WALDEMAR 38CBik / MSenKRYNICZNOKRYNICZNOPOLPOLOK 
13  BARCZEWSKI MAREK 299CMAX / TORUŃROMET XTRABIKE FACTORY TEAMPOLPOLOK 
14  BARON MARIUSZ 52CBik / MSMlodWROCŁAWPOLPOLOK 
15  BARTKIEWICZ PAWEŁ 298CMAX / NOWA SÓLTEAM SZWAGRYPOLPOLOK 
16  BAUER BARTŁOMIEJ 411CMIN / MJStPĘGÓWPOLPOLOK  
17  BĄK TYMOTEUSZ 203CMAX / RUDA ŚLĄSKAI-SYSTEMS.PLPOLPOLOK 
18  BECKER MICHAŁ 12CBik / MSMlodTRZEBNICAZYGI&PRZEMOC&KSIĄŻE PODKARPACIAPOLPOLOK  
19  BEDNARCZYK PAWEŁ 526CMIN / MJStWROCŁAWDECATHLON BIELANYPOLPOLOK 
20  BEDNAREK DARIUSZ 427CMIN / MSenLUBINPOLPOLOK 
21  BEJMA MONIKA 97CBik / KJStWROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED TEAMPOLPOL  
22  BERDZIK PIOTR 104CBik / MJStWROCŁAWIM MOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMPOLPOL  
23  BIAŁECKI JAKUB 417CMIN / MJStWROCŁAWPOLPOLOK 
24  BIAŁEK MARTA  CMIN / KJstWROCŁAWPOLPOL   
25  BIELAWSKI DAMIAN 218CMAX / DZIWISZÓWRAGABA MEBLEPOLPOLOK 
26 BIELICKI BARTOSZ205CMAX / MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
27  BIHUN NATALIA 5250CMIN / KJstKOBIERZYCEGT RATPOLPOLOK 
28  BIK MIŁOSZ  CMAX / CZĘSTOCHOWAPOLPOL   
29  BISKUP PRZEMYSŁAW 419CMIN / MSMlodOBORNIKI ŚLĄSKIECHYBA DAM RADĘ:)POLPOLOK 
30  BOGDAŃSKA ANNA 80CBik / KSMlodWROCŁAWKRD MTB TEAMPOLPOLOK 
31  BOGDAŃSKI PIOTR 81CBik / MSenWROCŁAWTRIACTIV RIDLEY WROCŁAWPOLPOLOK 
32  BOGUSZ SŁAWOMIR 310CMAX / DOBROSZYCEOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWAPOLPOL  
33 BORUTA MATEUSZ74CBik / MJStWROCŁAWPM RIDER SKLEPPOLPOLOK 
34  BRONICKI DANIEL 68CBik / MSMlodWROCŁAWPOLPOLOK 
35  BUCHWALD MICHAŁ 480CMIN / MJStWROCŁAWIKSS / EACTIVEPOLPOLOK 
36  BUDKOWSKI TOMASZ 422CMIN / MSMlodWROCŁAWGT RATPOLPOLOK  
37  BUJAK KRZYSZTOF 470CMIN / MJStOPOLEPOLPOLOK  
38  BUKŁAHA KAMIL 509CMIN / MJStWROCŁAWBRAKPOLPOLOK 
39  BURYŁO KRZYSZTOF 490CMIN / MJStOBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
40  CELNER DANIEL 287CMAX / WROCŁAWPOLPOLOK  
41 CHERNOBRIUENKO SERGEY525CMIN / MJStWROCŁAWGT RATRUSRUS  
42  CHOJNOWSKI SEBASTIAN 295CMAX / GLIWICESAMOZWAŃCZY KRÓL GÓRPOLPOLOK 
43  CHYB MARCIN 507CMIN / MSenWAŁBRZYCHINFOBIURO BIS - VELO MAROCPOLPOLOK 
44  CICHOŃ ŁUKASZ 56CBik / MJStOPATÓWPOLPOLOK 
45  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ 289CMAX / MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOK 
46  CIECIERA PAWEŁ 435CMIN / MSMlodJELENIA GÓRAQUEST TEAMPOLPOLOK 
47  CIĘŻKOWSKA - SZYMAŃSKA KATARZYNA 453CMIN / KSMlodWROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
48  CISŁO KRZYSZTOF 485CMIN / MSMlodWYSOKAARDENTCODEPOLPOLOK 
49 CYBULSKI BARTŁOMIEJ524CMIN / MSMlodKĘDZIERZYN-KOŹLEWELLFITPOLPOL  
50  CZAJ KAROL  CBik / MJStSZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTPOLPOL   
51  CZAJA ŁUKASZ 224CMAX / BOGUSZÓW-GORCEBRAKPOLPOLOK 
52  CZAPCZYŃSKI TOMASZ 250CMAX / SŁUPIA POD KĘPNEMUKS SPORT BRALINPOLPOLOK 
53  CZARCIŃSKI MICHAŁ  CMIN / MSMlodZAWONIAPOLPOL   
54  CZARNECKI TOMASZ  CMAX / PANIOWICEPOLPOL   
55  CZARNIECKI DANIEL 404CMIN / MSMlodPOLANICA-ZDRÓJTIE-THIS IS ENGLISHPOLPOLOK  
56  CZARTORYSKA CECYLIA 36CBik / KJStWROCLAWPOLPOLOK 
57  CZERWIŃSKI MACIEJ 207CMAX / SKÓRZEWOKIBOLSKI KSPOLPOLOK 
58  CZUCHWICKI MAREK 3CBik / MSMlodWROCŁAWPOLPOLOK 
59  ĆWIĘKA DAMIAN  CMAX / LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIPOLPOL