Zawody obsługuje firma Datasport

Electrolux 3. Nocna Dycha w Brzegu
Brzeg, 14 kwietnia 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyn - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1291
Odebrało numery: 1284

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKI ADAM 118510km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
2  ADAMSKI STANISŁAW 24710km / M30BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWOKSluzbyMundurowe 
3  ALEKSANDROWICZ TOMASZ 112110km / M30OŁAWAOK 
4  ALFAWICKA MARTA 111110km / K30OŁAWAOK 
5 ALFAWICKI ADRIAN111010km / M30OŁAWAOK 
6  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 30810km / M40KRAKÓWOK 
7  AMBROZIK ADAM 69710km / M40BRZEGSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`OKSluzbyMundurowe 
8  ANDREJCZUK GRZEGORZ 17810km / M40WAŁBRZYCHOK  
9  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 114910km / M50BRZEGAMATOROK 
10  ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER 98910km / M20WROCŁAWAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEOK 
11  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 51010km / M40BRZEGANIŚOK 
12  ANTONOW JOANNA 29810km / K40RADWANICEAMATOROK 
13 ANTOSZCZYSZYN LUKASZ40110km / M20OLSZANKAPOLARISOK 
14  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 50610km / M40BRZEGOKSluzbyMundurowe 
15  BABIAK KAROL 64110km / M20OŁAWAAMATOROK 
16  BABINIEC WOJCIECH 52010km / M30BRZEGOK 
17  BAGIŃSKA PATRYCJA 78010km / K20ZAWIDÓWOK 
18  BAGIŃSKI WOJCIECH 77910km / M30BRZEGOK 
19  BAJSAROWICZ TOMASZ 10110km / M40JELCZ-LASKOWICEGT RATOK  
20  BANACHOWSKA ALICJA 1610km / K30BRZEGWALVETOK 
21  BARABACH SZYMON 20910km / M30KLUCZBORKOK 
22  BARAN ALICJA 86910km / K20BRZEGOK  
23  BARANOWSKA ANGELIKA 71110km / K20WROCŁAWOK 
24  BARANOWSKI PIOTR 27110km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
25  BARAŃSKA AGNIESZKA 34110km / K30POPIELÓWAMATOROK 
26  BARAŃSKI BOGUSŁAW 7810km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWOKSluzbyMundurowe 
27  BARASIŃSKA MARTA 119410km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
28  BARSZCZ MATEUSZ 82410km / M30BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWOKSluzbyMundurowe 
29  BARTH MARCIN 82310km / M30LEŚNICAOK 
30  BARYSZ RAFAŁ 105110km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
31 BASZOWIECKI JANUSZ 57610km / M50BRZEGBIEG PO ZDROWIE T.H.OK 
32  BATOR ŁUKASZ 105010km / M30BRZEGOK 
33 ZAWODNIK ANONIMOWY50410km / M30 POLICJAOKSluzbyMundurowe 
34  BĄK KATARZYNA 10510km / K40BRZEGOK 
35 BĄKOWSKI TOMASZ 87410km / M40OŁAWAAUTOLIV OŁAWAOK 
36  BEDNARCZUK PAULINA 69910km / K20OŁAWAOK 
37  BEDNARCZYK WIESŁAW 14710km / M60BRZEGKL KOTWICA BRZEGOKSluzbyMundurowe 
38  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 33010km / K40ZIELĘCICEOK 
39  BEDNARSKA ANNA 52310km / K20KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
40  BEDNARZ KRZYSZTOF 13710km / M40BRZEGKOTWICA BRZEG - SZPEJ SPORTOK 
41  BEDNARZ MAŁGORZATA 19210km / K40OTMUCHÓWOTM.BOK 
42  BEER MICHAŁ 3710km / M30KRAPKOWICEPSP KRAPKOWICEOKSluzbyMundurowe 
43  BERDYCHOWSKI TOMASZ 17310km / M30BRZEGBRZEGOK 
44  BERGER EDYTA 32210km / K40OTMUCHÓWATHLETICS NYSAOK 
45  BERGER PIOTR 32110km / M40OTMUCHÓWATHLETICS NYSAOK 
46  BERNAT JOLANTA 55910km / K30SZCZYTNASZCZYTNA BIEGAOK 
47  BERNAT TOMASZ 56110km / M30SZCZYTNASZCZYTNA BIEGAOK 
48  BIAŁAS STANISŁAW 59610km / M60LEWIN BRZESKIPKS BRZEGOK 
49  BIAŁAS TOMASZ 97610km / M30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAOK 
50  BIAŁEK MARIUSZ 65510km / M30DOMASZOWICEOK 
51  BIAŁOWĄS PAWEŁ 69810km / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
52  BICK ROBERT 22910km / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
53  BIELECKA IWONA 60310km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
54 BIELECKI RUBEN 96010km / M20BIERZÓWWYBIERZOK 
55  BIENIASZEWSKI MARCIN 59910km / M30BRZEGKOTASPORTOK 
56  BIERNACKA KATARZYNA 94710km / K20SYCÓWMKS SIECHNICEOK 
57  BIGAS ADAM 29410km / M30KRZECZÓWOK 
58  BIGAS KINGA 29510km / K30KRZECZÓWOK 
59  BINIEK SABINA 117410km / K20STRZELCE OPOLSKIEOK  
60  BLAUTH SANDRA 46710km / K20STARE SIOŁKOWICEOK 
61  BŁASZKIEWICZ SEBASTIAN 95710km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGOKSluzbyMundurowe 
62  BŁAŻKÓW KRZYSZTOF 69110km / M40NAMYSŁÓWKPP NAMYSŁÓWOKSluzbyMundurowe 
63  BŁAŻKÓW MARTA 69210km / K40NAMYSŁÓWDOROCIAK TEAMOK 
64  BOBIS WOJCIECH 78810km / M30OPOLEOK 
65  BOBROWSKA MAŁGORZATA 46210km / K40KRAPKOWICEAMATORSKOOK 
66  BOCHYNEK RYSZARD 42110km / M50GRODKÓWOK 
67  BODZIONY MAGDALENA 94310km / K20GLIWICERECARO 5OK 
68  BOGDAN SZYMON 55610km / M20BRZEGOKSluzbyMundurowe 
69  BOGDANIK PAWEŁ 50710km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGOKSluzbyMundurowe 
70  BOGUCKI JAROSŁAW 39810km / M40OŁAWAOK 
71  BOLEK EDYTA 105810km / K30LEŚNICAOK 
72  BORKOWSKA EWA 20310km / K60ZŁOTÓWOK 
73  BORKOWSKA PATRYCJA 55810km / K40BRZEGAMATOROK  
74  BORKOWSKI WOJCIECH 107710km / M20SKARBIMIERZ - OSIEDLEOK  
75  BOROWSKI RYSZARD 15110km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGOK 
76  BORUŃ TOMASZ 85710km / M40BYSTRZYCAOK 
77  BORYS AGNIESZKA 114110km / K30PACZKÓWOK 
78  BORYS PIOTR 114010km / M30PACZKÓWOK 
79  BOSZKIEWICZ DARIUSZ 95810km / M50BRZEGGOOD ENERGY LAVYLITESOK 
80  BRODA DOMINIK 3110km / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONOK 
81  BRODZIAK-MIKODA AGATA 96910km / K30BRZEGOK 
82  BROJ NATALIA 120910km / K30ŹLINICEOPOLE BIEGAOK 
83  BRYCHCY DARIUSZ 57510km / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOKSluzbyMundurowe 
84  BRYCHCY KAROL 68010km / M30WROCŁAWKM PSP WROCŁAWOKSluzbyMundurowe 
85  BRYCHCY PAWEŁ 36710km / M30LEWIN BRZESKIOK 
86  BRYDA DOROTA 104010km / K40BRZEGEURODENT ŁOSIÓWOK 
87  BRYŚ RAFAŁ 62010km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK  
88  BRYŚ SŁAWOMIR 74810km / M30NOWE SMARCHOWICEAMATOROK 
89  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 96710km / M40BRZEGNIEZRZESZONYOK 
90  BRZOZOWSKI MARCIN 51910km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLOK 
91  BUCZKO MICHAŁ 32410km / M30WROCŁAWZMASOWANE KULEOK 
92  BUDZIAK PIOTR 44810km / M40GROBLICECSWIICH WROCŁAWOKSluzbyMundurowe 
93  BUDZIK JOANNA 1210km / K20OŁAWAOK  
94  BUDZIK RYSZARD 46810km / M50BRZEGOK 
95  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 44210km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDOK 
96  BUDZIŃSKI PAWEŁ 44410km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDOK 
97 BUGAJNY MAGDALENA8710km / K20KARPACZDOWÓDZTWO WIELONARODOWEJ DYWIZJIOKSluzbyMundurowe 
 Zmieniłam jednostkę, ale Nocnej pozostanę wierna 😊
98 BUGANIK ADRIAN32010km / M20BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGOKSluzbyMundurowe 
99  BUGANIK-GUTWIŃSKA PATRYCJA 92710km / K20BRZEGAMATOROK 
100  BUGANIK ZBIGNIEW 45210km / M50BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWOKSluzbyMundurowe 
101  BUKAŁA JANUSZ 38310km / M40OTMUCHÓWŚLĘZAKTEAM, OTM.B.OK 
102  BULARZ MATEUSZ 78610km / M20OŁAWATERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYOK 
103  BULARZ PAULINA 78710km / K20OŁAWATERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYOK 
104  BULUK GRZEGORZ 1010km / M30NAMYSŁÓW10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIAOKSluzbyMundurowe 
105  BURMIŃSKI ŁUKASZ 43510km / M30NYSAATHLETICS NYSAOK 
106  BZIKUT DOROTA 36010km / K30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEG - EODOK 
107  BZIKUT ŁUKASZ 13410km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEG - EODOKSluzbyMundurowe 
108  BZIUK MARCIN 31710km / M40OTMUCHÓWOK 
109  CABAJ DAMIAN 96610km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
110  CAŁY ALICJA 117810km / K30WROCŁAWDANCELAND WROCŁAWOK 
111  CETNAROWSKI KAMIL 29110km / M30WROCŁAWOK 
112  CHAJEWSKI ŁUKASZ 55310km / M20ZIELONA GÓRA - OCHLAOIRP WROCŁAWOK 
113  CHAŁUBIEC MICHAŁ 48610km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
114  CHMIEL KRZYSZTOF 94110km / M30KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOKSluzbyMundurowe 
115  CHMIELEWSKI PAWEŁ 75710km / M40NAMYSŁÓWNIEZRZESZONYOKSluzbyMundurowe 
116  CHOJNACKI JANUSZ 17710km / M40LUBSZAOKSluzbyMundurowe 
117  CHOJNACKI RYSZARD 43910km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK 
118  CHOŁUBEK DARIUSZ 11010km / M40OŁAWAOŁAWSKA STREFA BIEGOWAOK 
119  CHORĄŻEK MICHAŁ 108810km / M20OŁAWAAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEOK 
120  CHORKOWY BARTOSZ 25410km / M40OPOLEOK 
121  CHORZĘPA MARCIN 27910km / M30JELCZ-LASKOWICEOK 
122  CHRUŃ TOMASZ 75510km / M20SKOROSZYCEOK 
123  CHUDALLA SYLWIA 126810km / K30ZŁOTNIKIOK 
124  CHUDZINSKA TERESA 129910km / K40BRZEGBRAKOK 
125  CHWALCZUK JERZY 84410km / M60NYSAATHLETICS NYSAOK 
126 CIECIUCH MACIEJ63110km / M40POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJAOK 
127  CIELEK ANDRZEJ 83510km / M30BYCZYNAOK 
128  CIEPŁY KAMIL 98410km / M20WROCŁAWAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEOK 
129 CIEŚLA MARIOLA70410km / K20OPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEOKSluzbyMundurowe  
130 CISEK ŻANETA22310km / K30BRZEGOK 
131  CISIŃSKI ARTUR 115010km / M20SKARBIMIERZ OSIEDLEOK 
132  CISZEK DAWID 84510km / M30WILKÓW1 PUŁK SAPERÓW BRZEGOKSluzbyMundurowe 
133  CURZYTEK PIOTR 20710km / M30BRZEGADIENT METAL TEAMOK 
134  CYBULSKI MARIUSZ 27810km / M40JELCZ-LASKOWICESAINT-GOBAIN SQUAD , BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA , @BIEGAJZMANKIEMOK 
135  CYGAN JUSTYNA 106510km / K20OŁAWAAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEOK  
136  CYPARA ŁUKASZ 60110km / M30TARNOWSKIE GÓRYOKSluzbyMundurowe 
137  CZABAN KUBA 23010km / M30BRZEGOK 
138  CZAPKA NORBERT 60810km / M40BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGOKSluzbyMundurowe 
139  CZARNECKI KACPER 86610km / M30KRAKOWOK 
140  CZĄSTKA KRZYSZTOF 57410km / M40SWIDNICAOK 
141  CZEKALSKA MARIOLA 86010km / K50BRZEGKOTWICA BRZEG - IDEA TEXOOK 
142  CZERNEK DAREK 69610km / M30GOGOLINGOGOLIN BIEGAOKSluzbyMundurowe 
143  CZERNIAWSKI KAMIL 113810km / M20PISARZOWICEOK 
144  CZERWIŃSKA-DYDO ANETA 111310km / K30WROCŁAWMALA BENIAOKSluzbyMundurowe 
145  CZWARTOS MACIEJ 45110km / M40WIĄZÓWBIEGAM BO LUBIEOK 
146  CZYRSKI IGOR 88710km / M20ŚWIERCZÓWDIEHL RUNNING TEAMOK