Zawody obsługuje firma Datasport

Electrolux 3. Nocna Dycha w Brzegu
Brzeg, 14 kwietnia 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyn - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1291
Odebrało numery: 1284

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKI ADAM 118510km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
2  ADAMSKI STANISŁAW 24710km / M30BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
3  ALEKSANDROWICZ TOMASZ 112110km / M30OŁAWAPOLPOLOK 
4  ALFAWICKA MARTA 111110km / K30OŁAWAPOLPOLOK 
5 ALFAWICKI ADRIAN111010km / M30OŁAWAPOLPOLOK 
6  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 30810km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
7  AMBROZIK ADAM 69710km / M40BRZEGSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`POLPOLOKSluzbyMundurowe 
8  ANDREJCZUK GRZEGORZ 17810km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
9  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 114910km / M50BRZEGAMATORPOLPOLOK 
10  ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER 98910km / M20WROCŁAWAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
11  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 51010km / M40BRZEGANIŚPOLPOLOK 
12  ANTONOW JOANNA 29810km / K40RADWANICEAMATORPOLPOLOK 
13  ANTOSZCZYSZYN LUKASZ 40110km / M20OLSZANKAPOLARISPOLPOLOK 
14  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 50610km / M40BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
15  BABIAK KAROL 64110km / M20OŁAWAAMATORPOLPOLOK 
16  BABINIEC WOJCIECH 52010km / M30BRZEGPOLPOLOK 
17  BAGIŃSKA PATRYCJA 78010km / K20ZAWIDÓWPOLPOLOK 
18  BAGIŃSKI WOJCIECH 77910km / M30BRZEGPOLPOLOK 
19  BAJSAROWICZ TOMASZ 10110km / M40JELCZ-LASKOWICEGT RATPOLPOLOK  
20  BANACHOWSKA ALICJA 1610km / K30BRZEGWALVETPOLPOLOK 
21  BARABACH SZYMON 20910km / M30KLUCZBORKPOLPOLOK 
22  BARAN ALICJA 86910km / K20BRZEGPOLPOLOK  
23  BARANOWSKA ANGELIKA 71110km / K20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
24  BARANOWSKI PIOTR 27110km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
25  BARAŃSKA AGNIESZKA 34110km / K30POPIELÓWAMATORPOLPOLOK 
26  BARAŃSKI BOGUSŁAW 7810km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
27  BARSZCZ MATEUSZ 82410km / M30BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
28  BARTH MARCIN 82310km / M30LEŚNICAPOLPOLOK 
29  BARYSZ RAFAŁ 105110km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
30 BASZOWIECKI JANUSZ 57610km / M50BRZEGBIEG PO ZDROWIE T.H.POLPOLOK 
31  BATOR ŁUKASZ 105010km / M30BRZEGPOLPOLOK 
32 ZAWODNIK ANONIMOWY50410km / M30 POLICJAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
33  BĄK KATARZYNA 10510km / K40BRZEGPOLPOLOK 
34 BĄKOWSKI TOMASZ 87410km / M40OŁAWAAUTOLIV OŁAWAPOLPOLOK 
35  BEDNARCZUK PAULINA 69910km / K20OŁAWAPOLPOLOK 
36  BEDNARCZYK WIESŁAW 14710km / M60BRZEGKL KOTWICA BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
37  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 33010km / K40ZIELĘCICEPOLPOLOK 
38  BEDNARSKA ANNA 52310km / K20KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
39  BEDNARZ KRZYSZTOF 13710km / M40BRZEGKOTWICA BRZEG - SZPEJ SPORTPOLPOLOK 
40  BEDNARZ MAŁGORZATA 19210km / K40OTMUCHÓWOTM.BPOLPOLOK 
41  BEER MICHAŁ 3710km / M30KRAPKOWICEPSP KRAPKOWICEPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
42  BERDYCHOWSKI TOMASZ 17310km / M30BRZEGBRZEGPOLPOLOK 
43  BERGER EDYTA 32210km / K40OTMUCHÓWATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
44  BERGER PIOTR 32110km / M40OTMUCHÓWATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
45  BERNAT JOLANTA 55910km / K30SZCZYTNASZCZYTNA BIEGAPOLPOLOK 
46  BERNAT TOMASZ 56110km / M30SZCZYTNASZCZYTNA BIEGAPOLPOLOK 
47  BIAŁAS STANISŁAW 59610km / M60LEWIN BRZESKIPKS BRZEGPOLPOLOK 
48  BIAŁAS TOMASZ 97610km / M30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
49  BIAŁEK MARIUSZ 65510km / M30DOMASZOWICEPOLPOLOK 
50  BIAŁOWĄS PAWEŁ 69810km / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
51  BICK ROBERT 22910km / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOK 
52  BIELECKA IWONA 60310km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
53 BIELECKI RUBEN 96010km / M20BIERZÓWWYBIERZPOLPOLOK 
54  BIENIASZEWSKI MARCIN 59910km / M30BRZEGKOTASPORTPOLPOLOK 
55  BIERNACKA KATARZYNA 94710km / K20SYCÓWMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
56  BIGAS ADAM 29410km / M30BOCHNIAPOLPOLOK 
57  BIGAS KINGA 29510km / K30BOCHNIAPOLPOLOK 
58  BINIEK SABINA 117410km / K20ROZMIERKAPOLPOLOK  
59  BLAUTH SANDRA 46710km / K20STARE SIOŁKOWICEPOLPOLOK 
60  BŁASZKIEWICZ SEBASTIAN 95710km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
61  BŁAŻKÓW KRZYSZTOF 69110km / M40NAMYSŁÓWKPP NAMYSŁÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
62  BŁAŻKÓW MARTA 69210km / K40NAMYSŁÓWDOROCIAK TEAMPOLPOLOK 
63  BOBIS WOJCIECH 78810km / M30OPOLEPOLPOLOK 
64  BOBROWSKA MAŁGORZATA 46210km / K40KRAPKOWICEAMATORSKOPOLPOLOK 
65  BOCHYNEK RYSZARD 42110km / M50GRODKÓWPOLPOLOK 
66  BODZIONY MAGDALENA 94310km / K20GLIWICERECARO 5POLPOLOK 
67  BOGDAN SZYMON 55610km / M20BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
68  BOGDANIK PAWEŁ 50710km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
69  BOGUCKI JAROSŁAW 39810km / M40OŁAWAPOLPOLOK 
70  BOLEK EDYTA 105810km / K30LEŚNICAPOLPOLOK 
71  BORKOWSKA EWA 20310km / K60ZŁOTÓWPOLPOLOK 
72  BORKOWSKA PATRYCJA 55810km / K40BRZEGAMATORPOLPOLOK  
73  BORKOWSKI WOJCIECH 107710km / M20SKARBIMIERZ - OSIEDLEPOLPOLOK  
74  BOROWSKI RYSZARD 15110km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOLOK 
75  BORUŃ TOMASZ 85710km / M40BYSTRZYCAPOLPOLOK 
76  BORYS AGNIESZKA 114110km / K30PACZKÓWPOLPOLOK 
77  BORYS PIOTR 114010km / M30PACZKÓWPOLPOLOK 
78  BOSZKIEWICZ DARIUSZ 95810km / M50BRZEGGOOD ENERGY LAVYLITESPOLPOLOK 
79  BRODA DOMINIK 3110km / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONPOLPOLOK 
80  BRODZIAK-MIKODA AGATA 96910km / K30BRZEGPOLPOLOK 
81  BROJ NATALIA 120910km / K30ŹLINICEOPOLE BIEGAPOLPOLOK 
82  BRYCHCY DARIUSZ 57510km / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
83  BRYCHCY KAROL 68010km / M30WROCŁAWKM PSP WROCŁAWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
84  BRYCHCY PAWEŁ 36710km / M30LEWIN BRZESKIPOLPOLOK 
85  BRYDA DOROTA 104010km / K40BRZEGEURODENT ŁOSIÓWPOLPOLOK 
86  BRYŚ RAFAŁ 62010km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  
87  BRYŚ SŁAWOMIR 74810km / M30NOWE SMARCHOWICEAMATORPOLPOLOK 
88  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 96710km / M40BRZEGNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
89  BRZOZOWSKI MARCIN 51910km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOLOK 
90  BUCZKO MICHAŁ 32410km / M30WROCŁAWZMASOWANE KULEPOLPOLOK 
91  BUDZIAK PIOTR 44810km / M40GROBLICECSWIICH WROCŁAWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
92  BUDZIK JOANNA 1210km / K20OŁAWAPOLPOLOK  
93  BUDZIK RYSZARD 46810km / M50BRZEGPOLPOLOK 
94  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 44210km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
95  BUDZIŃSKI PAWEŁ 44410km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
96 BUGAJNY MAGDALENA8710km / K20KARPACZDOWÓDZTWO WIELONARODOWEJ DYWIZJIPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
 Zmieniłam jednostkę, ale Nocnej pozostanę wierna 😊
97 BUGANIK ADRIAN32010km / M20BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
98  BUGANIK-GUTWIŃSKA PATRYCJA 92710km / K20BRZEGAMATORPOLPOLOK 
99  BUGANIK ZBIGNIEW 45210km / M50BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
100  BUKAŁA JANUSZ 38310km / M40OTMUCHÓWŚLĘZAKTEAM, OTM.B.POLPOLOK 
101  BULARZ MATEUSZ 78610km / M20OŁAWATERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
102  BULARZ PAULINA 78710km / K20OŁAWATERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
103  BULUK GRZEGORZ 1010km / M30NAMYSŁÓW10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
104  BURMIŃSKI ŁUKASZ 43510km / M30NYSAATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
105  BZIKUT DOROTA 36010km / K30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEG - EODPOLPOLOK 
106  BZIKUT ŁUKASZ 13410km / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEG - EODPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
107  BZIUK MARCIN 31710km / M40OTMUCHÓWPOLPOLOK 
108  CABAJ DAMIAN 96610km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
109  CAŁY ALICJA 117810km / K30WROCŁAWDANCELAND WROCŁAWPOLPOLOK 
110  CETNAROWSKI KAMIL 29110km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
111  CHAJEWSKI ŁUKASZ 55310km / M20ZIELONA GÓRA - OCHLAOIRP WROCŁAWPOLPOLOK 
112  CHAŁUBIEC MICHAŁ 48610km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
113  CHMIEL KRZYSZTOF 94110km / M30KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
114  CHMIELEWSKI PAWEŁ 75710km / M40NAMYSŁÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
115  CHOJNACKI JANUSZ 17710km / M40LUBSZAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
116  CHOJNACKI RYSZARD 43910km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
117  CHOŁUBEK DARIUSZ 11010km / M40OŁAWAOŁAWSKA STREFA BIEGOWAPOLPOLOK 
118  CHORĄŻEK MICHAŁ 108810km / M20OŁAWAAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
119  CHORKOWY BARTOSZ 25410km / M40OPOLEPOLPOLOK 
120  CHORZĘPA MARCIN 27910km / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
121  CHRUŃ TOMASZ 75510km / M20SKOROSZYCEPOLPOLOK 
122  CHUDALLA SYLWIA 126810km / K30ZŁOTNIKIPOLPOLOK 
123  CHUDZINSKA TERESA 129910km / K40BRZEGBRAKPOLPOLOK 
124  CHWALCZUK JERZY 84410km / M60NYSAATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
125  CIECIUCH MACIEJ 63110km / M40POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
126  CIELEK ANDRZEJ 83510km / M30BYCZYNAPOLPOLOK 
127  CIEPŁY KAMIL 98410km / M20WROCŁAWAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
128  CIEŚLA MARIOLA 70410km / K20PĄTNÓW10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOLOKSluzbyMundurowe  
129 CISEK ŻANETA22310km / K30BRZEGPOLPOLOK 
130  CISIŃSKI ARTUR 115010km / M20SKARBIMIERZ OSIEDLEPOLPOLOK 
131  CISZEK DAWID 84510km / M30WILKÓW1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
132  CURZYTEK PIOTR 20710km / M30BRZEGADIENT METAL TEAMPOLPOLOK 
133  CYBULSKI MARIUSZ 27810km / M40JELCZ-LASKOWICE/ BIERUTÓWSAINT-GOBAIN SQUAD , BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA , @BIEGAJZMANKIEMPOLPOLOK 
134  CYGAN JUSTYNA 106510km / K20OŁAWAAUTOLIV JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK  
135  CYPARA ŁUKASZ 60110km / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
136  CZABAN KUBA 23010km / M30BRZEGPOLPOLOK 
137  CZAPKA NORBERT 60810km / M40BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
138  CZARNECKI KACPER 86610km / M30KRAKOWPOLPOLOK 
139  CZĄSTKA KRZYSZTOF 57410km / M40SWIDNICAPOLPOLOK 
140  CZEKALSKA MARIOLA 86010km / K50BRZEGKOTWICA BRZEG - IDEA TEXOPOLPOLOK 
141  CZERNEK DAREK 69610km / M30GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
142  CZERNIAWSKI KAMIL 113810km / M20BRZEGPOLPOLOK 
143  CZERWIŃSKA-DYDO ANETA 111310km / K30WROCŁAWMALA BENIAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
144  CZWARTOS MACIEJ 45110km / M40WIĄZÓWBIEGAM BO LUBIEPOLPOLOK 
145  CZYRSKI IGOR 88710km / M20ŚWIERCZÓWDIEHL RUNNING TEAMPOLPOLOK