Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Mietkowski - Biegi Juniorskie
Mietków k.Wrocławia, 22 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 85
Odebrało numery: 62

Liczba opłaconych zawodników: 46
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ANUSZ HANNA 1 km / IMBRAMOWICE1985   
2 ANUSZ ZUZANNA 1 km / IMBRAMOWICE1985   
3  ATŁACHOWICZ HANNA 27200m / KKOSTOMŁOTYOK 
4 BARCZ JULIA44500m / KKAMIENIEC ZABKOWICKIOK 
5  BIENKO AGNIESZKA 45500m / KWAWRZEŃCZYCEWAWRZEŃCZYCEOK 
6  BORUSEWICZ AGATA  200m / KWROCŁAWPRZEDSZKOLE 110 WROCŁAW   
7  BORUSEWICZ ANTONI  500m / MWROCŁAWSP 75 WROCŁAW   
8 BRAŃKA MARTYNA2587200m / KŻARÓWŻARÓW BIEGA  
9 BRAŃKA OLIWIA41 km / ŻARÓWŻARÓW BIEGAOK 
10  BUDNIK PAWEŁ  500m / MWROCŁAWSP22   
11  CEMPURA JAKUB  500m / MŚWIDNICAPARTOFSMART   
12 CHMIELEWSKA IGA131 km / SUCHY DWOROK 
13  CHOŁKO JAGODA 40200m / KŚWIDNICASWIM TEAM BIELAWAOK 
14 CHRYPLEWICZ ŁUKASZ21 km / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR.113/K.S SPORTING WROCŁAWOK  
15  CIURA JULIA  1 km / WROCŁAW   
16  DĘBEK MILENA 32500m / KSOBÓTKAOK 
17  DUMIŃSKI KAROL 102km / 13-15STRZEGOMOK  
18 FRĄCZEK ALEKSANDRA2594500m / KWROCŁAW  
19  GŁOGOWSKA JULIA 25500m / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA – ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAOK 
20  GŁOGOWSKI BARTOSZ 26200m / MŚWIDNICAOK 
21 GODLEWSKA LAURA2586200m / K  
22 GODLEWSKA NADIA2585500m / KŻARÓW  
23 GONERA KAROLINA23311 km / KAMIENIEC WROCŁAWSKI  
24 GRUSZCZYŃSKI BRAJAN22200m / MPASTUCHÓWOK 
25 HAŁAJDA MAJA20500m / KKIEŁCZÓWOK 
26 HAŁAJDA SZYMON191 km / KIEŁCZÓWOK 
27 IDCZAK MIKOŁAJ2042200m / MLEGNICA  
28 ILKÓW BARTEK 200m / MOLEŚNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLEŚNICY   
29 JACKOWICZ INKA1200m / KSOBÓTKA  
30  JAGODA TOMASZ 39200m / WROCŁAWOK 
31  JÓZEFIAK NATALIA 282km / 13-15MARCINOWICEOK 
32  KAŁAJAK JAKUB 82km / 13-15KALISZSP10 KALISZOK 
33 KARAMARA HANNA2592500m / K  
34  KLEPACKA JULIA 42200m / KZAWONIA2011OK 
35 KOZACZKIEWICZ MAREK23812km / 13-15WROCŁAWUKS TEAM  
36  KRYSZCZUK ARTUR 7200m / MSOBÓTKARODZINAOK 
37 KUPIEC SZYMON5500m / MWROCŁAWSP 90 WROCŁAWOK  
38 KUTYBA JULIA2291500m / KŚWIDNICAŚGB  
39 KWIATKOWSKA HANIA 500m / KWROCŁAWSP 113 WROCŁAW   
40 KWIATKOWSKI MACIEJ 200m / MWROCŁAWP 58 WROCŁAW   
41 LACHOWICZ WIKTORIA 200m / KWROCŁAWKOBIETY NA MEDAL   
42 LIPIŃSKI JAKUB25821 km /   
43 MADEJ PIOTR12500m / MWROCŁAWOK 
 8-9
44  MADEJ WERONIKA 25842km / 13-15SMOLEC  
45 MAJEWSKI JAKUB24200m / MWROCŁAWPASTELOWE PRZEDSZKOLEOK  
46 MALINOWSKI FRANCISZEK2379200m / MWROCLAWP 58 WROCŁAW  
47 MATUSEWICZ MICHAŁ25892km / 16-18WAŁBRZYCH  
 13-15
48 MATUSEWICZ MIKOŁAJ25902km / 16-18WAŁBRZYCH  
 13-15
49 MIECZKOWSKA BLANKA2588500m / KSIECHNICE  
50  MIŁEK ALEKSANDRA 6500m / KSMOLECSZKOŁA SMOLECOK 
51 NIKONIUK BŁAŻEJ31 km / OLSZANYOLSZANYOK 
52 NOSZCZYK JAKUB29200m / MŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
53  OKUNIEWSKA JULIA 25632km / 13-15WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY  
54 OLKOWSKI OSKAR17200m / MOLEŚNICAOK  
55 OLKOWSKI PATRYK16500m / MOLEŚNICAOK  
56  OSIADACZ IGOR  200m / MWROCŁAWSP 113 WROCŁAW   
57 OSIADACZ IGOR2595200m / MWROCŁAWSP 113 WROCŁAW  
58  OWCZAREK JOWITKA 181 km / OLEŚNICAOLEŚNICA GRUPA TRIATHLONOWAOK 
59  POGODA KRZYSZTOF  2km / 16-18DUSZNIKI-ZDRÓJ   
60  RABSZTYN DOMINIK 37200m / MWROCŁAWTMTEAMOK 
61 RADWAN EMILIA21500m / KWROCŁAWFIZJOTRITERAPIAOK  
62 SAKKUTA POLA 2km / 16-18WROCŁAWTMTEAM   
63 SALMANOWICZ IZABELA2815500m / KSŁUP  
64 SOWULA JAKUB15500m / MWROCLAWOK 
65 SOWULA PATRYCJA141 km / WROCLAWOK 
66  SROKA SZYMON 35500m / MWROCŁAWTMTEAMOK  
67 STACHOWIAK DOMINIK2596200m / MDOMASZCZYN  
68 STACHOWIAK HANNA38200m / KDOMASZCZYNOK 
69  STANISZ JAKUB 9500m / MWROCŁAWSP22OK 
70 SZMUL ADAM46200m / MDOMASZCZYNOK 
71 SZMUL POLA43500m / KDOMASZCZYNOK 
72  SZUMACHER APOLONIA 312km / 13-15BRZEG DOLNYSP6 BRZEG DOLNYOK 
73  SZUMACHER JAN 302km / 13-15BRZEG DOLNYSP6 BRZEG DOLNYOK 
74  TULIKOWSKA AMELIA 41200m / KDOBRZYKOWICESMARTGROUP.EUOK 
75 TYMIŃSKI KACPER23200m / MSTRZELCEOK 
76 WAWRZYNIAK DOMINIK2380200m / MWROCŁAW  
77  WESOŁOWSKI MARCIN 472km / 16-18WROCŁAWOK 
78  WIERUSZEWSKA NIKOLA 2593200m / KWROCŁAWSP 113 WROCŁAW  
79  WOŚKO DORIAN 33200m / MŚWIEBODZICEOK 
80  WOŚKO XAVIER 34200m / MŚWIEBODZICEOK 
81 WOZIWODZKI FILIP25912km / 16-18WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY  
82 ZACHARA ANTOŚ 200m / MKĄTY WROCŁAWSKIE   
83 ZACHARA ANTOŚ2583200m / MKĄTY WROCŁAWSKIE  
84 ZAREMBA OLIWIA36500m / KBOREK WLKPS.P BOREK WLKPOK 
85  ZAREMBA ZUZANNA 111 km / USTRONIE 4UKS JEDYNKA GOSTYŃ / S.P. BOREK WLKPOK