Zawody obsługuje firma DATASPORT
naglowek
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 815
Liczba opłaconych zawodników: 672
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ABULEWICZ WOJCIECH 1121KM / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROKStrefa B - 21 KM 
2  ADAMCZYK DARIUSZ  21KM / M35KAMIENNA GÓRA Strefa C - 21 KM 
3 ADAMCZYK ŁUKASZ16721KM / M35ŚWIEBODZICEOKStrefa C - 21 KM 
4  ADAMCZYK NATALIA 23410KM / K25ŚWIEBODZICEOKStrefa C - 10 KM MOWoz 
5 ADAMSKA JOANNA29210KM / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKStrefa C - 10 KM 
6 ADAMSKI ROBERT9510KM / M45WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKStrefa C - 10 KM 
7  ADAMSKI WOJCIECH  21KM / M65WROCŁAWTRENUJZNAMI.PL Strefa C - 21 KM 
8  AKIERMAN ANNA 4021KM / K35LUBAŃOKStrefa D - 21 KM 
9  ANDREJEWICZ MONIKA 55610KM / K30LUBAŃBEZ KLUBUOKStrefa C - 10 KM 
10  ANDRZEJEWSKA PAULINA 52721KM / K25BIELAWAGLKS ŚWIDNICAOKStrefa A - 21 KM 
11  ANTCZAK ADRIAN 38610KM / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOKStrefa A - 10 KM MOWoz 
12  ARENDARCZYK ADAM 58121KM / M30JELENIA GÓRAOKStrefa C - 21 KM 
13 ASTRAMOWICZ JOLANTA  10KM / K30JELENIA GÓRAAKTYWNE MAMUSIE W KARKONOSZACH Strefa C - 10 KM 
14  AUGUSTYN ADAM 25410KM / M35STRZELINOKStrefa B - 10 KM MOWoz 
15  AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ 60021KM / M25MAŁOMICEOKStrefa C - 21 KM 
16  AWRYCEWICZ MONIKA 68410KM / K30NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOKStrefa B - 10 KM 
17  AWRYCEWICZ ROMAN 54721KM / M55NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOKStrefa B - 21 KM 
18  BAĆMAGA TOMASZ 48821KM / M30RADOMOKStrefa C - 21 KM 
 To będzie mój pierwszy półmaraton 😊
19  BADOWSKI SEBASTIAN  21KM / M40ZAWONIAZAWONIA TEAM Strefa C - 21 KM 
20  BADURA ADAM 34710KM / M40RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKStrefa A - 10 KM 
21  BALAKOWSKA MAŁGORZATA 61021KM / K45PRZESIEKAOKStrefa C - 21 KM 
22  BANACH ARTUR 6321KM / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOKStrefa B - 21 KM 
23  BANASIAK PIOTR 33621KM / M45WARSZAWAOKStrefa C - 21 KM 
24  BANASZAK AGATA 45610KM / K25JELENIA GÓRA-OKStrefa C - 10 KM 
 Jestem absolutnie beznadziejna w bieganiu. Ale! Jestem lekarzem i chcę udowodnić sobie i swoim pacjentom, że osoba, która wypluwała płuca po 2,5 km jeszcze kilka miesięcy temu, dziś ukończy jeleniogórską dziesiątkę. Każdy może żyć zdrowiej!
25  BANASZEK GRZEGORZ 5321KM / M35WARSZAWAOKStrefa C - 21 KM 
26  BANAŚ MATEUSZ 20410KM / M25BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKStrefa A - 10 KM 
27  BARAN- DOJS PIOTR 64910KM / M45JELENIA GÓRAAMATOROKStrefa C - 10 KM 
28  BARAN MALWINA 31310KM / K18OLSZYNAPOWER GYMOKStrefa C - 10 KM 
29  BARTNICKI BARTOSZ 54621KM / M25GŁUSZYCAWKURW_TEAMOKStrefa C - 21 KM 
30  BATKO IGOR 63721KM / M18JELENIA GÓRAOKStrefa B - 21 KM 
31  BEDNAREK DARIUSZ 30721KM / M45LUBINOKStrefa C - 21 KM 
32  BEREZOWSKI PIOTR 56221KM / M45JELENIA GÓRAOKStrefa C - 21 KM 
33  BIAŁAS IWONA 39610KM / K40SZKLARSKA PORĘBATS REGLEOKStrefa C - 10 KM 
34  BIELA IWONA 18110KM / K45RYBNICATEAM NESSIOKStrefa B - 10 KM 
35 BIELECKA MARLENA1221KM / K40ŚWIEBODZICEOKStrefa C - 21 KM 
36  BIENIEK-WILK ANNA 49910KM / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOKStrefa B - 10 KM 
37  BIERNACZYK JACEK 58421KM / M40GŁOGÓWOKStrefa B - 21 KM 
38  BIŁAN PAWEŁ 22110KM / M40GUBINOKStrefa A - 10 KM 
39  BINIAK AGNIESZKA 42210KM / K35KIELCZOWAMATOROKStrefa B - 10 KM MOWoz 
40  BINIECKI WALDEMAR 69010KM / M50GROMADKABEZ KLUBUOKStrefa C - 10 KM 
41 BIRECKA KAMILLA23521KM / K40KALISZOKStrefa D - 21 KM 
42  BISIKIEWICZ ELŻBIETA 67810KM / K45NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOKStrefa C - 10 KM 
43  BISKUPSKI ARKADIUSZ  21KM / M45LUBAŃNIEZRZESZONY Strefa C - 21 KM 
44  BOCHEN IZABELA 28421KM / K40BEZRZECZERAZ SZCZECINOKStrefa C - 21 KM 
45  BODA JACEK 30021KM / M40BIELSKO-BIAŁAOKStrefa C - 21 KM 
46  BOMERSBACH RAFAŁ 25321KM / M25LWÓWEK ŚLĄSKIOKStrefa C - 21 KM 
47  BONDAREWICZ AGATA 44910KM / K35WROCŁAWBONDZIKIOKStrefa C - 10 KM 
48  BORKO ŁUKASZ 38310KM / M35JELENIA GÓRAOKStrefa C - 10 KM 
49  BOROWIAK ADAM 33321KM / M35WROCŁAWOKStrefa B - 21 KM 
50  BOROWIAK MARIUSZ 1321KM / M40BOLKÓWOKStrefa C - 21 KM 
51  BOROWSKI RYSZARD 21521KM / M55BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGOKStrefa C - 21 KM 
52  BORTACKI MATEUSZ 39721KM / M40IŁOWAOKStrefa D - 21 KM 
53  BOSZKO ANNA 32910KM / K35JELENIA GÓRAOK 
54  BOTUR DAGMARA  10KM / K18JELENIA GÓRA Strefa C - 10 KM 
55  BRAUNER WOJCIECH 26621KM / M35WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKStrefa B - 21 KM 
56  BRYNIARSKI BARTOSZ 34621KM / M35JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOKStrefa C - 21 KM 
57  BRZĄKAŁA KATARZYNA  21KM / K25WROCŁAW Strefa C - 21 KM 
58  BRZOZA PAWEŁ 58621KM / M35BIELANY WROCŁAWSKIEOKStrefa B - 21 KM 
59  BRZYCKA AGNIESZKA 57010KM / K35MYSŁAKOWICEOKStrefa C - 10 KM 
60  BUCZAK RYSZARD  21KM / M65ZAWONIAZAWONIA TEAM Strefa C - 21 KM 
61  BUCZEK GABRIELA 42021KM / K45SWIERKIUKS LUDWIKOWICEOKStrefa C - 21 KM 
62  BUCZKOWSKI MAREK 56421KM / M50STARY ŻAGAŃOKStrefa C - 21 KM 
63  BUCZYŃSKI MARCIN 58310KM / M40ŚWIERADÓW-ZDRÓJOKStrefa B - 10 KM 
64  BUĆKO ALICJA 24210KM / K18JELENIA GÓRAVEGE RUNNERSOKStrefa B - 10 KM 
65  BUDZIKOWSKI GRZEGORZ 19921KM / M45JELENIA GÓRAOKStrefa C - 21 KM 
 Biegam dla siebie
66  BUGAJNY PAWEŁ 55721KM / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKStrefa B - 21 KM 
67  BUKAŁA JANUSZ 31921KM / M40OTMUCHÓWŚLĘZAKTEAM, OTM.BOKStrefa B - 21 KM 
68  BUNIKOWSKI MICHAŁ 36821KM / M35JELENIA GÓRAOKStrefa C - 21 KM 
69  BURDA AGNIESZKA 29410KM / K40JELENIA GÓRAZ BIEGANIEM MI DO TWARZYOKStrefa D - 10 KM 
70  BURKIEWICZ MIROSŁAW 33910KM / M50LIPALZS LIPAOKStrefa A - 10 KM 
71  CALKA JANUSZ 67710KM / M50SPALDINGWKS SLASKOKStrefa B - 10 KM 
72  CEDZIDŁO KAMIL 20710KM / MMLUBAWKALUBAWKA TEAMOKStrefa C - 10 KM 
73  CEDZIDŁO MAŁGORZATA 17810KM / K40LUBAWKALUBAWKA TEAMOKStrefa C - 10 KM 
74  CEDZIDŁO PAWEŁ 17921KM / M45LUBAWKALUBAWKA TEAMOKStrefa B - 21 KM 
75  CELUCH RENATA 11310KM / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAOKStrefa C - 10 KM 
76  CEPIELIK WOJCIECH 25510KM / M30PUSTELNIKHERMITOKStrefa B - 10 KM 
77  CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA  10KM / K35KARPACZKARPACZ Strefa C - 10 KM 
78  CHAJEC MARCIN 12821KM / M35WROCLAWOKStrefa C - 21 KM 
79  CHLAŚCIAK ARIEL 47721KM / M25WROCLAWOKStrefa C - 21 KM 
80  CHOCHOLSKI REMIGIUSZ 46821KM / M40STRZEGOMOKStrefa C - 21 KM 
81  CHOMA KATARZYNA 24910KM / K35JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOKStrefa B - 10 KM 
82  CHOROSTKOWSKA NATALIA 33710KM / K35MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKStrefa B - 10 KM 
83  CHROMINSKA-LINKIEWICZ RENATA 39410KM / K40JEŻÓW SUDECKIORANGE IRON TEAMOKStrefa B - 10 KM 
84 CHRZĄŚCIK ARKADIUSZ24810KM / M30ZARĘBAOKStrefa B - 10 KM 
85  CICHOŃ ARKADIUSZ  10KM / M45GRYFÓW ŚLĄSKIUKS-ZSOIZ GRYFÓW ŚLĄSKI Strefa B - 10 KM 
86  CIENIUSZEK IZA  21KM / K35PRUSZKÓWKAMKOSPORT.PL Strefa C - 21 KM 
87 CIEPLIŃSKA ANETA71210KM / K35JELENIA GÓRAWERTYKALNA KOTLINAOKMOWoz 
88  CIEPLIŃSKI TOMASZ 34321KM / M35JELENIA GÓRASUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOKStrefa B - 21 KM 
89  CIESIELSKI TOMASZ 1421KM / M50STARE BOGACZOWICEOKStrefa C - 21 KM 
90  CIUBA BARTOSZ 40321KM / M35KAMIENNA GÓRABEZ KLUBUOKStrefa B - 21 KM 
 Dotrzeć na mete
91  CYMERLIK KRZYSZTOF 59510KM / M55ŻORYGRUPA CARBONOKStrefa A - 10 KM 
92  CZAPLICKI JANUSZ 49110KM / M50JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLOKStrefa B - 10 KM 
93  CZARNECKI JÓZEF 36310KM / M65GRYFÓW ŚLĄSKIOKStrefa B - 10 KM 
94  CZECH MIROSŁAW  10KM / M40KARPACZK2 MISZKOWICE Strefa B - 10 KM 
95  CZECHOWSKA MONIKA  10KM / K30ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Strefa C - 10 KM 
96  CZECHOWSKI JERZY 5921KM / M65WARSZAWAMZA WARSZAWAOKStrefa C - 21 KM 
97  CZECHOWSKI PIOTR 49021KM / M60JELENIA GÓRAGENERALIOKStrefa B - 21 KM 
98  CZEKAJ TOMASZ 66621KM / M18JELENIA GORA-OKStrefa D - 21 KM 
99  CZERNIAK PAWEŁ 5721KM / M30SOSNOWKAKARKONOSZ RUNNING TEAMOKStrefa A - 21 KM 
100  CZERNIAK WIOLETA 15521KM / K30SOSNÓWKATEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURYOKStrefa B - 21 KM 
101 ZAWODNIK ANONIMOWY1521KM / M35 OKStrefa C - 21 KM 
102  CZESCIK MICHAL 48010KM / M30JELENI GÓRAOKStrefa B - 10 KM 
103  CZOPOR GRZEGORZ 19321KM / M35JELENIA GÓRADRUŻYNA CHROBREGOOKStrefa C - 21 KM 
104  CZUB PIOTR 55921KM / M25STRZEGOMOKStrefa B - 21 KM 
105  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 6421KM / M55JELENIA GÓRAOKStrefa B - 21 KM 
106  ĆWIKLIŃSKI ROBERT  21KM / M25OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWA Strefa B - 21 KM 
107  ĆWIKŁOWSKI MAREK 63621KM / M55TRZEBNICAOKStrefa D - 21 KM