Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

2. H2O Półmaraton
Wrocław, 08 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 1226
Liczba opłaconych zawodników: 1050
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ABRAMIK TOMEK 105121 / M40DZIERŻONIÓWDZIERŻONIÓW BIEGAOK 
2  ABRAMOWICZ DAWID 33821 / M20K-KOŹLEOK 
3  ABULEWICZ WOJCIECH 64621 / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
4  ADAMCZYK NATALIA 92621 / K20ŁODYGOWICEAWLOK 
5  ADAMEK MARTA 36321 / K20LEGNICAOK 
6  ADAMIK MAŁGORZATA  21 / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDRUŻYNA SZPIKU  
7  ADAMSKI WOJCIECH 102421 / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOK 
8  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 69521 / M50CHRZĄSTAWA WIELKAFIZJO RUNNERS UMED WROCŁAWOK 
9  ALKER ANDRZEJ 58721 / M30GLIWICEOK 
 debiut na 21,097
10  AMANOWICZ DAWID 37721 / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOOK 
11  ANDREJÓW MARIUSZ 87021 / M40WROCŁAWGVTOK 
12  ANDRZEJCZAK ADAM 35921 / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMOK 
13 ANDRZEJCZUK KAMIL 21 / M20DOBROSZYCE  
14  ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ 13321 / M30WROCŁAWOK 
 Nauczyciel akademicki, triatlonista
15  ANTONIAK JAKUB 82221 / M20LESZNOZMECHOK 
16  ANTONISZYN JOANNA 76521 / K30WROCŁAWOK 
17  ANTOSZCZUK ANETA 99621 / K30KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
18  ARMEN ARMEN 10121 / M20WROCLAWOKPro-Run 
19  ART PAWEŁ 52821 / M30WROCŁAWOK 
20  ARUTYUNYAN DAVID 100321 / M30WROCŁAWBIM RUSSIAOK 
21  AUGUSTYNIAK PRZEMYSŁAW 13921 / M20GRYFINOJA SIĘ NIE ŚCIGAMOK 
22  BAGIŃSKI ŁUKASZ 30421 / M30WROCŁAWGRUPA BIEGOWA ANZELMOK 
23  BAJ JAROSŁAW 95121 / M30MARCINKOWICECROSSANT.PLOK 
24  BAJER GRZEGORZ 81421 / M30OLEŚNICAOK 
25  BAJSAROWICZ MARTA 13421 / K20TWARDOGÓRAOK 
26  BAJURA SARA 65621 / K20BIERUŃUMED WROCŁAWOK 
27  BANASZEWSKI ADAM  21 / M40OLEŚNICA  
28  BANDZIAK MICHAŁ 25821 / M30WROCŁAWMAWELL RESORTOK 
29  BARAN EWA 26621 / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
30  BARANOWSKA ANGELIKA 42821 / K20WROCŁAWOK 
31  BAROS DANIEL 49921 / M20RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOK 
32  BARTKÓW KAZIMIERZ 82621 / M40ZGORZELEC/ZLOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
33  BARTOSIK JAROSŁAW 24421 / M20WROCŁAWOK 
34  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 86521 / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
35  BARTOSZEWSKA KATARZYNA 85021 / K30DŁUGOŁĘKAOK 
36  BARYSZ RAFAŁ 79021 / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
37  BASHTAVY ANTON 59921 / M20WARSAWWARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUBOK 
38  BASZAK MARCIN 33521 / M30WROCŁAWIM-MOTIONOK 
39 BAWIEC MAREK96621 / M40WROCŁAWOK 
40  BĄK KATARZYNA 36521 / K40BRZEGOK 
41  BĄK MICHAŁ 60521 / M30KAMIENIEC WROCŁAWSKIPOLITECHNIKA WROCŁAWSKAOK 
42  BĄKOWSKI JAROSŁAW 11421 / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
43  BĄKOWSKI MIKOŁAJ 74321 / M40BYDGOSZCZOK 
44  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 97121 / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
45  BEDNAREK PIOTR 52421 / M20RAWA MAZOWIECKA-OK 
46  BEKER KATARZYNA  21 / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
47 BEKER KATARZYNA522721 / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW Pro-Run 
48  BELA BEATA 69821 / K40WROCŁAW-OK 
49  BERNASIEWICZ MARCIN 86821 / M30WIELICZKARUNONLINE.PLOK 
50  BIAŁA KATARZYNA 87921 / K20OLEŚNICAKLUB BIEGACZA SZERSZEN OLESNICAOK 
51  BIELAS BARTOSZ 92021 / M20ŚWIDNICAOK 
52  BIELAS MARCIN 106321 / M20ŚWIDNICAOK 
53  BIELECKI ADAM 21221 / M40BIELSKO-BIAŁACHATEAU CHALINOK 
54  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 34021 / M40WROCŁAWOK 
55  BIEŃKOWSKI KAMIL 41921 / M30RADWANICEBE BETTEROK 
56  BIERNACKI KRYSTIAN 49321 / M40WROCŁAWGVTOK 
57  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA 43021 / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEVEGE RUNNERSOK 
58  BISKUPSKI JAKUB 37621 / M40WROCŁAWOK 
59  BLACHOWSKI JAN 83021 / M40WROCŁAWOK 
60  BLACHURA ŁUKASZ 58421 / M30WROCŁAWKALENDARZTRIATHLONOWY.PLOK 
61  BLICHAR SEBASTIAN 92221 / M40KARWIANYOK 
62  BŁACH JANUSZ 34621 / M40OŁAWAOK 
63  BŁACHEWICZ MARCIN 49121 / M40WROCŁAWOK 
64  BŁASZCZYK TOMASZ 51121 / M30GÓRAOK 
65  BOBEL ARTUR 22921 / M30WROCŁAWOK 
66  BOGULAK MATEUSZ 48821 / M20WROCŁAWOK 
67  BOGUS BARTOSZ 921 / M20LUBLINIECOK 
68  BOJANOWSKI RAFAŁ 48421 / M30BRALINBIEGAM BO LUBIĘOK 
69  BOMBAŁA NORBERT 27521 / M40SMOLECHAKUNA MATATA )OK 
70  BOMBAŁA PATRYCJA 27421 / K40SMOLECHAKUNA MATATA )OK 
71  BORA ANDRZEJ  21 / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAW Pro-Run 
72  BORATYŃSKI ŁUKASZ  21 / M40GAĆKOTWICA BRZEG  
73  BORECKI TOMASZ  21 / M20RAJCZA  
74  BOREK MATEUSZ 3521 / M20WROCŁAWOK 
75  BORKOWSKA ANNA 14821 / K30NOJEWOOK 
76  BORKOWSKI KRZYSZTOF 6121 / M40WROCŁAWOK 
77  BOROWIEC ROBERT  21 / M40WROCLAWOKSIKO ADVENTURE TEAM  
78  BORZYŃSKI MATEUSZ 91121 / M30WOŁÓWWOŁÓW BIEGAOK 
79  BOŻEK ŁUKASZ  21 / M30WROCŁAW  
80  BRATKOWSKI TOMASZ 63221 / M30ZIELONA GÓRAKLUB BIEGACZA TEMPO RACULAOK 
81  BRONIK TOMASZ 57821 / M30BRZEG DOLNYVOLVO POLSKAOK 
82  BRUDEK DOROTA 72821 / K30KOŁOBRZEGOK 
83  BRYCHCY KAROL 94221 / M30WROCŁAWOK 
84  BRYLKA-NADOLSKA MARTA 19221 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
85  BRZEŻAŃSKI WOJCIECH 63521 / M40BIESTRZYKÓWCWBOK 
86  BRZOSTEK MICHAL 67021 / M20BRAUNSCHWEIGOK 
87  BRZOSTOWSKI ZBIGNIEW 6021 / M50WROCŁAWOK 
88  BUCZYŃSKA DAGMARA 95321 / K40DOBROSZYCEOK 
89  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 88121 / M50OPOLESTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKSOK 
90  BUDZYŁA ADAM 89821 / M30POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUOK 
91  BUJAK ŁUKASZ 821 / M30WROCŁAWOK 
92  BUKOWIŃSKI MICHAŁ 64321 / M40BYDGOSZCZKLUB HANI & ANTKAOK 
 W tym roku atakuję 3h w maratonie, a połówka we Wrocławiu jest dla mnie ważnym sprawdzianem. Trzymam kciuki za wszystkich tegorocznych trójkołamaczy.
93 ZAWODNIK ANONIMOWY76321 / K20 OK 
94  BUŁA BARBARA 98421 / K40WROCŁAWOK 
95  BURAWSKI PIOTR 6721 / M30OLEŚNICAOKPro-Run 
96  BZDUN JACEK 18521 / M40WROCŁAWOK 
97  BZIKUT ŁUKASZ  21 / M30BRZEG1 PUŁK SAPERÓW BRZEG EOD  
98  CAŁKA ŁUKASZ 79521 / M40WROCŁAWOK 
99  CEBULSKA MONIKA 67921 / K20WROCŁAWOK 
100  CEBULSKI LESZEK 67821 / M50WROCŁAWOK 
101  CHAJA RADOSŁAW 82521 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
102  CHAJEWSKA ALEKSANDRA 83821 / K30WROCŁAW-OK 
103  CHAJEWSKI PAWEŁ 15321 / M30MILICZOK 
104  CHERJAN DARIUSZ  21 / M20IWANOWICEAZS UP KRAKÓW  
105  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 90821 / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOK 
106  CHMIELIŃSKI MARIUSZ 97821 / M40WROCŁAWOK 
107  CHMURA JADWIGA 28621 / K20WROCŁAWOK 
108 CHMURA MACIEJ102821 / M30WROCŁAWGVT BMC TRIATHLON TEAMOK 
109  CHOCIAJ BARTOSZ 2221 / M30WROCŁAWVEGE RUNNERSOK 
110  CHODOROWSKA MARCELINA 71821 / K20WROCŁAW-OK 
111  CHOJNACKI ROBERT 44921 / M40PAWŁÓWEKOK 
112  CHOŁUJ MAŁGORZATA 15121 / K50SZCZODREPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
113  CHORZĘPA MARCIN 57121 / M30JELCZ-LASKOWICEOK 
114  CHRĄCHOL TOMASZ 93421 / M30WROCŁAWBIEGNĘ ZA SĄSIADAOK 
115  CHRUŚCIEL MAREK 70221 / M30WROCŁAWCAPGEMINIOK 
116  CHUDAŃSKI MACIEJ 64121 / M30BYDGOSZCZOK 
117  CHWALISZ PAWEL 3121 / M40WROCŁAWOK 
118  CHYLARECKI ROBERT 70421 / M40WROCŁAWOK 
119  CHYRZYŃSKI MARCIN  21 / M20KĄTY WROCŁAWSKIE  
120  CICHOS BARBARA 69021 / K50GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
121  CIELIBAŁA MONIKA 75521 / K20KIELCEOK 
122 CIEPŁY KAMIL506121 / M20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW Pro-Run 
123  CIESIELSKA MAŁGORZATA 17621 / K40NOWA SÓLOK 
124  CIESIELSKI MACIEJ 30521 / M30WROCŁAWCIESIU TEAMOK 
 Run for....health
125  CIESIELSKI PAWEŁ 17521 / M30NOWA SÓLOK 
126 ZAWODNIK ANONIMOWY74721 / M20 OK 
127  CIEŚLIK BARTŁOMIEJ 20921 / M40POZNAŃCHATEAU CHALINOK 
128  CIEŚLIK PAWEŁ 21021 / M40POZNAŃCHATEAU CHALINOK 
129  CIEŚLIK RADOSŁAW 39621 / M30WROCŁAWOK 
130  CIMICKI JACEK 93221 / M30WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOK 
131  CIOCZEK KONRAD 41621 / M30WROCŁAWOK 
132  CIUPA EWA 88521 / K30WROCŁAWOK 
133  CIUPKA MAGDALENA 59621 / K20WROCŁAWOK 
134 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA80521 / K40WROCŁAWOK 
135  COFALSKA NATALIA  21 / K20WROCŁAW  
136  CZAJKOWSKA PATRYCJA 73521 / K30NAMYSŁÓWDWOREK RÓŻANY - HOTEL*** & RESTAURANTOK 
137  CZAJKOWSKI MACIEJ 73621 / M30NAMYSŁÓWDWOREK RÓZANY***-HOTEL & RESTAURANTOK 
138  CZECH DOROTA 22621 / K40SZYMANÓWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
139  CZECH PAWEŁ 60821 / M30PROCHOWICEOK 
140  CZEKAJŁO KRZYSZTOF 59521 / M50WROCŁAWOK 
141 ZAWODNIK ANONIMOWY45321 / M20 OK 
142  CZERNEK KORNELIA  21 / K20BORZĘCINGE RUNNERS  
143  CZERW ANNA 23621 / K20TRZEBNICAOK 
144  CZERW KONRAD 23721 / M30TRZEBNICAOK 
145  CZOP EWA 7321 / K40WROCŁAWOK 
146  CZOPEK KONRAD 73421 / M30WARSZAWAOK 
147  CZUCHNOWSKI PAWEŁ 79221 / M20WROCŁAWBIEGUSIEM.PLOK 
148  CZUPRIJ MICHAŁ  21 / M30WROCŁAW  
149  CZUPRYNIAK ROBERT 92321 / M20ZIELENIEWOOK 
150  CZYRNIA ANDRZEJ 97321 / M30TURAWAOK 
151  ĆWIKOWSKI RAFAŁ  21 / M50WROCŁAW