Zawody obsługuje firma Datasport

Dwie Wieże - Puchar Polski w biegu po schodach
Katowice, 03 lutego 2019 r.


Liczba zawodników : 280
Odebrało numery: 1

Liczba opłaconych zawodników: 120
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABEL ŁUKASZ 215OPEN / M30RĄBIEŃSTINGS RĄBIEŃPOLPOLOK  
2  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 31OPEN / K35-49IMIELINAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACHPOLPOLOK  
3  ADAMUS MARIAN 235OPEN / M60GARDNA WIELKA-POLPOLOK  
4  BALKOWSKI JANUSZ  OPEN / M40WROCŁAWPROMPOLPOL   
5  BANACH TOMASZ 160OPEN / M30SOSNOWIECPOLPOLOK  
 Tomasz Banach - Scooternoga w 2016 przejechałem na hulajnodze klasycznej wielkości z Zakopanego do Sopotu w 10dni, w 2017 przejechałem 317km non-stop. Po schodach bo kocham :-)
6  BARAN DAWID 74OPEN / M30ĆWIKLICEOCR TEAM DO PORZYGUPOLPOLOK  
7  BAROS GRZEGORZ 182OPEN / M50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIPOLPOLOK  
8  BAROS ZDZISŁAWA 183OPEN / K50+RUDNIKI1966POLPOLOK  
9  BASIŃSKI WIKTOR  OPEN / M50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIPOLPOL   
10  BATAROWICZ PATRYK  OPEN / M20NAKŁO NAD NOTECIĄOSP NAKŁO NAD NOTECIĄPOLPOL   
11  BEDNARSKI ADRIAN  OPEN / M20WROCŁAWSTAIRS UPPOLPOL   
12  BIEŃKOWSKI PAWEŁ  OPEN / M30GLIWICEPOLPOL   
13  BŁASZCZYK RÓŻA  OPEN / K20-34WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL   
14  BŁAUCIAK EWA  OPEN / K20-34ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOL   
15  BŁAUCIAK MACIEJ 133OPEN / M16ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK  
16  BOCHM JAROSŁAW 205OPEN / M30ŻORYPOLPOLOK  
17  BOGOBOWICZ DOMINIK 76OPEN / M20CZĘSTOCHOWA-POLPOLOK  
18  BONDARA SYLWIA  OPEN / K20-34WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOL   
19  BRYLCZAK KRZYSZTOF 231OPEN / M20STARY GOSTYŃPOLPOLOK  
20  BUŁKA KAROLINA 203OPEN / K20-34RYCHWAŁDEKPOLPOLOK  
21  BURZAK JUSTYNA  OPEN / K20-34GLIWICEPOLPOL   
22  BYCZAK KAROLINA 47OPEN / K20-34TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK  
23  CHOJNA ZYGMUNT 161OPEN / M50PIEKARY ŚLĄSKIESOCIOS SILESIAPOLPOLOK  
24  CICHOCKI MARCIN  OPEN / M30POZNAŃPOLPOL   
25  CIESIELSKI BARTOSZ  OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOL   
26  CIEŚLA JAN  OPEN / M60RUDNIKIFALSTART RUDNIKIPOLPOL   
27  CIEŚLIŃSKI MICHAŁ 196OPEN / M30BYTÓWPOLPOLOK  
28  CZAPLA MARCIN 185OPEN / M20NOWA WIEŚOSTRA GÓRA 351POLPOLOK  
29  CZERNACHOWSKI MAREK 180OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYVEOLIA POŁUDNIEPOLPOLOK  
30  CZYŻ BARTŁOMIEJ  OPEN / M20KRAKÓWPOLPOL   
31  ĆWIKLIŃSKI ROBERT  OPEN / M20OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL