Zawody obsługuje firma Datasport

Festiwal Biegów Świętych Mikołajów
Toruń, 03 grudnia 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3369
Odebrało numery: 3103

Liczba opłaconych zawodników: 3184
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABCZYŃSKI ROBERT 292510km / M45ŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOOKOKPbz 
2  ABRAMEK ARKADIUSZ 58621km / M40PRUSZCZ GDAŃSKISEVENSPORTSOKOKPbz 
3  ADAMCZAK GRZEGORZ 28621km / M45BŁONIELEGION-SIEPACZEOKOKPbz 
4  ADAMCZAK KRZYSZTOF 95421km / M55STARGARDSZWLAOKOKPbz 
5 ADAMCZEWSKI MICHAŁ31905km / M30TORUŃOKOKPDR 
6 ADAMCZYK ADRIAN148821km / M25TORUŃ3BDMOKOKMMT KASICS 
7 ADAMCZYK ANDRZEJ8721km / M40TORUŃNESTLEOKOKMMT Pbz 
8 ADAMCZYK DOROTA275810km / K30TORUŃSKARMATOKOKMMT Pbz 
9 ADAMCZYK EDYTA219410km / K40WŁADYSŁAWOWOOKOKKASICS 
10 ADAMCZYK PAULINA258810km / K25POZNAŃOKOKPbz  
11  ADAMCZYK PIOTR 182521km / M30WARSZAWAOKOKPbz 
12  ADAMCZYK PRZEMYSŁAW 190821km / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOKPbz 
13  ADAMOWICZ TOMASZ 10921km / M45WARSZAWAOKOKPbz 
14  ADAMSKI ADAM 97121km / M55BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOKOKKASICS 
15  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 161321km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAOKOKKASICS 
16 ADRJAN DARIUSZ195821km / M55OPRZĘŻÓWBIEGNĄCE WIEPRZE  
17 ADRYJAŃCZYK MAŁGORZATA292810km / K40TORUŃOKOKMMT Pbz 
18 AGACIAK ELŻBIETA12721km / K40RZĘCZKOWOABY DO METY.OKOKPDR 
19 AGNIESZCZAK KATARZYNA55421km / K25PIASECZNOOKOKPbz 
20 AKUSZEWSKA MARTA172821km / K25POZNAŃPOZNAŃOKOKPbz  
21  ALBECKI WITOLD 8321km / M45WEJHEROWOAKKUSOKOKKASICS 
22  ALEKSY ALEKSANDRA 205510km / K18TORUŃPARKRUN TORUŃOKOKMMT Pbz 
23  ALEKSY HANNA 30145km / TORUŃPARKRUN TORUŃOKOKPDR 
24  ALEKSY MAŁGORZATA 205610km / K45TORUŃAPATOROKOKMMT KASICS 
25  ALFUT WOJCIECH 145721km / M40TORUŃOKOKMMT KASICS 
26 ALICHNOWICZ AGNIESZKA31455km / K40TORUŃOKOKKASICS 
27 ALICHNOWICZ DARIUSZ31465km / M40TORUŃOKOKKASICS 
28 ANDERSON JONATHAN297010km / M30WARSZAWAOKOKPbz 
29 ANDERSON NICOLE261710km / K30WARSZAWAOKOKPDR 
30  ANDERSZ RYSZARD 102321km / M45PLESZEWTEAM PLESZEWOKOKPbz 
31  ANDRE ANNA 256010km / K25KONINANDRE TEAMOKOKKASICS 
32 ANDREJCZUK BARTOSZ294210km / M18KROTOSZYNOKOKPbz 
33  ANDRUSIAK ARTUR 16821km / M45CIECHANÓWOKOKKASICS 
34  ANDRZEJCZAK TOMASZ 285610km / M25WŁOCŁAWEKGROSZEKOKOKPDR 
35 ANDRZEJEWSKI ADAM268810km / M40BYDGOSZCZRYWAL RHCOKOKPbz 
36 ANGIEL WŁADYSŁAW708010km / M70BYDGOSZCZ  
37  ANGLART ROMAN 138921km / M50BYDGOSZCZPARKRUN BYDGOSZCZOKOKPbz 
38 ANIOŁA DOMINIK200110km / M35SZCZECINOKOKPDR 
39  ANTAS MACIEJ 31921km / M40KRAMSKKMP KONINOKOKKASICS 
40  ANTKOWIAK BEATA 161121km / K18PIECHANINOKOKPbz  
41  ANTOS DAWID 280910km / M25POLESIEOSP RUNNING POLESIEOKOKPbz 
42  ANZEL JERZY 21821km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAOKOKPDR 
43 ARENTEWICZ GRZEGORZ166221km / M35TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMOKOKMMT Pbz 
44  ARMATYS GRZEGORZ 82221km / M45DĄBROWA GÓRNICZAORANGE POLSKAOKOKPbz 
45 ARSENIUK ANNA93821km / K35GÓRSK/ZŁAWIEŚ WIELKAT.S. OPATRUNKI TORUŃOKOKPbz 
46  ASMAN-MILCZAREK MARTA 2721km / K35PIASECZNOOKOKPbz 
47  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 69821km / M40KOŁOBRZEGWUHAN KOLOBRZEGOKOKPbz 
48  AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA 15921km / K40GDYNIAMAMY TO!OKOKPbz 
49  AUGUSTYNOWICZ MARCIN 31821km / M35KUTNOKUTNO BIEGAOKOKKASICS 
50  BACZYŃSKI TOMASZ 244010km / M40DĄBRÓWKARYWAL RHCOKOKKASICS 
51 BAJBAK MACIEJ59521km / M35TORUŃKM PSP JRG 2 TORUŃOKOKMMT PDR 
52  BAJER JACEK 81021km / M45KALISZPARKRUN KALISZOKOKPbz 
53 BAJERLEIN JOANNA297410km / K25POZNAŃOKOKPbz 
54 BAJMLER ANNA32725km / K40TORUŃOKOKPbz 
55  BAJRON MONIKA 66121km / K25WARSZAWAOKOKPDR 
56 BALCERAK MAGDALENA21065km / K40TORUŃOKOK 
57  BALICKI JACEK 170421km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOKOKPbz 
58 BALINOWSKI MARCIN198021km / M35GOLUB DOBRZYŃJUNIPERUS OGRODY  
59 BALON WIKTOR50221km / M18INOWROCŁAWSPORT4LIFEOKOKKASICS 
60  BAŁAZY PATRYK 85321km / M30KRAKÓWPOKOKPDR 
61 BAŁDA EWELINA728410km / K25ASICS  
62 BAŁDYGA PAWEŁ227510km / M35PRUSZKÓWWTP PRUSZKÓWOKOKKASICS 
63  BANACZYK WIOLETTA 245610km / K45ZŁOTÓWLILL-SPORTOKOKPbz 
64  BANASIAK ARTUR 172921km / M25WARSZAWAOKOKPbz 
65  BANASIK BARTOSZ WOJCIECH 117621km / M30WARSZAWARAZEM W DOBRYM NA/STROJUOKOKPDR 
66 BANAŚ LESZEK124621km / M35PRUSZCZ GDAŃSKIOKOKPDR 
67  BANDEL ADAM 175721km / M30ŁÓDŹOKOKPDR 
68 BANDURA KAROL137721km / M30WRONKIOKOKPbz 
69  BAŃDA MAŁGORZATA 177521km / K18PIŁAOKOKPbz 
70 BARAN PAULINA729110km / K35KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKA  
71  BARANIAK BEATA 126021km / K40DASZEWICEMAMY BIEGAMYOKOKPbz 
72 BARANOWSKA ANGELIKA36321km / K25WROCŁAWOKOKKASICS 
73 BARANOWSKA JULIA57021km / K16BYDGOSZCZOKOKPbz 
74  BARANOWSKI ROMUALD 16221km / M45PŁOCKDYNAMICOKOKKASICS 
75 BARAŃSKI PAWEŁ59621km / M30CHEŁMŻAOKOKKASICS 
76 BARASIŃSKA MARTA126121km / K30OSTRÓW WLKPOKOKPbz 
77 BARCIKOWSKA - KMIEĆ BEATA716421km / K40MALBORK  
78 BARCZAK MAŁGORZATA32545km / K25TORUŃOKOKPDR  
79  BARECKI WŁODZIMIERZ 55121km / M60WARSZAWAOKOKKASICS 
80  BARNAŚ ILONA 122421km / K35WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOKOKPbz 
81 BARON MAŁGORZATA40521km / K25TORUŃOKOKMMT Pbz 
82  BARRETO BENJAMIN 30615km / M40WROCLAWKRAKENOKOKPbz 
83 BARSZCZ PATRYK178221km / M18TORUŃOKOKMMT KASICS 
84  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 729321km / M40TORUŃRUNNING-24.PL MMT 
85 BARTKOWSKI MIROSŁAW194121km / M50TORUŃ MMT 
86 BARTKOWSKI RADOSLAW105221km / M35STRZELCE KRAJ.IDORADCYOKOKKASICS  
87 BARTKOWSKI SŁAWOMIR38921km / M50POZNAŃWARIATY Z OLPOKOKPbz 
88 BARTOCHOWSKI ŁUKASZ113321km / M35POZNAŃVAN HOOY BIKE MANUFAKTUROKOKPbz 
89 BARTON DANIEL222410km / M35KOŚCIERZYNAOKOKKASICS  
90 BARTON KRYSTYNA288310km / K55PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOKOKPbz 
91  BARTOS ARKADIUSZ 221510km / M45GRUDZIĄDZSPORTOWA PACZKA - POCZTOWA GRUPA BIEGOWAOKOKPbz 
92 BARTOS IWONA30595km / K35OLKUSZKB ORANGE POLSKAOKOKPbz 
93  BARTOSIEWICZ MARCIN 224610km / M35KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAOKOKPbz 
94 BASHTAVY ANTON130221km / M25WARSZAWAOKOKPbz 
95 BASIŃSKA JOANNA47121km / K40MIELESZYNALTOM GNIEZNOOKOKPbz 
96  BASIŃSKI JERZY 209310km / M40DĘBLINOKOKPDR  
97  BATORSKI KRZYSZTOF 183021km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIOKOKPbz 
98 BAUMGART GRZEGORZ113521km / M35STARGARDSTARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMOKOKPbz 
99  BAUMGART KATARZYNA 113621km / K35STARGARDSTARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMOKOKPbz 
100  BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW 31935km / M25TORUŃTTC BERETTAOKOKPbz 
101 BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR73121km / M35GRUDZIĄDZV RUNNEROKOKPbz 
102  BĄK ANDRZEJ 120121km / M45LUBICZSPCOKOKPbz 
103 BĄK BOGDAN217410km / M60BYDGOSZCZOKOK  
104  BĄK KAMILA 164121km / K35OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOKOKPbz 
105  BĄK MACIEJ 47821km / M40WARSZAWAORANGE POLSKAOKOKPDR 
106  BĄKIEWICZ ARTUR 98621km / M25LUBICZOIRP WARSZAWAOKOKPbz 
107 BECH KAROLINA145421km / K30NIEMCZOKOKPbz 
108 BECH LASSE32755km / M35NIEMCZOKOKPbz 
109 BEDNARCZUK ARTUR146921km / M40TORUŃOKOKMMT Pbz 
110 BEDNARCZUK MAŁGORZATA106121km / K35TORUŃOKOKMMT Pbz 
111 BEDNARCZYK ANNA31025km / K50TORUŃCELIACOOKINGOKOKPbz 
112  BEDNARCZYK KAZIMIERZ 98421km / M60TORUŃCELIACOOKING KAYIMIERY BEDNARCYZKOKOKMMT Pbz 
113  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 106421km / M30GRUDZIĄDZDAJERADEOKOKPbz 
114  BEDNAREK ADRIAN 89821km / M25BYDGOSZCZKUCHNIAISPORT.PLOKOKPbz 
115 BEDNARSKI MARIUSZ246610km / M50TORUŃOKOKMMT KASICS 
116  BEDNARZ SŁAWOMIR 69221km / M30CHODZIEŻOKOKPDR 
117  BEHRENDT PAWEŁ 286310km / M30TORUŃKALOS KAGATOS / OIRP WROCŁAWOKOKMMT Pbz  
118  BEJGIER EDMUND 7021km / M45OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOKOKKASICS 
119  BELKA PRZEMYSŁAW 87421km / M25IŁAWAIŁAWA BIEGAOKOKPbz 
120  BEŁDOWSKI JACEK 76621km / M50PODKOWA LEŚNAPODKOWIAŃSKIE TOWARZYSTWO BIEGOWEOKOKPbz 
121 BEŁDZIKOWSKI RAFAŁ107821km / M18BYDGOSZCZKICZ NOTEĆOKOKPDR  
122 BEŁDZIKOWSKI RAFAŁ708721km / M18BYDGOSZCZKICZ NOTEĆOKPDR 
123 BEM WOJCIECH254910km / M30TORUŃOKOKMMT KASICS 
124  BENDER MAGDALENA 258710km / K40WROCŁAWOKOKKASICS 
125 BENDLEWSKI TOMASZ236910km / M50MROWINOASSECO ACITVE TEAMOKOKKASICS 
126 BENETURSKA PAULINA144021km / K25POZNAŃOKOKPbz 
127 BENETURSKI ADAM149421km / M30WARSZAWAOKOKPbz 
128 BERECZ EVA258510km / K30WARSZAWAMKS METALOWIEC ŁÓDŹOKOKPbz 
129  BERNACIAK MATEUSZ 103410km / M25MOGILNOMOGILNO TEAMOKOK 
130  BERNACKA RENATA 208410km / K50TRZCIŃSKO ZDRÓJKB HERMES GRYFINOOKOKKASICS 
131  BESSER PIOTR 35421km / M45WARSZAWAORANGEOKOKPbz 
132  BESZCZYŃSKI KORNEL 206910km / M35TORUŃOKOKMMT Pbz 
133  BETHKE SŁAWOMIR 293410km / M25BYDGOSZCZHERBALIFEOKOKPbz 
134 BETKA MARTA282010km / K30TRZECIEWIECOKOKPbz 
135 BĘDZIECHOWSKI JACEK239010km / M35TORUŃANIRUSZ TORUNOKOKMMT PDR 
136  BĘGOWSKI JAKUB 234710km / M15KAMIEŃ POMORSKIOKOKKASICS 
137  BĘGOWSKI MAREK 46921km / M40KAMIEŃ POMORSKIKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIOKOKKASICS 
138 BĘTKOWSKI PIOTR84321km / M30WARSZAWACITY TRAIL TEAMOKOKPbz 
139  BIAŁEK KRZYSZTOF 245310km / M35SUSZOKOKKASICS  
140  BIAŁEK MIROSŁAW 150921km / M30WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAOKOKPbz 
141 BIEL MARCIN290910km / M40POGÓRZENAVIGIUM RUNNERSOKOKPbz 
142 BIELAWA TOMASZ127421km / M35TORUŃOKOKMMT Pbz  
143  BIELEC ADAM 152421km / M25SKĘPEMAŁY CHUDY W DRESIEOKOKKASICS 
144 BIELICKI PAWEŁ267610km / M45DOBRZYŃ NAD WISŁĄOKOKKASICS  
145 BIENIEK DAMIAN90621km / M30WARSZAWAOKOKKASICS 
146 BIEŃ WOJCIECH172621km / M25TOMASZEWONIE MAOKOKPbz 
147 BIEŃKOWSKI STANISŁAW265010km / M35TOMASZEWOOKOKKASICS 
148  BIERNAT AGNIESZKA 51721km / K25WARSZAWAKOSMICZNE MUMINKIOKOKPbz 
149  BIERNAT ROBERT 123621km / M30RAKOWISKAKLUB BIEGACZY JYSKOKOKKASICS 
150 BILLIG MAGDALENA31705km / K30WARSZAWALUDOWY KLUB SPORTOWY TENCZA JANKIOKOKKASICS 
151 BINDER KRYSTIAN197910km / M35TORUŃ MMT 
152 BIŃCZARSKI PATRYK118021km / M35WŁOCŁAWEKOKOKKASICS 
153 BIZON ADAM159321km / M35TORUŃOKOKMMT Pbz 
154  BLEJA KRYSTIAN 202010km / M35BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAOKOKKASICS 
155 BLEKICKA MARTA32005km / K15CIECHANÓWZADYSZKAOKOKPbz 
156 BLEKICKA SYLWIA31035km / K35CIECHANÓWZADYSZKAOKOKPbz 
157 BLICHARZ ANNA71655km / K40WARSZAWA  
158  BLUKACZ GRZEGORZ 29421km / M45TORUŃTORUŃOKOKMMT Pbz 
159  BŁACH PIOTR 158221km / M25KOWALEWO POMORSKIETY I JAOKOKPDR 
160 BŁACHNIO MACIEJ105021km / M35BRWINÓWORANGE POLSKAOKOKPbz  
161  BŁACHOWIAK JAKUB 96921km / M25LESZNOSTREFASPORTU.PL MW INVESTOKOKPDR 
162  BŁASIŃSKA ŻANETA 132521km / K45CIECHOCINEKSPCOKOKPbz  
163 BŁASZCZAK MONIKA284610km / K25PAPOWO BISKUPIESM TORUŃOKOKPbz 
164  BŁASZCZYK KAMIL 286510km / M30WARSZAWAOKOKPbz 
165  BŁASZCZYK MAGDALENA 286410km / K30WARSZAWAOKOKPbz 
166  BŁASZCZYK MARIAN 71121km / M60BEŁCHATÓWKB SPARTAKUSOKOKKASICS 
167 BŁASZKIEWICZ DANIEL163221km / M35OLSZTYNOKOKPbz 
168 BŁASZYK MACIEJ273810km / M35CHEŁMNO3BDMOKOKKASICS 
169 BŁAUCIAK KRZYSZTOF14621km / M35TORUŃOKOKMMT KASICS 
170 BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ204210km / M45ŚWIECIEOKOKPDR  
171 BŁAŻEJEWSKI MARCIN82421km / M18BRZOZÓWKAOKOKKASICS 
172 BŁAŻKÓW ANNA87121km / K35DĘBNONETTO GRUPA BIEGOWA 42,195OKOKPbz 
173 BŁAŻKÓW STANISŁAW87021km / M45DĘBNOOKOKPbz 
174 BŁĘDOWSKI KRZYSZTOF154421km / M35TORUŃOKOKMMT KASICS 
175 BŁOCH ARLETA249410km / K45WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAOKOKPbz 
176  BŁOŃSKI DARIUSZ 7721km / M50TORUŃRC MŁYNIECOKOKMMT KASICS 
177  BOBROWSKI DARIUSZ 139421km / M50WARKAKS START PUŁASKI WARKAOKOKPbz  
178 BOBROWSKI MARCIN78621km / M35BYDGOSZCZOCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIOKOKPbz  
179 BOCHUZYNSKI MACIEJ293810km / M45TORUŃOKOKMMT Pbz 
180  BODYLSKI GRZEGORZ 127321km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOKKASICS 
181 BOGACKI DANIEL72805km / M30ASICS  
182 BOGACKI SŁAWEK MR BLIK53521km / M40BRZOZÓWKA K.TORUNIAENERGA NW TEAMOKOKKASICS 
183  BOGDAN WACŁAW 67321km / M45TORUŃOKOKMMT KASICS 
184 BOGDANIS GEORGIS91421km / M60GDAŃSKMICROSYSTEMOKOKKASICS 
185 BOGDAŃSKA OLIWIA205710km / K25TORUŃOKOKMMT Pbz 
186 BOGUSŁAWSKI MARCIN292610km / M30TORUŃINDYWIDUALNIEOKOKMMT Pbz 
187  BOGUSZ LILIA 80221km / K40WARSZAWAPOTWORY Z GLEBINOKOKPbz  
188 BOJANOWSKI BARTOSZ24021km / M35GDYNIAOKOKKASICS  
189 BOJANOWSKI MIROSLAW242410km / M55SOCHACZEWSOCHACZEWOKOKKASICS 
190  BOJARSKA AGNIESZKA 148121km / K35PŁOCKOKOKPDR 
191 BOJKO OSKAR77621km / M30WROCŁAWOKOKKASICS 
192 BOJKOWSKI JANUSZ713810km / POSTOMINO  
193 BOLEWSKA BOLEWICZ JOANNA210010km / K40RADZIEJÓWOKOKKASICS 
194 BOLINSKI BARTOSZ288810km / M30BARCINOKOKPbz 
195 BOŁKA MAŁGORZATA32455km / K18GNIEWKOWOOKOKPbz 
196 BOMBIS SANDRA27021km / K25RUDA ŚLĄSKAOKOKKASICS 
197 BONIEWSKA MONIKA31165km / K30GLINOJECKOKOKPbz 
198 BONIEWSKI KAMIL31155km / M30GLINOJECKOKOKPbz 
199  BONIEWSKI LECH 113121km / M55GLINOJECKOKOKPbz 
200 BONNETT NOLAN276410km / M18TORUŃOKOKMMT PDR 
201  BOŃCZYK STANISŁAW 56321km / M30WARSZAWATASOWANIEOKOKPDR 
202  BORAWSKA-WAJNERT EWA 209710km / K40POZNAŃORANGE POLSKAOKOKKASICS 
203  BORIS ANETA 151521km / K30ELBLĄGEL - AKTYWNIOKOKPbz 
204 BORKOWSKI MICHAŁ271010km / M30TORUŃRYWAL RHCOKOKMMT PDR 
205 BORON IZABELA96421km / K40PIASECZNOOKOKPDR 
206 BORON IZABELA297310km / K40NOWA IWICZNAOKOKPbz 
207 BOROŃ DARIUSZ72785km / M25ASICS  
208  BOROŃ RYSZARD 97021km / M55NOWA IWICZNAOKOKPDR 
209 BOROWIAK DOMINIKA250810km / K30INOWROCŁAWOKOKPbz 
210  BOROWSKI ROBERT 285910km / M35NIDZICATEAM KOPEĆOKOKPbz 
211 BOROWSKI TOMASZ182621km / M35TORUŃOKOKMMT PDR  
212 BORUCIŃSKI JERZY227410km / M55GŁOGOWOOKOKPDR 
213 BORUCKA DOROTA110421km / K35WRONKIWKBOKOKPDR 
214 BORUTA PRZEMYSŁAW31235km / M30GDYNIABORUCIK TRI TEAMOKOKPDR 
215 BORYCZKA PAWEŁ150121km / M30POZNAŃOKOKPDR 
216  BOSEK ARKADIUSZ 95121km / M18BYTOMOKOKPbz 
217  BOSIŃSKI JAROSŁAW 187721km / M45MARKIPOLAR LOGISTICSOKOKPbz 
218 BRAC GRAŻYNA712821km / K60GRUDZIĄDZ  
219  BRAC MARIAN 248910km / M60GRUDZIĄDZOKOKKASICS 
220 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA79621km / K55DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOKPDR 
221 BRAMBERSKA-TRACZ AGNIESZKA7510km / K40KOMPRACHCICE  
222 BRATKOWSKA ANNA30065km / K25KOSZALINOKOKPDR  
223 BRATKOWSKI ŁUKASZ13521km / M35KOSZALINOKOKPDR  
224 BREWER JONATHAN169921km / M25TORUŃOKOKMMT PDR 
225 BREWIŃSKA MAGDALENA247410km / K35TORUŃTORUŃOKOKMMT PDR 
226 BREWKA JULIA236010km / K15BUKWAŁDOKOKKASICS 
227  BRODZIAK ARKADIUSZ 116821km / M40KATOWICEOKOKPbz 
228 BRODZIAK JAN249810km / M15KATOWICEOKOKKASICS 
229 BRONK MIROSŁAW176521km / M50GDYNIAOKOKPbz 
230  BROSZE DOMINIK 280310km / M35PELPLINOKOKPbz 
231  BROSZKIEWICZ STANISŁAW 133121km / M55WARSZAWAOKOKPDR 
232 BROWN DANA30775km / K45DPOOKOKPDR 
233 BRÓDKA PATRYCJA109021km / K18POZNAŃOKOKKASICS 
234 BRUKARZEWICZ MACIEJ270810km / M30TORUŃOKOKMMT KASICS 
235 BRUSKA AGNIESZKA31965km / K35TORUŃOKOKPbz 
236 BRUSKA MONIKA182221km / K35DEBRZNOOKOKPbz 
237 BRUZDA TOMASZ6721km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPbz 
238 BRYK RAFAŁ216210km / M30TORUŃRAFAŁ BRYKOKOKMMT PDR 
239 BRYKAŁA AGNIESZKA229510km / K35PŁOCKROKOKOKKASICS 
240 BRYLKA AGNIESZKA175221km / K25WROCŁAWOKOKPDR 
241 BRYMERSKI ZBYSZEK149321km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAOKOKPbz 
242 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA56621km / K35PIECHCINRODOS TEAMOKOKPbz 
243 BRZEZINSKA MARTA49821km / ZABKIPANIOKOKPDR 
244 BRZEZINSKI ŁUKASZ237910km / M25BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMOKOKPbz 
245 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA72795km / K25ASICS  
246  BRZEZIŃSKI MACIEJ 79121km / M55PODKOWA LEŚNAPODKOWIAŃSKIE TOWARZYSTWO BIEGOWEOKOKPbz 
247  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 12121km / M60ZAMOŚĆWKZOKOKPbz 
248 BRZOZOWSKI WIKTOR22621km / M25SZCZECINOKOKKASICS 
249  BRZÓSKA EUGENIUSZ 35321km / M55GRYFINOKB HERMES GRYFINOOKOKKASICS 
250  BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 234310km / M30TORUŃOKOKMMT Pbz 
251  BRZÓZKA KRZYSZTOF 30221km / M45PŁOCKACTIVERUNNERSOKOKKASICS 
252  BRZUSKA WOJCIECH 140521km / M45POZNANOKOKPDR 
253 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR47521km / M50BYDGOSZCZOKOKPbz 
254 BRZYKCY BARTŁOMIEJ221910km / M40CIERPICEOKOKKASICS 
255  BUCZKO BARTOSZ 170821km / M25CZŁUCHÓWCMKL CZŁUCHÓWOKOKPbz 
256  BUCZKO DARIUSZ 178521km / M25PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOKOKPbz 
257 BUCZKO MAGDALENA153021km / K25OSIEK NAD NOTECIĄOKOKPbz 
258 BUCZKOWSKA EMILIA222510km / K25TORUŃBRUCE WAYNEOKOKMMT Pbz 
259 BUCZKOWSKI MARCIN59921km / M30TORUŃOKOKMMT KASICS 
260 BUCZYŃSKA MIROSŁAWA225110km / K50TORUŃOKOKMMT KASICS 
261 BUDKIEWICZ RADOSŁAW229910km / M25BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMOKOKKASICS 
262 BUDZICH MAGDALENA24321km / K25TOMKIRUN TOMKI GO!OKOKPbz 
263  BUDZIŁO ADAM 170321km / M45PŁOCKPTT DELTAOKOKPDR 
264  BUDZISZEWSKA MARLENA 2221km / K30WARSZAWAOKOKPbz 
265 BUDZYŃSKI TOMASZ14921km / M40TORUŃOKOKMMT Pbz 
266 BUGAJNY MAGDALENA198321km / K25KARPACZ  
267 BUHOZOVYI VASYL193621km / M60CHEZNIHOVATLANTA VZ  
268  BUJALSKI JAN 70821km / M65WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKOKOKPbz 
269 BUJNOWSKA SARA32935km / K25WARSZAWA  
270 BUJNOWSKI CEZARY190521km / M45TORUŃPIOTR I PAWEŁ TORUŃOKOKMMT Pbz 
271 BUJNOWSKI MAKSYMILIAN32815km / M15TORUŃPIOTR I PAWEŁ TORUŃOKOKPbz 
272  BUKOWSKI MACIEJ 116721km / M30INOWROCŁAWSPORT4LIFE/BSTOKOKPbz 
273  BUKOWSKI MARCIN 2321km / M35ŻELECHÓWSPARTANIE DZIECIOMOKOKKASICS 
274 BULIŃSKA DOMINIKA31795km / K30SZYMBORNOJAOKOKPbz 
275 BURCZYŃSKI MARCIN201910km / M35ZŁAWIEŚ MAŁAOKOKPbz 
276 BURDA ALINA176121km / K35PIŁAOKOKPbz 
277 BURY PAWEŁ172321km / M35GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLOKOKPbz 
278  BUSZMAN KRZYSZTOF 69121km / M45GDYNIAOKOKPbz 
279  BUZALSKI ROBERT 7321km / M40BYDGOSZCZORANGE POLSKAOKOKKASICS 
280  BYDAŁEK ANDRZEJ 121221km / M55KALISZYASUMI SP Z O.O. SP.KOKOKPbz 
281  BYDAŁEK PIOTR 161721km / M60TORUŃYASUMI SP Z O.O. SP.KOKOKMMT Pbz 
282 BYDAŁEK ZOFIA121321km / K55KALISZYASUMI SP Z O.O. SP.KOKOKPbz 
283 BYLICA TOMASZ229310km / M30BYDGOSZCZMAŁE BYLICEOKOKKASICS 
284 BYLSKA AGNIESZKA32885km / K30GRONOWOCONTRA  
285  BYRT MARCIN 70521km / M35WARSZAWAOKOKKASICS  
286 CAL ELŻBIETA242310km / K45ŚWIEBODZINOKOKPDR 
287  CAL PIOTR 106021km / M45ŚWIEBODZINSEMINARIUM ŚWIEBODZIŃSKICH SZTUK I SPORTÓW WALKIOKOKPDR 
288 CANTARERO KATARZYNA20321km / K35WROCLAWOKOKPbz 
289  CAPUTA ANDRZEJ 126421km / M35STRZELNOOKOKPDR 
290 CEGIELSKI RAFAŁ135021km / M25ŚLESINCEGIELSKIOKOKKASICS 
291  CELKA KRZYSZTOF 54821km / M35GNIEZNOOKOKKASICS 
292 CELMER SŁAWOMIR73921km / M45LIDZBARKOKOKPDR  
293 CENTKA JAKUB315921km / M18ZLOTOWŚWIĘTA TEAMOKOK 
294  CENTKA KATARZYNA 131621km / K35ZŁOTÓWŚWIĘTA TEAMOKOKPbz 
295  CENTKA MICHAŁ 131521km / M35ZŁOTÓWŚWIĘTA TEAMOKOKPbz 
296  CENTKOWSKA EWELINA 127121km / K35CIECHOCINEKOKOKKASICS 
297  CENTKOWSKA IWONA 26821km / K40RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓWOKOKPbz 
298 CĘCELEWSKI JAREK101821km / M45CISIEOKOKKASICS  
299  CHABASIŃSKI GRZEGORZ 33521km / M45GRUDZIĄDZBIEGNIJ TATA BIEGNIJ!OKOKPbz  
300 CHABIERA-GOŚLIŃSKA EWELINA122921km / K30WARSZAWAOKOKPDR 
301 CHABOWSKA KAROLINA142021km / K30KOSZALINOKOKPDR 
302  CHABOWSKI TOMASZ 11621km / M45SZTUMSZTUM BIEGAOKOKKASICS 
303 CHARCHULA KRZYSZTOF257210km / M55IZABELINBZWBK-AVIVAOKOKPDR 
304  CHEŁMICKI MICHAŁ 177121km / M25LIPNOOKOKPbz  
305 CHEN JIAQI182421km / K18PIASECZNOICBCOKOKPDR 
306 CHILARECKI ROBERT277710km / M35TORUŃOKOKMMT KASICS 
307  CHLASTA RAFAŁ 130521km / M40CHOJNICEOKOKPbz 
308 CHŁOPECKI MICHAŁ196421km / M40MŁYNIECDOLINA DRWĘCY  
309 CHŁYSTA JOANNA256510km / K45POZNAŃPOWIAT POZNAŃSKIOKOKPbz 
310 CHMIEL NIKODEM143821km / M18BYDGOSZCZOKOKPbz 
311  CHMIELEWSKA ELIZA 184821km / K30WRZEŚNIAOKOKPbz 
312  CHMURZYŃSKI JÓZEF 84021km / M45KROBIAT.S .OPATRUNKI TORUŃOKOKKASICS 
313  CHOJNACKA JOANNA 5021km / K45TORUŃOKOKMMT PDR 
314  CHOJNACKA KAROLINA 107621km / K35TORUŃOKOKMMT Pbz 
315 CHOJNACKA PAULINA127221km / K30TORUŃTORUŃ PODGÓRZOKOKMMT Pbz 
316 CHOJNACKA ZUZANNA26121km / K25GRUCZNOOKOKPDR  
317  CHOJNACKI JACEK 46721km / M35TORUŃTORUŃ PODGÓRZOKOKMMT PDR 
318  CHOJNACKI MICHAŁ 6921km / M18TORUŃOKOKMMT PDR 
319  CHOJNIAK WIESŁAW 180621km / M40POZNAŃOKOKPbz 
320 CHOJNICKI GRZEGORZ31355km / M40TORUŃOKOKPDR 
321  CHOJNOWSKI ANDRZEJ 69521km / M40WARSZAWAOKOKKASICS 
322 CHOJNOWSKI GRZEGORZ69021km / M30BYDGOSZCZOKOKPbz 
323  CHOŁUJ ANNA 206210km / K40ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOKOKPbz 
324  CHOMIK MARCIN 91821km / M30WŁODAWAOKOKKASICS 
325  CHOPIN-STEFAŃCZYK ARTUR 93921km / M40KRAKÓWKLUB BIEGACZY JYSKOKOKKASICS 
326  CHORĄŻAK SŁAWEK 281510km / M45UNISŁAWOKOKPbz 
327 CHORZĘPA BOGUSŁAW282110km / M30BYDGOSZCZINGOKPbz  
328 CHROBOCIŃSKI PATRYK197610km / M35CZŁUCHÓW  
329  CHROSTOWSKI PAWEŁ 64521km / M25GDYNIAOKOKKASICS 
330  CHRUSTOWSKA NATALIA 94321km / K18ŁÓDŹOKOKPbz  
331 CHRZANOWSKI JAKUB260910km / M30OSIEK NAD WISŁĄRYWAL RHCOKOKKASICS 
332 CHRZĄSTEK PAWEŁ30175km / M30TORUŃOKOKKASICS  
333  CHUDZIŃSKI MARCIN 49521km / M40TORUŃOKOKMMT Pbz 
334  CHWIAŁKOWSKI BARTOSZ 34621km / M35POZNAŃOKOKPbz 
335 CHWIAŁKOWSKA EWA200710km / K50TORUŃOKOKMMT Pbz 
336  CHWIAŁKOWSKI HENRYK 34721km / M60POZNAŃOKOKPbz 
337  CHWIAŁKOWSKI MARIUSZ 171321km / M55SŁUPCAOKOKPbz  
338 CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW2121km / M55TORUŃOKOKMMT Pbz 
339  CHWIAŁKOWSKI WOJCIECH 171221km / M25POZNAŃOKOKPbz  
340  CHWIŁKA DANIEL 73321km / M35BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMOKOKPbz 
341 CHYB MICHAŁ207510km / M25TORUŃOKOKMMT KASICS 
342 CHYLIŃSKA MONIKA31215km / K35KONOTOPIEOKOKPDR 
343 CHYŁA PIOTR194621km / M55TORUŃTOP CROSS TORUŃ MMT 
344 CHYZIŃSKI SEBASTIAN295610km / M35TORUŃOKOKMMT Pbz 
345 CIACHERA IRENEUSZ713321km / M50BYDGOSZCZ  
346 CIACHOWSKI MICHAŁ290310km / M35WARSZAWARRTOKOKPbz 
347 CIAŻYŃSKI PRZEMYSŁAW32255km / M18MOGILNOOKOKPbz 
348  CICHAŁA ADRIAN 119821km / M25DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWOKOKKASICS 
349  CICHECKA ANNA 124421km / K45GRUDZIADZOKOKPbz 
350  CICHECKI JAKUB 153921km / M35WARSZAWAOKOKKASICS  
351  CICHOŃSKA ELŻBIETA 16421km / K50WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOKOKPbz 
352  CICHOREK EWELINA 64621km / K30CZERMINLUB WYBIERZ Z LISTYOKOKKASICS 
353  CICHY MATEUSZ 191221km / M25KALISZOKOKPbz 
354 CIECHANÓW MONIKA179621km / K25TORUŃOKOKMMT Pbz 
355 CIEMIELEWSKI PIOTR290710km / M30TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMOKOKMMT Pbz 
356 CIEPIELA MAGDALENA41521km / K40WŁOCŁAWEKOKOKKASICS  
357 CIEPLAK-PILC AGATA223410km / K50PIŁAOKOKPbz 
358 CIEPŁUCH KAROLINA32865km / K30TORUŃCONTRA  
359  CIERPIKOWSKA AGNIESZKA 281210km / K40GOSTYNINPROSZĘ O DOSTARCZENIE PRZESYŁKI NA ADRES: 09-500 GOKOKKASICS 
360 CIESZYŃSKI SZYMON50021km / M18TORUŃWIEŚNIACKI KLUB BIEGACKIOKOKMMT Pbz 
361  CIEŚLAK IRENEUSZ 64721km / M40CZERMINLUB WYBIERZ Z LISTYOKOKKASICS 
362 CIEŚLAK MARTA147821km / K25TORUŃOKOKMMT PDR 
363 CIEŚLIŃSKA AGNIESZKA147221km / K25WARSZAWAMOŻWOKOKKASICS 
364  CISŁAK ANNA 243710km / K30STARA IWICZNAOKOKKASICS 
365  CIURLIK SANDRA 249210km / K25CHOJNICEOKOKPDR 
366  CNOTA MACIEJ 53921km / M35GDYNIAOKOKPbz 
367 COLE JOSHUA174221km / M30TORUŃOKOKMMT KASICS 
368 CROSS MORGAN19221km / M30LONDONOKOKPbz 
369  CYBULSKA MONIKA 18021km / K40GRUDZIĄDZOKOKPbz 
370  CYLKOWSKI GRZEGORZ 21921km / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIOKOKKASICS 
371  CYLWIK ALEKSANDRA 31805km / K18WARSZAWAZAWODNIK INDYWIDUALNYOKOKKASICS 
372  CYPARSKA ADRIANNA 203310km / K35PŁOCKACTIVE RUNNERSOKOKKASICS 
373  CYPARSKI MARCIN 203510km / M35PŁOCKACTIVE RUNNERSOKOKKASICS 
374 CYWIŃSKA KAROLINA31815km / K30MŁYNIEC PIERWSZYFIT-BALANCEOKOKPbz 
375 CZACHAROWSKI PIOTR134921km / M30TORUŃOKOKMMT Pbz 
376 CZACHOROWSKI PATRYK196521km / M18KOWALEWO POMORSKIEMKL TORUŃ  
377  CZAJKA DOMINIK