Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg na szczyt Pilska, Marsz Nordic Walking, Minimaraton
Korbielów, 07 lipca 2018 r.


Liczba zawodników : 183
Liczba opłaconych zawodników: 113
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA  10km / K35-50IMIELINAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACHPOLPOL  
2 BAJCAR BEATA6210km / K35-50CHYBIEKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
3  BARAN ANITA  NW / KKRAKÓWPOLPOL  
4  BARAN PAULINA 5810km / K35-50BĘBŁOORZEŁ BĘBŁOPOLPOLOK 
5  BARTKOWSKI RAFAŁ 1010km / M30DOBIESZOWICEZRYTY BERET RUNPOLPOL  
6  BEDNARZ ADAM 8410km / M20ZŁOCZEWPOLPOLOK 
7  BENISZ WOJCIECH  Mini / MTARNOWSKIE GÓRYBRTPOLPOL  
8  BIAŁECKI MACIEK 3910km / M40CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEPOLPOLOK 
9  BIELOV YURIY 11810km / M20CHORZÓWUKRUKR  
10  BIERNAWSKI PIOTR  10km / M40NOWY TARGATTIQ TEAM/SALMINGPOLPOL  
11  BŁASZCZYKOWSKI MARCIN  10km / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
12  BORKOWSKI JERZY 510km / M60RADOMBIEGIEM RADOMPOLPOLOK 
13  BRYZIK KRZYSZTOF  10km / M50CHORZÓWPOLPOLOK 
14  CHEŁMICKI MICHAŁ 6110km / M20LIPNOPOLPOLOK 
15  CHOLEWA JAN 210km / M70SUCHA BESKIDZKAPOLPOLOK 
16  CYMERLIK KRZYSZTOF  10km / M50ŻORYGRUPA CARBONPOLPOL  
17  CZENDLIK DOROTA  10km / K35-50SKOCZÓWHUSARIA RACE TEAMPOLPOL  
18  ĆWIERTNIA DAWID  10km / M20PRZYBĘDZAPOLPOL  
19 DŁUGOSZ ANDRZEJ3710km / M40RYTROUBIQUINOLPOLPOL  
20  DZIKI MAREK 1110km / M30ROGOŹNIKFARMABRAIN RUNPOLPOL  
21 FARON ROBERT5210km / M40ZALESIESALCO GARMIN TEAMPOLPOL  
22  FICOŃ ŁUKASZ 8710km / M20SOPOTNIA WIELKAPOLPOL  
23  FICOŃ SZYMON 8610km / M20SOPOTNIA WIELKAPOLITECHNIKA KRAKOWSKAPOLPOL  
24  FIGURA ANDRZEJ 5710km / M60CIĘCINAHALNY WĘGIERSKA GÓRKAPOLPOLOK 
25  FIJAK JAN 6810km / M40SIENNA / ŻYWIECPOLPOLOKPSP OSP 
26  FIJAK JERZY 1810km / M60BIELSKO-BIAŁAK.S. HALNY WĘGIERSKA GÓRKAPOLPOLOK 
27  FLASZ ARTUR 1410km / M20MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEPOLPOLOK 
28  FLOREK MICHAŁ  10km / M30KRAKÓWJW 2771POLPOLOK 
29  FURICH DARIUSZ 8910km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
30  GABZDYL TOMASZ 7010km / M40BRZEZÓWKAPOLPOLOK 
31  GAC SŁAWOMIR 10110km / M40RYDUŁTOWYPOLPOLOK 
32  GAC SZYMON 10210km / MJunRYDUŁTOWYPOLPOLOK 
33  GACEK GRZEGORZ 6710km / M40JORDANÓWPSZCZÓŁKAPOLPOLOKPSP 
34  GAŁĄZKA KLAUDIA 810km / KJunGARWOLINVICTUS RĘBKÓWPOLPOLOKOSP 
35  GAŁĄZKA MARCIN 910km / M20GARWOLINVICTUS RĘBKÓWPOLPOLOKOSP 
36  GAWEŁ BOGDAN 11110km / M60OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJPOLPOLOK 
37  GAWLAS DOMINIK 12410km / M30CIESZYNPROACTIVEPOLPOL  
38  GŁÓD JACEK  10km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
39  GÓRA SŁAWOMIR 410km / M20KORBIELÓWALPIN SPORT TEAMPOLPOL  
40  GRYGIEL MAREK  10km / M40KRAKÓWJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
41  GRZYWA KSENIA 41NW / KROCZYNYPOLPOLOK 
42  GUNIA MARIUSZ 11010km / M50OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
43 GUTT PIOTR5110km / M20PORONINPOLPOL  
44  HANKUS ŁUKASZ  10km / M30ŻYWIECPOLPOL  
45  HERMAN ANNA 11410km / K35-50SIEMIANOWICE ŚLĄSKIERUNONLINE TEAMPOLPOL  
46  HOLISZ AREK 3810km / M40ZABORZELZS `RYKALEC` ZARZECZEPOLPOLOK 
47  HORAK ROLAND 4710km / M30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLPOLOK 
48  HYRNIK KAZIMIERZ  10km / M60TYCHYKLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHYPOLPOL  
49  IZYDOREK MICHAŁ  10km / MJunMESZNAKS SPRINTPOLPOL  
50  JABŁOŃSKA ANITA 10910km / K35-50NAKŁO NAD NOTECIĄPROLAB TEAM NAKŁOPOLPOLOK 
51  JAMIOŁ ANNA 11910km / K20-34KIELCEBBL KIELCEPOLPOL  
52  JANIK ILONA 6310km / K35-50CHYBIEŚWIRY STELAPOLPOLOK 
53  JANIK IZABELLA 2510km / K35-50OKRAJNIK: )POLPOLOK 
54  JANIK SZYMON  Mini / MJELEŚNIAPOLPOL  
55  JANKOWSKA WIOLETTA 2610km / K50+KATOWICERUNWIOLARUNPOLPOL  
56 JANKOWSKI ANDRZEJ27NW / MKATOWICEPOSZLI W LASPOLPOL  
57  JAWOREK MONIKA  Mini / KRYDUŁTOWYPOLPOL  
58  JONKISZ DOROTA 9610km / K50+CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
59  KADŁUBEK ALEKSANDER 7410km / M30TARNOWSKIE GÓRYTKTJ, OSP REPTY ŚL.POLPOLOKOSP 
60  KADULA PIOTR 110km / M40JAWORZNOPOLPOLOK 
61  KALINOWSKA JOLANTA 8310km / K35-50BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
62  KAŁUŻNY JAKUB 4610km / M20ZAKOPANEALPIN SPORT TEAM / SPRINGPOLPOL  
63  KANIA DAMIAN 6010km / M30MYSLOWICEPOLPOL  
64  KANIA AGNIESZKA 5510km / K35-50MYSŁOWICEXPO LOGISTIC RUNNING TEAM POLANDPOLPOLOK 
65 KANIA DAMIAN 10km / M30MASŁOWIECPOLPOL  
66  KARAWACKI GRZEGORZ 2310km / M20KĘTYPOLPOLOK 
67  KARKUT BOGDAN  10km / M40KOMORÓWUKS TIKI TAKA KOLBUSZOWAPOLPOL  
68  KASIOWNIAK BŁAŻEJ 13010km / M20BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
69  KASTELIK DARIUSZ  10km / M40PIETRZYKOWICESPRINTEX TEAMPOLPOLOK 
70  KASTELIK WACŁAW 11510km / M40RYCHWAŁDEKOSP RYCHWAŁDEKPOLPOLOKOSP 
71  KAWA JOANNA 5410km / K35-50MYSŁOWICEMIRAZ RACE TEAMPOLPOL  
72  KOCEMBA KAMIL 4810km / M30KOBIERNICEKĘCKIE HARPAGANYPOLPOLOK 
73  KOSTKA SEBASTIAN  10km / M40CIESZYNPOLPOL  
74  KOZŁOWSKA DOROTA  NW / KBIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
75  KOZŁOWSKI RAFAŁ  NW / MBIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
76  KOŹMIŃSKI JÓZEF 3410km / M30SUCHA BESKIDZKALKS ORZEŁ KOZYPOLPOLOK 
77 KUBICE MARCIN9810km / MJunBIELSKO-BIAŁAJNOV-8 TEAMPOLPOL  
78  KUKLA MACIEJ 7610km / M30CHORZÓWPOLPOLOK 
79  KUREK EDWARD  10km / M70KATOWICEMOSIR CZELADŹPOLPOL  
80  LEIPEL BARBARA  10km / K20-34RYBNIKPOLPOL  
81  LEITNER RAFAŁ 12810km / M20RYBNIKPOLPOLOK 
82  LEŚNIEWSKI RAFAŁ 4410km / M40LEDNICA GÓRNABICIUFAPSZTRIPOLPOL  
83  LEWIŃSKI WOJCIECH 3010km / M60CZĘSTOCHOWACENTRUM HANDLOWE PROMENADAPOLPOLOK 
84  LUBOWICKA ANNA  10km / K35-50TYCHY40-LATEK TYCHY/ RUNNINGPOLPOL  
85 ŁOPATOWSKI MICHAŁ7810km / M30KRAKÓWKANAPOWI BIEGACZE KRAKÓWPOLPOLOK 
86  ŁOPATOWSKI TOMASZ 7910km / M30KRAKÓWZAKWAS TEAM KRAKÓWPOLPOLOK 
87  MALCZYK ANNA  NW / KSOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMPOLPOL  
88  MALIK MARTA 7510km / K20-34TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
89  MAREK DARIUSZ 1210km / M30WIELICZKAALPIN SPORT TEAMPOLPOL  
90  MAREK PATRYK  10km / M20GÓRKI WIELKIEBESKID RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
91  MARKOWICZ DAWID 5910km / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
92  MARYJOSZ ADRIAN 3510km / M40ŻORYNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
93  MAŚLANKA TOMASZ 9910km / M40BYTOMKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
94  MATEJKO MARCIN 4910km / M40ROCZYNYREORGANIZACJA BESKIDYPOLPOLOK 
95 MATUSZCZYK MAREK310km / M30RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
96  MĘDRALA CZESŁAW 1910km / M70BIELSKO-BIAŁAMEDRALA TEAMPOLPOLOK 
97  MĘDRALA JACEK 1710km / M40BIELSKO-BIAŁAMĘDRALA TEAMPOLPOLOK 
98  MIELCZARSKI BARTOSZ  10km / M30WARSZAWAPOMIJALNIPOLPOL  
99  MIESZCZAK MARCIN 4010km / M20ŻYWIECDECATHLON BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
100  MIKOŁAJCZYK TYBERIUSZ 6610km / M40BRENNAALPINKA SKITRAB TEAM / KS KANDAHARPOLPOLOK 
101  MILOTA MACIEJ 1510km / M50BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
102  MOJŻYSZEK MARIUSZ 9110km / M30BRONÓWBIEGAM Z SIOSTRĄPOLPOLOK 
103 MOTYKA AGATA94 ŻABNICAPOLPOL  
104  MOTYL PIOTR 9010km / M50KATOWICEKLUB BIEGACZA PRZY KWK WIECZOREKPOLPOLOK 
105  MÓL WIOLETTA 32NW / KCZELADŻ#CZELADZBIEGAPOLPOLOK 
106  MROWIEC ADAM  Mini / MŚWINNAPOLPOLOK 
107  NAZIM TADEUSZ 2810km / M70SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOK 
108  NIEMCZYK MAGDALENA 8210km / K20-34BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
109  NIERADA MARCIN 8010km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
110  NOGAJ PAWEŁ  10km / M40JAWORZNOJAWORZNO RUNNERSPOLPOL  
111  NOSALIK MAREK 6910km / M50ŻYWIECMTAPOLPOLOK 
112  NOWAK TERESA 2010km / K35-50TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWPOLPOL  
113  NYTKO MAŁGORZATA 10010km / K20-34WIEPRZAMATORPOLPOLOK 
114  OCHMAN PAWEŁ  10km / M30GLIWICEFUTURE PROCESSING RUNNING TEAMPOLPOLOK 
115  OLESZEK MAGDALENA 3110km / K20-34CZELADŹ#CZELADŹBIEGAPOLPOLOK 
116  OPOWICZ MARZENA 12110km / K50+WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAPOLPOLOK 
117  OSTROWSKI DAMIAN  10km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
118  OŻGA SEBASTIAN 8110km / M30TYCHY1988POLPOLOK 
119  PACHURA KINGA  10km / K35-50MSZANA DOLNAPOLPOL  
120  PAJAK MARCIN 7110km / M40WADOWICEPOLPOLOK 
121  PAJĄK JUSTYNA 7210km / K20-34BIAŁKAOSP BIAŁKAPOLPOLOKOSP 
122  PALUSZKIEWICZ KACPER 12910km / M20KAMESZNICAPOLPOLOK 
123  PAPIEŻ SZYMON  10km / M30MAKÓW PODHALAŃSKIMOCNI POMOCNIPOLPOLOK 
124  PEZDA KLAUDIA  10km / K20-34WILKOWICEDOBORUSPORT TEAMPOLPOL  
125  PĘKALSKA DOROTA  10km / K35-50ŻYWIECGÓRALSKIE ZAKAPIORKIPOLPOL  
126  PIERZCHAŁA MAGDA 6510km / KJunJUSTYNÓWLKS KOLUSZKIPOLPOLOK 
127  PIĘTKA MARCIN  10km / M40ROCZYNYPOLPOLOK 
128  PILŚNIAK KRZYSZTOF 12510km / M40KRAKÓW-POLPOL  
129  PIŁATOWSKI ANDRZEJ 1310km / M50ŁODYGOWICESTOWAŻYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICHPOLPOL  
130  PIOTROWSKI MARIUSZ 9310km / M40BIELSKO-BIAŁAKS TĘCZA BIELSKO KOMOROWICEPOLPOLOK 
131  PLOCH JAKUB 8510km / M20ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOK 
132 PÁNIK VLADIMÍR 10km / M50TRSTENÁTRSTENÁSVKSVK  
133  PONIKIEWSKA MAŁGORZATA 10510km / K20-34PEWEL MAŁA-POLPOLOK 
134  PRZYŁUDZKI JANUSZ  10km / M60MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOL  
135  PSZCZÓŁKA BUSCH ANETA  Mini / KTARNAWA GÓRNA-POLPOLOK 
136  PYTEL JANUSZ 8810km / M60SOSNOWIECTRUCHTACAZ MYSŁOWICEPOLPOL  
137  RAKOWSKA MARTA 5610km / K20-34JAWORZECENTRUM REHABILITACJI I SPORTU RAKOWSKI & SŁODCZYKPOLPOLOK 
138  REOROWICZ KAROLINA 10310km / K20-34WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
139  REOROWICZ PRZEMYSŁAW 10410km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
140  ROZMUS-ORCZYK ANNA 3610km / K50+KOZYKOZY BIEGAJĄ, A NIE SKACZĄ!POLPOLOK 
141  RYBARZ WITOLD  10km / M40BRZESZCZEOŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEPOLPOL  
142  RYBCZYŃSKI JAROSŁAW 1610km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
143  SAWICKI LUCJAN 11210km / M40ŻYWIECPOLPOLOK 
144  SEWERYN JACEK  10km / M40MYSŁOWICEMYSŁOWICEPOLPOLOK 
145  SĘK TOMASZ  10km / M30PIASTÓWHIPERWENTYLACJA PIASTÓWPOLPOLOK 
146  SKOCZYŃSKI EUGENIUSZ  10km / M50INOWROCŁAWGESALPOLPOLOK 
147  STACHOWSKI ŁUKASZ 7310km / M30STRYSZAWAKP PSP SUCHA BESKIDZKAPOLPOLOKPSP 
148 STALSKI RAFAŁ2910km / M30ŻYWIECPOLPOL  
149  STANKIEWICZ ROBERT 3310km / M20ŻYWIECPOLPOLOK 
150  STEBEL PIOTR 710km / M40SKOCZÓWPRZEWODNIKPOLPOLOK 
151  STRASZECKI KRYSTIAN 11310km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
152  STROJNY LESZEK 5010km / M30TARGANICEREORGANIZACJA BESKIDYPOLPOLOKPSP 
153  SZCZĘSNA EDYTA  10km / K20-34CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOL  
154  SZCZYPKA PIOTR 10610km / M20CHYBIEBIEGIEM PRZEZ CHYBIEPOLPOLOK 
155  SZOLC SEBASTIAN 4210km / M40GLIWICEPOLPOLOK 
156  SZWED RENATA 9210km / K35-50CZECHOWICE-DZIEDZICEZFPOLPOLOK 
157  ŚCIESZKA KSENIA 12210km / K20-34PEWEL ŚLEMIEŃSKAPOLPOLOK 
158 ŚLIWIŃSKI OSKAR4510km / MJunKRAKÓWKS KANDACHARPOLPOL  
159  TARAS ARKADIUSZ  10km / M20BIELSKO-BIAŁAJBG-2 CRYOSPACE TEAMPOLPOLOK 
160  TARGOSZ PIOTR 10810km / M40TWARDORZECZKAHARDRIVER TEAMPOLPOL  
161  TRZOPEK MARCIN 11610km / M20UJSOŁYIRON TEAM UJSOŁYPOLPOLOK 
162  ULBRICH PAWEŁ 12610km / M30CHORZÓWCHACHARY ZE STAREGOPOLPOLOKPSP 
163  URBANEK RAFAL  10km / M30TYCHYPOLPOL  
164  URBAŃCZYK KAROL 610km / M20GLIWICEPOLPOLOK 
165  URBAŃSKI ROBERT 2410km / M40KOCIERZ RYCHWAŁDZKIPOLPOLOKOSP 
166  WASZTYL TOMASZ 12010km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
167  WĄCHAŁA GRZEGORZ 2210km / M40SKAWINASPRINTEX TEAMPOLPOLOK 
168  WĘGRZYN MONIKA  10km / KJunWIDEŁKAUKS TIKI TAKA KOLBUSZOWAPOLPOL  
169  WIATER TOMASZ 12710km / M30CHORZÓWCHACHARY ZE STAREGOPOLPOLOK 
170  WITOR KAMILLA  NW / KŻYTNAEASYRUN RACIBÓRZPOLPOL  
171 WITOWSKA MIROSŁAWA5310km / K20-34ZAKOPANEPOLPOL  
172  WOLNY MICHAŁ 12310km / M30ŻYWIECPOLPOLOK 
173 WOREK MAGDALENA9510km / K35-50K.S. HALNY WĘGIERSKA GÓRKAPOLPOL  
174 WRASZ IRENEUSZ9710km / M30K.S. HALNY WĘGIERSKA GÓRKAPOLPOL  
175  WRÓBLEWSKI JAN  NW / MBIELSKO-BIAŁAKS SPRINT BIELSKO-BIAŁAPOLPOL  
176  WYDRA MAREK 7710km / M30UJSOŁYIRON TEAM UJSOŁYPOLPOL  
177  ZABRZAŃSKI ALFRED 2110km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
178 ZATORSKA IZABELA43 WROCANKAALPIN SPORT TEAMPOLPOL  
179  ZEMŁA IWONA  NW / KMALINOWICEPOLPOL  
180  ZIARKIEWICZ OKTAWIUSZ  10km / M20RYBNIKDECATHLON RYBNIKPOLPOL  
181  ZIELIŃSKI MAREK 10710km / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
182  ZYZAŃSKI PAWEL 11710km / M40RADZIECHOWYPOLPOL  
183  ŻYDEK GRZEGORZ 6410km / M50ROCZYNYPOLPOL