Zawody obsługuje firma Datasport

Wielkanocka Dziesiątka
Krostoszowice, 08 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 102
Odebrało numery: 94

Liczba opłaconych zawodników: 49
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMUS KATARZYNA 405km / CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
2  ANDROSZ KATARZYNA 81NW / CZYŻOWICEUKS REFLEX RYBNIKOK 
3  BADACH AGNIESZKA 5310km / K35-49JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
4 BANKO DOMINIKA205km / GODÓWUKS DAMENT GODÓW  
5  BARAŃSKI ADAM 665km / RADLINOK 
6 BARTOSIK KRYSZTOF2510km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS MORSY.PL  
7  BATOG ŁUKASZ  5km / GŁUCHOŁAZYOK  
8 BUDA DWID885km / WODZISŁAW ŚLĄSKI  
9 BUDA JAKUB875km /   
10 BUGAJ MICHALINA225km / UKS DAMENT GODÓW  
11  BULENDA KRYSTYNA 745km / LIGOTA KSIĄŻĘCAOK 
12  BULENDA WIKTORIA 755km / LIGOTA KSIĄŻĘCAOK 
13 CHLEBIK ROMAN195km / ŁAZISKAUKS DAMENT GODÓW  
14  CHRUSZCZ WOJCIECH 3510km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOK 
15 CIEŚLIK RAFAŁ155km / WODZISŁAW ŚLĄSKI  
16 CZAPKA ALEKSANDRA83NW / SKRZYSZÓWINTERAKTYWNI  
17 CZAPKA DARIUSZ845km / SKRZYSZÓW  
18  CZAPOROWSKI TOMASZ 4210km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK 
19 CZYŻ MARLENA215km / UKS DAMENT GODÓW  
20 DOMIENIUK-KLUGER ALICJA95NW /   
21 DOSTOŁ DOMINIK610km / M30ŁAZISKAKS M.E.T.A. Gmina 
22 DZIARSKI MATEUSZ25km / RYBNIK  
23  GAGJEW PAULINA 855km / RYBNIKOK 
24 GŁĄB LESZEK71NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJ  
25  GRZONKA ANDRZEJ 6710km / M40JASTRZEBIE-ZDROJKLUB BIEGACZA FARTLEKOK 
26  GRZYWNA GRZEGORZ 275km / LUBLINIECWKB META LUBLINIECOK 
27  HELIOSZ AGNIESZKA 3210km / K35-49KROSTOSZOWICEINTERAKTYWNIOKGmina 
28  JANETA DAWID 7210km / M30SKRZYSZÓWPSP JASTRZĘBIE-ZDRÓJOKGmina 
29 JANETA SZYMON 635km / SKRZYSZÓWKSRG JASTRZĘBIEOK 
30  JANICKI KRZYSZTOF  5km / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
31  JOCHLIK SZYMON 6110km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK 
32 JONAS ANTONI91NW /   
33 JONAS HALINA90NW /   
34 JURECZKO RENATA60NW / SKRZYSZÓW  
35 KANDORA MARIAN5810km / M60JSERLOHNLAZ JSERLOHN  
36  KARPLEWICZ ANDRZEJ 5510km / M50JASTRZĘBIE - ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK 
37 KAWECKI MARIAN2910km / M60BRANICEK.B. BRANICE  
38 KIEŁKOWSKA AGNIESZKA5410km / K35-49JASTRZĘBIEKOBIETY NA 5+OK 
39 KLUGAR OLIWIA94NW /   
40 KOBUS MICHAŁ475km / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA  
41  KONSEK PAWEŁ 8210km / M20ŻORYŻORY-KLESZCZÓWKAOK 
42 KOPIEC IZABELA1210km / K35-49SKRZYSZÓW Gmina 
43  KOŚCIELNA- WITA PAULINA 48NW / TURZA ŚLĄSKAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
44 KOŚCIELNY KAMILA45NW / GORZYCEFORMA  
45 KOŚCIELNY ŁUKASZ4410km / M40GORZYCEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
46  KOWALCZYK PAWEŁ 2310km / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK 
47  KOWALSKI KAROL  10km / M20WAŁBRZYCH   
48  KOZAK KRZYSZTOF 365km / SYRYNIAOK 
49 KRAKOWCZYK JULIA895km / GOŁKOWICE  
50 KRAKOWCZYK KAROLINA8610km / K20-34GOŁKOWICE  
51 KRETEK ŁUKASZ345km / LYSKIAKTYWNI LYSKI  
52  KUBACZ PIOTR  10km / M40MIKOŁÓW   
53  KURPET BOGUSŁAWA  NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELEC   
54  KURPET ZYGMUNT  NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELECOK  
55 KUŹNIK BARTŁOMIEJ1610km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKI  
56 LIPUS EWA37NW / WODZISŁAW ŚLĄSKI  
57 LUSZCZYNAK STEFIANIA38NW / RADLINFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
58 LUSZCZYNAK TADEUSZ39NW / RADLINFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
59 MADEJ DANUTA57NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJ  
60 MĘŻYK MATEUSZ710km / M30ŁAZISKAAMATOR Gmina 
61  MROZEK KAROLINA 185km / RYBNIKOK 
62  MUSZEWSKI BARTŁOMIEJ 7010km / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
63  OSETEK PAWEŁ 2610km / M30PSZÓWOSETEK TEAMOK 
64 OŚLIZŁO ANETA62NW / SKRZYSZÓW  
65  PALUSZKIEWICZ KACPER 335km / KAMESZNICAOK 
66  PIECHOCZEK-NIEZGODA LUCYNA 31NW / ŻORYOK 
67  PIŁATOWSKI ANDRZEJ 110km / M50ŁODYGOWICESTOWAŻYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH  
68  PIPIRO GRAŻYNA 6510km / K50+JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
69  PIPIRO GRZEGORZ 64NW / JASTRZEBIEZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK 
70  PLEWNIA IRENA 1710km / K35-49WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
71 PŁODZIEN JAROSŁAW95km / WODZISŁAW ŚLĄSKI  
72  POLOCZEK BARBARA 51NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
73  POŁOMSKA EDYTA 7710km / K35-49RYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAMOK 
74  POŁOMSKI GRZEGORZ 7610km / M30RYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAMOK 
75  PYTLARZ ŁUKASZ 565km / CIESZYNOK 
76  ROSA JOANNA 43NW / WODZISŁAW ŚLĄSKI1989OK 
77  SANDOMIERSKA ANITA 135km / RYBNIK.OK 
 .
78 SANDOMIERSKI FILIP145km / RYBNIK  
79 SERWOTKA JAN68NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA  
80 SERWOTKA OLGA69NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA  
81 SKIBA MACIEJ35km / RYBNIK  
82  SŁUPIK TOMASZ 7810km / M40BEŁK.ELTOMSOK 
83  SMAGACZ ZYTA 49NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
84  SOLICH OLA  10km / K35-49RACIBÓRZSULIS HOKO TEAM   
85 STOSIK ZOFIA92NW /   
86  SUROWIECKI ROBERT 810km / M50SKRZYSZÓWOKGmina 
87  SZCZĘSNY JAROSŁAW  5km / OLZA   
88  SZYMURA KAZIMIERZ 11NW / RYBNIKOK 
89  SZYMURA MARIA 10NW / RYBNIKOK 
90 TARKA HILDEGARDA52NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJ  
91 TARNOWSKI KRZYSZTOF3010km / M20SKRBEŃSKOKW OPOLE Gmina 
92  TUMULIK URSZULA 59NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
93  TWARDZIK KAMIL 510km / M20ŁAZISKAKS M.E.T.A. Gmina 
94 UNDOR GERTRUDA79NW / GOŁKOWICE  
95 UNDOR ZYGFRYD80NW / GOŁKOWICE  
96  WINIARSKA MONIKA 410km / K35-49ŻORYRUNTEAM PAWŁOWICEOK 
97 WODECKA SABINA465km / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA  
98  WOLAK KRYSTYNA 50NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
99  WOLNIK JOLANTA 735km / LIGOTA KSIĄŻĘCAPROMIS-FITOK 
100  WOLSKI TOMASZ 2410km / MJunNOWA WIEŚKĘCKIE HARPAGANYOK 
101 ZAGÓRSKI PAWEŁ2810km / M40BRANICEK.B. BRANICE  
102  ZDEJSZY MAGDALENA 41NW / CIESZYNOLZA CIESZYNOK