Zawody obsługuje firma Datasport

Wielkanocka Dziesiątka
Krostoszowice, 08 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 103
Odebrało numery: 94

Liczba opłaconych zawodników: 49
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMUS KATARZYNA 405km / CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOK 
2  ANDROSZ KATARZYNA 81NW / CZYŻOWICEUKS REFLEX RYBNIKPOLPOLOK 
3  BADACH AGNIESZKA 5310km / K35-49JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
4 BANKO DOMINIKA205km / GODÓWUKS DAMENT GODÓWPOLPOL  
5  BARAŃSKI ADAM 665km / RADLINPOLPOLOK 
6 BARTOSIK KRYSZTOF2510km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS MORSY.PLPOLPOL  
7  BATOG ŁUKASZ  5km / GŁUCHOŁAZYPOLPOLOK  
8 BUDA DWID885km / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
9 BUDA JAKUB875km / POLPOL  
10 BUGAJ MICHALINA225km / UKS DAMENT GODÓWPOLPOL  
11  BULENDA KRYSTYNA 745km / LIGOTA KSIĄŻĘCAPOLPOLOK 
12  BULENDA WIKTORIA 755km / LIGOTA KSIĄŻĘCAPOLPOLOK 
13 CHLEBIK ROMAN195km / ŁAZISKAUKS DAMENT GODÓWPOLPOL  
14  CHRUSZCZ WOJCIECH 3510km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOLOK 
15 CIEŚLIK RAFAŁ155km / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
16 CZAPKA ALEKSANDRA83NW / SKRZYSZÓWINTERAKTYWNIPOLPOL  
17 CZAPKA DARIUSZ845km / SKRZYSZÓWPOLPOL  
18  CZAPOROWSKI TOMASZ 4210km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK 
19 CZYŻ MARLENA215km / UKS DAMENT GODÓWPOLPOL  
20 DOMIENIUK-KLUGER ALICJA95NW / POLPOL  
21 DOSTOŁ DOMINIK610km / M30ŁAZISKAKS M.E.T.A.POLPOL Gmina 
22 DZIARSKI MATEUSZ25km / RYBNIKPOLPOL  
23  GAGJEW PAULINA 855km / RYBNIKPOLPOLOK 
24 GŁĄB LESZEK71NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL  
25  GRZONKA ANDRZEJ 6710km / M40JASTRZEBIE-ZDROJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOLOK 
26  GRZYWNA GRZEGORZ 275km / LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
27 HELIOSZ AGNIESZKA3210km / K35-49KROSTOSZOWICEINTERAKTYWNIPOLPOLOKGmina 
28  JANETA DAWID 7210km / M30SKRZYSZÓWPSP JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOKGmina 
29 JANETA SZYMON 635km / SKRZYSZÓWKSRG JASTRZĘBIEPOLPOLOK 
30  JANICKI KRZYSZTOF  5km / JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK  
31  JOCHLIK SZYMON 6110km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK 
32 JONAS ANTONI91NW / POLPOL  
33 JONAS HALINA90NW / POLPOL  
34 JURECZKO RENATA60NW / SKRZYSZÓWPOLPOL  
35 KANDORA MARIAN5810km / M60JSERLOHNLAZ JSERLOHNGERGER  
36  KARPLEWICZ ANDRZEJ 5510km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOK 
37 KAWECKI MARIAN2910km / M60BRANICEK.B. BRANICEPOLPOL  
38 KIEŁKOWSKA AGNIESZKA5410km / K35-49JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
39 KLUGAR OLIWIA94NW / POLPOL  
40 KOBUS MICHAŁ475km / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMAPOLPOL  
41  KONSEK PAWEŁ 8210km / M20ŻORYŻORY-KLESZCZÓWKAPOLPOLOK 
42 KOPIEC IZABELA1210km / K35-49SKRZYSZÓWPOLPOL Gmina 
43  KOŚCIELNA- WITA PAULINA 48NW / TURZA ŚLĄSKAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
44 KOŚCIELNY KAMILA45NW / GORZYCEFORMAPOLPOL  
45 KOŚCIELNY ŁUKASZ4410km / M40GORZYCEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
46  KOWALCZYK PAWEŁ 2310km / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLPOLOK 
47  KOWALSKI KAROL  10km / M20WAŁBRZYCHPOLPOL   
48  KOZAK KRZYSZTOF 365km / SYRYNIAPOLPOLOK 
49 KRAKOWCZYK JULIA895km / GOŁKOWICEPOLPOL  
50 KRAKOWCZYK KAROLINA8610km / K20-34GOŁKOWICEPOLPOL  
51 KRETEK ŁUKASZ345km / LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOL  
52  KUBACZ PIOTR  10km / M40MIKOŁÓWPOLPOL   
53  KURPET BOGUSŁAWA  NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELECPOLPOL   
54  KURPET ZYGMUNT  NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELECPOLPOLOK  
55 KUŹNIK BARTŁOMIEJ1610km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
56 LIPUS EWA37NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
57 LUSZCZYNAK STEFIANIA38NW / RADLINFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
58 LUSZCZYNAK TADEUSZ39NW / RADLINFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
59 MADEJ DANUTA57NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL  
60 MĘŻYK MATEUSZ710km / M30ŁAZISKAAMATORPOLPOL Gmina 
61  MROZEK KAROLINA 185km / RYBNIKPOLPOLOK 
62  MUSZEWSKI BARTŁOMIEJ 7010km / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
63  NOWACZYK ARKADIUSZ  10km / M40CHORZÓWNIEZRZESZONYPOLPOL   
64  OSETEK PAWEŁ 2610km / M30PSZÓWOSETEK TEAMPOLPOLOK 
65 OŚLIZŁO ANETA62NW / SKRZYSZÓWPOLPOL  
66  PALUSZKIEWICZ KACPER 335km / KAMESZNICAPOLPOLOK 
67  PIECHOCZEK-NIEZGODA LUCYNA 31NW / ŻORYPOLPOLOK 
68  PIŁATOWSKI ANDRZEJ 110km / M50ŁODYGOWICESTOWAŻYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICHPOLPOL  
69  PIPIRO GRAŻYNA 6510km / K50+JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
70  PIPIRO GRZEGORZ 64NW / JASTRZEBIEZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK 
71  PLEWNIA IRENA 1710km / K35-49WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
72 PŁODZIEN JAROSŁAW95km / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
73  POLOCZEK BARBARA 51NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
74  POŁOMSKA EDYTA 7710km / K35-49RYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAMPOLPOLOK 
75  POŁOMSKI GRZEGORZ 7610km / M30RYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAMPOLPOLOK 
76  PYTLARZ ŁUKASZ 565km / CIESZYNPOLPOLOK 
77  ROSA JOANNA 43NW / WODZISŁAW ŚLĄSKI1989POLPOLOK 
78  RUSEK TOMASZ 2410km / MJunNOWA WIEŚKĘCKIE HARPAGANYPOLPOLOK 
79  SANDOMIERSKA ANITA 135km / RYBNIK.POLPOLOK 
 .
80 SANDOMIERSKI FILIP145km / RYBNIKPOLPOL  
81 SERWOTKA JAN68NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMAPOLPOL  
82 SERWOTKA OLGA69NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMAPOLPOL  
83 SKIBA MACIEJ35km / RYBNIKPOLPOL  
84  SŁUPIK TOMASZ 7810km / M40BEŁK.ELTOMSPOLPOLOK 
85  SMAGACZ ZYTA 49NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
86  SOLICH OLA  10km / K35-49RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMPOLPOL   
87 STOSIK ZOFIA92NW / POLPOL  
88  SUROWIECKI ROBERT 810km / M50SKRZYSZÓWPOLPOLOKGmina 
89  SZCZĘSNY JAROSŁAW  5km / OLZAPOLPOL   
90  SZYMURA KAZIMIERZ 11NW / RYBNIKPOLPOLOK 
91  SZYMURA MARIA 10NW / RYBNIKPOLPOLOK 
92 TARKA HILDEGARDA52NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOL  
93 TARNOWSKI KRZYSZTOF3010km / M20SKRBEŃSKOKW OPOLEPOLPOL Gmina 
94  TUMULIK URSZULA 59NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
95  TWARDZIK KAMIL 510km / M20ŁAZISKAKS M.E.T.A.POLPOL Gmina 
96 UNDOR GERTRUDA79NW / GOŁKOWICEPOLPOL  
97 UNDOR ZYGFRYD80NW / GOŁKOWICEPOLPOL  
98  WINIARSKA MONIKA 410km / K35-49ŻORYRUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
99 WODECKA SABINA465km / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMAPOLPOL  
100  WOLAK KRYSTYNA 50NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
101  WOLNIK JOLANTA 735km / LIGOTA KSIĄŻĘCAPROMIS-FITPOLPOLOK 
102 ZAGÓRSKI PAWEŁ2810km / M40BRANICEK.B. BRANICEPOLPOL  
103  ZDEJSZY MAGDALENA 41NW / CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOK