Zawody obsługuje firma Datasport

Silesia Run - Bieg Niepodległości
Jastrzębie Zdrój, 10 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 195
Odebrało numery: 65

Liczba opłaconych zawodników: 148
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  BALIŃSKA-SANOCKA ANETA 5410km / K35-49ZABRZEDRUŻYNA JASNEJOK 
2  BARON BEATA  BPZ / CHORZÓWOK  
3  BARON JULIA  BPZ / CHORZÓWOK  
4  BĄKOWSKI MICHAŁ 3110km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJAMATOROK 
5  BEDKA DARIA  10km / JASTRZĘBIE ZDR   
6  BENISZ WOJCIECH  BPZ / TARNOWSKIE GÓRYBRT/ SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY   
7 BOGDAŃSKI OLAF BDzi / MŁAZISKAUKS DIAMENT GODÓWOK  
8  BOJDA BOGUSŁAW  NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMOK  
9  BOJDA DANUTA  NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMOK  
10  BOJDA POLA  NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMOK  
11  BOROŃ TOMASZ  NW / TYCHYRUNHOGS TYCHY   
12  BRAUNER WOJCIECH 6210km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
13  BUGDOL ZBIGNIEW 6510km / M20RYBNIKOK 
14 BUGIEL ALEKSANDRA BDzi / KGODÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
15 BUGIEL MICHALINA BPZ / GODÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
16  CABAŁA MAŁGORZATA  10km / K20-34NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA   
17 CHELBIK ROMAN BPZ / ŁAZISKAUKS DIAMENT GODÓWOK  
18  CHMIEL JACEK 2110km / M60JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
19  CHUDYK ANNA  BPZ / OCHABYAGGRO SPORT TEAM / LKS OCHABY 96   
20  CHUDYK GRZEGORZ  BPZ / OCHABYLKS OCHABY 96 / AGGRO SPORT TEAMOK  
21  CZAPOROWSKI TOMASZ 210km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
22  CZARNOTA LESZEK  BPZ / MARKLOWICEOK  
23  CZARNOTA WOJCIECH  BPZ / MARKLOWICEOK  
24  CZERNICKA MADZIA 4410km / K35-49ZWONOWICEYNO ULTRAOK 
25 CZYŻ MARLENA BPZ / GODÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
26  DANIELEWICZ ANNA  NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMOK  
27  DANIELEWICZ ZOFIA  NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMOK  
28  DANIELUK KAZIMIERZ 610km / M60JASTRZĘBIE ZDRÓJPKM ŚNIEŻNE KOTŁYOK 
29  DĄBROWSKI ANDRZEJ 5710km / M50RYBNIKOK 
30 DENIS ANTONINA BDzi / KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFAMILY SPORT TEAMOK  
31 DENIS FILIP BPZ / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFAMILY SPORT TEAMOK  
32 DENIS JAKUB NW / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFAMILY SPORT TEAMOK  
33 DENIS KRZESIMIR BPZ / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFAMILY SPORT TEAMOK  
34 DENIS MICHALINA BPZ / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFAMILY SPORT TEAMOK  
35  DENIS PRZEMYSŁAW 1910km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEDENIS FAMILY SPORT TEAMOK 
36  DOMAGAŁA KORNELIA 3310km / K20-34RUDZICAOK 
37  DUBIEL JAROSŁAW 1310km / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
38  DUBIEL MICHAŁ  BDzi / MWODZISŁAW ŚLĄSKIOK  
39  DUDEK JAN  NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMOK  
40  FOJCIK KATARZYNA 3810km / K20-34PSZÓWYNO ULTRAOK 
41  FOKS DAMIAN  BPZ / WARSZOWICERUNTEAM PAWŁOWICEOK  
42  FRYSTACKA MONIKA  10km / K20-34RYBNIK   
43  FURMANIUK ARTUR  10km / M30CIESZYNARTURRUNNER.WORDPRESS.COM   
44 GAJDA KLAUDIA BPZ / ŻORYUKS DIAMENT GODÓWOK  
45  GARUS KRZYSZTOF 810km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJKSRG ZOFIÓWKAOK 
46  GAŚ PIOTR 2310km / M20SKOCZÓWKRTOK 
47 GŁOWA MAJA BDzi / KGODÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
48 GNAŚ ANTONINA BDzi / KSKOCZÓWOK  
49 GOLA ANNA6410km / K20-34RACIBÓRZ  
50 GRZONKA ZUZANNA BPZ / GOŁKOWICEUKS DIAMENT GODÓWOK  
51  GRZYWNA GRZEGORZ  BPZ / LUBLINIECWKB META LUBLINIECOK  
52  JANICKI KRZYSZTOF 4310km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
53  JANIK KRZYSZTOF 1110km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKENYAN POWEROK 
54  JASIŃSKI MAKSYMILIAN 710km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJAMATOROK 
55  JEZIERSKI KRZYSZTOF  10km / M40CHRZANÓWCHRZANÓW BIEGA   
56  JĘDRZEJAK PIOTR 110km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
57  JOCHLIK SZYMON  10km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJ   
58  KACZMARCZYK MAGDALENA  BPZ / PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEOK  
59  KAJZER ROBERT  BPZ / PAWŁOWICEOK  
60  KAMIŃSKI MAREK  10km / M30BIELSKO-BIAŁA   
61  KAPELA MARCIN 1610km / M30BIELSKO-BIAŁAOK 
62  KAPTUR WOJCIECH  10km / M70WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKIOK  
63  KARPLEWICZ ANDRZEJ  10km / M50JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK  
64  KAWARSKI JAROSLAW  10km / M30RYBNIKHAJER Z JANKOWIC   
65  KAWIK JANUSZ 2610km / M40ZEBRZYDOWICEAMATOROK 
66 KOŁODZIEJ PAWEŁ6110km / M20RYBNIK  
67  KONSEK PAWEŁ  10km / M20ŻORYŻORY-KLESZCZÓWKA   
68  KORDYACZNY KRZYSZTOF  10km / M60PAWŁOWICZKIAMATOR   
69 KRAKOWCZYK JULIA BPZ / GOŁKOWICEUKS DIAMENT GODÓWOK  
70 KRAKOWCZYK KAROLINA1410km / K20-34GOŁKOWICEOK 
71  KRZYZOS JOLANTA  NW / ŻORY KOŁO RYBNIKAOK  
72  KUBIAK EDYTA 4610km / K20-34NOCHOWOOK 
73 KULESZA ŁUKASZ4510km / M30RYBNIK  
74  KUNDZIK DAWID  10km / M30KATOWICE   
75  KUNINA PAWEŁ 1210km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJAMATOROK 
76  KURPET BOGUSŁAWA  NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELEC   
77  KURPET ZYGMUNT  NW / JASTRZĘBIE ZDRÓJWOLNY STRZELECOK  
78 LASEK TOMASZ 10km / M40OPOLEOPOLE TEAM   
79  LAZAR DAMIAN 1710km / M30ŻORYOK 
80  LAZAR MILENA  BDzi / KŻORYOK  
81 LERCH BOŻENA BPZ / JASTRZĘBIE-ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICEOK  
82  LERCH MARIA  BPZ / JASTRZĘBIE-ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICEOK  
83 LEŚNIEWSKI RAFAŁ2010km / M40LEDNICA GÓRNABICIUFAPSZTRI  
84  LEWICKA ELŻBIETA  BPZ / KNURÓWNIEZRZESZONAOK  
85  LIPIŃSKI TOMASZ  10km / M40SKOCZÓWOPONY SERAFINOWSKI   
86  LUBSZCZYK JUSTYNA  10km / K20-34ŻORYYNO ULTRA   
87  MACH TOMASZ  NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEOK  
88  MACHEJ REMIGIUSZ 2210km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJML DESIGNOK 
89  MACHEJ TYMOTEUSZ  BPZ / JASTRZEBIE - ZDRÓJML DESIGNOK  
90  MACIONCZYK WOJCIECH  10km / M30ŻORY   
91  MAGOŃ DAWID  BDzi / MRYBNIKAMATOROK  
92  MAGOŃ MARCIN 2410km / M40RYBNIKAMATOROK 
93  MALISZEWSKA BEATA  BPZ / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
94  MALISZEWSKI DARIUSZ  BPZ / JASTRZĘBIE-ZDRÓJ.OK  
95 MAŁAS WOJCIECH1510km / M30RYBNIKOK 
96 MARCZAK NADIA BPZ / ŁAZISKAUKS DIAMENT GODÓWOK  
97  MAROSZEK SZYMON 2510km / M30RYBNIKOK 
98  MASNY MICHAŁ 5610km / M20RYDUŁTOWYOK 
99  MATEJKO JERZY  10km / M40KOZY.OK  
100  MATIOSZEK PATRYK  10km / M30RACIBÓRZ   
101  MATUSZCZYK MAGDALENA  10km / K20-34JASTRZĘBIE ZDRÓJ   
102  MATUSZYŃSKI JACEK 2710km / M40ZEBRZYDOWICEAMATOROK 
103  MAZUR KAMIL 5110km / M30SOSNOWIECLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMOK 
104  MIKOLAJEC ANDRZEJ  NW / ŻORYOK  
105  MIKOŁAJEC BERNADETA  NW / ŻORYOK  
106  MIKOŁAJEC WIKTOR  BDzi / MSZCZEJKOWICEOK  
107 MIŚKOWIEC AGNIESZKA 4710km / K35-49JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOK 
108  MŁYNARCZYK JERZY 410km / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJPKM ŚNIEŻNE KOTŁYOK 
109  MŁYNARCZYK TOMASZ 510km / M20WROCŁAWPKM ŚNIEŻNE KOTŁYOK 
110  MROZEK KAROLINA  10km / K20-34RYBNIK.   
111  NALEPKA PAWEŁ 3410km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORTOK 
112  NIEDZIELKO GRZEGORZ  10km / M20RYBNIKNIEZRZESZONY   
113  NIESTRÓJ SYLWIA  NW / LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK  
114  NOGA KRYSTIAN 5810km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
115  NOSIADEK TOMASZ  10km / M40RYBNIK   
116  NOWAK PATRYK  BPZ / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEK   
117  OBROŚLAK JACEK 5210km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJBIEGIEM PRZEZ GÓRYOK 
118  OSETEK PAWEŁ  10km / M30PSZÓW   
119 PAŁKA MARIA BDzi / KŁAZISKAOK  
120  PAWELCZYK JÓZEF  BPZ / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMOK  
121  PIECHACZEK JACEK 4910km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMOK 
122 PIECUCH AGA6010km / K20-34TARNOWSKIE GÓRYINŻYNIERIA BIEGANIA  
123  PIETKUN RAFAŁ  10km / M40RYBNIKFOS-ZOE   
124  PIŁATOWSKI ANDRZEJ 310km / M50ŁODYGOWICESTOWAŻYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICHOK 
125  PIPIRO GRAŻYNA  NW / JASTRZĘBIE ZDRKOBIETY NA 5+OK  
126  PIPIRO GRZEGORZ  NW / JASTRZEBIEUNIA MIASTOK  
127 POLOCZEK BARBARA NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
128 POPKO AGATA NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
129 POŚPIESZNY PIOTR 10km / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJOK  
130 PRZYBYŁA ILONA NW / ŁAZISKAAMATOROK  
131  PRZYBYŁA MACIEJ  BPZ / WODZISŁAW ŚLĄSKIOK  
132  PRZYBYŁA TOMASZ  BPZ / WODZISŁAW ŚLĄSKIOK  
133 PRZYBYSZ PAWEŁ1010km / M20JASTRZĘBIE ZDRÓJCARBON OCR RACING TEAMOK 
134  PTOSZEK DARIA  10km / K20-34RUDA ŚLĄSKALECI PTOSZEKOK  
135  PYTEL RENATA  BPZ / PIELGRZYMOWICE   
136  PYZIK BARBARA 4210km / K35-49JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOK 
137  PYZIK MARCIN 4110km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOK 
138  RAJWA JAN  10km / M20JASTRZĘBIE ZDRÓJBZIEGACZEOK  
139  RASZKA JANUSZ  BPZ / CIESZYNJGTEAMOK  
140  RASZKA WIOLETA  BPZ / CIESZYNJGTEAMOK  
141 ROMANOWSKI DANIEL NW / RYBNIKOK  
142  RZESZOWSKI ARKADIUSZ  10km / M40RACIBÓRZEKO OKNA RUNNERSOK  
143  SANDOMIERSKA ANITA  NW / RYBNIKDECATHLON RYBNIKOK  
144 SANDOMIERSKI FILIP BPZ / RYBNIKDECATHLON RYBNIK   
145  SANOCKA DOROTA 5510km / K35-49ZABRZEDRUŻYNA JASNEJOK 
146  SERAFIN DARIUSZ  10km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEK   
147  SERWOTKA JAN  NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMAOK  
148  SERWOTKA OLGA  NW / WODZISŁAW ŚLASKIFORMAOK  
149  SKIBA MACIEJ  10km / M30RYBNIK   
150 SMAGA PIOTR BDzi / MGOŁKOWICEUKS DIAMENT GODÓWOK  
151 SMAGACZ ZYTA NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
152 SMYŁA JULIA BPZ / SKRZYSZÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
153  SOBOL TOMASZ  10km / M40KATOWICEOK  
154  SOSKA MICHAŁ  10km / M30WISŁAOK  
155  SPYRKA PIOTR 2810km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
156 SROCZYŃSKA MARIA NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
157  STACHOWSKI IRENEUSZ 3210km / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT  
158 STAJNER EMILIA6310km / K35-49RACIBÓRZCROSSTRENING RACIBÓRZ  
159  STEFAŃSKI ZBIGNIEW 3510km / M40LIBIĄŻHEBELOK 
160  STOCHLA MAŁGORZATA  10km / K35-49WILCZA.   
161  SZCZELINA MARTA  10km / K35-49BRZESZCZESPEED TEAM BRZESZCZE/KOLOROWA DRUŻYNA NESSIOK  
162  SZCZERZEK ZBIGNIEW  BPZ / ZABRZEOK  
163  SZUL JÓZEF  NW / ŻORYOK  
164  SZUL MARIA  NW / ŻORYOK  
165 ŚWINIARSKA ZUZANNA BDzi / KJASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
166  TALAGA JOANNA  10km / K20-34CIESZYN   
167 TARKA HILDEGARDA NW / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK  
168 TEKIELI NATALIA BPZ / GODÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
169 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW 10km / M50WAŁBRZYCH   
170  TREFON MICHALINA 3610km / K20-34ROGOŻNIKOK 
171  TYLEC MICHAŁ 5010km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
172 TYMAN KAROLINA BPZ / GODÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
173 UHEREK ALEKSANDRA BPZ / ŁAZISKAUKS DIAMENT GODÓWOK  
174  WACŁAWCZYK JAN  BPZ / ŻORYRODZINA BIEGA   
175  WALA ANDRZEJ  10km / M40BIELSKO-BIAŁABWM TEAM   
176 WALA NATALIA BDzi / KSKRZYSZÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
177  WALCZAK WOJCIECH 4010km / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICEOK 
178  WALESZCZYŃSKI WITOLD 5310km / M60PAWŁOWICEOK 
179 WASILEWSKI MATEUSZ4810km / M20JASTRZĘBIE ZDRÓJZOFIÓWKAOK 
180 WAWRECZKA DAWID 10km / M30TJ JAKL KARVINAOK  
181  WEGNER JACEK  10km / M40GASZOWICEDECATHLON RYBNIM   
182  WIERBICKI KRYSTIAN 3910km / M40PSZÓWBRAKOK 
183  WOJTASZEWSKA SABINA 2910km / K35-49RACIBÓRZBBL RACIBÓRZOK 
184 WOŚ MAGDA3710km / K20-34RYDUŁTOWYYNO ULTRAOK 
185  WÓJCIK MICHAŁ  10km / M30KATOWICEOK  
186  WYSZOMIERSKA ANETA 910km / K35-49BYTOMOK 
187 ZICHLARZ JAN BDzi / MŻORYUKS DIAMENT GODÓWOK  
188 ZICHLARZ ZOFIA BPZ / ŻORYUKS DIAMENT GODÓWOK  
189  ZIELIŃSKI SEBASTIAN  10km / M30ZABRZE   
190  ZIĘTARA AGATA 3010km / K35-49JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
191  ZMUDA DARIUSZ 5910km / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJGYC SZKWAŁOK 
192 ZNISZCZOŁ ZUZANNA BPZ / GODÓWUKS DIAMENT GODÓWOK  
193 ZUZIŃSKA EMILIA BDzi / KMICHAŁKOWICEŚCIGACZEOK  
194 ZUZIŃSKI KRZYSZTOF1810km / M40MICHAŁKOWICEŚCIGACZEOK 
195 ZUZIŃSKI MATEUSZ BPZ / MICHAŁKOWICEŚCIGACZEOK