Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA
Świdnica, 14 stycznia 2018 r.


Liczba zawodników : 483
Odebrało numery: 407

Liczba opłaconych zawodników: 390
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK BEATA 17610km / K50ŚWIDNICADEKORIA RUNNERSPOLPOLOKOK 
2 ADAMSKI ROBERT810km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
3  ADAMUSIAK DAWID 21510km / M30ALLSCHWILBULLET TEAMSUISUIOKOK 
4  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 3075km / M40KRAKÓWWABCO RUNNERSPOLPOLOKOK 
5  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  10km / M30LUBINHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK  
6  BABISZ PAWEŁ 2895km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
7  BALCEREK EWA 3415km / K40ŚWIDNICALODIS - Z MIŁOŚCI DO WOLNOŚCI :)POLPOLOKOK 
8  BANASIEWICZ MACIEJ  5km / M30WAŁBRZYCHBRAKPOLPOL OK  
9  BANAŚ KRZYSZTOF 2345km / M40ŚWIEBODZICEPOLPOLOKOK 
10  BARANOWSKA EWELINA 3425km / K30ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
11  BARDZIŃSKI RAFAŁ 2355km / M20LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOKOK 
12  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 3045km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
13  BEHOT KATARZYNA 2365km / K30JUGOWICEPOLPOLOKOK 
14  BEK MARIUSZ 2375km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
15  BENDKOWSKA ANNA 2385km / K20LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOKOK 
16  BENDKOWSKI ANDRZEJ 2395km / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOKOK 
17 BERNAT PIOTR210km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
18  BERNATEK MARCIN 9810km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
19  BEZDEL ANNA 6810km / K40BOLKÓWBOLKÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
20  BIAŁOBŁOCKA ANDŻELIKA 8510km / K20WROCŁAWWROCLAW-FIZJOTERAPEUTA.PLPOLPOLOKOK 
21  BIAŁOBŁOCKI PAWEŁ 8610km / M20WROCŁAWWROCLAW-FIZJOTERAPEUTA.PLPOLPOLOKOK 
22  BIELAS MARCIN 11510km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
23  BIELECKA BOGUMIŁA 11610km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
24  BŁASZCZYK MARIUSZ 2405km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
25  BORYŃSKA EWA 2415km / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
26  BRAŃKA ŁUKASZ 3085km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
27  BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA 2425km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
28  BRYL KAROL 14710km / M30WROCŁAWIRC KOWALEPOLPOLOKOK 
29  BRYL STANISŁAW 3375km / M60STRZEGOMSTRZEGOMPOLPOLOKOK 
30  BURZYŃSKA NATALIA 910km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
31  BURZYŃSKI KRZYSZTOF 1010km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
32  BUTKIEWICZ ANETA 3955km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
33  CABAJ DAMIAN 1110km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
34  CEMPURA PAWEŁ 10010km / M40ŚWIDNICAPARTOFSMARTPOLPOLOKOK 
35  CHABER JOANNA 4145km / K30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOL OK 
 trenuję w Biegowej Świdnicy
36  CHARUZY ROBERT 3965km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
37  CHOJNOWSKI ŁUKASZ 15810km / M30ŚWIDNICA-POLPOLOKOK 
 bieg Goplany dzika Piątka
38 CHOJNOWSKI SZYMON2305km / M30ŚWIDNICAUM ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
39  CHOŁUJ MAŁGORZATA  10km / K50SZCZODREPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OK  
40  CICHOŃ ELŻBIETA 3095km / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
41  CIESIELSKI MACIEJ 20510km / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOLOKOK 
 Run for....health
42  CIEŚLA PATRYK 13810km / M20ŚWIDNICADEKORIA RUNNERSPOLPOLOKOK 
43  CUKROWSKI MARCIN  10km / M30WROCŁAWBALLUFF RUNNING TEAMPOLPOL OK  
44  CYBULSKA AGNIESZKA 17810km / K20POLKOWICEPOLPOLOKOK 
45 CZARNECKA ANGIELIKI1125km / K20ŚWIEBODZICEALIOR RUNNING TEAMPOLPOL  
46  CZARNECKA ANGIELIKI  5km / K20ŚWIEBODZICEALIOR RUNNING TEAMPOLPOL OK  
47  CZARNOTA DARIUSZ 21610km / M20WSCHOWAPOLPOLOKOK 
48  CZĄSTKA KRZYSZTOF 1210km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
49  CZUB PIOTR 18410km / M20STRZEGOMPOLPOLOKOK 
50  CZYŻ MARIUSZ 19410km / M40KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK