Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - Biegi towarzyszące
Świdnica, 14 stycznia 2018 r.


Liczba zawodników : 96
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Koszulka
1  AFTYKA JULIA  1km / ŻARÓWAMATORPOLPOLOK 
2  BABIARZ JAGODA  1km / ŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK 
3 BATOR BERNARD 100m / ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
4  BEZDEL JAKUB  1km / BOLKÓWPOLPOLOK 
5  BUDNIK PAWEŁ  600m / WROCŁAWSP22 WROCŁAWPOLPOLOK 
6 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF 100m / ŚWIDNICACHUDZIŃSCYPOLPOLOK 
7 CHUDZIŃSKI PIOTR 100m / ŚWIDNICACHUDZIŃSCYPOLPOLOK 
8 CZWOJDA DAWID 1km / ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
9 CZWOJDA MARTA 600m / ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
10  DŁUGOŁĘCKA IDA  100m / ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
11  DŁUGOŁĘCKA MAJA  600m / ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
12 DUL PATRYK 2km / ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
13 DUL PIOTREK 1km / ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
14  DYBAŁA KLAUDIA  100m / ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
15 GAJKO NIKOLA 1km / ŚWIDNICARODZINAPOLPOLOK 
16  GŁOGOWSKA JULIA  600m / ŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK 
17  GŁOGOWSKI BARTOSZ  100m / ŚWIDNICAPRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3POLPOLOK 
18 GRUSZCZYŃSKI BRAJAN 100m / PASTUCHÓWRODZINAPOLPOLOK 
19 JAKACKA EMILIA 600m / ŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK 
20 JAKACKA MARIA 100m / ŚWIDNICAPRZEDSZKOLE `PROMYK`POLPOLOK 
21 JAKACKA ZOFIA 100m / ŚWIDNICAPRZEDSZKOLE `PROMYK`POLPOLOK 
22 JEDZINIAK WOJTEK 100m / ZAGORZE ŚLĄSKIEZWIERZAKIPOLPOLOK 
23  JEZIERSKI ALEKSANDER  100m / SŁOTWINAPRZEDSZKOLE NR 4POLPOLOK 
24 KASPRZAK ŁUKASZ 1km / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
25  KOŁAKOWSKA NINA  1km / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
26  KOŁAKOWSKI FRANCISZEK  600m / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
27 KOŁODZIEJ HANNA 100m / ZAGORZE ŚLĄSKIEZWIERZAKIPOLPOLOK 
28  KONOP MACIEJ  3km / WAŁBRZYCHAMATORPOLPOLOK 
29 KORNAŚ FRANCISZEK 600m / DZBANÓWZĄBKOWICKA GRUOA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
30 KORNAŚ JAN 600m / DZBANÓWZĄBKOWICKA GRUOA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
31 KORONA JĘDRZEJ 600m / ŚWIDNICARODZINAPOLPOLOK 
32  KRAUS OTYLIA  100m / ŚWIDNICAZABIEGANI W ŚWIDNICYPOLPOLOK 
33  KUŁAKOWSKA MAJA  100m / ŚWIDNICAAKTYWNA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
34 KURCABA ŁUKASZ 1km / MIŁKOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W MIŁKOWICACHPOLPOLOK 
35 KUREK KAMILA 100m / MIŁKOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W MIŁKOWICACHPOLPOLOK 
36 KUREK TOMEK 1km / MIŁKOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W MIŁKOWICACHPOLPOLOK 
37  KUŹMICKA AGATA  2km / WROCŁAWPOLPOLOK 
38  KUŹMICKI PIOTR  1km / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK 
39 LEŚNICKA ANNA 100m / STANOWICELEŚNICCYPOLPOLOK 
40 LEŚNICKI ADAM 600m / STANOWICELEŚNICCYPOLPOLOK 
41 LEŚNICKI JACEK 2km / STANOWICELEŚNICCYPOLPOLOK 
42 LITEWKA ADAM 1km / JAWORMAGKPOLPOLOK 
43 LITEWKA KAROL 600m / JAWORMAGKPOLPOLOK 
44 LIZAK-PODLEŚNA WIKTORIA 1km / ŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK 
45 LIZAK-PODLEŚNY PATRYK 600m / ŚWIDNICAGRYF ŚWIDNICAPOLPOLOK 
46  ŁABACEWICZ DANIEL  600m / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
47  MARTOWSKI DOMINIK  2km / WROCŁAWGIMNAZJUM AKADEMICKIE POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJPOLPOLOK 
48 MĄCZKA BARTŁOMIEJ 600m / ŚWIĘTOSZÓWRODZINAPOLPOLOK 
49 MĄCZKA GABRIELA 100m / ŚWIĘTOSZÓWRODZINAPOLPOLOK 
50 MĄCZKA MAŁGORZATA 1km / ŚWIĘTOSZÓWRODZINAPOLPOLOK 
51 MIEDZINSKI BENJAMIN 100m / ŚWIDNICARODZINAPOLPOLOK 
52 MIEDZINSKI FRYDERYK 100m / ŚWIDNICARODZINAPOLPOLOK 
53 MOJSA NIKOLA 1km / JAWORZYNA ŚLĄSKAJAKO POLSKAPOLPOLOK 
54 NIKONIUK BŁAŻEJ 600m / STRZEGOMOLSZANYPOLPOL 
55 NOSZCZYK JAKUB 100m / ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
56 NOWICKI ADAM 100m / STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
57 NOWICKI SZYMON 600m / ŚWIDNICATEAM GÓRALPOLPOLOK 
58  PATYK AMELIA  1km / WIŚNIOWAAMATORPOLPOLOK 
59  PIECYK KRZYSZTOF  1km / SZADEKSZADKOBIEGACZEPOLPOLOK 
60  PIEKUNKO ŁUKASZ  600m / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
61  PIETRZYK OLEG  1km / ŚWIDNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 6POLPOLOK 
62 PIOTROWSKI FABIAN 100m / ŚWIDNICARODZINAPOLPOLOK 
63 PIOTROWSKI TOMASZ 100m / ŚWIDNICAPIOTROWSCY TEAMPOLPOLOK 
64 PIOTROWSKI WOJCIECH 600m / ŚWIDNICAPIOTROWSCY TEAMPOLPOLOK 
65  PISKOROWSKA DAGMARA  1km / WROCŁAWSP 45 WROCŁAW / TEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAWPOLPOLOK 
66  PISKOROWSKA DARIA  1km / WROCŁAWSP 45 WROCŁAW / TEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAWPOLPOLOK 
67 PLICHTA KATARZYNA 100m / WITOSZÓW DOLNYTEAM GÓRALPOLPOLOK 
68 PODGÓRSKI MICHAŁ 100m / ŚWIEBODZICERODZINAPOLPOLOK 
69 PRZERWA BORYS 600m / DZIERŻONIÓWKOCHAM MOJĄ SIOSTRE MAJEPOLPOL 
70 PYK ALEKSANDRA 1km / DOMASZKÓWRODZINAPOLPOLOK 
71 PYK DORIAN 600m / ŚWIDNICARODZINAPOLPOLOK 
72 PYK JAKUB 1km / DOMASZKÓWRODZINAPOLPOLOK 
73 PYK TOMASZ 1km / ŚWIDNICARODZINAPOLPOLOK 
74 ROBAK FILIP 600m / GOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWPOLPOLOK 
75  SŁOMA LIDIA  100m / ŚWIDNICAPRZEDSZKOLE PROMYKPOLPOLOK 
 ll
76  SOSNOWSKI ADAM  100m / WROCŁAWRODZINAPOLPOLOK 
77 STACHERSKI DAWID 3km / DOMASZKÓWRODZINAPOLPOLOK 
78 STACHERSKI SEBASTIAN 2km / DOMASZKÓWRODZINAPOLPOLOK 
79 STRUZIK MILENA 600m / ŚWIDNICASZKOŁA NR 1OK 
80  SZACHEWICZ ADAM  1km / WROCLAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOLOK 
81  SZCZYPIŃSKI JAKUB  2km / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
82 SZCZYPIŃSKA VIKTORIA 1km / WITOSZÓW DOLNYSZKOŁA PODSTAWOWA WITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK 
83  SZUSTAK WIKTOR  600m / ŚWIDNICAGRYF ŚWIDNICAPOLPOLOK 
84 SZYDŁOWSKA JUDYTA 600m / WITOSZÓW DOLNYSP WITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK 
85  TOKARSKA WERONIKA  3km / ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
86  UNGURIAN KRZYSZTOF  600m / ŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICAPOLPOLOK 
87  WACHNIK ALEKSANDRA  3km / WROCŁAWSTAWPOLPOLOK 
88  WALOSZCZYK DOMINIK  1km / ŚWIĘTOSZÓWULKS BYSTRZYCA KŁODZKAPOLPOLOK 
89 WIELICZKO BŁAŻEJ 100m / ŚWIDNICATEAM GÓRALPOLPOLOK 
90  WILCZYŃSKI MATEUSZ  100m / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
91  WILCZYŃSKI PATRYK  600m / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
92  WIŚNIEWSKI SZYMON  600m / KOMORÓWSP WITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK 
93  WYSZOWSKA ANNA  3km / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
94  WYSZOWSKA ZOFIA  2km / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
95 ZAREMBA BARTEK 600m / ŚWIDNICAOSP GOGOŁÓWPOLPOLOK 
96  ŻEBROWSKA JULIA  600m / ŚWIDNICAPOLPOLOK