Zawody obsługuje firma Datasport

6. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 02 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 925
Odebrało numery: 684

Liczba opłaconych zawodników: 777
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZUK PAWEŁ 47521km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
2  ADAMCZUK SEBASTIAN  21km / M30ZAMOŚĆI LOVE ZAMOŚĆPOLPOL OK  
3  ADAMCZYK MARIUSZ 40921km / M40BORZECHOWPOLPOLOKOK 
4  ADYNOWSKI ŁUKASZ 3121km / M30LUBLINGRUBE KORZENIEPOLPOLOKWojewodztwo  
5  ALCER KRZYSZTOF 20821km / M30WARSZAWAWARSAW FRONTRUNNERSPOLPOLOKOK  
 Biegacz amator. Zdobywca korony półmaratonów 2017. Trzy razy ukończył Maraton Warszawski.
6  AUGUSTYNIAK ŁUKASZ 17221km / M20JACKÓWBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOK 
7  BABICZ IRENEUSZ 10421km / M50HORODYSZCZEPOLPOLOKOK 
8  BACHAN-URBANEK EWA 3021km / K30LEOKADIÓWCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLPOLOKOK 
9  BAJER DANIEL 65521km / M30FAJSŁAWICEDZIECININ BIEGAPOLPOLOKOKNSZZ 
10  BANASIAK PIOTR 36221km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK  
11  BANASZCZYK KAMIL  21km / M20LUBLINPOLPOL OKWojewodztwo  
12  BANAŚ SEBASTIAN  21km / M30WADOWICEGRUPETTO GORLICEPOLPOL OK  
13  BANAŚKIEWICZ KAMIL 48021km / M30LUBLINCISOWIANKA TEAM PLPOLPOLOKOKWojewodztwo 
14 BANDZAREWICZ ŁUKASZ3621km / M20POLPOLOK  
15  BANICKI MICHAŁ 57121km / M40ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆPOLPOLOKOK 
16  BANICKI RAFAŁ 1921km / M30LUBLINPKO BANK POLSKIPOLPOLOKOKWojewodztwo  
17  BAŃCEROWSKA DOROTA 3821km / K40LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOLOKWojewodztwo 
18  BARAN AGATA 22121km / K20LUBLINBRAKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
19  BARSZCZ PIOTR 73721km / M40OPOLE LUBELSKIEPOLPOLOKOK 
20  BARTMINSKA-ZIAREK MAGDALENA 33221km / K40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo  
21  BARTMIŃSKA ANETA 38821km / K40GARBÓWPOLPOLOKOK 
22  BARTMIŃSKI PAWEŁ 38721km / M40GARBÓWPOLPOLOKOK 
23  BARTNICKA RÓŻA 73621km / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
24  BARTNIK ARTUR 62021km / M30WARSZAWARUTA RUNNERSPOLPOLOKOK 
25  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 33021km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
26  BARTOSZEK JOANNA 51321km / K30ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
27  BARTOSZEWSKI PAWEŁ 68421km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
28  BĄBIK ADAM 63321km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
29  BĄK MARCIN  21km / M30LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOL OKWojewodztwo  
30  BĄK WACŁAW 36921km / M40DOMINÓWRUNNINGSTONESPOLPOLOKOK 
31  BĄKOWSKI PIOTR 57421km / M40LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
32  BEDNARCZYK BARTŁOMIEJ 19021km / M30LUBARTÓWMATE MOUNTAINSPOLPOLOKOK 
33  BEDNARZ BARTŁOMIEJ  21km / M30KRAŚNIKLEGIA RUN CLUBPOLPOL OK  
34  BEDNARZAK TADEUSZ 60021km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
35  BEREJOWSKA ANETA 42521km / K30MEŁGIEWPOLPOLOKOKWojewodztwo 
36  BESZCZYŃSKI KORNEL 2621km / M40TORUŃPARKRUN TORUŃPOLPOLOKOKWojewodztwo 
37  BIAŁY MICHAŁ 42321km / M20KRAŚNIKSKB KRAŚNIKPOLPOLOKOK 
38  BICKI MICHAŁ 22321km / M20PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo  
39  BIDA MARCIN 67821km / M30KRASNYSTAWKRASNYSTAW BIEGAPOLPOLOKOK 
40  BIEDACHA TOMASZ 68621km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
41  BIELAK MICHAŁ 21721km / M20ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
42  BIELECKI ANDRZEJ 30021km / M40ZAMOŚĆPOLPOLOKOK 
43  BIELECKI MACIEJ 53721km / M40GARBÓWPOLPOLOKOK 
44  BIELECKI RAFAŁ 73121km / M20ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
45  BIELSKI BARTŁOMIEJ 52221km / M30LUBLINWW TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
46  BIERNACKI RADOSŁAW 52821km / M40ZAMOŚĆPOLPOLOKOK 
47  BIERNAT ROBERT 71021km / M30RAKOWISKAKLUB BIEGACZY JYSKPOLPOLOKOK  
48  BIGELMAJER DARIUSZ 66521km / M30LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo NSZZ 
49  BIL MARCIN 79521km / M40LUBLINLITPOLUKRBRIGPOLPOLOKOKWojewodztwo 
 Po raz czwarty )
50  BILSKA-ZAJĄC EWA 14021km / K30PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
51  BIRSKI PAWEŁ 68521km / M40LUBLIN1976POLPOLOKOKWojewodztwo 
52  BLICHARZ JACEK  21km / M50BIŁGORAJPRÓBUJĘ BIEGAĆPOLPOL OK  
53  BLICHARZ PAWEŁ  21km / M30RADZYŃ PODLASKIPOLPOL OK  
54  BLICHARZ STANISŁAW 23221km / M50NIEMCEKEJM CIECIERZYNPOLPOLOKOKWojewodztwo 
55  BOBER KAMIL 75721km / M30BORKIPOLPOLOKOK 
56  BOCIAN PIOTR 7221km / M40ĆMIŁÓWPOLPOLOKOK 
57  BOCIARN RADOSŁAW 47021km / M40LUBLINNAJWIEKSZA ARMIA SWIATAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
58  BOGUCKI MICHAŁ 18421km / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK  
59  BOGUNIECKI JAKUB 72821km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo  
60  BOJANKOWSKI HUBERT 34421km / M40LUBLINELPIE TEAM/LUBLIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
61  BOREK EWA 59521km / K30HRUBIESZÓWBORKI21POLPOLOKOK 
62  BOREK TOMASZ 59421km / M40HRUBIESZÓWBORKI21POLPOLOKOK 
63  BOROWIEC MICHAŁ 28521km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
64  BOROWIEC-RÓŻYCKA MAGDALENA 68321km / K30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo NSZZ 
65 BOROWSKI IGOR80521km / M30PIASKIMAKONDOPOLPOL OKWojewodztwo 
66  BORUCH IWONA  21km / K30RADOM-POLPOL OK  
67  BORUCH MARIUSZ  21km / M30RADOM-POLPOL OK  
68  BOŻEK EDWARD 39421km / M60MILANÓWEKPOLPOLOKOKWojewodztwo  
69  BOŻEK MICHAŁ 79721km / M20LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
70  BOŻYK MATEUSZ 72321km / M20LIPÓWKIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
71  BÓBSKI MICHAŁ 30821km / M30LUBLINŻELAZNE ŁYDYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
72  BRODACKI WALDEMAR 18521km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo NSZZ 
73  BROMKE ŁUKASZ 35821km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
74  BROSZKIEWICZ STANISŁAW 7421km / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
75  BRYGOŁA ANDRZEJ 70821km / M50LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
76 BRZOZOWSKI DANIEL74321km / M40PARCZEWPOLPOLOKOKNSZZ  
77  BUCIOR ŁUKASZ  21km / M20FRANCISZKÓWNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOL OK  
78  BUCZKOWSKA KATARZYNA 67421km / K20KRASNYSTAWPOLPOLOKOK 
79 BUDKOWSKA MAGDALENA 39321km / K20LUBLIN-POLPOLOKOKWojewodztwo 
80 ZAWODNIK ANONIMOWY73521km / M20 FRANCISZEK BUJAK MEMORABILISPOLPOLOKOKWojewodztwo 
81  BUJAK MACIEJ 73221km / M40LUBLINFRANCISZEK BUJAK MEMORABILISPOLPOLOKOKWojewodztwo 
82  BUKOWSKI JAREK 5021km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
83  BULANDA GRZEGORZ 58921km / M40KOZIENICEPOLPOLOKOK 
84  BURDACH BOGDAN 8421km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo  
85  BURZYKOWSKA JUSTYNA 17521km / K30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
86  BURZYKOWSKI STANISŁAW 20621km / M50LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
87  BUTRYŃSKI PAWEŁ  21km / M40LUBLINPOLPOL OKWojewodztwo  
88 BUTRYŃSKI PAWEŁ77421km / M40LUBLINPOLPOLOKWojewodztwo 
89  BYJOŚ MACIEJ 79121km / M30PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
90  BZDĘGA JAN 38121km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
91  BZDĘGA JAN 10521km / M30LUBLINNIEZRZESZONYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
92  CEBERAK BARTOSZ 68021km / M30LUBARTÓWLUBARTÓWBIEGAPOLPOLOKOK  
93  CEBERAK MACIEJ  21km / M20LUBARTÓWCOACH CEBERAKPOLPOL OK  
94  CECH KAROL 31521km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
95  CHARIASZ MATEUSZ 64921km / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
96  CHERNOVA ELENA 74421km / K30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
97  CHERUTICH NELSON KIPKOGEI 4921km / M20ELDORETBENEDEK-TEAMKENKENOKOK  
98  CHĘĆ GRZEGORZ 49021km / M30PUŁAWY-POLPOLOKOKWojewodztwo 
99  CHLASTAWA RAFAŁ 30121km / M20LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
100  CHMARZYŃSKI DANIEL 15721km / M30ŚWIDNIKBRAKPOLPOLOKOKWojewodztwo  
101  CHMIELEWSKA MAGDA  21km / K20RADOMTHE FUN FUN CATS / STREET RUN RADOMPOLPOL OK  
102  CHMIELEWSKI TOMASZ 53821km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOKOK  
103  CHODUN AGNIESZKA 6421km / K40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
104  CHODUN MAREK 6321km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
105  CHOJAK BARTŁOMIEJ 39121km / M20SIEMIEŃPOLPOLOKOKWojewodztwo 
106  CHOŁOMEJ BARTOSZ 53121km / M20LUBLIN214 KPLPOLPOLOKOKWojewodztwo 
107  CHRUŚCICKI ANDRZEJ 68121km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
108  CHRYSTYNA RAFAŁ 50421km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
109  CHUDY KRZYSZTOF 56421km / M20LUBLINAMATOR - BEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
110  CHUDZIK PAULINA 58321km / K20NAŁĘCZÓWPOLPOLOKOK  
111  CHWIL MIROSŁAW 15421km / M40FAJSŁAWICE1974POLPOLOKOK 
112  CHYLIŃSKI MICHAŁ 44521km / M30KALINÓWKABIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOK 
113  CICHALEWSKI MARCIN  21km / M30LUBLINPOLPOL OKWojewodztwo  
114  CIENIUSZEK RENATA 52021km / K40PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
115  CIEŚLAK PAWEŁ 27121km / M30POZNAŃPOLPOLOKOKWojewodztwo 
116  CIOSEK KAROL 60321km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo  
117  CIOTUCHA PAWEŁ  21km / M30KOŃSKOWOLAMULTIMEDIA RUNNERSPOLPOL OK  
118  CIUPA MAŁGORZATA 54421km / K30WARSZAWAMEDICINE IN PRESSPOLPOLOKOK  
119 CIUPA WOJCIECH5721km / M40PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERSPOLPOLOKOKWojewodztwo 
120  CLAJOT FABIAN  21km / M20OLSZTYNFC GRABOWAPOLPOL OK  
121  CYBULSKI GRZEGORZ 32921km / M40LUBLINNAJWIEKSZA ARMIA SWIATAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
122  CYBULSKI TOMASZ 30721km / M30LUBARTÓWPROVALUER.PLPOLPOLOKOK 
123 CYGAN PIOTR67621km / M30DĘBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
124  CYRANKA JAROSŁAW 29421km / M40LUBLINJARDON TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
125  CYRANKIEWICZ PATRYK 58521km / M20STRZYŻEWICEDĄBROWSKI TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
126  CZAJKA KAROL  21km / M30KRĘPIECANONIMOWI WOJOWNICY BURGUNDOWEGO DŻIHADUPOLPOL OK  
 Biegałem tu i ówdzie i dobrze mi z tym.
127  CZAPLIŃSKI JAROSŁAW  21km / M30LUBLINUM.LUB.RATOWNIKI.2015POLPOL OKWojewodztwo  
128  CZARNY KONRAD 56721km / M20LUBLINCOCO JAMBO I DO PRZODUPOLPOLOKOKWojewodztwo 
129  CZEKIERDA IRENEUSZ 28121km / M50CHEŁMBOREK CHEŁM BIEGAPOLPOLOKOK 
130  CZELEJ RAFAŁ 10021km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
131  CZEMERYS MAŁGORZATA 30221km / K30ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
132  CZERNECKI MAREK 44721km / M40LUBLINDRUŻYNA JEZUSAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
133  CZERNIAK ADRIAN 37121km / M20LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
134  CZERNIAKIEWICZ DARIUSZ 57921km / M40JASTKÓWPOLPOLOKOK 
135  CZERNIEC ALEKSANDRA 70421km / K20JASTKÓWPOLPOLOKOK 
136  CZERWIŃSKI ŁUKASZ 46221km / M20WARSZAWA-POLPOLOKOK 
137  CZERWONKA PIOTR 20021km / M20PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
138  CZĘPIŃSKI TOMASZ 50621km / M30LUBLIN-POLPOLOKOKWojewodztwo 
139  ĆWIKŁA PAWEŁ 54821km / M30LUBLINWWW.BIUROSTYL.LUBLIN.PLPOLPOLOKOKWojewodztwo 
140 CALKA MARCIN72721km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
141  CHOIŃSKI ROBERT 67321km / M40MEŁGIEWS-CAR TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo