Zawody obsługuje firma Pulsar Sport

Warszowicko (za) Dyszka
Warszowice, 22 kwietnia 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 78
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
  BĄK-ŚCIERSKA BEATA 1OPEN / KRADOSTOWICEŚCIERSCY TEAMPOLPOLOK 
  BEZWIŃSKI PIOTREK 2OPEN / MPSZCZYNAKOKO DŻAMBO I DO PRZODUPOLPOLOK 
 BIEGALA MIROSŁAW3OPEN / MŻORYNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  BRANDYS MICHAŁ 4OPEN / MPAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  BURYBA JACEK 5OPEN / MJASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK 
  BUSS-CZYLOK AGNIESZKA 6OPEN / KSTUDZIONKAPOLPOLOK 
  CHUDYK GRZEGORZ 7OPEN / MOCHABYAGGRO SPORT TEAM / LKS OCHABY 96POLPOLOK 
  CIEKOT MICHAŁ 8OPEN / MCZESTOCHOWADECATHLONPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY9OPEN / K POLPOLOK 
  CZYLOK PATRYK 10OPEN / MSTUDZIONKAPOLPOLOK 
  DROZD RADOSŁAW 11OPEN / MWARSZOWICEPOLPOLOK 
  DZIERŻAWA KRZYSZTOF 12OPEN / MMIZERÓWPOLPOLOK 
 DZIUK DAGMARA13OPEN / KPAWŁOWICEKLUB BIEGACZA MOSIR JASTRZĘBIEPOLPOLOK 
  FICEK HANNA 14OPEN / KJEJKOWICEPOLPOLOK 
  FOKS DAMIAN 15OPEN / MWARSZOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  GAŚ PIOTR 16OPEN / MSKOCZÓWPOLPOLOK 
 GÓRA MATEUSZ17OPEN / MPSZCZYNAUKS WARSZOWICEPOLPOLOK 
 GRZYB LESZEK18OPEN / MŁĄKAKAC RUNNERSPOLPOLOK 
  HARAZIN JANUSZ 19OPEN / MPAWŁOWICE2 TM 4,7POLPOLOK 
  HELWING KAROL 20OPEN / MRYBNIKPOLPOLOK 
  HERMAN DAMIAN 21OPEN / MWARSZOWICEKS `WARSZOWICE`POLPOLOK 
  HYŁA MATEUSZ 22OPEN / MJASTRZĘBIE - ZDRÓJTENNECOPOLPOLOK 
 JABŁONKA ZBIGNIEW23OPEN / MSZCZEJKOWICEPOLPOLOK 
  KAŁA STANISŁAW 24OPEN / MPIELGRZYMOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK60+ 
  KAROLAK MARTYNA 25OPEN / KGOLASOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  KARWACKA SYLWIA 26OPEN / KPAWŁOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  KASZUBA BOGDAN 27OPEN / MTYCHY40 LATEK TYCHYPOLPOLOK60+ 
  KIEŁKOWSKI MICHAŁ 28OPEN / MPAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  KLOCZKOWSKI ADAM 29OPEN / MPIELGRZYMOWICEPOLPOLOK 
  KOBIAŁKA ROBERT 30OPEN / MJASTRZĘBIE ZDRÓJJASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOK 
  KONSEK PAWEŁ 31OPEN / MŻORYŻORY-KLESZCZÓWKAPOLPOLOK 
  KORZUN TETIANA 32OPEN / KMIKOŁÓWPOLPOLOK 
  KOSIŃSKI KAMIL 33OPEN / MŻORYKOSA TEAMPOLPOLOK 
  KOŚCIELNY JAN 34OPEN / MGORZYCEPOLPOLOK 
  KOŚCIELNY ŁUKASZ 35OPEN / MGORZYCEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  KOWOL DANIEL 36OPEN / MWARSZOWICEPOLPOLOK 
  KUBASIAK WITOLD 37OPEN / MWARSZOWICEFIZJOWITPOLPOLOK 
  KUKLA LESZEK 38OPEN / MMIZERÓWPOLPOLOK 
  LENNERT ANNA 39OPEN / KŻORYPOLPOLOK 
 LERCH BOŻENA40OPEN / KJASTRZĘBIE-ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  LERCH MARIA 41OPEN / KJASTRZĘBIE-ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  MACHARZYŃSKI PIOTR 42OPEN / MJASTRZĘBIE-ZDRÓJSZARE MORSYPOLPOLOK 
  MAKOSZ BARBARA 43OPEN / KPAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  MALINA ADAM 44OPEN / MBOJSZOWYŚWIERCZYNIEC RUNNINGPOLPOLOK 
  MALINA MICHALINA 45OPEN / KBOJSZOWYGTS BOJSZOWYPOLPOLOK 
  MARTYNOWICZ-ĆWIKOWSKA EWELINA 46OPEN / KŻORYPOLPOLOK 
  MIELCAREK LESZEK 47OPEN / MBYTOMNIEZRZESZONYPOLPOLOK60+ 
  OLSZEWSKI KAMIL 48OPEN / MŻORYPOLPOLOK 
  PEPEL KATARZYNA 49OPEN / KCZERWIONKA-LESZCZYNYLUXTORPEDA CZERWIONKAPOLPOLOK 
  PIPIRO GRAŻYNA 50OPEN / KJASTRZĘBIE ZDRKOBIETY NA 5+POLPOLOK60+ 
 PLINTA MATEUSZ51OPEN / MKRZYŻOWICEUKS WARSZOWICEPOLPOLOK 
  PORWISZ GRZEGORZ 52OPEN / MPAWŁOWICEPOLPOLOK 
  PTAK KRZYSZTOF 53OPEN / MŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
  RUDNICKI TOBIASZ 54OPEN / MPAWŁOWICEPOLPOLOK 
  SIWCZYK ANDRZEJ 55OPEN / MRYBNIKCHEMIKA RYBNIKPOLPOLOK60+ 
  SKRABEL MATEUSZ 56OPEN / MRYBNIKWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  SŁABOŃ ANNA 57OPEN / KPAWŁOWICEPOLPOLOK 
 SOCHA MARIAN58OPEN / MBIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK60+ 
 SOCHA ROBERT59OPEN / MBIELSKO-BIAŁANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  SPYRKA PIOTR 60OPEN / MJASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOK 
 STAWNICZY ADAM61OPEN / MGOLASOWICEUKS WARSZOWICEPOLPOLOK 
  STOLECKI GRZEGORZ 62OPEN / MCHEŁM ŚLĄSKITRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLPOLOK 
  STUCHLIK GABRIELA 63OPEN / KJARZĄBKOWICEPOLPOLOK 
  SZULIK GRZEGORZ 64OPEN / MJASTRZĘBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZĘBIE ZDRÓJ / ZSRG SP. Z O.O.POLPOLOK 
  SZWEDA DANIEL 65OPEN / MPAWŁOWICEPOLPOLOK 
  SZYMURA GRZEGORZ 66OPEN / MLESZCZYNYNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  ŚMIEJA JOANNA 67OPEN / KPAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  TARAS ARKADIUSZ 68OPEN / MBIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
  TESZNER ADRIAN 69OPEN / MMIZERÓWRUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  TOKARCZYK RAFAŁ 70OPEN / MKRZYŻOWICEPOLPOLOK 
  WIELGOSIK PIOTR 71OPEN / MKATOWICEPOLPOLOK 
 WITA KRZYSZTOF72OPEN / MTURZA ŚLĄSKAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  BĄK WITOLD 73OPEN / MKATOWICEPOLPOLOK 
  WŁOCH ANDRZEJ 74OPEN / MMARKLOWICE GÓRNEKLUB BIEGACZA MOSIR JASTRZĘBIEPOLPOLOK 
  ZALEWSKI PIOTR 75OPEN / MPAWŁOWICEPOLPOLOK 
  ZAWIERUCHA JAN 76OPEN / MŻORYDECATHLONPOLPOLOK60+ 
  ZEGZULA ROBERT 77OPEN / MŻORYHRMAXPOLPOLOK 
  ŻYGIEŁO EWELINA 78OPEN / KBIAŁYSTOKDECATHLONPOLPOLOK