Formularz systemu Datasport

1. Nocny Bieg Policz się z cukrzycą
Prusice, 14 stycznia 2018 r.


Liczba zawodników : 153
Liczba opłaconych zawodników: 129
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ANTONISZYN DARIUSZ605 km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
2  BAJEWSKA WIOLETTA  5 km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))  
3  BALA WITOLD 85 km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
4  BANDROWICZ IGOR 15 km / M40PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
5  BĄKOWSKI TOMEK 535 km / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
6  BEKACZ STANISŁAW  5 km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWA  
7  BIJAK DOROTA 225 km / K60WROCŁAWOK 
8  BŁASZCZYK RÓŻA 145 km / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
9  BŁASZCZYK TOMASZ  5 km / M30GÓRA  
10  BONCZAROWSKI SEBASTIAN  5 km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICA  
11 ZAWODNIK ANONIMOWY1215 km / M30 OK 
12  BUCZAK MONIKA 895 km / K40TRZEBNICAOK 
13  BURA KRYSTIAN 365 km / M30LESZNOA∞Z TEAMOK 
14  BURKOWSKI STANISŁAW 305 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
15  CHRZAN MARIUSZ  5 km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICA  
16  CHUDAK ŁUKASZ 1085 km / M40WROCŁAWES-SYSTEMOK 
17  CICHA HANNA 325 km / K40RAWICZCYTRYNÓWKA TEAMOK 
 Biegam amatorsko !!! Pokonuje swoje słabości !
18  CIEŚLA ANNA 1205 km / K30ŻMIGRÓDOK 
19  CZAJA MACIEJ 45 km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
20  CZAJA MAŁGORZATA 55 km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
21  CZARNECKI TOMASZ 285 km / M40PANIOWICEOK 
22  DĘBICKI ŁUKASZ 1225 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIECSWIICHOK 
23  DŁUŻEŃ MAGDALENA 905 km / K20KUŹNICZYSKOOK 
24  DMUCH JAKUB 735 km / M20TRZEBNICAXRUNNERSOK 
25  DOCZUMIŃSKA MARIKA 35 km / K20PRUSICEOK 
26  DRAGOSZ PAULINA 1145 km / K20SKOKOWAOK 
27  DRZEWIECKI PIOTR 335 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
28  DUDKIEWICZ MICHAŁ 975 km / M20WROCŁAWOK 
29  DULIŃSKI ADAM  5 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI  
30  DURBAJŁO PAWEŁ 1125 km / M20TRZEBNICAOK 
31  DYJAK BOŻENA  5 km / K50WROCŁAWAMATOR  
32 ZAWODNIK ANONIMOWY965 km / K20 OK 
33  FILIPEK AGNIESZKA 825 km / K30WROCŁAWKLUB BOBIKAOK 
34  FRANKÓW MONIKA 1155 km / K20TRZCIANKAOK 
35  FRYDECKA ELŻBIETA  5 km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMAS  
36  FRYDECKI SLAWOMIR 795 km / M50ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
37  FRYSZKA KAROLINA  5 km / K40DOMASŁAW  
38  GIERCZAK EWA 695 km / K40TRZEBNICAOK 
39  GLINIANY DAGMARA 235 km / K30RAWICZCYTRYNÓWKA TEAMOK 
40  GŁOGOWSKI ADAM 945 km / M30WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPOK 
41  GURBIEL MAŁGORZATA 1255 km / K40TRZEBNICAOK 
42  HAZUBSKA ANNA 115 km / K40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
43  HAZUBSKI ŁUKASZ 125 km / M20TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
44  JAKIMIUK DOROTA 565 km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
45  JANICKA ANETA  5 km / K40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
46  JANICKA ZUZANNA 1025 km / K20WROCŁAWSP NR.5OK 
47  JANICKI WOJCIECH 1015 km / M40WROCŁAWOK 
48  JANISZEWSKI WIKTOR  5 km / M40MILICZATHLETICS TEAM PRUSICE  
49  JARECKI DAMIAN 1285 km / M20TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
50  JAROS PAWEŁ 705 km / M30KURASZKÓWOK 
51  JAWOREK MARCIN  5 km / M30WARSZAWA  
52  JURECKI ZYGFRYD 265 km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
53 KACZMAREK ANNA 1095 km / K20RAWICZOK 
54  KAMINSKA AGATA 505 km / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEKLUB TAEKWONDO NAMUOK 
55  KAZANA JACEK 345 km / M40TRZEBNICAPOWOLI TEAMOK 
56  KEMPA KRZYSZTOF 395 km / M30TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
57  KEMPA MAGDALENA 485 km / K30TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
58  KIEPUL ALEKSANDRA 555 km / K40SKOKOWAOK 
59  KIEPUL JAROSŁAW 545 km / M50SKOKOWAOK 
60  KLIMOWICZ-BODYS MAŁGORZATA  5 km / K40WROCŁAW  
61  KOWALEWSKA EWA 665 km / K30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
62  KOWALEWSKI ZBIGNIEW 675 km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
63 KOZAK MONIKA435 km / K20KAMIEŃWROCLAW MARATHON TEAMOK 
64  KOZAKIEWICZ MARZENA 875 km / K30WROCŁAWKLUB BOBIKAOK 
65  KOZŁOWICZ TOMASZ 75 km / M20WIELKA LIPAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
66  KRAKOWSKI MACIEJ 1175 km / M30BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMOK 
67  KRZESAK JAN 95 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
68  KURIATA ALEKSANDRA 1245 km / K30TRZEBNICAOK 
69  LASKOWSKA IDA  5 km / K20OBORNIKI ŚLĄSKIE  
70  LENART ALEKSANDRA 1165 km / K40PĘGÓWOK 
71  LENART JACEK 1135 km / M40WROCŁAWOK 
72  LESZKIEWICZ IWONA 525 km / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
73  LISS RAFAŁ 165 km / M40WROCŁAWOK 
74  LIST KATARZYNA 245 km / K40RAWICZCYTRYNÓWKA TEAMOK 
75  LOMBARSKI ŁUKASZ  5 km / M30KROŚNICESSW TEAM KROŚNICE  
76  ŁAZARSKI JAROSŁAW 475 km / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
77 ŁOJKO MICHAŁ ESTEBAN635 km / M30DRZONKÓWRAJTAROWIANKA DRZONKÓWOK 
78  MAĆKOWIAK KAROLINA 495 km / K30RAWICZMASŁOWO BIEGAOK 
79  MARCIN BOJARUN  5 km / M30PRUSICEELITARNI  
80  MARCZAK ANNA 985 km / K20TRZEBNICAOK 
81  MARCZAK JOANNA 1055 km / K20TRZEBNICAOK 
82  MAŚLAK JOANNA  5 km / K20SZCZEPANÓW  
83  MILLER KINGA 1195 km / K40LUBINBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMOK 
84 MILLER TOMEK1185 km / M40LUBINBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMOK 
85  MITEK ANDRZEJ 655 km / M40ŻMIGRÓDOK 
86  MITEK DOROTA 645 km / K40ŻMIGRÓDPOLSKIEOK 
87  MOSKAL ADRIAN 295 km / M20SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
88 MUSIELAK KRYSTYNA1275 km / K50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
89  NAWROCKA SYLWIA 315 km / K40ŻMIGRÓDMAMA NA PEŁEN ETATOK 
90  NOWICKA MARTA 935 km / K20PRUSICEOK 
91  OPAŁKA TOMASZ 205 km / M40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
92  OSTROMECKA -GORYNIA AGNIESZKA 725 km / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
93  OSZCZĘDA MAGDALENA 1105 km / K30ZAWONIAOK 
94  PABIJAŃCZYK DAMIAN 835 km / M30KRYNICZNOHEAVY LIFT TEAMOK 
95  PACHURKA EWA 1115 km / K20JAROCINOK 
96  PARTYKA MAREK 855 km / M30LEGNICAGETBACKOK 
97  PASIECZNIK DOMINIK 915 km / M20TRZEBNICAOK 
98  PIERZCHLEWICZ GRZEGORZ 955 km / M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
99  PIETRASZEWSKA KAROLINA 755 km / K20TRZEBNICAFORFITEROK 
100  PIROZEK ANETA 885 km / K20WROCŁAWOK 
101  PISZCZAŁKA ANNA 1265 km / K30DZIADKOWOOK 
102  PIZIEWICZ DOMINIK 405 km / M40TRZEBNICAKAMILNOTEBOOK&SELLTECH S COK 
103  PLEWKA IWONA 775 km / K30SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
104  PLEWKA PAWEŁ 765 km / M30SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
105  POLAK ŁUKASZ 135 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
106  PUDŁO KAMILA  5 km / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI  
107  RACZYCKA BEATA 685 km / K40TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
108  RATAJCZAK DAWID 155 km / M30WROCŁAWWYBIERZOK 
109  ROGALSKI MARIUSZ 1035 km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
110  ROMANOWICZ ANDRZEJ 25 km / M50MIŁOSŁAWICELKS BARYCZ SUŁÓWOK 
111  ROMANÓW-ŁOJKO MARTA 625 km / K30WROCŁAWRAJTAROWIANKA DRZONKÓWOK 
112  RUTKOWSKI BARTLOMIEJ 1075 km / M30MIRKOWES SYSTEMOK 
113  RYCERZ ZBYSZKO  5 km / M40BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAM  
114  SALADRA TOMASZ  5 km / M30PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICE  
115  SEREDYŃSKA OLA 1235 km / K20PRUSICEOK 
116  SIKORSKA MARTA 815 km / K20TRZEBNICAKOMENDA POWIATOWA POLICJI TRZEBNICAOK 
117  SKAWIŃSKA LILIANA  5 km / K40WROCŁAWVELICANTE SPORT TEAM  
118  SKOTAREK MAGDALENA 575 km / K30RAWICZOK 
119  SŁOTA MAŁGORZATA 925 km / K30STRUPINAFITSTYLE TEAMOK 
120  SMOLNIK ALICJA  5 km / K20TRZEBNICA  
121  SPYCHALSKA-WASZEK HANNA 995 km / K30WROCŁAWSAMBOR TEAMOK 
122  STACHURSKI ANDRZEJ 805 km / M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
123  STANISZ MARTA 515 km / K30WROCŁAWOK 
124  STANISZ RADOSŁAW 615 km / M30WROCŁAWOK 
125  SYNOWIEC ADAM 385 km / M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
126 SYNOWIEC MAŁGORZATA375 km / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
127  SZACHEWICZ SŁAWOMIR 845 km / M30WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPOK 
128  SZAŁAJKO JERZY 195 km / M50WROCŁAWDUCH GÓROK 
129  SZULC GRZEGORZ 415 km / M40ŻMIGRÓDOK 
130  SZYMCZAK ŁUKASZ 785 km / M30MILICZSSW TEAM KROŚNICEOK 
131  ŚWILAK ALINA 745 km / K40PRUSICEOK 
132  TOMAŚ PATRYCJA 595 km / K30WROCŁAWOK 
133  TOMOWIAK RAFAŁ 215 km / M30LESZNO#SZYMANOWSKITEAMOK 
134  TRUPKIEWICZ JOANNA 65 km / K30MASŁOWOOK 
135  TRYBA DANIEL 715 km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
136  TYCZYŃSKI KAMIL  5 km / M20RAWICZ-MASŁOWOMASŁOWO BIEGA  
137  TYCZYŃSKI MAREK 455 km / M40RAWICZMASŁOWO BIEGAOK 
138  UMIŃSKA-KAZANA WIKTORIA 355 km / K30TRZEBNICAPOWOLI TEAMOK 
139  URBAŚ JUDYTA 445 km / K30SKOKOWAOK 
140  WABNIC DANIEL 1295 km / M30KSIĘGINICEOK 
141  WANAT WACŁAW 255 km / M70WROCŁAWREMED REHABILITACJA WROCŁAWOK 
142  WASZEK SŁAWOMIR 1005 km / M30WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
143  WITTENBECK PATRYCJA 585 km / K20WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
144  WŁODARCZYK ŁUKASZ 1045 km / M30PRUSICEOK 
145  WOJCIECHOWSKA BEATA 465 km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
146  WOJCIECHOWSKI JAN 865 km / M20WROCŁAWOK 
147  WOJDYŁA MIECZYSŁAW 185 km / M50WROCŁAWTRADYCJA I JAKOŚĆ WROCŁAWOK 
148  WRÓBEL WOJTEK 175 km / M40SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
149  WRZESZCZ EWELINA 27