Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

1. Nocny Bieg Policz się z cukrzycą
Prusice, 14 stycznia 2018 r.


Liczba zawodników : 153
Liczba opłaconych zawodników: 129
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 ANTONISZYN DARIUSZ605 km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
2  BAJEWSKA WIOLETTA  5 km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))POLPOL  
3  BALA WITOLD 85 km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
4  BANDROWICZ IGOR 15 km / M40PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
5  BĄKOWSKI TOMEK 535 km / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
6  BEKACZ STANISŁAW  5 km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOL  
7  BIJAK DOROTA 225 km / K60WROCŁAWPOLPOLOK 
8  BŁASZCZYK RÓŻA 145 km / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK 
9  BŁASZCZYK TOMASZ  5 km / M30GÓRAPOLPOL  
10  BONCZAROWSKI SEBASTIAN  5 km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAPOLPOL  
11 ZAWODNIK ANONIMOWY1215 km / M30 POLPOLOK 
12  BUCZAK MONIKA 895 km / K40TRZEBNICAPOLPOLOK 
13  BURA KRYSTIAN 365 km / M30LESZNOA∞Z TEAMPOLPOLOK 
14  BURKOWSKI STANISŁAW 305 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
15  CHRZAN MARIUSZ  5 km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOL  
16  CHUDAK ŁUKASZ 1085 km / M40WROCŁAWES-SYSTEMPOLPOLOK 
17  CICHA HANNA 325 km / K40RAWICZCYTRYNÓWKA TEAMPOLPOLOK 
 Biegam amatorsko !!! Pokonuje swoje słabości !
18  CIEŚLA ANNA 1205 km / K30ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
19  CZAJA MACIEJ 45 km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
20  CZAJA MAŁGORZATA 55 km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
21  CZARNECKI TOMASZ 285 km / M40PANIOWICEPOLPOLOK 
22  DĘBICKI ŁUKASZ 1225 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIECSWIICHPOLPOLOK 
23  DŁUŻEŃ MAGDALENA 905 km / K20KUŹNICZYSKOPOLPOLOK 
24  DMUCH JAKUB 735 km / M20TRZEBNICAXRUNNERSPOLPOLOK 
25  DOCZUMIŃSKA MARIKA 35 km / K20PRUSICEPOLPOLOK 
26  DRAGOSZ PAULINA 1145 km / K20SKOKOWAPOLPOLOK 
27  DRZEWIECKI PIOTR 335 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
28  DUDKIEWICZ MICHAŁ 975 km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
29  DULIŃSKI ADAM  5 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOL  
30  DURBAJŁO PAWEŁ 1125 km / M20TRZEBNICAPOLPOLOK 
31  DYJAK BOŻENA  5 km / K50WROCŁAWAMATORPOLPOL  
32 ZAWODNIK ANONIMOWY965 km / K20 POLPOLOK 
33  FILIPEK AGNIESZKA 825 km / K30WROCŁAWKLUB BOBIKAPOLPOLOK 
34  FRANKÓW MONIKA 1155 km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
35  FRYDECKA ELŻBIETA  5 km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMASPOLPOL  
36  FRYDECKI SLAWOMIR 795 km / M50ŹRÓDŁAAKB ESEMASPOLPOLOK 
37  FRYSZKA KAROLINA  5 km / K40DOMASŁAWPOLPOL  
38  GIERCZAK EWA 695 km / K40TRZEBNICAPOLPOLOK 
39  GLINIANY DAGMARA 235 km / K30RAWICZCYTRYNÓWKA TEAMPOLPOLOK 
40  GŁOGOWSKI ADAM 945 km / M30WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOLOK 
41  GURBIEL MAŁGORZATA 1255 km / K40TRZEBNICAPOLPOLOK 
42  HAZUBSKA ANNA 115 km / K40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
43  HAZUBSKI ŁUKASZ 125 km / M20TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
44  JAKIMIUK DOROTA 565 km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
45  JANICKA ANETA  5 km / K40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL  
46  JANICKA ZUZANNA 1025 km / K20WROCŁAWSP NR.5POLPOLOK 
47  JANICKI WOJCIECH 1015 km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
48  JANISZEWSKI WIKTOR  5 km / M40MILICZATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOL  
49  JARECKI DAMIAN 1285 km / M20TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
50  JAROS PAWEŁ 705 km / M30KURASZKÓWPOLPOLOK 
51  JAWOREK MARCIN  5 km / M30WROCŁAWPOLPOL  
52  JURECKI ZYGFRYD 265 km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
53 KACZMAREK ANNA 1095 km / K20RAWICZ - SIERAKOWOPOLPOLOK 
54  KAMINSKA AGATA 505 km / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEKLUB TAEKWONDO NAMUPOLPOLOK 
55  KAZANA JACEK 345 km / M40TRZEBNICAPOWOLI TEAMPOLPOLOK 
56  KEMPA KRZYSZTOF 395 km / M30TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
57  KIEPUL ALEKSANDRA 555 km / K40SKOKOWAPOLPOLOK 
58  KIEPUL JAROSŁAW 545 km / M50SKOKOWAPOLPOLOK 
59  KLIMOWICZ-BODYS MAŁGORZATA  5 km / K40WROCŁAWPOLPOL  
60  KOWALEWSKA EWA 665 km / K30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAPOLPOLOK 
61  KOWALEWSKI ZBIGNIEW 675 km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAPOLPOLOK 
62 KOZAK MONIKA435 km / K20KAMIEŃWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
63  KOZAKIEWICZ MARZENA 875 km / K30WROCŁAWKLUB BOBIKAPOLPOLOK 
64  KOZŁOWICZ TOMASZ 75 km / M20WIELKA LIPAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
65  KRAKOWSKI MACIEJ 1175 km / M30BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOLOK 
66  KRZESAK JAN 95 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
67  KUMÓR MAGDALENA 485 km / K30TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
68  KURIATA ALEKSANDRA 1245 km / K30TRZEBNICAPOLPOLOK 
69  LASKOWSKA IDA  5 km / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL  
70  LENART ALEKSANDRA 1165 km / K40PĘGÓWPOLPOLOK 
71  LENART JACEK 1135 km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
72  LESZKIEWICZ IWONA 525 km / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
73  LISS RAFAŁ 165 km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
74  LIST KATARZYNA 245 km / K40RAWICZCYTRYNÓWKA TEAMPOLPOLOK 
75  LOMBARSKI ŁUKASZ  5 km / M30KROŚNICESSW TEAM KROŚNICEPOLPOL  
76  ŁAZARSKI JAROSŁAW 475 km / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
77 ŁOJKO MICHAŁ ESTEBAN635 km / M30DRZONKÓWRAJTAROWIANKA DRZONKÓWPOLPOLOK 
78  MAĆKOWIAK KAROLINA 495 km / K30RAWICZMASŁOWO BIEGAPOLPOLOK 
79  MARCIN BOJARUN  5 km / M30PRUSICEELITARNIPOLPOL  
80  MARCZAK ANNA 985 km / K20TRZEBNICAPOLPOLOK 
81  MARCZAK JOANNA 1055 km / K20TRZEBNICAPOLPOLOK 
82  MAŚLAK JOANNA  5 km / K20SZCZEPANÓWPOLPOL  
83  MILLER KINGA 1195 km / K40LUBINBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMPOLPOLOK 
84 MILLER TOMEK1185 km / M40LUBINBIKE ATELIER MAXIMUS URBEX TEAMPOLPOLOK 
85  MITEK ANDRZEJ 655 km / M40ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
86  MITEK DOROTA 645 km / K40ŻMIGRÓDPOLSKIEPOLPOLOK 
87  MOSKAL ADRIAN 295 km / M20SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
88 MUSIELAK KRYSTYNA1275 km / K50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
89  NAWROCKA SYLWIA 315 km / K40ŻMIGRÓDMAMA NA PEŁEN ETATPOLPOLOK 
90  NOWICKA MARTA 935 km / K20PRUSICEPOLPOLOK 
91  OPAŁKA TOMASZ 205 km / M40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
92  OSTROMECKA -GORYNIA AGNIESZKA 725 km / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
93  OSZCZĘDA MAGDALENA 1105 km / K30ZAWONIAPOLPOLOK 
94  PABIJAŃCZYK DAMIAN 835 km / M30KRYNICZNOHEAVY LIFT TEAMPOLPOLOK 
95  PACHURKA EWA 1115 km / K20JAROCINPOLPOLOK 
96  PARTYKA MAREK 855 km / M30LEGNICAGETBACKPOLPOLOK 
97  PASIECZNIK DOMINIK 915 km / M20TRZEBNICAPOLPOLOK 
98  PIERZCHLEWICZ GRZEGORZ 955 km / M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
99  PIETRASZEWSKA KAROLINA 755 km / K20TRZEBNICAFORFITERPOLPOLOK 
100  PIROZEK ANETA 885 km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
101  PISZCZAŁKA ANNA 1265 km / K30DZIADKOWOPOLPOLOK 
102  PIZIEWICZ DOMINIK 405 km / M40TRZEBNICAKAMILNOTEBOOK&SELLTECH S CPOLPOLOK 
103  PLEWKA IWONA 775 km / K30SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
104  PLEWKA PAWEŁ 765 km / M30SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
105  POLAK ŁUKASZ 135 km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
106  PUDŁO KAMILA  5 km / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOL  
107  RACZYCKA BEATA 685 km / K40LIGOTA PIĘKNAUKS GLADIUS TRZEBNICAPOLPOLOK 
108  RATAJCZAK DAWID 155 km / M30WROCŁAWWYBIERZPOLPOLOK 
109  ROGALSKI MARIUSZ 1035 km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
110  ROMANOWICZ ANDRZEJ 25 km / M50MIŁOSŁAWICELKS BARYCZ SUŁÓWPOLPOLOK 
111  ROMANÓW-ŁOJKO MARTA 625 km / K30WROCŁAWRAJTAROWIANKA DRZONKÓWPOLPOLOK 
112  RUTKOWSKI BARTLOMIEJ 1075 km / M30MIRKOWES SYSTEMPOLPOLOK 
113  RYCERZ ZBYSZKO  5 km / M40BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOL  
114  SALADRA TOMASZ  5 km / M30PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOL  
115  SEREDYŃSKA OLA 1235 km / K20PRUSICEPOLPOLOK 
116  SIKORSKA MARTA 815 km / K20TRZEBNICAKOMENDA POWIATOWA POLICJI TRZEBNICAPOLPOLOK 
117  SKAWIŃSKA LILIANA  5 km / K40WROCŁAWVELICANTE SPORT TEAMPOLPOL  
118  SKOTAREK MAGDALENA 575 km / K30RAWICZPOLPOLOK 
119  SŁOTA MAŁGORZATA 925 km / K30STRUPINAFITSTYLE TEAMPOLPOLOK 
120  SMOLNIK ALICJA  5 km / K20TRZEBNICAPOLPOL  
121  SPYCHALSKA-WASZEK HANNA 995 km / K30WROCŁAWSAMBOR TEAMPOLPOLOK 
122  STACHURSKI ANDRZEJ 805 km / M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
123  STANISZ MARTA 515 km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
124  STANISZ RADOSŁAW 615 km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
125  SYNOWIEC ADAM 385 km / M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
126 SYNOWIEC MAŁGORZATA375 km / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
127  SZACHEWICZ SŁAWOMIR 845 km / M30WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOLOK 
128  SZAŁAJKO JERZY 195 km / M50WROCŁAWDUCH GÓRPOLPOLOK 
129  SZULC GRZEGORZ 415 km / M40ŻMIGRODPOLPOLOK 
130  SZYMCZAK ŁUKASZ 785 km / M30MILICZSSW TEAM KROŚNICEPOLPOLOK 
131  ŚWILAK ALINA 745 km / K40PRUSICEPOLPOLOK 
132  TOMAŚ PATRYCJA 595 km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
133  TOMOWIAK RAFAŁ 215 km / M30LESZNO#SZYMANOWSKITEAMPOLPOLOK 
134  TRUPKIEWICZ JOANNA 65 km / K30MASŁOWOPOLPOLOK 
135  TRYBA DANIEL 715 km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
136  TYCZYŃSKI KAMIL  5 km / M20RAWICZ-MASŁOWOMASŁOWO BIEGAPOLPOL  
137  TYCZYŃSKI MAREK 455 km / M40RAWICZMASŁOWO BIEGAPOLPOLOK 
138  UMIŃSKA-KAZANA WIKTORIA 355 km / K30TRZEBNICAPOWOLI TEAMPOLPOLOK 
139  URBAŚ JUDYTA 445 km / K30SKOKOWAPOLPOLOK 
140  WABNIC DANIEL 1295 km / M30ŻMIGRÓDEKPOLPOLOK 
141  WANAT WACŁAW 255 km / M70WROCŁAWREMED REHABILITACJA WROCŁAWPOLPOLOK 
142  WASZEK SŁAWOMIR 1005 km / M30WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
143  WITTENBECK PATRYCJA 585 km / K20WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
144  WŁODARCZYK ŁUKASZ 1045 km / M30PRUSICEPOLPOLOK 
145  WOJCIECHOWSKA BEATA 465 km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
146  WOJCIECHOWSKI JAN 865 km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
147  WOJDYŁA MIECZYSŁAW 185 km / M50WROCŁAWTRADYCJA I JAKOŚĆ WROCŁAWPOLPOLOK 
148  WRÓBEL WOJTEK 175 km / M40SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
149  WRZESZCZ EWELINA 275 km / K20JUTROSINPOLPOLOK 
150  ZIELIŃSKI KRZYSZTOF 1065 km / M30KIEŁCZÓWPOLPOLOK 
151  ŻARCZYŃSKI MATEUSZ  5 km / M30PRUSICEPOLPOL  
152  ŻYŻA MAGDALENA 425 km / K40SKOKOWAPOLPOLOK 
153  ŻYŻA PIOTR 105 km / M40SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK