Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Żory
Żory, 04 marca 2018 r.


Drużyn Klas Mundurowych o Puchar Komendanta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 432
Odebrało numery: 329

Liczba opłaconych zawodników: 329
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKI WALDEMAR 1625km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJAMATOROK 
2 ADAMIAK EDYTA1755km / K40SKOCZÓWŚWIRY STELA  
3  ADAMUS KATARZYNA 1345km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
4 BAJCAR BEATA2555km / K40CHYBIEKOBIETY NA 5 +OK 
5  BAJOR RAFAŁ 1535km / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
6 BALCERAK BEATA 1005km / K30ŻORYOK 
7  BALCERAK TOMASZ 1045km / M30ŻORYOK 
8 BANET KAROLINA3445km / K20RYBNIKZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W RYDUŁTOWACHOK 
9  BARTNIK SEBASTIAN 1355km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK 
10  BĄK-ŚCIERSKA BEATA  5km / K40RADOSTOWICE   
11  BEDKA DARIA 635km / M20JASTRZĘBIE ZDRKOBIETY NA 5 +OK 
12  BENISZ BARTŁOMIEJ 295km / M20ŻORYOK 
13  BENISZ WOJCIECH  5km / M30TARNOWSKIE GÓRYBRT/ SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY   
14 BEŃKOWSKI ALEKSANDER7165km / M30ŻORY  
15 BEZUCH PAWEŁ3375km / M20RZUCHÓWZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W RYDUŁTOWACHOK 
16  BĘBENEK MARCIN  5km / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI   
17  BIAŁAS KLAUDIA 1125km / K20ORZESZEOK 
18  BIAŁAS PATRYCJA 155km / K20ORZESZEOK 
19 BIAŁONAS MIROSŁAW1875km / M50RYBNIKSBD ENERGETYK  
20  BIEGAŁA PRZEMYSŁAW 165km / M30ŻORYOK 
21  BIELA RAFAŁ 1105km / M30ŻORYOK  
22 BIELECKI SZYMON3355km / M20RACIBÓRZZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W RACIBORZUOK 
23  BIELICA PATRYK 2695km / M20RYDUŁTOWYBRAKOK 
24  BIZOŃ MAREK 2435km / M20CZERNICA22DH-CZERNICAOK 
25  BLANIK MAREK 2775km / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
26  BŁANIK MICHAŁ 2735km / M30RYBNIKOK 
27 BORUTA ADRIAN1805km / M30ŻORYWWW.TRAININGCENTRE.PL  
28  BRACHMAN ANDRZEJ 925km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK 
29  BROCZKOWSKA SYLWIA  5km / K40ŻORY   
30  BRYCHCY ESTERA 1465km / K30PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEOK 
31  BUJOK LESZEK 1065km / M40USTROŃOLZA CIESZYNOK 
32  BURZAN MARCIN  5km / M40ŻORY   
33  BUTANOWICZ MARZENA  5km / K30SUSZECSUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET`S GO   
34  CHLEBIEJ JAKUB 505km / M20ŻORYOK 
35  CHODUN MARIUSZ 725km / M40ŻORYNIEZRZESZONYOK 
36  CHRZAN TADEUSZ 2645km / M50RYDUŁTOWYFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
37  CHYTRYK RENATA 3025km / K30ŻORYZABIEGANEOK 
38  CIEMIĘGA ADAM  5km / M40ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH   
39 CIEŚLIK DAWID3385km / M20POBIEDZIN  
40  CIEŚLIK RAFAŁ 1285km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
41 CIOS RUDOLF3535km / M20RYDUŁTOWYZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W RYDUŁTOWACHOK  
42  CURYŁO ANETA 2615km / K30ŻORYOK 
43  CZENDLIK DOROTA  5km / K30SKOCZÓWBIEGAM BO LUBIĘ   
44 CZOGAŁA KAMIL3405km / M20RYDUŁTOWYZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W RYDUŁTOWACHOK 
45 CZYRNEK DARIUSZ2715km / M40RYBNIK  
46  CZYRNEK DARIUSZ  5km / M40RYBNIK