Zawody obsługuje firma Datasport

38. Półmaraton Wiązowski, Wiązowska 5-tka
Wiązowna, 04 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 2876
Odebrało numery: 2314

Liczba opłaconych zawodników: 2564
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABELSKI LESZEK 121821km / M50MIŃSK MAZOWIECKIOK 
2  ADAMCZYK PAWEŁ 23945km / M20CHODÓWCHODÓWOK 
3  ADAMCZYK PRZEMYSŁAW 82121km / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
4  ADAMOWICZ TOMASZ 36121km / M50WARSZAWALEGIA RUN CLUBOK 
5  ADAMSKI JAROSŁAW 190221km / M40WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAM  
6  ADAMSKI MACIEJ 112721km / M30WARSZAWAOBOZYGORSKIE.PLOK 
7  ADAMUS KATARZYNA 89521km / K40PIASECZNOPIASECZNO RUNNINGOK 
8  AFALTOWSKI GRZEGORZ 162021km / M30KĄKOLEWNICAOK 
9  ALBIŃSKI TOMASZ 17221km / M40WARSZAWAOK 
10  ANDRASIAK KRZYSZTOF 106021km / M30OTWOCKOK 
11  ANDROSIUK TOMASZ 90821km / M30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOK 
12  ANDRUCZYK ARKADIUSZ 20775km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
13  ANDRUCZYK KATARZYNA 20785km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
14  ANDRZEJEWSKA JOANNA 104921km / K40LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMOK 
15  ANDRZEJEWSKI ROBERT 28721km / M40SOKOŁÓW PODLASKIOK 
16  ANDRZEJEWSKI SŁAWOMIR 47221km / M40KARCZEWBIEGAJACY KELNEROK  
17  ANDRZEJEWSKI TADEUSZ 22225km / M80WARSZAWAWARSZAWA-BIELANYOK 
18  ANTONIAK ANNA 21095km / K30OTWOCKOK 
19  ANTONOWICZ MACIEJ 8521km / M30KOSEWKODEAF RUNNINGOKNiepelnosprawny 
20  ANTOSIEWICZ ROBERT 35821km / M40OTWOCKLULATEAMOK 
21  ANUSIAK MICHAŁ 152021km / M30WARSZAWAOK 
22  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 46421km / M40SIEDLCECZWORKA.SIEDLCE.PLOK  
23  ANYSZKA AGNIESZKA 23825km / K40ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZOK 
24  ARSENIUK MAREK 154621km / M40WISZNICEOK 
25  ARTEMIUK EUGENIA 111021km / K50CZECHY ORLAŃSKIEHAJNÓWKA BIEGAOK 
26  ARTYSZUK KAMIL 20765km / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYOK 
27  ARTYSZUK MIROSŁAW 20365km / M50WARSZAWAOK 
28  ARTYSZUK MONIKA 21215km / K30WARSZAWAOK 
29  ASŁANOWICZ MARCIN 110621km / M40WARSZAWAOK 
30 ASŁANOWICZ PAULINA28035km / K40WARSZAWA  
31  AUGUSTYNIAK ŁUKASZ 52921km / M20JACKÓWBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOK 
32  AUGUSTYNIAK MARIUSZ 3521km / M40MARKIOK 
33  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 151021km / M20ŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹOK 
34  BABARYKA IVAN  21km / M30DNIPROMK LUCHESK   
35  BABICZ IRENEUSZ 30121km / M50HORODYSZCZEOK 
36  BABIK FILIP 21405km / M20WARSZAWAENTRE.PL TEAMOK 
37 BABRYKA IVAN147121km / M30DNMK LUCHESKOK 
38  BACHUREWCZ IGOR 164321km / M30WARSZAWAOK 
39 BACZEWSKA AGNIESZKA104021km / K40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOK 
40  BAĆMAGA MAREK 130121km / M30WARSZAWAOK 
41  BAJOREK JACEK 20815km / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGOKNiepelnosprawny  
42 BALCER ŁUKASZ27915km / M30OTWOCK  
43 BALEWSKI TOMASZ110221km / M40WARSZAWAOK 
44  BALIŃSKA AGNIESZKA 9335km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
45  BALIŃSKI WOJCIECH 7845km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
46  BALŚ ANDRZEJ 163821km / M60WARSZAWAOK 
47  BAŁDA EWELINA 36821km / K30MIŃSK MAZOWIECKIASICS FRONTRUNNER POLSKAOK 
48  BANASIAK PIOTR 66121km / M40WARSZAWAOK 
49  BANASIEWICZ EWA  21km / K30SOBIENIE JEZIORY   
 Biegam od 3 lat, to moj 3 półmaraton.
50  BANASIK PAWEŁ 27921km / M50RADOMKASOKPracAdminSkarb 
51  BANASZKIEWICZ MARCIN 20175km / M30NASIELSKLIDER WINNICAOK 
52  BANKIEWICZ DAMIAN 181621km / M40CZĘSTOCHOWAASSECO ACTIVE TEAMOK 
53  BAŃKOWSKA ANNA 27665km / K20BIAŁYSTOKKS PODLASIE BIAŁYSTOK  
54  BAŃSKA AGNIESZKA 23565km / K40WARSZAWAOK  
55  BARAN PAULINA 25705km / K20PIASECZNOBUTALIONYOK 
56  BARAN ZENON 52221km / M50WARSZAWAKB RABARBAROK 
57  BARANEK PIOTR 42821km / M50JÓZEFÓWGOK 
58  BARANOWSKI KRZYSZTOF 143621km / M50ZIELONKATRUCK SHOW TEAMOK 
59  BARANOWSKI PAWEL 24995km / M20ZIELONKATRUCK SHOW TEAMOK 
60 BARANOWSKI TADEUSZ75221km / M80WARSZAWAOK  
61  BARAŃSKI PIOTR 4921km / M30PRUSZKÓWOK 
62  BARBARSKI DARIUSZ 22775km / M40MARZĘCICEXOK 
 To ja 😀
63  BARCIKOWSKA ANNA 136721km / K30KOŁBIELOK  
64  BARECKI WŁODZIMIERZ 21621km / M60WARSZAWAOK  
65  BAREJKO PIOTR 22385km / M30WARSZAWAOK 
66  BAREJKO RENATA 82521km / K30WARSZAWAOK 
67  BARGLIK ADAM 152321km / M40KARCZEWOK 
68 BARNAŚ DARIUSZ 121221km / M40JAŹWINYSP JAŹWINYOK 
69  BARNAŚ ILONA 2521km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOK 
70  BARSZCZEWSKA MARTA 21165km / K30WARSZAWAGACA RUNOK 
71  BARTKOWIAK HENRYK 22105km / M70NOWA IWICZNAGIBNO WARSZAWAOK  
72  BARTOSIEWICZ DARIA 81221km / K30WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAOK 
73  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 4221km / M40WARSZAWAOK 
74  BARTOSZUK MICHAŁ 21765km / M20STARE HOŁOWCZYCEOK 
75  BARYGA ARKADIUSZ 149821km / M30JÓZEFÓWKS ADVIT WIĄZOWNAOK 
76  BARYŁA KRZYSZTOF 24795km / M40WARSZAWAOK 
77  BARZAŁ ARTUR 157121km / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAOK 
78  BĄK AGATA 159021km / K30SOBIENIE JEZIORYBUSHIDO CENTRUMOK 
79  BĄK ARTUR 27725km / M40GÓRA KALWARIA  
80  BĄK MACIEJ 144121km / M40WARSZAWAORANGE POLSKA / TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOK 
81  BĄK MIKOŁAJ 45721km / M20WARSZAWA-WESOŁAOK 
82  BĄK MIROSŁAW 22135km / M70WARSZAWAWARSZAWAOK  
83  BĄK TOMASZ 44321km / M40WARSZAWA-WESOŁAOK 
84  BEBELSKI RAFAŁ 120021km / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
85 BEDNARCZYK JOANNA27765km / K40ELBLĄG  
86  BEDNARCZYK MAREK 26395km / M50MOKOBODYBSAC MOKOBODYOK 
87  BEDNARCZYK MARIUSZ 78121km / M40WARSZAWASTRAŻ MIEJSKA WARSZAWAOK 
88  BEDNARCZYK PAULINA 23255km / K30JÓZEFOSŁAWDUKLANOWSKI TEAMOK 
89  BEDNAREK JACEK 62121km / M40WARSZAWAMETLIFE RUNOK 
90  BEDNAREK PIOTR 83421km / M20RAWA MAZOWIECKAOK 
91  BEDNARZAK TADEUSZ 110721km / M60SIEDLCEOK 
92  BELKA ANNA 103921km / K30JÓZEFÓWOK 
93  BELKIEWICZ RAFAŁ 95121km / M30WARSZAWAKABATY ULTRAOK 
94  BELKIUS KATARZYNA 88221km / K20WARSZAWAPARKRUN WARSZAWA URSYNÓWOK 
95 BELOWSKI LESZEK26775km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOK 
96  BELOWSKI MATEUSZ 26045km / M20PUŁAWYBELA RUNNING TEAMOK 
97  BEŁC PIOTR 70621km / M40WARSZAWAOK 
98  BEN-CZEBRESZUK IWONA 22405km / K40WIĄZOWNAOKGmina 
99  BENEDYK MACIEJ 100321km / M30WARSZAWAOK 
100  BERDYCHOWSKI TOMASZ 174821km / M30OPOLEKASOKPracAdminSkarb 
101  BEREDA ILONA 20435km / K30WIĄZOWNAOK 
102 BEREDA PRZEMYSŁAW20445km / M30WIĄZOWNABIEGNĘ DLA RYSIAOK 
103 BEREZIUK SERGII27735km / M20LUCKLKB RUDNIK  
104  BERĘSEWICZ MAŁGORZATA 37821km / K40WARSZAWATEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOK 
105  BĘBENEK CZESŁAW 71421km / M60KNUROWIECOK 
106  BIALEK MAREK 15921km / M30WARSZAWATRIWAWAOK 
107  BIAŁA JOANNA 128021km / K40ZĄBKINIECH ŻYJE BALOK 
108  BIAŁA WERONIKA 20035km / K20KRAŚNIKKASOKPracAdminSkarb 
109  BIAŁECKI PIOTR 41521km / M30WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
110  BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH 9421km / M40SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOOK 
111  BIAŁOGRODZKI SYLWESTER 115221km / M50ZALESIE GÓRNEKB.ZALESIE GÓRNEOK  
112  BIAŁOŻYŃSKI MARCIN 3921km / M40WARSZAWADWOTOK 
113  BICHTA KATARZYNA 25915km / K40WIĄZOWNAOKGmina 
 Katarzyna Bichta, po raz pierwszy udział w biegu
114  BIDA MARCIN 45921km / M30KRASNYSTAWKRASNYSTAW BIEGAOK 
115  BIELAWSKA ELWIRA  5km / K30OKUNIEWROZBIEGANY SULEJÓWEK   
116  BIELAWSKI LESZEK 34221km / M40OKUNIEWROZBIEGANY SULEJÓWEKOK 
117  BIELEC ARTUR 44721km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
118 BIELEC KAROLINA20505km / K30ZIELONA GÓRAREMBERTÓW TEAMOK 
119  BIELECKA ALEKSANDRA 2635km / K30WIĄZOWNAOK 
120  BIELECKI KRZYSZTOF 39821km / M40WARSAWPRORUNNING PROMOTIONOK  
121 BIELECKI MARCIN112621km / M30OTWOCKADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
122  BIELECKI MATEUSZ 79221km / M20WARSZAWAOK 
123  BIELIK ANNA 25025km / K40JÓZEFÓWOK 
124  BIELIŃSKI DANIEL 127321km / M40PIASECZNOOK 
125  BIELSKI ANDRZEJ 126421km / M40WARSZAWA10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYOK 
126  BIENIEK ARTUR 22365km / M30PĘCLINLEON TEAMOKGmina 
127 ZAWODNIK ANONIMOWY157821km / M30 OK 
128  BIERNACKA MARTA 162921km / K30SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
129  BIERNACKI MATEUSZ 22015km / M20WIĄZOWNAOSP WIĄZOWNAOKGmina  
130  BIERNAT ROBERT 76921km / M30RAKOWISKAKLUB BIEGACZY JYSKOK 
131  BIEROZA ANNA  21km / K30WARSZAWA   
132  BIJOŚ WIKTOR 171121km / M40WIELISZEWBZ WBK RUNNERS TEAMOK 
133  BIL ADRIAN 176821km / M30KOSZALINKASOKPracAdminSkarb 
134  BILBIN MAŁGORZATA 24415km / K30WARSZAWAOK 
135  BIŁOS RAFAŁ 155021km / M40RYKIBIEGAM PO WOLIOK 
136  BINDER PIOTR 40921km / M40WARSZAWAOK  
137  BINIAŚ PASTUSIAK ANNA 147421km / K40NASUTÓWLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEOK 
138  BINKIEWICZ GRZEGORZ 89621km / M30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
139  BINKIEWICZ SYLWIA 102721km / K30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
140  BIŃKIEWICZ PIOTR 147921km / M30WARSZAWAOK  
141  BISOWSKI MARIUSZ 172721km / M40KOBYŁKAOK 
142  BLANKIEWICZ KRZYSZTOF  21km / M20WIĄZOWNAUKS ŻAGLE Gmina  
143  BLANKIEWICZ RAFAŁ 195721km / M40WIĄZOWNA Gmina 
144  BLIŹNIEWSKA KATARZYNA 48721km / K40GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGUOK 
145  BŁASZCZYK DOMINIKA 119221km / K20WARSZAWAKONIUCHY OCROK 
146  BŁASZCZYK MARIUSZ 152821km / M30ZGIERZZGIERZOŁAKIOK 
147  BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW 179221km / M30WARSZAWAPLAYOK 
148  BŁAŻEJ DĘBOWSKI  21km / M30WARSZAWAOK 
149  BŁOCH AGNIESZKA 36521km / K40HUTA DLUTOWSKABLOCHSOK  
150  BŁOCH MAREK 36421km / M40HUTA DŁUTOWSKABLOCHSOK  
151  BŁOŃSKI ROBERT 62821km / M40WARSZAWAOK 
152 BŁOŃSKI WOJCIECH191121km / M40SOKOŁÓW PODLASKISTC SOKOŁÓW PODLASKI  
153  BOCHENEK JERZY 31121km / M60WARSZAWAAUTO-MEXOK 
154 BOCHEŃSKI WOJCIECH27545km / M40WARSZAWAOK  
155 BOCIAŃSKI GRZEGORZ95521km / M30WARSZAWAOK 
156  BOCIARN RADOSŁAW 59021km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOK  
157 BODNAR MACIEJ27895km / M20WARSZAWAMBC TEAM  
158 BOGUCKA KINGA22035km / K30EMÓWOKGmina 
159  BOGUCKA MARTYNA 160421km / K40WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMOK 
160  BOGUSZ ANNA 21235km / K30PILAWAOK 
161  BOGUSZ LILIA 148821km / K40WARSZAWAPOTWORY Z GLEBINOK 
162  BOJANOWICZ MARCIN 108721km / M30RADOMBIEGIEM RADOMOK 
163  BOJANOWSKI MIROSŁAW 21905km / M50SOCHACZEWARSENAL SOCHACZEWOK 
164 BOJKO KAMIL27625km / M30MIŃSK MAZ.  
165  BOMBA TOMEK 21685km / M20WARSZAWABOMBA TEAMOK 
166  BOMBRYCH KACPER 23805km / M20ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZOK 
167  BOMBRYCH LIDIA 23815km / K40ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZOK 
168  BONDARUK ADAM 162321km / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOK 
169  BONIECKI MACIEJ 54621km / M30WARSZAWAGET RUNOK 
170 BONIECKI PIOTR185621km / M40WARSZAWASILVINI MEANDER  
171  BORKOWSKA KATARZYNA 179821km / K20KARCZEWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOK 
172  BORKOWSKI BARTOSZ  21km / M40SZCZECIN, ZACHODNIOPOMORSKIE   
173  BORKOWSKI JACEK 28121km / M50OTWOCKOK  
174  BORKOWSKI MARIUSZ 168621km / M40WIŚNIEWYULO RUN TEAM SIEDLCEOK