Zawody obsługuje firma Datasport

V Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielk.
Ostrów Wielkopolski, 18 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 631
Odebrało numery: 531

Liczba opłaconych zawodników: 580
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMEK GRACJAN 1921km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat  
2  ADAMEK KAROL 71721km / M30PLESZEWTEAM PLESZEWPOLPOLOK 
3  ADAMUSIAK DAWID 2021km / M30ALLSCHWILBULLET TEAMSUISUIOK  
4  ALEKSANDROWICZ PIOTR 2221km / POZNAŃUNILEVER POZNAŃPOLPOLOK 
5  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 2121km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
6  ANDERSZ RYSZARD 2321km / M50PLESZEWTEAM PLESZEWPOLPOLOK 
7  ANTOSIAK MARTYNA 2421km / K20KĘDZIERZYN KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOK 
8  ANTOSIAK TOMASZ 2521km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE (KĘDZIERZYN)ANTONTEAMPOLPOLOK 
9  BAER TOMASZ 2621km / M50BABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK  
10  BAJER JACEK 2721km / M50KALISZPARKRUN KALISZPOLPOLOK 
11  BALCER MARCIN 2821km / M30PLESZEWPOLPOLOK 
12  BALCER RADOSŁAW 2921km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
13  BALKIEWICZ HENRYK 3021km / M50LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
14  BANASIAK MARCIN 3121km / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
15  BARANEK GRZEGORZ 3221km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
16  BARANOWSKI JACEK  21km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOL   
17  BARDOWSKA MONIKA 3321km / K20KALISZBASTER TEAMPOLPOLOK 
18 BARTCZAK ANDRZEJ3421km / M40KALISZPOLPOLOK 
19  BARTCZAK PAWEŁ 3521km / M30KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
20  BARTOSZEK ADAM 221km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKKSIceMat Powiat 
21  BARTOSZEK KACPER 56521km / M16RASZKÓWPOLPOLOKPowiat 
22  BERGER PAWEŁ 3621km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
23  BIEDA ROBERT 3721km / M50CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOLOK 
24  BIELECKI MARIUSZ 3821km / M40SOŚNIENIGHT RUNNERSPOLPOLOKPowiat 
25  BIERNAT MAGDALENA  21km / K30INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLPOL   
26  BILSKI PRZEMYSŁAW 721km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.POLPOLOKKSMaraton Powiat 
27  BINEK MARIUSZ 3921km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
28  BINIEWSKA EWELINA 19921km / K20KALISZBASTER TEAMPOLPOLOK 
29  BŁASZCZYK ANNA 73721km / K30NOWE SKALMIERZYCEMAMY-BIEGAMYPOLPOLOKPowiat 
30  BŁASZCZYK JAROSŁAW 4021km / M40PLESZEWTEAM PLESZEWPOLPOLOK 
31  BŁASZCZYK RAFAŁ  21km / M40SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOL   
32  BOCZEK MARCIN 4121km / M40KALISZALPAR.PLPOLPOLOK 
33  BODYLSKI GRZEGORZ 4221km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
34 ZAWODNIK ANONIMOWY4321km / M60 POLPOLOKPowiat  
35  BOGACKA MAŁGORZATA 4421km / K40OSTRÓW WLKPPOLPOLOKPowiat 
36  BOGACKI ARKADIUSZ 4521km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
37  BOGACZ ARKADIUSZ 54421km / M40KALISZKALISZ DOBRZECPOLPOLOK 
38 BOGACZ-CHOJNACKA JUSTYNA4621km / K40ZELAZKOWPOLPOLOK 
39  BOGACZYK PIOTR 4721km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
40  BOGUSŁAWSKI DOMINIK 4821km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
41  BOROWICZ FILIP 821km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.POLPOLOKKSMaraton Powiat 
42  BRANIA HIERONIM 4921km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWPOLPOLOK 
43  BRASZKA DOMINIK 5021km / M20KŁODZKOTRATWA BROTHERSPOLPOLOK 
44  BRODZIAK RAFAŁ 5121km / M30KALISZPOLPOLOK 
45  BRONIARZ ROBERT  21km / M40POZNAŃPOLPOL   
46  BRYŁOWSKI MARCIN 5221km / M40KALISZJEMARPOLPOLOK 
47  BUCHALSKI RAFAŁ 5321km / M20LĄDEKREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
48  BUCKO KAROLINA 5421km / K40KIEKRZPOLPOLOK  
49  BUDKIEWICZ ADRIAN 5521km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPOLPOLOK 
50  BUDZISZEWSKA SANDRA 5621km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
51  BUJNY JĘDRZEJ 5721km / M40SUCHY LASPOLPOLOK 
52  BYSTRY GRZEGORZ 5821km / M40BARANÓWKS LENIWIECPOLPOLOK 
53  CERRONE JOANNA 5921km / K30HAMBURGPACUSAUSAOK 
54  CHABIERSKI MARCIN 6021km / M40KALISZPOLPOLOK 
55  CHALCIŃSKA IZABELA 6121km / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
56  CHLEBOWSKI MARCIN 6221km / M30KOBYLINPOLPOLOK 
57  CHMIELECKI MATEUSZ 6321km / M30GRANOWIECPOLPOLOKPowiat 
58  CHMIELECKI TOBIASZ 6421km / M20GRANOWIECPOLPOLOKPowiat 
59  CHMIELEWSKI TOMASZ 6521km / M40KALISZTRAWA TEAMPOLPOLOK 
60  CHOJNACKA-MARYSIAK ANNA 6621km / K30POWIDZWYBIERZPOLPOLOK 
61  CHOJNACKI MARIUSZ 57421km / M40CEKÓWCEKOW TEAMPOLPOLOK 
62  CHOJNACKI PIOTR 6721km / M40ZELAZKOWPOLPOLOK 
63  CHOJNIAK WIESŁAW 6821km / M40POZNAŃXYZPOLPOLOK 
64  CHRZAN MARIUSZ  21km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOL   
65  CHRZANOWSKI ADAM 6921km / M30KOŁOBUD-REMPOLPOLOK 
66  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 7021km / M60KOŁOBUD-REMPOLPOLOK 
67  CIAPIERZYŃSKI JERZY 54321km / M60OŁOBOKMTB OŁOBOKPOLPOLOKPowiat 
68  CICHOREK EWELINA 54621km / K30CZERMINPOLPOLOK 
69  CICHY MATEUSZ 7121km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
70  CIEPLIK MARCIN 7221km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIG-TEAMPOLPOLOKPowiat 
71  CIERNIAK MACIEJ  21km / M40KOWALEWPOLPOL   
72  CIERNIEWSKI RYSZARD 53921km / M50DOBRZYCABS TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOLOK 
73  CIERPKA NORBERT 7321km / M20SOŚNIEKB CZARNE WILKIPOLPOLOKPowiat 
74  CIEŚLAK IRENEUSZ 7421km / M40CZERMINPOLPOLOK 
75 CIEŚLAK SEBASTIAN7521km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
76  COFALSKA NATALIA 55921km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
77  CZAJKA TOMASZ 7621km / M30KARMINEKPOLPOLOK  
78  CZARCIŃSKI MICHAŁ  21km / M40ZAWONIAPOLPOL   
79  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 7721km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKPowiat 
80  CZERNIAK HENRYK 91221km / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOL   
81  CZUCHRA PAWEŁ 7821km / M50OSTRÓW WLKP.POLPOLOKPowiat 
82  CZWOJDZIŃSKI IRENEUSZ 56621km / M50KROTOSZYNCITYZEN POZNAŃPOLPOLOK