Zawody obsługuje firma Datasport

35. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego
Szczecinek, 22 kwietnia 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 778
Odebrało numery: 747

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMIAK STANISŁAW 71710km / M60POZNAŃNIEZRZESZONYOK 
2  ADAMUS PIOTR 57010km / M30BOBOLICEBOBOLICEOK 
3  ADRIAN STANISŁAW 59910km / M50SZCZECINEKOKPowiat 
4  ANDRUSZKIEWICZ GRZEGORZ 20810km / M40SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEKOKPowiat 
5  ANDRZEJEWSKI MAREK 72610km / M40KRZYSZKOWOROKIETNICA BIEGAOK 
6  ANIOŁA DOMINIK 44310km / M30SZCZECINOK 
7 ANKUDOWICZ DAMIAN3910km / M40ZŁOTÓWZŁOTÓWOK 
8  ASENSKY HANNA 45810km / K40GRUDZIĄDZOK 
9  ASENSKY TOMASZ 45910km / M40GRUDZIĄDZOK 
10  BACHMATIUK MAGDALENA 51610km / K30PIŁA-OK  
11 ZAWODNIK ANONIMOWY30910km / M30 OK 
12  BALCERAK ROBERT 58110km / M30POŁAJEWOWETERYNARIA ROBERT BALERAKOK 
13  BAŁAKARI TEMUR 810km / M40SZCZECINEKPENTATHLON SZCZECINEKOKPowiat 
14  BANY MIRELA 70010km / K30DRAWSKO POMORSKIEOK 
15  BARAN KRZYSZTOF 38610km / M30ZŁOCIENIECBIEGAĆ KAŻDY MOŻEOK 
16  BARAN MARIUSZ 15510km / M40SZCZECINEKOKPowiat 
17  BARANOWSKI KAMIL 48410km / M30CZAPLINEKOK 
18  BARTKOWIAK DAWID 68910km / M40PIŁAOK 
19  BARTON KRYSTYNA 34510km / K50PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOK 
20  BEDNARSKI PIOTR 67110km / M30SZCZECINEKOKPowiat 
21  BEDNARZ KATARZYNA 43010km / K40KOŁOBRZEGOK 
22  BEŁZOWSKI JAROSŁAW 60510km / M30SZCZECINEKJANUSZE BIEGANIAOKPowiat 
23  BERNATEK SYLWIA 59110km / K30SZCZECINEKOKPowiat 
24  BIEDRZYCKI ADAM 51510km / M30STARY BOREKOSP STARY BOREKOK 
25  BIEDRZYCKI DAWID 50310km / M20KOŁOBRZEGOK 
26  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 64410km / M40KOŁOBRZEGCW FANZAOK 
27  BIEŃKOWSKI TOMASZ 73410km / M30NIEKŁONICEOK 
28  BILL ŁUKASZ 19710km / M30BORNE SULINOWO1980OKPowiat 
29  BLEZIEŃ MARIUSZ 52010km / M30WARZYMICEKLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI :)OK 
30  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 61410km / M40SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEKOKPowiat 
31  BOBRYK JOANNA 28810km / K30SZCZECINEKOKPowiat 
32  BOGACKA LUCYNA 36010km / K50KOSZALINTKKF KOSZALINOK 
33  BOGACKI TOMASZ 36110km / M50KOSZALINTKKF KOSZALINOK 
34  BOGDANOWICZ ADAM 15110km / M30SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINOK  
35  BOMBA PRZEMYSLAW 10610km / M30SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINOK  
36  BONEW MARCIN 43710km / M40KOŁOBRZEGCOLBERG TEAMOK 
37  BOŃKOWSKI CEZAR 5110km / M20CZAPLINEKRUNDORFINA CZAPLINEKOK 
38  BORCIUCH ZBIGNIEW 45710km / M50SZCZECINMARATONCZYK TEAM SZCZECINOK 
39 BOREK MATEUSZ40510km / M20SZCZECINEKOKPowiat 
40  BORKO-BUKAŁA KATARZYNA 48310km / K40WOLINOK 
41  BOROWIEC MARIUSZ 68710km / M40KOŁOBRZEGOK 
42  BORSUK DOROTA 26910km / K40KOSZALINOK 
43  BORUC BARBARA 76910km / K40SZCZECINEKELDA / SCHNEIDER-ELECTRICOKPowiat 
44  BORUCH EDWARD 14910km / M50WAŁCZWAŁECKA ŚCIEMAOK 
45  BORYS JUSTYNA 52210km / K30KOSZALINOK 
46  BORYS PRZEMYSŁAW 38310km / M30KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINOK  
47  BOSIACKI LESŁAW 38710km / M50ZŁOCIENIECBIEGAĆ KAŻDY MOŻEOK 
48  BRALSKI ANDRZEJ 75210km / M30OKONEK#ZABIEGANINOCĄOK 
49  BRANKIEWICZ FILIP 67210km / M20BORNE SULINOWOCOOLOKPowiat  
50  BRESZKA MONIKA 61010km / K30DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYOK 
51  BRESZKA PAWEŁ 4910km / M40DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYOK 
52  BRESZKA TOMASZ 51310km / M30DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYOK 
53  BROŚ PRZEMYSŁAW 70510km / M30WAŁCZOK 
54  BRZEZIŃSKI RAFAŁ 53310km / M30PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOK 
55  BUCHOWSKI MAREK 11110km / M60SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEKOKPowiat 
56  BUCZKO DARIUSZ 38010km / M20PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOK 
57  BUJANOWSKI GRZEGORZ 59510km / M40STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOOK 
58  BURDA ROBERT 26210km / M40KOSZALINKOSPELOK 
59  BURGHARDT SEBASTIAN 21910km / M40SZCZECINEK-OKPowiat 
60  BURSZTA MARTA 58710km / K20KARLINOKARLINO BIEGAJ!OK 
61  BUTOWICZ ADAM 52610km / M50SZCZECINEKOKPowiat 
62  BUZAŁA WALENTY 57310km / M50SZCZECINEKSTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOOKPowiat 
63  CENTKA JAKUB 72710km / M20ZŁOTÓWOK 
64  CENTKA KATARZYNA 71110km / K30ZŁOTÓWTEAM ŚWIĘTAOK 
65  CENTKA MICHAŁ 71210km / M40ZŁOTÓWTEAM ŚWIĘTAOK 
66 CERANOWSKA AGA22910km / K40ZŁOTÓWPSEUDOBIEGACZKIOK  
67 CERK ŁUKASZ79210km / M20SZCZECINEKOKPowiat 
68  CHARO ANDRZEJ 74810km / M30OKONEK#ZABIEGANINOCĄOK 
69  CHAROWSKI MARCIN 10710km / M30STARGARD SZCZECIŃSKIOK 
70  CHMIELEWSKA ANETA 49910km / K40CZARNEOK 
71  CHMURSKA VIOLETTA 48610km / K50SZCZECINEKHUSARIA RACE TEAMOKPowiat 
72  CHOŁUJ JAROSŁAW 67010km / M40KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINOK 
73  CHROBAK KAMILA 3110km / K30GLIWICEOK  
74  CHRZANOWSKI PIOTR 46410km / M30SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEKOKPowiat 
75  CHRZĄSZCZ ILONA 49810km / K40CZARNEOK 
76  CHUDZIK ZBIGNIEW 52110km / M50BIESIEKIERZTKKF KOSZALINOK 
77  CHUPTYŚ ADRIAN 63610km / M30CZAPLINEKRUNDORFINA CZAPLINEKOK 
78  CIEŚLIK EWA 40110km / K30SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOK 
79  CIEŚLIK PAWEŁ 40210km / M40SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOK 
80  CUBER WOJCIECH 11910km / M30ZŁOTÓW#ZABIEGANINOCĄOK 
81  CYBULSKI ROBERT 18410km / M40MIASTKOMTS HAMMER MIASTKOOK 
82  CYWIŃSKA AGNIESZKA 42810km / K30MIASTKOMTS HAMER MIASTKOOK 
83  CZAJA ANDRZEJ 39310km / M50ŁĘCZYCEUKS MARATONCZYK EKONOMIK LĘBORKOK  
84  CZAJA PIOTR 15710km / M40SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEKOKPowiat 
85  CZARNOWSKI ŁUKASZ 60810km / M30PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOK 
86  CZEKAŁA JAN 51710km / M70OKONEKZABIEGANI NOCĄOK 
87  CZERCHAWSKI JANUSZ 13110km / M40SIEMIANICEOK  
88  CZERKAWSKI ANDRZEJ 50010km / M50SZCZECINEK-BIEG DLA ZDROWIA NIE DLA FEJSAOKPowiat 
89  CZERNIEWSKI MARCIN 48210km / M20SŁUPSKBATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOOK 
90  CZOSNOWSKI KRZYSZTOF 18910km / M40GRYFINOKB HERMES GRYFINOOK 
91  CZUB MACIEJ 32210km / M20KOSZALINOK 
92  CZUSZEL MARTA 76810km / K30SZCZECINEKOKPowiat 
93  CZYNSZ PIOTR 41210km / M30SZCZECINSZCZECINOK