Zawody obsługuje firma Datasport

Festiwal Biegowy w Lidzbarku Warmińskim im. Mikołaja Kopernika
Lidzbark Warmiński, 15 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 342
Odebrało numery: 275

Liczba opłaconych zawodników: 275
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMUS KATARZYNA 11810km / K40PIASECZNOPIASECZNO RUNNINGPOLPOLOKOK 
2  ALCHIMOWICZ CEZARY 2685km / M50NAPRATYOSIR LIDZBARK WARMINSKIPOLPOLOKOK 
3  ALEKSIEJCZUK MAŁGORZATA 2735km / K30LIDZBARK WARMIŃSKICZASAMI LUBIĘ POBIEGAĆ)POLPOLOKOK 
4  AMBROZIAK MARCIN 2585km / M30RYNDĄBROWSKITEAMPOLPOLOKOK 
5  ANDREARCZYK WOJCIECH 9110km / M40BRANIEWOPORTAL BRANIEWOPOLPOLOKOK 
6  ANDREARCZYK ANNA 2505km / K30BRANIEWOOGRODNIA.EUPOLPOLOKOK 
7  ARTYSZUK MIROSŁAW 2545km / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
8  BAJC MARZENA 810km / K40LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOLOKOK 
9  BALCER MARCIN 16410km / M30BRANIEWOPSG W BRANIEWIEPOLPOLOKOK 
10  BANACH ANDRZEJ  10km / M20OLSZTYNLECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYNPOLPOL OK  
11  BANDURA DARIA 5010km / K40BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY`POLPOLOKOK 
12 BARCEWICZ MARTA 10km / K30BISZTYNEKSS DRUŻYNA WILKA / SKLEPBIEGACZA.PLPOLPOL OK  
13  BARTOSEK EDYTA 13210km / K20OLSZTYNPOLPOLOKOK 
14  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA  10km / K40ILAWAAMEX BĄCZEK IŁAWAPOLPOL OK  
15  BEDNARCZYK ŁUKASZ 5910km / M40KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEPOLPOLOKOK 
16 BERUDA ARKADIUSZ125km / M30SULEJOWEKPOLPOLOKOK 
 ZMIANA DYSTANSU Z 10 NA 5
17  BIAŁY JAROSŁAW  10km / M40GDYNIAKMP GDYNIAPOLPOL OK  
18  BŁOCKI GRZEGORZ 6710km / M40GÓROWO IŁAWECKIEGKS CRESOVIAPOLPOLOKOK 
19  BOROWA IZABELA 2955km / K50LIDZBARK WARMINSKIPOLPOLOKOK 
20  BOROWA ZOFIA 2895km / K20LIDZBARK WARMINSKIPOLPOLOKOK 
21  BOROWIK KRZYSZTOF 12510km / M20GDAŃSKPOLPOLOKOK 
22  BOROWSKI ROBERT 3175km / M30NIDZICATEAM KOPEĆPOLPOLOKOK  
23  BRUCHALSKA KATARZYNA 2405km / K30BARCZEWOPOLPOLOKOK 
24  BRYL MIROSŁAW 10510km / M40BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY`POLPOLOKOK 
25  BUCZAK RAFAŁ 9910km / M20ZAMOŚĆRAFAŁ BUCZAK TEAMPOLPOLOKOK 
26  BUCZKOWSKA MAŁGORZATA 2635km / K30RYNPOLPOLOKOK 
27  CHLEWIŃSKI RAFAŁ 14110km / M40KĘTRZYNCROSSBOXFIT KĘTRZYNPOLPOLOKOK 
28 CHODARA ROMAN7210km / M60KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYNPOLPOLOKOK 
29  CHOMICKA KRYSTYNA 3055km / K40OLSZTYNARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWAPOLPOLOKOK  
30  CHOMICKI SZYMON 15110km / M40OLSZTYNARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWAPOLPOLOKOK  
31  CHWIETCZUK PAWEŁ 12210km / M30DYWITYPAW300POLPOLOKOK 
32  CIEĆKO ELŻBIETA  10km / K20DOBRE MIASTOPOLPOL OK  
33  CZARNECKA EDYTA 2715km / K20OLSZTYNWYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWMPOLPOLOKOK 
34  CZERNIEWSKI ARKADIUSZ 13310km / M40BARTOSZYCEWSB BARTOSZYCEPOLPOLOKOK 
35 CZUCZKO TADEUSZ 12410km / M40KĘTRZYNPOLPOLOKOK 
36  CZURYŁŁO PAWEŁ  10km / M30GDAŃSKSTOMIL OLSZTYNPOLPOL OK