Zawody obsługuje firma Datasport

Kazimierski Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II
Kazimierz Dolny, 20 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 643
Odebrało numery: 471

Liczba opłaconych zawodników: 509
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMIAK ARKADIUSZ 34510km / M20CIECHANÓWCIECHANÓWOKOK 
2  ADAMIAK ROBERT 34410km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWOKOK 
3  ADAMSKI ARKADIUSZ  10km / M30CHODELSPORTOWA GMINA CHODEL OK  
4  ADRJAN DARIUSZ 7510km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEOKOK 
5  AFALTOWSKI GRZEGORZ  10km / M30KĄKOLEWNICA OK  
6  AMBROZIAK MARCIN 5465km / M30RYNDĄBROWSKI TEAMOKOK 
7  ANDRZEJEWSKA JOANNA 18610km / K40LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMOKOK 
8  ANTCZAK JOLANTA 27710km / K30PULAWYOKOK 
9  BACHAN-URBANEK EWA 10710km / K30LEOKADIÓWCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOK 
10 BACZEWSKA AGNIESZKA4765km / K40ŚWIDNIKOKOK 
11  BAJC MARZENA 8210km / K40LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIOKOK 
12  BAKUŁA MAREK 4775km / M30RASZYNSBRT WARSZAWAOKOK 
13  BALUTA EDYTA 37510km / K20LIMANOWARUNNERSOKOK 
14  BANACH ANDRZEJ 18110km / M60GARBATKA LETNISKOBIEGIEM RADOM!OKOK 
15  BANACH KUBA 39710km / M40RADOMBIEGIEM RADOM! OK 
16  BANASIK MAGDA 3110km / K40STALOWA WOLAFIFARAFAFAST STWOKOK  
17  BARAN TOMASZ 9710km / M30PUŁAWYAVANGARDA FITNESS&SPA PUŁAWYOKOK  
 Biegi: Armageddon Challenge Janowiec nad Wisłą 2017 6km Chmielaki Krasnystaw 2017 półmaraton Pierwsza dycha do maratonu Lublin 2017 10km
18  BARDECKA AGNIESZKA 16010km / K40ŁOMIANKIBRAKOKOK 
19  BARTOSIK KRYSTYNA 4715km / K60ZGIERZOKOK 
20  BARTOSIK MARTA  5km / K30WARSZAWA OK  
21  BARTOSIK TOMASZ 13710km / M20WARSZAWALEGIA RUN CLUBOKOK  
22  BĄK MARCIN 1710km / M30LUBLINLUBLIN BIEGAOKOK 
23 BĄK NATALIA 23210km / K20BRZEZINYOKOK 
24  BEDNARCZYK ŁUKASZ 31810km / M40KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEOKOK 
25  BEDNARZ BARTŁOMIEJ 4810km / M30KRAŚNIKLEGIA RUN CLUBOKOK 
26 BELOWSKI LESZEK4425km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOK 
27  BERNACKI KAMIL  10km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIEC OK  
28  BERUDA ARKADIUSZ 8610km / M30SULEJOWEKOKOK  
29  BIALAS JACEK  10km / M30LUBLIN OK  
30  BIAŁEK GRZEGORZ 5710km / M40RADOMOKOK 
31  BIEŃ MARIUSZ 12010km / M40DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
32  BIEŃ NATALIA 12110km / K20DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
33  BIESZCZ ROBERT  5km / M40TRZYDNIK DUŻY OK  
34  BIJAK STANISLAW 31910km / M50KRAŚNIKSZCZESLIWY EMERYTOKOK 
35  BLICHARZ STANISŁAW 10310km / M50NIEMCENIE MA LETKOOKOK 
36  BOCHENKIEWICZ MARIA 20710km / K30PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYOKOK 
37  BOCIAN PIOTR 4010km / M40ĆMIŁÓWOKOK 
38  BOĆ RAFAŁ 25110km / M30LUBLININTROGRAF TEAMOKOK 
39  BODECKI JACEK 22010km / M40SULEJÓWEKOKOK 
40  BODNER IZABELA 6210km / K40WARSZAWAZUMBIARYOKOK 
41  BOGUCKI MICHAŁ 6110km / M20WARSZAWAOKOK  
42  BOKINIEC MARIUSZ 4465km / M50WARSZAWAOKOK 
43  BORKOWSKI BARTOSZ 22910km / M30WARSZAWAEDC RUNNERSOKOK 
44  BORKOWSKI PAWEŁ 19410km / M30GÓRA KALWARIANIEZRZESZONYOKOK 
45  BORKOWSKI TOMEK 40010km / M40RADOMZWOLEŃ BIEGA OK 
46  BOROWICZ ADRIANNA 11010km / K30WARSZAWAZUMBIARYOKOK 
47  BRATOS EMIL  10km / M40RADOM OK  
48  BRESZKA MICHAL 28910km / M30LĘBORKWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIEOKOK  
49  BREWCZAK MACIEJ 27310km / M30BEŁŻYCEORLEN RUNNING TEAMOKOK 
50  BRODACKI WALDEMAR 40210km / M60PUŁAWY OK 
51  BRYKCZYŃSKI BŁAŻEJ  10km / M40SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECIN OK  
52  BRZEZIŃSKA MARTA  10km / K40ZĄBKI OK  
53  BUCZAK RAFAŁ 15710km / M20ZAMOŚĆRAFAŁ BUCZAK TEAMOKOK 
54  BUJAK NIKOLA  10km / K20RADOMABSOLUTE BIKE TEAM OK  
55  BURDA ANDRZEJ  10km / M40RUDNIK NAD SANEMAMATOR OK  
56  BURDACH BOGDAN 1510km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAOKOK 
57  BURZYKOWSKA JUSTYNA 19810km / K30LUBLINOKOK 
58  BURZYKOWSKI STANISŁAW 20010km / M50LUBLINOKOK 
59  BYRA ANNA  5km / K40LUBLINPGB SPORTOWA PACZKA OK  
60  CABAJ RAFAŁ  10km / M30MROZYBIEGUSIEM.PL OK  
61  CABOŃ PIOTR 5485km / M30NAŁĘCZÓWCISOWIANKA TEAMOKOK 
62  CEBULA BOGDAN  10km / M50RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA OK  
63  CETLIN MACIEJ 20810km / M40WARSZAWAOKOK 
64  CHARYGA WOJCIECH  10km / M50STASZÓW OK  
65  CHARYGA WOJCIECH 32810km / M50MOSTKIOKOK 
66  CHĘCIŃSKA OLGA 5335km / K20RADOMOKOK 
67  CHMIELEWSKI MACIEJ 1910km / M50WARKAKS START PUŁASKI WARKAOKOK 
68  CHOJECKI PAWEŁ 17410km / M40ZBUCZYNZBUCKI RUCHOKOK 
69  CHOMIUK ADRIAN 35010km / M30BIAŁA PODLASKAART OF STONE BIAŁA PODLASKAOKOK 
70  CHYLIŃSKI MICHAŁ  10km / M30KALINÓWKABIEGAJĄCY ŚWIDNIK OK  
71  CIECHANOWICZ PAWEŁ 6710km / M30PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYOKOK 
72  CIEPŁUCHA ARTUR 5375km / M40TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLOKOK 
73  CIERLAK PATRYCJA 15610km / K20WARSZAWAOKOK  
74  CUR MICHAŁ  10km / M20DĘBLIN OK  
75  CYBULSKA DOMINIKA 5055km / K40LUBLINLUBELSKI BIEGACZ TEAMOKOK 
76  CZUBAK PIOTR 30910km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIOKOK 
77 ZAWODNIK ANONIMOWY5065km / K20 KUL RUNNING TEAMOKOK