Zawody obsługuje firma Datasport

RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania 2018
Suwałki, 02 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 670
Odebrało numery: 552

Liczba opłaconych zawodników: 522
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 AGOFONOW ANNA 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
2  AMBROSIEWICZ PAWEŁ 87310km / M30SUWAŁKIPOLPOLOK 
3  ANDRONIK VADIM 78710km / M40VILNIUSLTULTUOK 
4  ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ 87610km / M40WĘGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOK 
5  ANDRULEWICZ MARCIN 74610km / M20SUWAŁKISUWAŁKIPOLPOLOK  
6  ANDRUSZKIEWICZ SZYMON 70710km / M40GIŻYCKOPOLPOLOK 
7  ANDRYSZCZYK RAFAŁ 64410km / M30KOWALE OLECKIEPOLPOLOK 
8 ANDRZEJCZYK PIOTR 10km / M30SUWAŁKIZWM SPORTS TEAMPOLPOL   
9  ANDRZEJEWSKI PIOTR 100910km / M30SUWAŁKIZWM SPORTS TEAMPOLPOL  
10  ANTONCIKAS AUDRYS 90010km / M50JONAVABĖGIMO KLUBASLTULTUOK 
11  ANTONCIKIENE RIMA 90110km / K50JONAVABĖGIMO KLUBASLTULTUOK 
12 ANTONIK TERESA 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
13  AUGUSTYNOWICZ KAROLINA 5553km / GOŁDAPPOLPOLOK 
14  BAGIŃSKI JAN 68210km / M70OLECKOOLECKO BIEGAPOLPOLOK 
15  BALCIUNAS LIUDAS 82610km / M30KUDIRKOS NAUMIESTISVIPLTULTUOK 
16  BALCIUNIENE IEVA 94410km / K30KAUNASVIPLTULTUOK 
17  BAŁULIS RAJMUND 65710km / M20SEJNYPOLPOLOK 
18  BARANOWSKI MARCIN 66810km / M30SUWAŁKIPOLPOLOK 
19  BARBARSKA ELŻBIETA 93310km / K40STASI LAS...CALLIDORPOLPOLOK 
20  BARBARSKI IRENEUSZ 93210km / M40POKRZYWNICA...CALLIDORPOLPOLOK 
21 BARSZCZEWSKA MARIOLA6073km / SUWAŁKIPOLPOL  
22  BARSZCZEWSKA EDYTA 5593km / RACZKIPOLPOLOK 
23  BARSZCZEWSKI KAMIL 5613km / RACZKIPOLPOLOK 
24  BARTECZKA JACEK 76610km / M30BIAŁYSTOKGDZIE JEST MOJA MOTYWACJA? :)POLPOLOK  
25 BARTOSZ ROBERT85410km / M40SUWAŁKISPOKOJNA TEAMPOLPOLOK 
26  BARTOSZEWICZ WOJCIECH 76410km / M40SUWAŁKIPOLPOLOK 
27  BARTUSKEVICIENE DAINA 97410km / K30MARIJAMPOLEBĖGIMO KLUBASLTULTU  
28  BARTYŚ JAN 71910km / M60OLSZTYNAMATORPOLPOLOK  
29  BARWICKA IZABELA 68410km / K20SUWAŁKIPOLPOLOK 
30  BASAJ PAWEŁ 65910km / M40SUWAŁKIBBL SUWAŁKIPOLPOLOK 
31 BEŁDYGA BARTOSZ110810km / M30SUWAŁKIPOLPOL  
32  BENDIKAITE RUTA 95610km / K30KAUNASLTULTUOK 
33  BIELAWSKA MAGDALENA 71210km / K30SUCHA RZECZKAATP AUGUSTÓWPOLPOLOK  
34  BIELAWSKI WOJCIECH 93010km / M40SUCHA RZECZKAATP AUGUSTÓWPOLPOLOK 
35  BIELENICA BEATA 87010km / K30WYDMINYBBL WYDMINYPOLPOLOK 
36  BIELEVICIUTE DAIVA 5783km / MARIJAMPOLEBĖGIMO KLUBASLTULTUOK 
37  BIELSKA KATARZYNA 99210km / K30JABLONNAPOLPOL  
38  BIELSKI TOMASZ 89310km / M40GOŁDAPSTRAŻ GRANICZNA GOŁDAPPOLPOLOK 
39  BIERYŁO DANIEL 109410km / M30SUWAŁKISUWAŁKIPOLPOLOK 
40 BISSAK ANNA 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
41  BOBIN DALIA 67610km / K20PUŃSKPOLPOLOK 
42  BOBORYK SYLWIA 5443km / GOŁDAPWKURW_TEAM GOŁDAPPOLPOLOK 
43  BOBROWSKA RENATA 92310km / K40SUWAŁKIPOLPOLOK 
44  BOBROWSKI JAN  10km / M50EŁKPOLPOLOK  
45  BOGDAN DAWID 102710km / M20SUWAŁKI#SUWAŁKISALEZJANKIPOLPOLOK 
46  BOGDAN MARCIN 80010km / M30SUWAŁKICZUPERPOLPOLOK 
47  BOGDAN MARCIN 68510km / M40BIAŁYSTOKBOGDANKIPOLPOLOK 
48 BOGDAN SEBASTIAN111410km / M20JELENIEWOVIN TEAMPOLPOLOK 
49  BOGDANOWICZ PAWEŁ 66610km / M40SUWAŁKIA.T SUWALSZCZYZNAPOLPOLOK 
50  BORAWSKI KAMIL  10km / M30NOWA WOLAPOLPOL   
51 BORAWSKI KAMIL63910km / M30SUWAŁKIPOLPOL  
52  BORUCIŃSKA EDYTA 87710km / K30CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOK 
53  BRECZKO BEATA 79910km / K30SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
54  BRYNDA MARCIN 6293km / OLECKOOLECKO BIEGA/TEAM KOPEĆPOLPOLOK 
55  BUDREWICZ DOMINIK 86110km / M30SUWAŁKI1976POLPOLOK 
56  BUDREWICZ KATARZYNA 86210km / K40SUWAŁKIPOLPOLOK 
57  BUDREWICZ MACIEJ 85910km / M30SUWAŁKI1986POLPOLOK 
58  BUDRYS PAWEŁ 77510km / M20SUWAŁKIZS NR 6 IM. K. BRZOSTOWSKIEGO W SUWAŁKACHPOLPOLOK 
59 BUJKO MARIOLA5513km / WARSZAWAPOLPOLOK 
60 BUJKO PAWEŁ5543km / WARSZAWAPOLPOLOK 
61  BURDAK AGNIESZKA 5863km / KATOWICEPOLPOLOK 
62  BURDYN MATEUSZ  10km / M30SUWAŁKIPOLPOL   
63  BURNEJKO SŁAWOMIR 66510km / M40SUWAŁKIPOLPOLOK 
64 BURZYŃSKI BOGDAN 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
65 BUTKIWEICZ MATEUSZ101710km / PANZER SUWAŁKIPOLPOL  
66  BZIOM KRZYSZTOF TOMASZ 5393km / SUWAŁKIZS NR 6 IM. K. BRZOSTOWSKIEGO W SUWAŁKACHPOLPOLOK 
67  CHALECKI GRZEGORZ 81610km / M50SUWAŁKIPOLPOLOK 
68 CHAŁKO KRYSTYNA 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
69 CHAŁKO STANISŁAW 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
70  CHERUBIN URSZULA 5363km / JELENIEWOPOLPOLOK 
71  CHERUTICH NELSON KIPKOGEI 96910km / M20ELDORETBENEDEK-TEAMKENKEN  
72 CHILIŃSKA AGNIESZKA91610km / K40PISZSEBA-SPORT PISZPOLPOLOK 
73  CHILMON ŁUKASZ 71410km / M30SUWAŁKIPOLPOLOK 
74 CHMIELEWSKI MARCIN112010km / M20SUWAŁKIWATPOLPOL  
75  CHMIELEWSKI MARIUSZ 111810km / M30WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAPOLPOLOK 
76 CHMIELEWSKI TADEUSZ78110km / M70WYDMINYBBL WYDMINYPOLPOLOK 
77 CHMIELEWSKI ZBIGNIEW5843km / SUWAŁKIEMERYCI PSPPOLPOLOK 
78  CHODKIEWICZ MARCIN 113710km / M30SUWAŁKIPOLPOLOK 
79  CHOJNOWSKI KRZYSZTOF  10km / M30GDAŃSKBIEGAM RZEKUNPOLPOL   
80  CHOMICZEWSKI JACEK 79110km / M40GOŁDAP15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYPOLPOLOK 
81  CIBOREK PATRYK 113610km / M20KOWALE OLECKIEOLECKO BIEGAPOLPOLOK 
82 CIBOROWSKA ANETA91210km / K40PISZSEBA-SPORT PISZPOLPOLOK 
83 CIBOROWSKI SEBASTIAN91310km / M40PISZSEBA-SPORT PISZPOLPOLOK 
84 CICHUCKI ANDRZEJ 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
85  CIEPŁOWSKI RYSZARD 100810km / M40SUWAŁKIPOLPOLOK 
86 CIERESZKO MATEUSZ97510km / M20BIAŁYSTOKKALENJI BY DECATHLONPOLPOLOK 
87  CIMOCHOWSKI ŁUKASZ 110310km / M20SUWAŁKITECHNICALS SUWAŁKIPOLPOLOK 
88  CISZEWSKI KAMIL 64110km / M20SUWAŁKIWKURW_TEAMPOLPOLOK 
89  CZAPLEJEWICZ MARTA 93810km / K30EŁKOLECKO BIEGAPOLPOLOK 
90  CZARNIEWSKA DOMINIKA 79210km / K20WIŻAJNYPOLPOLOK 
91 CZERNIALIS HELENA 1km / UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUPOLPOLOK  
92  CZERNIALIS PAWEŁ 70310km / M30SUWAŁKIPOLPOLOK 
93  CZUPRYNSKA KAMILA  10km / K30SUWAŁKIPOLPOL   
94  CZUPRYŃSKA KAMILA 100310km / K30SUWAŁKICZUPRYNIACYPOLPOLOK 
95  CZUPRYŃSKI KEWIN 100210km / M20SUWAŁKIZS NR 6 IM. K. BRZOSTOWSKIEGO W SUWAŁKACHPOLPOLOK