Zawody obsługuje firma Datasport

Piątka z Kwaśniewską
Warszawa, 01 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 91
Liczba opłaconych zawodników: 76
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  AYOUSH RAMI  OPEN / SZELKÓWRUŻYCZKA TEAMOK 
2  BAGIŃSKA ANNA  OPEN / WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW  
3  BOBINSKA MARTA  OPEN / WARSZAWARBSOK 
4  BORZĄDEK ALEKSANDRA  OPEN / GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUBOK 
5  BRZOZOWSKI TOMASZ  OPEN / CZARNAIM SZYBCIEJ TYM SZYBCIEJOK 
6  CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW  OPEN / KANIEKAMAN MC SERWISOK 
7  CYBULSKI MATEUSZ  OPEN / EŁKOK 
8  CZERWIŃSKI JAKUB  OPEN / MICHAŁOWICELOTOS RUNNING TEAMOK 
9  CZYŻ JUSTYNA  OPEN / WARSZAWA  
10  DALECKA ANNA  OPEN / WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
11  DALECKI TOMASZ  OPEN / WARSZAWAOK 
12  DUSZYŃSKI ZBIGNIEW  OPEN / WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAOK 
13  DZIEDZIC MARLENA  OPEN / WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
14  DZIEDZIC ZUZANNA  OPEN / WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
15  DZIEKOŃSKI ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWA  
16  FRĄCKIEWICZ DARIUSZ  OPEN / WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOK 
17  FROŁOW JAKUB  OPEN / WARSZAWAKS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE  
18  FRONCZAK MARCIN  OPEN / WARSZAWAOK 
19 FRYDRYCH BOŻENA OPEN / WARSZAWA----------------OK 
20  GAWLIK ARKADIUSZ  OPEN / WARSZAWAOK 
21  GAWRACZYŃSKA ANNA  OPEN / WARSZAWAWTŁ STEGNYOK 
22  GOGOL TOMASZ  OPEN / WARSZAWAOK 
23  GOGOL URSZULA  OPEN / WARSZAWAOK 
24  GRABOWSKI LESZEK  OPEN / LATCHORZEWSTARE BABICE BIEGAJĄOK 
25  GRYC EDYTA  OPEN / WYSZKÓWKB WYSZKÓWOK 
26  HOŁOWACZ TOMASZ  OPEN / WARSZAWAKONDYCJAOK 
27  JÓZWIK ROBERT  OPEN / WARSZAWAARSUNOK 
28  KAMIŃSKI FILIP  OPEN / WARSZAWAOK 
29  KAMIŃSKI STANISŁAW  OPEN / NADARZYNGOS NADARZYNOK 
30 KASIERSKA EWA KATARZYNA OPEN / POZNAŃWKB META LUBLINIECOK 
31  KILKOWSKA JOANNA  OPEN / WARSZAWAOK 
32  KLUSEK JOLANTA  OPEN / WARSZAWAYOLA YOLANDAOK 
33  KOŁODZIEJSKA BARBARA  OPEN / WARSZAWAENDOPRZYJACIELEOK 
34  KOWALCZYK BOGDAN  OPEN / WARSZAWA  
35  KOWALSKA KATARZYNA  OPEN / WARSZAWA  
36  KOWALSKI MARCIN  OPEN / WARSZAWAOK 
37 KOZŁOWSKI WITOLD OPEN / WARSZAWALRCOK 
38  KRYJ WOJCIECH  OPEN / NOWA WOLA----------------OK 
39  KRYPA JAN  OPEN / WARSZAWAFUNDACJA LOTTOOK 
40  KUCIŃSKI ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWA  
41  KUZIK ŁUKASZ  OPEN / DZIERŻONIÓWOK 
42  LEWANDOWSKA EWA  OPEN / WARSZAWAOK 
43  LISOWSKI PIOTR  OPEN / MIŃSK MAZOWIECKIBIEGNIJ Z PROSERVICEOK 
44  LIŻEWSKA LIDIA  OPEN / WYSZKÓWKB WYSZKÓWOK 
45  ŁODZIŃSKI MICHAŁ  OPEN / PIASECZNOOK 
46  MALEC AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAOK 
47  MAREK HENRYK  OPEN / WARSZAWA-------------------OK 
48  MAREK ROMAN  OPEN / WARSZAWAIPNOK 
49  MARON AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAJACK TEAMOK 
50  MARON JACEK  OPEN / WARSZAWAJACK TEAMOK 
51  MASTALERZ KAROL  OPEN / PUSZCZA MARIAŃSKASŁONIÓWKAOK 
52  MASTALERZ KATARZYNA  OPEN / PUSZCZA MARIAŃSKAKARNICE SŁONIÓWKAOK 
53  MASTALERZ MARCIN  OPEN / PUSZCZA MARIAŃSKASŁONIÓWKAOK 
54  MATYJASEK ZBIGNIEW  OPEN / KONIKOWO/KOSZALIN/WARSZAWATKKF KOSZALIN / ZDSNSKID SZ RPOK 
55  MICHALSKI MARCIN  OPEN / WARSZAWAOK 
56  MICHALSKI ROBERT  OPEN / WARSZAWANOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLIOK 
57  MIKINA ARTUR  OPEN / WARSZAWAPWPW SAOK 
58  MOSZKOWICZ EUGENIUSZ  OPEN / WARSZAWAKONDYCJAOK 
59 MRÓZ SEBASTIAN OPEN / KOMORÓWOK 
60  NAJMÓŁA SŁAWOMIR  OPEN / WARSZAWAENDECOR-EDYTA NAJMÓŁAOK 
61  NASKRĘT MARIUSZ  OPEN / WARSZAWA - WESOŁAOK 
62 PAZIEWSKI ANDRZEJ OPEN / WARSZAWAOK 
63  PLUSZKA ADAM  OPEN / WARSZAWATRZY KOTYOK 
64  PSZCZOŁA IRENEUSZ  OPEN / LUBLINLUBLIN BIEGA  
65  RADZIMIRSKI ADAM  OPEN / WARSZAWADELOITTE ADVENTURE TEAM  
66  ROGULSKA-NOWAK JUSTYNA  OPEN / WYSZKÓWKB WYSZKÓWOK 
67  RYBSKI MARIUSZ  OPEN / SZCZECINOK 
68  RZEPKOWSKI RAFAŁ  OPEN / NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
69  SIEMIŃSKI SŁAWOMIR  OPEN / SIERADZOK 
70  SKRZYPKOWSKI TOMASZ  OPEN / OTWOCKOK 
71  SOBCZAK ALEKSANDER  OPEN / DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
72  SZUŁCZYŃSKI KAROL  OPEN / WARSZAWAOK 
73 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  BIEGAM NA TARCHOMINIE  
74  TORZEWSKA AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAOK 
75  TORZEWSKI JANUSZ  OPEN / WARSZAWAOK 
76  TRACZYK KAZIMIERZ  OPEN / HIPOLITÓWOK 
77  TRONOWSKA BEATA  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
78  TRONOWSKI MAREK  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
79  WAKARECY PAWEŁ  OPEN / TORUŃOK 
80  WĄSIEWICZ JERZY  OPEN / NADARZYNOK 
81  WĄSIEWICZ MARZENA  OPEN / NADARZYNOK 
82  WĄSIEWICZ PIOTR  OPEN / NADARZYNOK 
83  WĄSIEWICZ URSZULA  OPEN / NADARZYNOK 
84  WICHER DOROTA  OPEN / WARSZAWAENDOPRZYJACIELEOK 
85  WIŚNIEWSKA KATARZYNA  OPEN / WARSZAWAINDYWIDUALISTKA  
86  WOJEWÓDZKA ANNA  OPEN / WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMOK 
87  WOJEWÓDZKA JULIA  OPEN / WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMOK 
88  WOŁOWSKI LECH  OPEN / WARSZAWAOK 
89  WYPYCH RADOSŁAW  OPEN / WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
90  ZIÓŁKOWSKA SYLWIA  OPEN / CHOTOMÓWOK 
91 ŻDANUK WOJCIECH OPEN / LĘBORK