Zawody obsługuje firma Datasport

Rowerem na Szrenicę
Szklarska Poręba, 10 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 194
Odebrało numery: 132

Liczba opłaconych zawodników: 129
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1 ADAMCZAK MATEUSZ130OPEN / M20JERZYKÓWFTI RACING TEAM  
2  ADAMCZUK ŁUKASZ 1OPEN / M30ZAGRODNOOKOK 
3  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN  OPEN / M40BACZYNAKRZYWE KOŁA OK  
4  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 114OPEN / M30POZNAŃNORTHTEC BIKE TEAMOKOK 
5  ANTONIEWICZ ROBERT 2OPEN / M40MOSINAAF MOSINAOKOK 
6  BAHAJ DAMIAN 69OPEN / M30ZGORZELECROMET XTRABIKE FACTORY TEAMOKOK 
7  BANY MARCIN 125OPEN / M30LUBOŃOKOK 
8  BARAN WALDEMAR 85OPEN / M40NAMYSŁÓWHARDCORE HOLIDAYS MTBOKOK 
9 BARCZYŃSKI DARIUSZ150OPEN / M30JELENIA GÓRAPOLICJA JELENIA GÓRA  
10  BEREZOWSKI MAREK 118OPEN / M50GORZÓW WLKPMTB4FUNOKOK 
11  BEZDĚK PAVEL 3OPEN / M30RTYNĚ V PODKRKONOŠÍREDPOINT TEAMOKOK 
12  BIENIARZ PATRYK 21OPEN / M30GORZÓW WIELKOPOLSKIMTB4FUNOKOK 
13  BIEŚ ADAM  OPEN / M30STRZEGOM OK  
14  BINKOWSKI TOMASZ  OPEN / M40WROCŁAW OK  
15  BOGACZYK DARIUSZ 30OPEN / M40KALISZAMATOROKOK 
 Amatorsko uprawiam kolarstwo ,lubię spędzać wolny czas na rowerze , brałem udział w pierwszej edycj Rowerem na Szrenicę w 2015 r.
16  BORÓWCZAK RAFAŁ 54OPEN / M50WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNOKOK 
17  BRZEZIŃSKI MACIEJ 100OPEN / M20NADMAOKOK 
18  BUCZKOWSKI ROBERT  OPEN / M30JELENIA GÓRA OK  
19  BZDENGA-ANTONIEWICZ LIDIA 4OPEN / K40MOSINAAF MOSINAOKOK 
20 CABAN MATEUSZ149OPEN / M30JELENIA GÓRAPOLICJA JELENIA GÓRA  
21  CHEŁSTOWSKI MAREK  OPEN / M30LUBLINBIKEMAG.PL OK  
22  CHLEBICKI PAWEŁ 77OPEN / M30MIŃSK MAZOWIECKIDYNAMO MIŃSK MAZOWIECKIOKOK 
23  CHOCIANOWSKI RAFAL 44OPEN / M40GÓRAFWS BIKE TEAMOKOK 
24  CHYLIŃSKI JAKUB 123OPEN / M20WROCŁAWOKOK 
25  CIEMNIAK ADAM 108OPEN / M30KROSNOFTI RACING TEAMOKOK 
26  CIERNIEWSKI RYSZARD 53OPEN / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAOKOK 
27  CZARNECKI KRZYSZTOF  OPEN / M30KAMIENNA GÓRATMMP BIKE TEAM / POPOLUPO MTB KAMIENNA GÓRA I OKOLICE OK  
28  CZECHOLIŃSKI PAWEŁ 70OPEN / M40PONIECSTREFASPORTU.PL MW INVESTOKOK 
29  CZEPIEL DANIEL  OPEN / M30WROCŁAW OK  
30  CZERNICKI FILIP 25OPEN / M30JELENIA GÓRAOKOK 
31  CZYŻEWSKI SEBASTIAN 5OPEN / M40WROCŁAWOKOK  
32  DĄBROWSKI MACIEJ 65OPEN / M40WARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMOKOK 
 Podjazd na Szrenicę - to najtrudniejsza nie w pełni klasyczna podjazdówka w Polsce... Bardzo sztywno miejscami jest... :) To będzie mój trzeci Wjazd
33  DEMBIŃSKI TOMASZ 6OPEN / M40MYSŁAKOWICEOKOK  
34  DOMACHOWSKI SEBASTIAN 7OPEN / M40RAWICZOKOK 
35  DRZAZGOWSKI ŁUKASZ 124OPEN / M30MOGILNOMOGILNOOKOK 
36  DUDZIŃSKA-GÓRKA AGNIESZKA 86OPEN / K30ŚREMFTI RACING TEAMOKOK 
37  DUSZA IRENEUSZ 84OPEN / M40JAWORAJAN AIRON TEAM JAWOROKOK 
38 DZIUBEK PIOTR 59OPEN / M30WIELICZKAOKOK 
39  ELING KRYSTIAN 46OPEN / M20RAWICZOKOK 
40  FALKENHAGEN MICHAL  OPEN / M30WAŁBRZYCH OK  
41 FANKIDEJSKI PIOTR 8OPEN / M40TYCHYKÓRNICKIE BRACTWO ROWEROWEOKOK  
42  FERENC ANDRZEJ 78OPEN / M50WAŁCZOKOK 
43 FRĄCEK SZYMON 28OPEN / M30KAŹMIERZOKOK 
 Mistrzostwa Polski w Triathlonie Ekstremalnym SteelMan
44  GABORSKI KRZYSZTOF 138OPEN / M30WAŁBRZYCHPO.PO.LU.PO. MTB KAMIENNA GÓRA I OKOLICE OK 
45  GARBATOWSKI DAMIAN 56OPEN / M20POZNAŃKIBOLSKI KSOKOK 
46 GĄSIOROWSKI JAROSŁAW135OPEN / M30KALISZMOBILE TEAM  
47  GENIUSZ-MIKUSINSKI DARIUSZ  OPEN / M40POZNAŃERKA TEAM MTB OK  
48  GIEMZIK KRZYSZTOF  OPEN / M40LUBINWATAHA MTB TEAM LUBIN OK  
49 GIZA WALTER OPEN / M30WROCŁAWDWTEAM OK  
50  GONTAREK JANUSZ 9OPEN / M30BIELAWAOKOK 
51  GRZEGORZEK CZESŁAW 10OPEN / M50PALOWICEKTK WANDRUS ŻORYOKOK 
52  GUBAŃSKI KAROL 102OPEN / M50OSTRÓW WLKPOKOK 
53  HARĘŹLAK PIOTR 129OPEN / M50WRZEŚNIAWRZEŚNIAOKOK 
54 HATLAŚ SŁAWOMIR 11OPEN / M50KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRAOKOK 
55  HETNAR KRZYSZTOF  OPEN / M40WROCŁAWKRAJEK MTB TEAM OK  
56  HLIWA DAMIAN 103OPEN / M20MIASTKOFTI RACING TEAMOKOK 
57  HOLINEJ TOMASZ 107OPEN / M40PRÓSZKÓWCYKLOOPOLEOKOK  
58  HULEWICZ RADOSŁAW  OPEN / M40WRZEŚNIAGKKG GNIEZNO OK  
59  IGNASIAK JOANNA  OPEN / K30ŚWIDNICAMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM OK  
60  IMIELSKA ANETA 133OPEN / K40SMOLECNIEZRZESZONA OK 
61  JABŁOŃSKI PIOTR  OPEN / M30GRODZISK WIELKOPOLSKITEAM BEROTU OK  
62  JAGODA GRZEGORZ 80OPEN / M40GROCHOWICETEAM MTB GROCHOWICEOKOK 
63 JAMRÓG PIOTR  OPEN / M40POLKOWICEXTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC OK  
64  JANAS RAFAŁ  OPEN / M30POZNAŃ OK  
65  JARYMOWICZ MARCIN  OPEN / M30CZADRÓWPO.PO.LU.PO. MTB KAMIENNA GÓRA I OKOLICE OK  
66  JARYMOWICZ MARIUSZ  OPEN / M30CZADRÓWTMMP BIKE TEAM / POPOLUPO MTB KAMIENNA GÓRA I OKOLICE OK  
 OGIEŃ NA KORBĘ
67  JASIŃSKI RADOSŁAW  OPEN / M30WAŁBRZYCHTMMP BIKE TEAM OK  
 Strefa MTB 2017
68 KACZMAREK ANDRZEJ 12OPEN / M40ZIELONA GÓRAMCH BIKE TEAMOKOK 
69  KANIA IWONA 117OPEN / K30KICINJAKŚ BUD BIEDRUSKOOKOK 
70  KAPUSTA AGATA 99OPEN / K40JELENIA GÓRAOKOK 
71  KAPUSTA MARIUSZ 98OPEN / M40JELENIA GÓRAOKOK 
72  KARKUCIŃSKI PIOTR  OPEN / M40MIĘDZYRZECZMARUDERZY ANTI RACING TEAM OK  
73  KASIŃSKI RYSZARD 22OPEN / M60ŁÓDŹIFON KOLARZ KLUBOKOK 
74  KAZIÓW MATEUSZ  OPEN / M20BOGACZÓW4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY OK  
75 KAŹMIEROWSKI GRZEGORZ 34OPEN / M40ŚRODA WIELKOPOLSKAOKOK 
76 KĄKOL ARTUR 67OPEN / M40DUSZNIKIARTUR KĄKOLOKOK 
77  KĄKOL KATARZYNA 66OPEN / K40DUSZNIKIOKOK 
78  KICAJ NORBERT  OPEN / M40POLKOWICE OK  
79  KIERZYK MARCIN 93OPEN / M30GROCHOWICETEAM MTB GROCHOWICEOKOK 
80  KIJEWSKI PAWEŁ  OPEN / M40ŻARÓWP&K TAEM ROWEROWY ŻARÓW OK  
81  KILKOWSKA PAULINA 127OPEN / K30MOSINAMOSINA TEAMOKOK 
82  KIŃCZYK DANIEL 41OPEN / M30OŁAWAKIN-SPAWOKOK 
83  KIŃCZYK SŁAWOMIR 105OPEN / M30OŁAWAKIN-SPAWOKOK 
84  KLEKOCIŃSKI RADOSŁAW  OPEN / M30WROCŁAW OK  
85  KOLASA WOJCIECH 73OPEN / M30BOGATYNIAXTRABIKE.PL BOLESŁAWIECOKOK 
86  KOLAWA JAREK  OPEN / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA OK  
87  KOLENDA MIREK 36OPEN / M40KŁODAWAOKOK 
88  KORBAS GRZEGORZ 13OPEN / M30RAWICZRSC BIKE RAWICZOKOK 
89  KORBAS GRZEGORZ  OPEN / M30RAWICZRSC BIKE RAWICZ OK  
90  KOWALCZYK TOMASZ 64OPEN / M40OPOLEODDAJ POMPKĘ TEAMOKOK 
91  KOWALEWSKI KRZYSZTOF 94OPEN / M30JELENIA GÓRADR SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKAOKOK 
92  KOWALSKI KAROL  OPEN / M20WAŁBRZYCH OK  
93  KOWALSKI KAROL 88OPEN / M30LUBOŃFTI RACING TEAMOKOK 
94  KOZAL JULIA 96OPEN / K20KROTOSZYNFTI RACING TEAMOKOK 
95  KOZAL RADOSŁAW 87OPEN / M20KROTOSZYNFTI RACING TEAMOKOK 
96  KRÓLIK FILIP 89OPEN / M30POZNAŃFTI RACING TEAMOKOK 
97  KRUTULSKI MICHAŁ  OPEN / M40ZIELONA GÓRABISMARCK ENDURO ZIELONA GÓRA OK  
98  KRZEWINA MACIEJ 116OPEN / M30KICINJAKŚ BUD BIEDRUSKOOKOK 
99  KRZYŻAN KONRAD 58OPEN / M30ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOKOK 
100  KUBAŚ KRZYSZTOF  OPEN / M40WOLSZTYNSEVEN - PERCEPTUS TEAM OK  
101  KUCHARSKI MATEUSZ  OPEN / M30ŚWIEBODZINSECO/WARWICK OK  
102  KUFEL PRZEMYSŁAW  OPEN / M30LWÓWEK ŚLĄSKIXTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC OK  
103  KUŚMIERCZAK JAKUB 45OPEN / M30MOGILNOTEAM MOGILNOOKOK 
104  LACH MARCIN 27OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
105  LASZCZAK MICHAŁ 55OPEN / M30POZNAŃOKOK 
106  LESISZ MACIEJ 90OPEN / M40POZNAŃFTI RACING TEAMOKOK 
107 LEWANDOWSKI PAWEŁ106OPEN / M30MOGILNOTEAM MOGILNOOKOK 
108 LINKE MARCIN OPEN / M30LEKNOFTI RACING TEAM OK  
109  LUBECKI ADAM  OPEN / M30ZGORZELEC OK  
110  ŁOŚ ŁUKASZ 76OPEN / M40JELENIA GÓRAOKOK 
111 MACH TOMASZ137OPEN / M20WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PL  
112  MACIEJEWSKI MICHAŁ 112OPEN / M30POZNAŃFTI RACING TEAMOKOK 
113  MAJKRZAK ŁUKASZ 49OPEN / M20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLACTIVEOKOK 
114  MAKOWSKI DAMIAN 38OPEN / M40SKWIERZYNAOKOK  
115  MANORYK ROBERT  OPEN / M30JELCZ OK  
116  MARKIEWICZ RADOSŁAW 79OPEN / M20POZNAŃRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAMOKOK 
117  MICHALSKI ADAM 109OPEN / M30POZNAŃIDMAR RACING TEAMOKOK 
118  MIECZNIKOWSKI DARIUSZ 75OPEN / M50LUBNÓWSCT WROCŁAWOKOK 
 Czym trudniej - tym ciekawiej :)
119  MOKIEJEWSKI MARCIN 121OPEN / M20WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOKOK 
120  MOSIEK KONRAD  OPEN / M20RAWICZRRKS RAWICZ OK  
121  MUSIAŁ JAROSŁAW  OPEN / M60WROCŁAWFORTEPIANY OK  
122  MUSIELSKI SEBASTIAN 97OPEN / M20KAŹMIERZSEBA CUBEOKOK 
123  NAMYSŁ ŁUKASZ 120OPEN / M30KOZIEGŁOWYNIKOŚBIKEOKOK 
124 NASKRET KAMIL101OPEN / M20LESZNOSZAWER LESZNOOKOK 
125  NAWROCKI JACEK 52OPEN / M40CERADZ KOŚCIELNYOKOK 
126  NOWAK PIOTR 134OPEN / M20POZNAŃZGRUPKA TEAM OK 
127  OLECHOWSKI TOMASZ  OPEN / M40LWÓWEK ŚLĄSKIXTRABIKE.PL BOLESŁAWIEC OK  
128  OPALA TOMASZ 132OPEN / M40LUBIN OK 
129  OZDOBA DAMIAN 32OPEN / M30OLEŚNICAIMOTION SPECJALIZED TEAMOKOK 
130  PALUSZEK KRZYSZTOF 139OPEN / M40GŁUSZYCASKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER OK 
131  PANKOWSKI MAREK 131OPEN / M30WAŁBRZYCH OK 
132  PAULIK ROBERT 40OPEN / M40POZNAŃOKOK 
133  PAZGAN ROMAN 92OPEN / M50KRZESZÓWMTB LUBAWKAOK 
134  PAŹDZIORA MIROSŁAW 20OPEN / M40SZCZYTNICAXTRABIKE.PL BOLESŁAWIECOKOK 
135  PENDRAK FILIP  OPEN / M30ZBĄSZYNEKTEAM BEROTU OK  
136 PERYT KRZYSZTOF119OPEN / M30POZNAŃNIKOŚBIKEOKOK 
137  PIĄTKOWSKI BARTOSZ 104OPEN / M30DĘBOGÓRAFTI RACING TEAMOKOK 
138  PIELECH DARIUSZ 60OPEN / M40POLKOWICEOKOK 
139  PIEŃKOS TOMASZ  OPEN / M40OSTRÓW MAZOWIECKABIKEHOLICY OSTRÓW MAZ. OK  
140  PLUTA MACIEJ  OPEN / M30WAŁBRZYCHTMMP OK  
141 PLYWACZ WOJCIECH110OPEN / M40LILLEMTB LILLE FROKOK 
142  PRZYBYLSKI RAFAŁ 81OPEN / M30KALISZOKOK 
143 RAKOWSKA GIZELA115OPEN / K30POZNANNORTHTEC BIKE TEAMOKOK 
144  ROGULA RAFAŁ 14OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
145  ROSA ADAM 72OPEN / M40ZIELONA GÓRAOKOK 
146  RUSINEK SEBASTIAN 57OPEN / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOKOK 
147  RYBARCZYK ADRIAN  OPEN / M40GŁOGÓW OK  
148 SAKOWSKI DARIUSZ OPEN / M40ŁÓDŹ OK  
149  SAKOWSKI TOMASZ  OPEN / M40ŁÓDŹ OK  
150  SAKOWSKI WOJCIECH  OPEN / M60ŁÓDŹ OK  
151  SELEWSKI ROBERT 63OPEN / M40KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIOKOK 
152  SĘDKOWSKI ŁUKASZ 39OPEN / M40TRZEBNICAOKOK  
153  SKRZYŃSKI TOMASZ  OPEN / M30GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA OK  
154  SMIERZCHAŁA ADAM 15OPEN / M40MOSINAAF MOSINAOKOK 
155  SOCHACKI ZBIGNIEW 82OPEN / M40GORZÓW WIELKOPOLSKIMTB4FUNOKOK 
156  SOŁENCZEW PATRYCJUSZ 111OPEN / M30POZNAŃFTI RACING TEAMOKOK 
157  SOSIN TOMASZ 29OPEN / M40KRAKÓWQUERCUS KRAKÓWOKOK  
158  STROZEK JAN  OPEN / M40KOPANIEC1972 OK  
159 STRUK MICHAL 51OPEN / M40BRUKSELAODDAJ POMPKĘ TEAMOKOK 
160 SUDÓŁ JACEK140OPEN / M40DOBRAROAD-RACING.PL  
161  SZCZĘSNY RADEK 47OPEN / M30ROSTARZEWOOKOK 
162  SZMIDT GERARD 91OPEN / M40JÓZEFÓWODDAJ POMPKĘ TEAMOKOK 
163  SZPERLIK WOJCIECH 113OPEN / M40DACHOWAAIRPOL COMPRESSORS MTB TEAMOKOK 
164  SZUBA PIOTR 126OPEN / M40WROCŁAWOKOK 
165  SZWEYKOWSKI JANUSZ 68OPEN / M50BORÓWIECPOZYTYWNIE ZAKRĘCENIOKOK 
166  SZYMANOWSKI WITOLD 31OPEN / M20GOSTYŃGKR GOSTYŃOKOK 
167  SZYMKO TADEUSZ 50OPEN / M50JELENIA GÓRALZS `PROFI` JELENIA GÓRAOKOK 
168  ŚCISŁO TOMASZ 128OPEN / M30BRZEGOKOK 
169  ŚLEDZIONA MAREK 33OPEN / M40KLICZKÓWROAD RACING TEAMOKOK 
170  ŚLIWA JAROSŁAW 43OPEN / M40WSCHOWAFWS BIKE TEAMOK 
171  ŚWIDNIAK HENRYK 26OPEN / M60WROCŁAWOKOK 
172  ŚWIERBLEWSKI PATRYK 24OPEN / M20ŻERKÓWWYSPORTOWANI RACING TEAMOKOK 
173  ŚWIĘCICKI ARTUR 16OPEN / M40JASIEŃOKOK  
174  TOKARSKI HENRYK 61OPEN / M60SOBÓTKASPECROWER WROCŁAWOKOK