Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Aktywny Ćmińk

I Świętokrzyska Strzała Biegowa 10 km
Miedziana Góra, 19 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 129
Liczba opłaconych zawodników: 65
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZYK KATARZYNA 2810km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
2  ANDRZEJEWSKI MARCIN  10km / BYDGOSZCZMROWTRIOK 
3 ANTCZAK ILIANA1210km / MIEDZIANA GÓRA  
4  BERNACIAK BARTOSZ  10km / BRODYLKB RUDNIK  
5  BERNAS LESZEK 9610km / BLIŻYNSTS SKARŻYSKOOK 
6  BISKUPSKI TOMASZ 7610km / SUKÓWAZS UJK KIELCE  
7  BŁASZCZYK DAWID 9410km / KIELCE  
8  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 10210km / CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOK 
9  BOCHENEK JANUSZ 610km / KIELCEWKURW_TEAM  
10  BRYCH-PAJAK EWA 10310km / CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMOK 
11  BUJNOWSKI RAFAŁ 1610km / MIEDZIANA GÓRAMG  
12  CEDRO ILONA 5810km / DĘBLINUKS OLIMP KOZIENICE  
13  CISOWSKA BARBARA 1810km / KIELCEEKSTREMALNI DECARUN  
14  CZARNECKA LIDIA 6210km / BLIŻYNSTS SKARŻYSKO  
15  CZARNECKI KAMIL  10km / SKARŻYSKO KAMIENNASTS SKARŻYSKO  
16  CZARNECKI RAFAŁ 6310km / BLIŻYNSTS SKARŻYSKO  
17  CZUPRYŃSKI ZBIGNIEW 6610km / CHĘCINYOK 
18  DAWGIERT DANIEL 6410km / KIELCEKKKK  
19  DEPERAS JAKUB  10km / KOŃSKIEKANSAS KAZANÓWOK 
20  DEPERAS PIOTR  10km / KOŃSKIEKANSAS KAZANÓWOK 
21  DŁUGOSZ JACEK 8810km / STARACHOWICENIEZRZESZONY  
22  DOLEGA DAREK 1710km / RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
23 DUDEK SYLWESTER9910km / RUDNIKLKB.RUDNIKOK 
24  DULEMBA ZBIGNIEW 8610km / SKARŻYSKO-KAMIENNADECATHLON KIELCE/ JUVENTA-KOBEX STARACHOWICE  
25  DULĘBA PAWEŁ 2010km / ZAGNAŃSKOK 
26  DZIERZGWA ANNA 7410km / PRZEDBORZLUKS START DOBROMIERZOK 
27  FERT SEBASTIAN 810km / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK  
28  FISKOVICZ LILIA  10km / TIRASPOLLKB RUDNIK  
29  FISKOVICZ SIERGIEJ  10km / LKB RUDNIK  
30  FRYDRYCH TOMASZ 6510km / ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGA  
31  GAJEK ZUZANNA 4210km / MAŁOGOSZCZWKURW_TEAMOK 
32  GĘBSKA ALICJA 410km / SKARŻYSKO-KAMIENNA  
33  GĘBSKA MARTA 3510km / BLIŻYNSTS SKARŻYSKOOK 
34  GĘBSKI JACEK 3410km / BLIŻYNSTS SKARŻYSKOOK 
35  GŁOGOWSKI PIOTR 4310km / RADOMSTREET RUN RADOMOK 
36  GŁOGOWSKI ROBERT  10km / KIELCE  
37  GOŁĄB GRZEGORZ  10km / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK 
38  GOŁĄB ROBERT  10km / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK  
39  GROMADZKA ANNA 8510km / KIELCEDECATHLON KIELCE/ JUVENTA-KOBEX STARACHOWICE  
40  HABER MAGDALENA 4910km / KIELCEBRAKOK 
41  IWAN CZESŁAW 310km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
42  IVERUK MYKHAYLO 10510km / RIVNELKB RUDNIK  
43  JAŚTAL PIOTR 5610km / DOMASZOWICELKB RUDNIK / AZS UJK KIELCE  
44  JOŃCZYK WIOLETA 6110km / DALESZYCEFITNESS ACTIVE  
45  KALINOWSKI ZBIGNIEW 10410km / KORWINÓWJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMOK 
46  KANIEWSKI TOMASZ 5210km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
47  KATANOWSKA ELWIRA 2510km / SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEOK 
48  KIERCZYŃSKA WIOLETTA 1010km / MORAWICABIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
49  KNOP PIOTR 4110km / WOLA ZAŁĘŻNAOPOCZNO SPORT TEAMOK 
50  KOŁODZIEJSKI KAMIL  10km / KIELCE  
51  KOŁOMAŃSKI MICHAŁ 4510km / WILKÓWOPP KIELCEOK 
52  KOŃ PIOTR 10810km / RĘCZNOGLKS FAŁKÓW-ALPIN SPORT TEAM  
53  KORNECKA-CIELIBAŁA ANETA 3910km / SOBKÓWSOBKÓW BIEGAOK 
54  KOWALSKI SEBASTIAN 2110km / KIELCEKOLPORTER RUNOK 
55  KRASKA AGNIESZKA 5010km / DALESZYCEFITNESS ACTIVE  
56  KRÓL WIOLETTA 9310km / STRAWCZYNAZS UJKOK 
57  KRUSZYNA MIROSŁAW 5410km / CHĘCINYBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
58  KUBIEC DAWID 8710km / STARACHOWICEDECATHLON KIELCE/ JUVENTA KOBEX  
59  KUŁAGA MICHAŁ 10110km / BUSKO-ZDRÓJEKSTREMALNI DECARUN  
60  KWIECIEŃ DAWID 510km / KIELCEBRAKOK 
61  LEJAWKA GRZEGORZ 5710km / DALESZYCEFITNESS ACTIVE  
62  LEPIARZ SYLWESTER 4810km / WRONÓWLKB RUDNIK  
63 LEPIARZ SYLWESTER7310km / WRONÓWLKB RUDNIKOK 
64  LEŚNIEWICZ DANUTA  10km / WARSZAWAMINIONS SPEED TEAMOK 
65  LEWANDOWSKI MARCIN 4610km / KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ  
66  ŁABUZ KRZYSZTOF 7910km / JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓW BIEGA  
67  ŁOSAK ADRIAN 5110km / DALESZYCEFITNESS ACTIVE  
68  ŁUKASIEWICZ SEBASTIAN 5510km / MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
69  MAJCHRZAK SŁAWOMIR  10km / STARACHOWICEUKS TYCHÓW STARYOK 
70  MAJECKI ROBERT  10km / SANDOMIERZJW 3533  
71  MAJEWSKI PAWEL 3310km / RADOMCERAMIKA PRIMUS  
72  MALEK GRZEGORZ 6710km / KIELCEOK 
73  MALICKI GRZEGORZ 10710km / NOWY KAZANÓWPASAT KONSKIEOK 
74  MEJ PAWEŁ 4010km / BACZKÓW K. BOCHNINIEZRZESZONY - BOSY BIEGACZ  
75  MIJAS KRZYSZTOF  10km / KOŃSKIEPASAT KONSKIEOK 
76  MISIARA JERZY 3810km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
77  MŁYNARCZYK SŁAWOMIR 1410km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
78  MOCHO0CKA IWONA 5910km / DALESZYCEFITNESS ACTIVE  
79  MORAWSKA JOANNA 7010km / KIELCEOK 
80  NOWAK DAMIAN 2710km / PAWLICZKA  
81  NOWAKOWSKI CZESŁAW 9510km / WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCHOK 
82  OLCZYK SEBASTIAN 8310km / KLUCZEWSKOOK 
83  PAJĄK MICHAŁ 7210km / BUSKO-ZDRÓJOK 
84  PARASZKA ŁUKASZ  10km / WARSZAWAMINIONS SPEED TEAMOK 
85  PIEC - GŁOGOWSKA JUSTYNA  10km / KIELCE  
86  PIKULSKI MIECZYSŁAW 9210km / PIŃCZÓWKL PONIDZIEOK 
87  PIOTR KRAJ 2910km / DALESZYCENO PAIN, NO GAIN  
88  PIRÓG DOROTA 7710km / ŁĄCZNAZAGNAŃSK BIEGA  
89  PISAREK MICHAŁ 3110km / SOBKÓWPISARIO TEAMOK 
90  POTERIUK VITA 10610km / RIVNELKB RUDNIK  
91  PRZEPIÓRA IWONA 2210km / CHĘCINYOK 
92  RADUSZEWSKA RENATA 5310km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
93  RÓZGA ROBERT 1310km / PORZECZE, GM. MIEDZIANA GÓRA  
94  RÓŻALSKI DAWID 9110km / PIŃCZÓWBRAKOK 
95  RUCHOMSKI WIESŁAW 2410km / KIELCEOK 
96  RYBSKI MARIUSZ 9710km / SZCZECINOK 
97  RZADKOWSKA ANNA 4410km / KIELCEOK 
98  SADZA ANNA 8910km / SKARZYSKO - KAMIENNA  
99  SIEROŃ TOMASZ 9810km / DYMINYGEODEZJA SIERON - RUNNING KIELCEOK 
100  SIKORA MARTA 10910km / KIELCEOK 
101  SIKORA ZBIGNIEW 10010km / BRODYLKB RUDNIKOK 
102  SŁAWOMIR WIEWIÓRA  10km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
103  SŁOTA MARIUSZ 6810km / KIELCEMEDIA EFEKTOK 
104  SMOWZENKO OLESIA  10km / TIRASPOLLKB RUDNIK  
105  SOCZUMSKA ANGELIKA 3710km / BIELINYBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ  
106 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA8110km / STARACHOWICEWKURW_TEAM  
107  STĘPIEŃ RENATA 2310km / KIELCEOK 
108  STĘPNIEWSKI NORBERT 11110km / STARACHOWICELKB RUDNIKOK 
109  SURMA KRYSTIAN 7510km / KIELCEOLIMP STRAWCZYN  
110  SZTANDERA PIOTR 8410km / PARSZÓWDECATHLON KIELCE/ JUVENTA-KOBEX STARACHOWICE  
111  SZYMKIEWICZ TOMASZ PAWEŁ 6910km / KIELCEPROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIEOK 
112  TELIGA RAFAŁ 6010km / HUTA NOWAOK 
113  TOMANEK RENATA 8010km / STARACHOWICE  
114  TUSIEŃ KRYSTIAN 9010km / ZAGNAŃSKOK 
115  WIATROWSKI JACEK 210km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
116  WIELOWIEJSKA-PISAREK KAROLINA 3210km / KIELCEPISARIO TEAMOK 
117  WŁODARCZYK SYLWIA 110km / CHĘCINY  
118  WOJTON MICHAŁ  10km / STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEOK 
119  WOTLIŃSKI ANDRZEJ 7810km / SKARŻYSKO - KAMIENNAOK 
120  WÓJCICKI PAWEŁ 710km / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
121 WÓJCIK MAREK3610km / OPATÓWOK 
122  WÓJCIK MICHAŁ 11010km / MIEDZIANA GÓRASG SQUADOK 
123  WRZAŁKA ZDZISŁAW 3010km / KIELCEMIEDZIANA GÓRA TEAMOK 
124  ZATORSKI ANDRZEJ 8210km / STARACHOWICE  
125  ZAWŁOCKA JOANNA 1110km / BRZEZINYOK 
126  ZAWŁOCKA MONIKA 4710km / BRZEZINYOK 
127  ZDZYMIRA MICHAŁ 1510km / OBLĘGOREKBBL STRAWCZYN / KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW  
128  ZIĘTEK JAKUB 2610km / SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEOK 
129  ŻAK SZYMON  10km / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKOK